Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco Myroad 700... Nowość 2008> Start sprzedaży w EU 2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba podrożał... wirtualnie ale podrożał  :D . Patrz nowe ceny tutaj.

Oferować oferuj? ale fizycznie kupić go narazie nie można.

No fakt podrożał, tylko że poprzednia cena do 15.02 była co? koło 26 ty?. a wcze?niej chyba 34 ty?. Dziwna sprawa oferuj? co? czego nie ma i jeszcze zmieniaj? trzy razy cene :D . Chyba że chodzi oto co wła?nie robimy... znaczy piszemy (jak mówi? w USA nie ważne jak o tobie pisz? ważne że pisz?...) taka zagrywka PR.

Odnośnik do komentarza

Ok,rozumiem,że jest to maksymalnie maksymnalne Kymco,ale dlaczego jego bryła jest taka ciężka? To jeden z nowo powstałych trendów?

W mojej opinii stylistycznie jego linia mogła by posłużyc za przeciwienstwo do lekkosci jak? prezentuje T-max. Wydech-przeogromniasty,przekładania tak jak w mniejszej 500-tce dużo za duża !piwko Wzrokiem to ja bym sie na Myroad`a nie zdecydował.

Btw. nasuwa sie pytanie: Co autor miał na mysli.... !piwko

Raczej !piwko niż !piwko

Odnośnik do komentarza

Kymco ma dziwna polityke

myroad wogole nie jest prezentowany w showroomie na ich oficjalnej stronie

prezentowany za to jest najnowszy xciting r 500cc i 300cc na 2009r

niestety w sprzedazy klasycznie nie ma go.

dziwna ta ich polityka

Odnośnik do komentarza

Wdziałem go na żywo w Motorlandzie i potwierdzam że "oczami" też bym go nie kupił.

Może dlatego się nim bardzo nie chwal?, że nie ma czym !happybth i wtedy ich polityka jest dobra a nie dziwna !happybth

Odnośnik do komentarza

a dla mnie ważniejsze jest, jak się taki Kymco prowadzi i jak się nim przemieszcza, a wygl?d? no cóż, o gustach się nie dyskutuje !happybth

Odnośnik do komentarza

Parę tygodni temu Myroad znikn?ł z oficjalnej oferty na stronie Kymco. Planowałem, że będzie to mój następny skuter i trochę zaniepokoiłem się tym faktem. Czy gawiedzi burgmani wiadomo co? na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Może to samo co z Xcitingiem?

Xcitingw w PL ponoć zostało 4 czy 5 sztuk i to koniec na ten rok... Następne w 2010 w okolicach wakacji - ale to już maj? być te "nowe" po faceliftingu (z dwoma osobnymi reflektorami z przodu - już dostępne w innych krajach w tym roku)...

Zreszt? Myroad to chyba skuter-widmo. Nikt nie widział, nikt nie jechał, testow żadnych nie znalazłem nigdzie (czy to PL czy inne kraje)...

Jednak to wszystko jest wielkim znakiem zapytania. Qw@ki może potwierdzi/zaprzeczy?

Odnośnik do komentarza

My?lę że pytanie powieniene? skierować TUTAJ a nie przejmować się tym że znika co? z oferty na oficjalnej stronie :D

U nich będzie zaraz pewno nowy model a wiadomo że u nas to jest jakis rok opóĽnienia !sciana

To co na zachodzie już wychodzi u nas traktowane jest jako nowalijka ;)

ps. Może i Qwaki się wypowie na ten temat ??

Odnośnik do komentarza

Jacku, ale to tylko dummy - taka atrapa jak w salonach operatorÓw sieci komórkowych pełno na pÓłkach !sciana

Jak dla mnie w przypadku pojazdów widzieć = zobaczyć, zobaczyć w ruchu, przejechać się choćby 2km, posłuchać, zajrzeć gdzie tylko się da etc ;-)

Odnośnik do komentarza

Fakt, w ruchu chyba nikt nie widział. Ja chętnie bym się przejechał - podobno ten silnik jest rewelacyjny - podobno, ale tego nikt nie wie.....

Odnośnik do komentarza
Może to samo co z Xcitingiem?

Xcitingw w PL ponoć zostało 4 czy 5 sztuk i to koniec na ten rok...

W takim razie jutro jadę kupić Xciting'a. Tyle czasu po?więciłem, aby wybrać co? dla siebie a tu taka wiadomo?ć. Je?li okaże się, że wyprzedano już wszystkie...

No cóż, pozostaje mi kupić SilwerWing'a 400, tylko niestety już nie w tym miesi?cu, bo różnica cen do?ć znaczna.

Odnośnik do komentarza

kup Xcita będziesz zadowolony.... Ja za swoim ostatnim mocno tesknię.... rewelka jak za te pieni?dze .....Ex na wytrysku jest the best !!!!

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ale czy na fotkach z wyjazdu do Marl nie było Myroad`a ? Szanowni uczestnicy eskapady może co? napisz? ?

Odnośnik do komentarza
Może to samo co z Xcitingiem?

Xcitingw w PL ponoć zostało 4 czy 5 sztuk i to koniec na ten rok...

Gwoli ?cisło?ci to zostało 0 sztuk...

Wczoraj kupiłem ostatniego Xcitinga - grafitowego. Skuterek miałem kupić po wakacjach, tj. pod koniec lipca, ale dzięki Tobie zmobilizowałem się nieco szybciej. Masz u mnie duuuże piwo.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje !!! oby dobrze ci służył.

A tak przy okazji jak według Was czyta się Xciting?

[ksajting] a może [eksajtnig] ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Może to samo co z Xcitingiem?

Xcitingw w PL ponoć zostało 4 czy 5 sztuk i to koniec na ten rok...

Gwoli ?cisło?ci to zostało 0 sztuk...

Wczoraj kupiłem ostatniego Xcitinga - grafitowego. Skuterek miałem kupić po wakacjach, tj. pod koniec lipca, ale dzięki Tobie zmobilizowałem się nieco szybciej. Masz u mnie duuuże piwo.

Gratulacje.Niech ;) służy bezawaryjnie

Ja swoim zrobiłem 7500tkm i jestem zadowolony

Ps.O ile pamiętam (a moge mieć cięcia !scooter ) w Marl nie było Myroada

Odnośnik do komentarza

Mors GRRR!! Mój miał być :-(

Za karę zapraszam do Wrocławia - pivko wypijemy i dasz się brykn?ć na iksie i wybaczę ;-)

7500km na maxi to nic... Ja na Kymco 50ccm już 11tys nabiłem i tylko wymieniłem ?wiecę i pasek (tak profilaktycznie po 10tys, stary jako zapas jeĽdzi w bagażniku) ;)

Ja Xciting czytam "iks" lub "grubas" !scooter

Odnośnik do komentarza
A ja wczoraj byłem w Motor-Landzie i stał u nich grafitowy....

Pewnie tego wła?nie kupił ... tyle, że by wyjechać z salonu to musi go zarejestrować i ubezpieczyć, st?d sprzęta ma jeszcze w Motor-landzie :-)

Zgadłem ? !happybth

Pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza
Mors GRRR!! Mój miał być :-(

Za karę zapraszam do Wrocławia - pivko wypijemy i dasz się brykn?ć na iksie i wybaczę ;-)

Nie ma problemu, tylko kolejno?ć odwrotna, piwko na końcu !happybth
7500km na maxi to nic... Ja na Kymco 50ccm już 11tys nabiłem i tylko wymieniłem ?wiecę i pasek (tak profilaktycznie po 10tys, stary jako zapas jeĽdzi w bagażniku) !happybth
Widzę, że też masz BetWin'a, fajna maszynka. Ja na swoim zrobiłem 5 000km (w jakie? dwa miesi?ce) i poza wymian? ?wiecy nic się z nim nie działo. Zreszt? to dzięki niemu "wci?gnęło" mnie na dobre, zrobiłem prawko i kupiłem Xciting'a.
Pewnie tego wła?nie kupił ... tyle, że by wyjechać z salonu to musi go zarejestrować i ubezpieczyć, st?d sprzęta ma jeszcze w Motor-landzie :-)

Zgadłem ? !piwko

Pozdr.

Pisklak

Dokładnie, w poniedziałek rejestruję i odbieram.

Tylko jeszcze mi prawka nie przysłali, ale jako? to przeżyję !holiday

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...