Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bura suka zima :[


Rekomendowane odpowiedzi

Chwilowo, bura suka poszła precz :D

Warszawa, godzina 12, temperatura 10C i słońce  :lol: ,

chyba rozgrzeję oponki  :lol:  :)  :)

I tylko wam pozazdro?cić ;) !OK

moje maleństwo An 400 K7 jeszcze w serwisie u Qwakiego, jak dojdzie to zima wróci.

Pozdrawiam jeżdż?cych B)

Więcek

Odnośnik do komentarza

Dzi? około 14.00 termometr samochodowy zarejestrował w Wawie temperaturę 17,5 C ... wynik oczywi?cie obarczony błędem ale jednak było blisko tej temperaturki. Czyżby przepowiadacze pogody Artixa się nie mylili i już po zimie ??? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mógłbym wstawić dzi? podobne zdjęcie, nie przejmuj sie Orzechu od ?rody ma być cieplej i bardziej sucho !happybth , choć dzi? ?nieg trochę przeszkadzał pokrywaj?c cał? szybę !happybth.

Ps. zimówki s? super.

Odnośnik do komentarza

No to dzi? był dla mojego T-maxa ostatni dzien jazdy w tym sezonie ...

Pokręcili?my się wspólnie troszke po warszawie a około 12 tej Tmax został przykryty, przygotowany do odpoczynku i aktualnie zasypia aby obudzić się gdzie? koło marca ..

Dobranoc T-maxiu :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mój Burgi też już zimuje - ostatni? przejażdżkę miałem w sobotę :D

jak ja przeżyję t? bur? sukę bez jazdy :D

oj krótki sezon był ...

Odnośnik do komentarza

Przede mn? jeszcze jeden wyjazd w tym roku "Mikołaje na motocyklach", jeżeli oczywi?cie pogoda pozwoli, bo dzi? wszędzie ?lizgawka :D Potem skuter w k?t garażu a akumulator będzie odpoczywał przy ciepłym kominku. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A dla mnie sezon ci?gle trwa, dzi? w Warszawie w ci?gu dnia temperatura lekko powyżj zera, ale jezdnie tylko mokre (przynajmniej te większe i to w ci?gu dnia) więc jeĽdzić się da a do tego przynajmniej dzi? piękne słoneczko :D . Nie wiem jak długo jeszcze i z obaw? ?ledzę codzienne prognozy pogody.

Odnośnik do komentarza

jest super, żadnej zimy i możemy jeĽdzić, chociaż przyjemno?ci z tego :lol:

jak koledzy ruszacie się czy sprzęty w garażu?

Odnośnik do komentarza

Ruszam, ruszam i mam z tego przyjemnosc. Musze powiedziec, ze jak nie jezdze 2 dni bo mnie w weekend wozi zona, to z przyjemnoscia w pn ruszam do pracy. A jak wjade w korek na jednej z glownych arterii w W-wwie to przyjemnosc moja jest bliska zenitu :D

Korzystajac z okazji chcialbym pozdrowic swoja Majesty i powiedziec, ze nie sadzielem, ze mozna tak wspaniale zaprojektowac aerodynamike i ochrone kierowcy w takim nieduzym pierdzidle :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też twardo jeżdżę - choć pogoda nie sprzyja. Dzi? wróciłam zmoknięta jak kura i mam do?ć. Ale jutro rano wsiadam znowu na Burgmana przemierzać wrocławskie korki, które mam wrażenie s? coraz większe. Oby do wiosny! :lol: (czyt.stycznia :D )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Przestańcie na ni? narzekać bo jej faktycznie nie będzie!!!

I to byla by swietna informacja, zima niech bedzie w gorach, a snieg hmm mozesz pokazac synkowi w lodowce :lol:

Odnośnik do komentarza
hmm mozesz pokazac synkowi w lodowce :lol:

Tylko ciężko pojeĽdzić na sankach z dzieciakami w lodówce :D nie mówi?c nic o lepieniu Bałwana, jak ta franc może byc większa od lodówki.

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Artix napisano 11-12-2007, 20:14 

  QUOTE (Dragon @ 11-12-2007, 20:09 )

Przestańcie na ni? narzekać bo jej faktycznie nie będzie!!! 

I to byla by swietna informacja, zima niech bedzie w gorach, a snieg hmm mozesz pokazac synkowi w lodowce 

Jak na razie nikt z tych którzy jeszcze jeżdż? na 2oo, na zimę chyba za bardzo nie narzeka :lol: , ja przynajmniej jestem zadowolony, choć może rzeczywi?cie czasem mniej komfortowo.

Do ?nieżnej i mroĽnej zimy raczej nie tęsknię, godziny odkopywania ze ?niegu podwórka tylko po to żeby wyjechać z garażu przestały mnie już bawić a i rachunki za ogrzewanie będ? mniejsze przy takiej zimie jak taka jak? mamy teraz :D . Jak zatęsknię za ?niegiem to poszukam go w górach.

Odnośnik do komentarza

tak ?nieg mógłby być w górach a w dolinach słoneczko i cieplutko, powiedzmy +10 c :lol:

co do gór polecam karpaty Ukraińskie...czyli...nasze :D ...kiedy? niestety

Odnośnik do komentarza

YPeczka jeszcze w ruchu. Ostatnio robiła za renifera w 3mie?cie i spisała się znakomicie. A zatem "sezon" jeszcze trwa choć przyjemno?ć z jazdy w temp. ok. 4 st.C nieco mniejsza niż przy 40 :D

Odnośnik do komentarza

Muszę się przyznać ze wstydem, że mój Burgolot stoi w garażu !happybth. Ale to dlatego, że jest ładnie umyty, przykryty plandek?, z wymontowanym akumulatorem. Nie bardzo chce mi się go doprowadzać do stanu jeżdż?cego, jak robi się trochę ładniej...

Odnośnik do komentarza

A ja ?migam od czasu do czasu :D wczoraj np. ?mign?łem po bułki do sklepu, w niedzielę byłem u panny. Warunki pozwalaj? na ostrożn? jazdę- ale naprawdę na ostrożn?, jak mi w niedzielę dziadek wyskoczył na ulicy to my?lałem że skończy się ?lizgiem :/ tak już przy 3km/h przednie koło uciekło, na szczę?cie dobre buty mnie uratowały... !happybth NIE dla dziadków z lask? (drewnian? :D ) przechodz?cych przez jezdnię 30 metrów od pasów !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Muszę się przyznać ze wstydem, że mój Burgolot stoi w garażu !happybth. Ale to dlatego, że jest ładnie umyty, przykryty plandek?, z wymontowanym akumulatorem. Nie bardzo chce mi się go doprowadzać do stanu jeżdż?cego, jak robi się trochę ładniej...

No Panowie, (Orzech i Arecki), brać przykład z Maka i maszynki do garażu. Im też się należy chwila oddechu. !happybth :D Niech nabior? sił przed zbliżaj?cym się sezonem. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu zwariowałe?. Jak schowam ypke to się rozleniwi i na wiosnę focha strzeli. W poniedziałek ma remoncik: nowe plastiki, grzane manetki, pasek, oleje i filtry.

Oczywi?cie oponka nowa tez już czeka i nie może się doczekać pierwszych kilometrów !happybth

Na czas naprawy będzie Nexus lub MP3 !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
szaman napisano 13-12-2007, 20:46 

  Arecki to raczej maszynki nie schowa  

Grzesiu nie martw się skuter chowam do garażu każdorazowo po skończonej jeĽdzie !happybth .

A tak na poważnie to dopóki pogoda definitywnie nie skloni mnie do odpuszczenia sobie jazdy na 2oo to się raczej nie poddam.

U mnie lista servisowa może nie tak imponuj?ca jak u Orzecha ale nowe klocki na przodzie już s?, czekam jeszcze na pasek i zastanawiam się nad manetkami. Wóżki i wróże od pogody zapowiadaj? że cała zima w naszej czę?ci kraju ma wygl?dać podobnie jak teraz więc wychodzi na to że sezon skończy się 31 grudnia 2007 a zacznie 1 stycznia 2008, pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dzis rano polazlem na przystanek w celu odbycia podrozy do pracy komunikacja miejska tak uwielbiana przez Olsena

( 400 trafily na jeden dzien do mechaniora )

Jak zobaczylem ul Plowiecka o g. 8 ( zawsze jezdze przed 6 ) to zaklalem szpetnie i wrocilem do domu . Ubralem ciuszki , odpalilem skuta i po 20 minutach bylem na Nowogrodzkiej w centrum :P Skut to skut :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...