Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bura suka zima :[


Rekomendowane odpowiedzi

Cobesh napisano 14-02-2008, 12:14 

--------------------

Zlinczować tych co chcieli zimę.

A o co chodzi w tym podpisie????

Drogie "dzieci"... pora sobie przypomnieć piosenkę:

Zima, zima, zima, pada pada ?nieg...

jadę sobie w ?wiat saniami sanie dzwoni? dzwoneczkami,

dzyń dzyń dzyń,

dzyń dzyń dzyń,

dzyńńńń dzyńńńńń dzyńńńńńńńńńńńń...

:o:P:(:):):):(:):):):(

Hej tam nad morzem... Wy zamiast słów:

"jadę" musicie użyć "płynę",

"saniami, sanie" musicie użyć "lodołamaczami"

whist:D;)

Odnośnik do komentarza

No i pada w Wawie lekko ?nieżek.... skuter powrócił przed sekund? do garażu.

I po co było krakać .... whist

Odnośnik do komentarza

A i bardzo dobrze że zaczęło padać whist I się bardzo z tego faktu cieszę. Ja tam jeszcze nie chce sezonu narciarskiego zamykać :D (zaraz mnie pewnie zlinczuj? :o;)) A jeszcze sie brać maxsiskuterowa wyjeĽdzi, sezon dopiero przed nami także spokojnie. :P

Odnośnik do komentarza

Hmmmm..... A na Pomorzu Zach. słoneczko,temperatura 7.5 stopnia,oczywi?cie na plusie,wła?nie wyci?gam whist coby trochę po?migać :D;):o

Uhaha....uhaha...zima w Lublinie bardzo zła :P

my się zimy nie boimy ponieważ po Pomorzu jeĽdzimy :):):)

Odnośnik do komentarza

Niniejszym składam protest przeciw Sz.p Zimie oraz jej kaprysom. Jestem chory, na nartach i innych podobnych sprzętach bez kierownicy nie umiem, mam ferie i nie mogę po?migać, bo muszę siedzieć/leżeć w domu :P Gdzie tu sprawiedliwo?ć, gdzie sens a gdzie logika :P

Odnośnik do komentarza

rzeczywi?cie jest kiepsko

ani zimy ani lata taka angielska pogoda :P

narty na kołku

skuter w serwisie

co robić?

kuuuuuuuuuuuuuupić quada :P

to jest my?l można poszaleć w terenie

szkoda, że mojego sprzedałem :(

ale...kymco ma fajn? 300 tkę :(

kto wie? :P

w sobotę byłem w szoku - go?ć na quadzie na szosie wyprzedzał całe kolumny samochodów jad?cych około 90-100 km/h

wariat czy co :P

Odnośnik do komentarza

Jestem zły bo u nas zrobiło się biało a farba to nie jest. !scooter

PS. Dragon dawaj z młodym tutaj przewieziesz go na tych sankach i niech ta zima spada już st?d do ciepłych krajów. :angry:

Odnośnik do komentarza
Ale jad?c do pracy widziałem jakiego? desperata na 50.

Tez dzis jechalem do pracy. Wcale sie nie uwazam za desperata !scooter

WIdze dwa minusy:

- skrobanie siodelka rekawiczka

- koniecznosc zwrocenia znacznie wiekszej uwagi na bocznych/osiedlowych uliczkach

Ale ja mam 20 km do pracy wiec zanim mnie przewieje to juz jestem na miejscu.

Szczerze mowiac marzne dopiero jak ide z parkingu do firmy, poniewaz nie mam juz kasku na łbie ani rekawiczek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ziiiiimnoooo......

naliczyłam 6 kresek na minusie :angry:

.....ale słonko za to piękne :(

i dzisiaj nie widziałam Pana na żółtym bzykadełku a jeĽdził codziennie o 7,10 Al. Reymonta !scooter

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po południu spadł w stolicy pyrlandii mały ?nieżek. Najpierw się czę?ciowo roztopił a potem ...brr, nagle się zrobiło zimno i to co roztopniało ...zamarzło tworz?c gdzieniegdzie :P lodowisko :P

Ale nie marwcie się ...to już ostatnie tchnienie tej zimy ...podobno ...i ma po tym nast?pić już tylko wiosna.

Jak i w poprzednim roku zrobię w marcu "marzannę" i utopię paskudę w Warcie ...niech paskuda płynie daleko na północ i nie wraca :P , hee, ...hee a wczesniej jej jeszcze trochę przysmażę tyłek :P ...a jak !

I nastanie czas na bzykanie :P ... !scooter

Odnośnik do komentarza
Dobrze że twoja "władza","zimowa władza" nie sięga aż na Pomorze Zachodnie :P  :P  :P

Nic się nie martw... sięga...

:P:P:P

Konkretnie na to twoje stwierdzenie odpowiem za kilka dni, jak na razie to przynajmniej u mnie jest +4 stopnie,a mamy godzinę 00.10 :)

więc ciepło, i zapowiadaj? że nadal ma być ciepło,tylko czasami co? tam ma dolecieć z głębi kraju,jakie? 3 płatki ?niegu :P

Aby niektórym nie było smutno powiem że dzisiaj termometr wskazywał na + (tak,tak PLUS :P,więc wskazywał 5 stopni,ale ok.godziny 15 od strony 3miasta nadleciały jakie? bure chmury i spadło trochę płatków ?niegu,dokładnie było ich 15 szt :P:P:P

Ale żeby Dragon nie było tobie smutno że twoja przepowiednia nie sprawdza się to teraz o godzinie 21.45 mamy na MINUSIE 2.5 stopnia :(:P

Mam nadzieję że na tym skończy się panowanie zimy przynajmniej w moim rejonie,czego sobie i innym ....życzę

:P !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co by nie pisał, to Dragon ma moc :P .

Tyle ?niegu w Wawce, to najstarsi nie pamiętaj? :P

Trzeba znowu wyci?gać akumulatory ze skuterów :P

O wycieczkach zapomnijmy :P

Chyba, że na sanki do Lublina :P

Odnośnik do komentarza
Jak i w poprzednim roku zrobię w marcu "marzannę" i utopię paskudę w Warcie ...niech paskuda płynie daleko na północ i nie wraca

Ty!! Odczep się od nas!! :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Jak i w poprzednim roku zrobię w marcu "marzannę" i utopię paskudę w Warcie ...niech paskuda płynie daleko na północ i nie wraca

Ty!! Odczep się od nas!! :P !happybth !tut

Wła?nie! :P !kisss !kisss

Chyba że pisałe? o dalszej północy jak np. Koło Podbiegunowe (ale tu może Artix się przypi?ć :P:P:P .

A nad morzem "leży ten biały drań" w cieniu, na trawce jako rzadki okaz. Aż się człek boi po nim deptać bo nie wiadomo czy nie jest już pod ochron? - jaka? "Natura 2000" albo co? (na tym też Artix się zna; normalnie czepiam się Go?cia :P).

Odnośnik do komentarza

Hm... teraz napiszę ja... "szaman" burgmaniakowy... !tut

I jak tam u Was z pogod? i ?niegiem ????? :P:P:P

Lublin jest "under snow"... już wiem, że WAW jest zasypana a nad morzem też jest biało...

PóĽniej ""wsadzę" zdjęcie, jak pięknie jest zasypany |widnik...

Jak Wam teraz...

Niech moc będzie z nami... :P:P !happybth

Odnośnik do komentarza

Lublin jest "under snow"... już wiem, że WAW jest zasypana a nad morzem też jest biało...

Jak Wam teraz...

Niech moc będzie z nami... :P  :P  :P

Teeee szaman !tut nie wszędzie twoje przepowiednie i czarowanie spełnia się :P

Może nad morzem jest biało,ale to od.....soli :P !happybth

U mnie ?niegu.....niet, pomijam te 15 płatków które stopniały z samego poranka ponieważ temperatura podniosła się na +2 stopnie !kisss

ps.proponuję wysłać małe "conieco" szamanowi,może ugnie się i odczaruje wasze rewiry

:P:P !kisss !kisss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Hm... teraz napiszę ja... "szaman" burgmaniakowy... :P

No nie, :o !happybth :P

jaki szaman burgmaniakowy !scooter

tak się możesz nazywać jak załatwisz pogodę i temperaturę powyżej 10 stopni. :o

A teraz to Ty jestes szaman dostaj?cy dukaty od królowej ZIMY :angry:whist:o

Odnośnik do komentarza

Teeee szaman  nie wszędzie twoje przepowiednie i czarowanie spełnia się

Problem jest bardziej zawiły niż może się wydawać... Trudno jest mi się skupić nad wszystkimi miastami w Naszym pięknym kraju... Nie mniej jednak, jeżeli tak bardzo Ci zależy to mogę co? "pomy?leć" o terenach pomiędzy Szczecinem a Koszalinem... :P:angry:whist:o Kusisz los???? :o:P:P

A teraz to Ty jestes szaman dostaj?cy dukaty od królowej ZIMY

Grzesiu...

Zbieram na nowego AeNa... :P:o:P !happybth !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...