Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bura suka zima :[


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W Kaliszu - kalejdoskop pogodowy.Rano -2, skrobanie szybek - słoneczko.

przed południem lekki snieżek - teraz pochmurno i deszcz.

Koniec sezonu jazdy na 200

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza

Jakie Arti mało? Na Bielanach sypie do?ć intensywnie. Co gorsza to białe paskudztwo leci razem z deszczem. Ćfe! Aż się nie chce nosa wysun?ć na dwór...

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to sie rozstapia na jedni.... ale trzeba byc twardym nie mientkim... :)

Cosik mi sie wydaje ze ja abym zamknal sezon to musialoby sparalizowac nasza stolice...Jak na razie nie wyobrazam sobie jazdy ZTMem do roboty !OK

Byloby milo gdyby we czwartek byla ladna pogoda, zeby sie wszyscy spokojnie pozjezdzali do Mlyna na "fajurzenie" z wodnej :) ...Ja sie nie poddam :(

Ech, no dobra. Zbliza sie 16-sta wiec trzeba zeby zacisnac, silnik zagrzac i ...posmiac sie (pozazdroscic ogrzewania) !scooter tym w czterech kolach.

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza

co racja to racja...ja co prawda o 17 wychodze...ale za oknem ?nieżek pruszy bez ustanku...to już moj chyba ostatni dzien...sezon zamykam...silverek idzie zimować docieplutkiego garażu...dzis w drodze do pracy nawet mi sie w pełni nie rozgrzał:/

Odnośnik do komentarza
Byloby milo gdyby we czwartek byla ladna pogoda, zeby sie wszyscy spokojnie pozjezdzali do Mlyna na "fajurzenie" z wodnej w00t.gif ...Ja sie nie poddam cool.gif

Nie stresuj się chłopaku. Czy będzie ładna czy brzydka pogoda to i tak ludziska poprzyjeżdżaj?. Przecież nie ma obowi?zku przyjeżdżania na skuterze. My na pewno będziemy i na pewno nie skuterem.

Do zobaczenia

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Faktycznie leci z nieba co? jakby deszcz i ?nieg a po spadnięciu zaczyna zamarzać !scooter , ale ja mam jeszcze nadzieję wyci?gn?c w tym roku parę razy skuter z garażu i wypróbować nowe oponki :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ja tez sprzety w garazu ustawilem w szyku zimowym hmm, biala breja juz sie stopila w cieplym garazu. No coz w zeszlym roku tez zima byla przez tydzien a potem do polowy stycznia trwal jeszcze troche !scooter miejmy nadzieje ze ta anomalia szybko sie skonczy. Snieg o tej porze roku tfu :D

Chwilowo zamykam swoj sezon bo jazda do domu kioskiem w sniegu frajda nie byla.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No cóż - ja też się już na jutro umówiłam...na wymianę opon w Burgim na zimowe !scooter

We Wrocławiu zimno i mokro, nie ma co zwlekać... :D

Odnośnik do komentarza
No ja tez sprzety w garazu ustawilem w szyku zimowym hmm, biala breja juz sie stopila w cieplym garazu. No coz w zeszlym roku tez zima byla przez tydzien a potem do polowy stycznia trwal jeszcze troche B) miejmy nadzieje ze ta anomalia szybko sie skonczy. Snieg o tej porze roku tfu :D

Chwilowo zamykam swoj sezon bo jazda do domu kioskiem w sniegu frajda nie byla.

Oj nie przesadzaj ty przynajmniej masz dach nad głow? B) . Ja tam jeszcze definitywnie nie kończe z jazd?, czekam na lepsze.

Niech ja dorwe tego kto wykrakał ?nieg.

Odnośnik do komentarza

To wszystko przez i dzięki miło?nikom jazdy na błazerii .... wyłazić z krzaczorów i przyznawać się, który/a marzył/a o zimie po cichu w domu..... podczas smarowania woskiem deseczek :DB)B) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Oj nie przesadzaj ty przynajmniej masz dach nad głow? rolleyes.gif . Ja tam jeszcze definitywnie nie kończe z jazd?, czekam na lepsze.

Dach, dachem, temperatury to dla mnie moga byc i -30C byle by bylo sucho, kwestia plynu w spryskiwaczu :D opony jednak kiosk ma lyse a na lod i snieg nie ma kozaka. Do tego sol na drogach niszczy sprzet a tego zal mi najbardziej. Zobacze ile bedzie stopni rano jesli na plusie co oznacza ze nie bedzie slisko to jazda dalej na 2 kolach. Dzis jednak jazda w sniegu spowodowala u mnie stresa B)

Odnośnik do komentarza

Prognozy na zime w Wawie przytoczone przez Artix-a bardzo mi odpowiadaja.

Niestety moj sezon w tym roku byl bardzo krociutki ( w porownaniu do poprzedniego ) na dniach odbieram skuta z serwisu ( MCS ) i wolalbym zeby sniegu niebylo

Skucio przeszedl przeglad po 16 tys B) dostal nowe oponki Heidenau K61 i akumulator :D

Wracam na drogi jak Bozia da B)

Odnośnik do komentarza

Je?li będzie padać- nie jeżdżę. kask mi paruje niemiłosiernie.

żadna chemia nie działa, żadne magiczne płyny antyroszeniowe ani magiczne niewidzialne wycieraczki....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Glub w C1 kask nie paruje, ja dzis mialem do wyboru komunikacje miejska lub "kiosk" wypakowalem "Kiosk" :) i pojechalem nim do roboty. Nie wytrzymalem bez jazdy a do tego cieplo bylo rano 5C tyle ze padalo no ale od czego jest wycieraczka.

Glub a tak serio, do kasku uzywam preparatu anty fog zakupionego w Louisie i w kasku sie sprawdza, bo nie paruje, tylko kiedy jest mroz niestety moze nie paruje ale szybka od srodka pokrywala mi sie szronem :)

Odnośnik do komentarza
Glub a tak serio, do kasku uzywam preparatu anty fog zakupionego w Louisie i w kasku sie sprawdza, bo nie paruje, tylko kiedy jest mroz niestety moze nie paruje ale szybka od srodka pokrywala mi sie szronem  :P

Ja dzisiaj do?wiadczyłem nowego urozmaicenia jazdy whist. Mianowicie jad?ć w ?niegodeszczu, wolno w korku, cała szybka kasku oczywi?cie w wodzie. Temperatura 1-2 st. W sumie nic niezwykłego, poza tym że ?lisko dosyć. Ale po przyspieszeniu na Wisłostradzie do jaki? 80-100 km/h, ta nagromadzona na szybce woda, w jednej chwili zamieniła się w lód. Na tyle szybko, że zdeczko zaskoczony byłem zmian? jako?ci postrzegania ?wiata whist.

No i po raz kolejny Bridgestone Hoop pokazały jakim g... s? !tut. A Heidenau dopiero po 15. dostanę !scooter :P

Odnośnik do komentarza

A w Katowicach posypało i przestało. Zima na razie przegrała z jesieni?. I bardzo dobrze, bo dawno już zima nie zaczęła się w listopadzie, przynajmniej w Katowicach.

Odnośnik do komentarza

Chlopaki i dziewczyny,

Na dzis zapowiadaja w nocy wyziebienie podloza i przymrozek. W suwalkach nawet do -10. W warszawie -5 takze niefajnie :lol: .

Ech...jutro nie pojade do pracy skutem. Nie mam podgrzewanej szyby, a skrobac mi sie nie chce ;) .

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Warszawa - Leszno - Warszawa :D . Miło i przyjemnie, słoneczko, suchy asfalt. Ciekawe ile jeszcze razy w tym roku da radę po?migać sobie z tak? przyjemno?ci?.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...