Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bura suka zima :[


Rekomendowane odpowiedzi

W standardzie masz Brigeston`y, a ta opona nie tęskni za deszczem.

No chyba, biggrin.gif że aby się po?lizgać.

To poprostu Bridgeston, na oponie powinno byc napisane zakaz jazdy w deszczu i przy niskich temperaturach.

No i wszystko jasne :). Czyli czeka mnie wydatek na nowe opony. Co aktualnie polecacie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Coby nie mówić, to upał nieco zelżał... :rolleyes:

Tym niemniej, ja mam tak, że jak mi ssanie wł?cza się po wcze?niejszym wył?czeniu i wyjeĽdzie z garażu (zawsze rozgrzewam silnik przed jazd?) a następnie gaĽnik "zalewa", to znak, że czas albo przesi??ć się w katamaran albo zmienić technologię. Niestety, kolejny rok, wybór będzie na to pierwsze... !OKK :rolleyes:

pzdr

Odnośnik do komentarza
W standardzie masz Brigeston`y, a ta opona nie tęskni za deszczem.

No chyba, biggrin.gif że aby się po?lizgać.

To poprostu Bridgeston, na oponie powinno byc napisane zakaz jazdy w deszczu i przy niskich temperaturach.

No i wszystko jasne :rolleyes:. Czyli czeka mnie wydatek na nowe opony. Co aktualnie polecacie?

Michelin Pilot Sport... ale niestety nigdzie ich nie ma...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W poprzednich latach jeĽdziłem nawet w temperaturach minusowych ale powoli przestaje dostrzegać frajdę z jazdy w takich warunkach (a może się starzeje? !YES ), więc w zasadzie 2oo przeszły w stan lekkiego zimowania... choć oczywi?cie nie wykluczam, że wyjadę jeszcze kilka razy w tym roku skutem jak mnie dopadnie deprecha jesienno- skuterowa (czyt. "ssanie" w prawym nadgarstku) :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Już się pożegnałem ze skuterem na zimę a tu proszę pogoda się poprawiła i znów mogę ?migać do miejsca gdzie spędzam 8 godzin dziennie ( bo nie napiszę, że do roboty, bo kumple z pracy by chyba pękli ze ?miechu).

Mam nadzieję, że i w listopadzie znajdzie się kilka cieplejszych dni, które pozwol? przedmuchać dysze w skuterku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

widzieli?cie prognozę na przyszły tydzień ? apokalipsa - mróz w nocy do -5 , a w dzień niewiele powyżej zera no i jakby tego mało to jeszcze opady deszczu i ?niegu :P:) .czyżby naprawdę koniec sezonu? :)

Odnośnik do komentarza

Coraz czę?ciej wracaj?c z pracy koło 4.00 - 6.00 zaczynam uprawiać drift na wiaduktach w Warszawie.

S? pokryte lekk? szadzi?, a lekko łysawe letnie oponki + tylni napęd przypominaj? ........ BURA SUKA JUŻ SIĘ POJAWIŁA !!!! więc Panowie i Panie ostrożnie bo można się nieco zdziwić i to całkiem nagle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzi? o 6.00 po raz pierwszy spędziłem ładnych kilka chwil na skrobanku szyb w samochodzie. Tak więc już bliżej niz dalej... Ona bura s..... czycha jauż za rogiem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też nie chcę kończyć sezonu, czy macie jaki? pomysł jakie mógłbym założyć opony żeby jeszcze pojeĽdzić bo te które mam lubi? ciepło i sucho.

Odnośnik do komentarza

Koledzy.Dobry ubiór i ?migać.Oponki zmienić (oby nie na ul. Narocz 23 w Warszawie, bo nie wyważ?)Pozdrawiam Zbyszek.

Też nie chcę kończyć sezonu, czy macie jaki? pomysł jakie mógłbym założyć opony żeby jeszcze pojeĽdzić bo te które mam lubi? ciepło i sucho.

Kolego Zapraszam -podyskutujemy na temat opon do Stanisławowa I ul Przyszło?ć 4 E.Z Legionowa rzut beretem.Pozdrawiam Zbyszek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Kołderka napisano 3-11-2007, 23:15 

  QUOTE (Arecki @ 3-11-2007, 22:08 )

Też nie chcę kończyć sezonu, czy macie jaki? pomysł jakie mógłbym założyć opony żeby jeszcze pojeĽdzić bo te które mam lubi? ciepło i sucho. 

Kolego Zapraszam -podyskutujemy na temat opon do Stanisławowa I ul Przyszło?ć 4 E.Z Legionowa rzut beretem.Pozdrawiam Zbyszek. 

Nie ma sprawy to rzeczywi?cie blisko, chętnie choćby i w poniedziałek.

Co do szczegółów dogadamy się na PM-a.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, kiedy u mnie przyjdzie zima. !OKK Poki co temperatura laskawie oscyluje w granicach 10-18 st., ale zdarzaja sie deszczowe dni. Jednosladowcy caly czas jezdza, nierzadko w lekkich ciuchach i bez rekawiczek. Kaski typu brain cap to tutaj norma.

Ale podobno w Warszawie jest piekna, sloneczna jesien (tak pisze kolezanka).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W Wawie dzis z rana -2 C, dobrze ze nie pada i mam nadzieje ze nie bedzie wrr

Motocyklistow to juz od 2 dni nie widuje na ulicach jedynie samotna C1 ForOne, moze czas na zmiane na model ForTwo !OKK

Odnośnik do komentarza
W Wawie dzis z rana -2 C, dobrze ze nie pada i mam nadzieje ze nie bedzie wrr

Motocyklistow to juz od 2 dni nie widuje na ulicach jedynie samotna C1 ForOne, moze czas na zmiane na model ForTwo :)

Przepraszam ja dalej dzielnie przemieżam miejsk? rzeczywisto?ć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też nie mam zamiaru tak łatwo się poddać, choć po wczorajszej jeĽdzie lekko odczuwałem niedobory ciepła, zreszt? nie byłem sam, na Modlińskiej na odcinku między Żeraniem i Białołęk? towarzyszył mi inny zapaleniec na 125-ce, ubrany jak mi się wydawało lżej ode mnie i mniej osłonięty od wiatru, niniejszym Go pozdrawiam. :) !scooter !OK

Odnośnik do komentarza

Ja z dniem dzisiejszym szczę?liwie kończę sezon skuterowy, bez uszkodzeń i zarysowań.

W Gdańsku +2. i ?nieg sypie. Zrobiłem w tym roku zaledwie 5.820 km może to i wystarczy nie będę szukał kłopotów. Przesiadam się do gokarta Mazdy MX5

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po pierwszym porannym mrozie -2 i skrobaniu szyb w 4oo, zamkn?łem sezon 2007 !scooter .

Pozostaj? tylko miłe wspomnienia, zloty, wycieczki, zmiana skutera, no i żadnej gleby mimo kilku nie ciekawych sytuacji :) Aby do wiosny..... !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...