Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Bieszczadach 2007


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    40

  • Krzyżówka

    16

  • Mamuśka

    10

  • dr.big

    9

Top użytkownicy w tym temacie

no jak - wystarczy dĽwignię zmiany biegów przymocować do nogi ;)

wow, przypomniales mi, ze faktycznie posiadam jeszcze zapakowana dzwignie zmiany biegow, ktora kupilem przed wycieczka na Nordkapp ;) . Zawiesze ja sobie na szyi i "przebranie" gotowe. Wiedzialem, ze sie jeszcze do czegos przyda ;) ...

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wszystkich zawiadomić że co do przebrania jest zupełna dowolno?ć ale mile widziane sa gadzety zwi?zane z nickiem. Chodz nie ukrywam że niektóre pomysły mnie zaskakuj? chyba że zmienimy reguły i np. panowie za księciów a panie za księżniczki i wybierzemy najładniejsz pare.

Odnośnik do komentarza
Nie, nie, to juz lepiej te nicki ;) ... Duuuuuzo lepiej ;) ...

Bigu zmartwie Cię i my?lę że reszte towarzystwa też ponieważ po rodzinnych debatach i jako że impreze organizujemy rodzinnie ustalono że bedzie ognisko (grill) pod tytułem "Upiorna Noc" wiec ubiór ma być do tego dostosowany. Zapraszamy Drakule,Czarownice,Czrowników i inne Upiory oraz postacie z Horrorów. ;);):P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm.... M@rkiz de Sade...?

A dużo będzie kobiet w tych Bieszczadach? ;)

Bo nie wiem czy się przebierać za tego .. jak mu tam ... de Sade

OdpowiedĽ do postu niżej Krzyżówki

Odnośnik do komentarza
Wracaj?c do przebrania.

Ma kto? może sutannę do pożyczenia? !OK   whist  :P  whist  :(

E tam, wystarczy koloratka :( . Nie musisz od razu tancowac w "sukni" ;) !tut ...

Odnośnik do komentarza

To my sie przebieramy z Jamochłony,!tut:P:P a tak na powaznie, to Kicia w kicie, a Krzyżówka, moze w motylka, bo podobno jak byłam mała to machała rękoma jak motylek-> tak tatu? mówi !OK

Odnośnik do komentarza

To w końcu co z tymi przebierankami? Bo ja już zaczęłam zbierać lalki które będ? imitować moje dzieci - co? ok. 2005 sztuk !tut

Żartowałam. A tak na poważnie to za co mamy się przebrać? Bardzo proszę o u?wiadomienie. Z góry dziękuję.

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Odno?nie przebrania to nic mi nie pasi,

za nicka to ja się na co dzień przebieram,

legionista do Bieszczad to pasuje tak samo jak strój kosmonauty,

a bajkowe postacie to się mnie kojarz? z telewizj? bracia K. & CO :D

w ankiecie brakuje najważniejszego

cowboy-ów!

Od lat Bieszczady po za gen. K. |wierczewskim kojarz? mi się z filmem

WILCZE ECHA

Bruno O'Ya (chor?ży Słotwina)

1634_6.jpg

, ?p. Markiem Perepeczko (Aldek Piwko)

1634_7.jpg

i przepięknym mruczando w sountrucku W.Kilara

Dopisz więc proszę Pilocie tak? opcję ;);)

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
Go?ka ,przypomniała? mi jak jest po krakowsku smoczek dla dzieci !scooter :lol:

No jak , bo mieszkam w Krakowie i nie mam pojęcia ? :D ja zawsze mówiłam an smoczek dla dzieci Melu? ;);):P:P

Odnośnik do komentarza

Bieszczady s? fantastyczne, zawsze byłem tam samochodem lub komunikacja publiczn? Potwierdzam przyjazd na zlot w skuterem AN 400 K7 !tut Więcek

Bieszczady s? fantastyczne, zawsze byłem tam samochodem lub komunikacja publiczn? Potwierdzam przyjazd na zlot w skuterem AN 400 K7  :D Więcek

:ph34r: z wrażenia za pomniałem dodać , że przyjadę jeszcze z jednym maniakiem skuterów, który do tej pory się nie zapisała, ale po tym zlocie uczyni to nie zwłocznie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przebrania za Nick mog? być tak interesuj?ce, że naprawdę będzie to najlepszy (ale i najtrudniejszy) sposób na wizualizację swojego nicka (mogłem w nicku po prostu wpisać jedynie imię).

Regulamin organizatora imprezy skuterowej jest bezsprzecznie niepodważalny, a w zwi?zku z tym, iż uczestnictwo jest nieobowi?zkowe chętni powinni się do niego stosować.

Co innego, gdyby sejm ustalił podatek dochodowy w 2008 na poziomie 70%, lub zmienił stawkę VAT na jedno?lady i materiały budowlane z 22% do 44% to wtedy jak jeden m?ż powinni?my stanowczo protestować, bo to już uderza we wszystkich konsumentów czy to bezpo?rednio, a jeżeli kto? nie kupuje tych dóbr to chociażby po?rednio.

Tak więc akceptowalno?ć regulaminów imprez komercyjnych organizowanych społecznie i z własnej nieprzymuszonej woli, często przy ogromnym nakładzie własnych ?rodków i czasu czasami nawet kosztem rodziny jest niedyskutowalna.

Chwalmy więc, nie gańmy inicjatywę i wielkie zaangażowanie.

To mówiłem ja -Jarek Kaczorowski - organizator Pierwszego Skuterowego Rajdu Bieszczadzkiego, trzech zlotów w Firleju i kilku innych imprez zwi?zanych z jedno?ladami.

P.S. Dla przypomnienia podam, że II Rajd Bieszczadzki organizował kolega Szpak, a trzeci organizuje kolega Pilot.

PS.II.

DATA 16.09.2007 leciuchno koliduje z:

VII runda Mistrzostw Polski SuperMoto ("Kaczor" walczy o mistrza Polski)

organizator-Klub Motorowy "Pionier" Lublin

Odnośnik do komentarza

Jak czas pozwoli to chetnie bysmy przykatulali z Pyska w gorki damy znac.

Dragon >>> wiekszosc bohaterow forumowych przy kontakcie face to face robi oczka jak kot w Shreku mam to obcykane (jestem nawet podpisany zeby mozna bylo wylac swoje zale) ale jak dotad potencjalnych gawedziarzy brak-to mistrzowie klawiatury cos jak mistrzowie prostej wiadomo o co chodzi.

Robix.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podczas Pierwszego Skuterowego Rajdu Bieszczadzkiego pod hasłem "Bieszczadzki Twardziel" wykorzystali?my jako hymn piosenkę zespołu Stare Dobre Małżeństwo "Bieszczadzkie Anioły" Oto ta piosenka-kliknij !starwars

Odnośnik do komentarza
Jak czas pozwoli to chetnie bysmy przykatulali z Pyska w gorki damy znac.

Dragon >>> wiekszosc bohaterow forumowych przy kontakcie face to face robi oczka jak kot w Shreku mam to obcykane (jestem nawet podpisany zeby mozna bylo wylac swoje zale) ale jak dotad potencjalnych gawedziarzy brak-to mistrzowie klawiatury cos jak mistrzowie prostej wiadomo o co chodzi.

Robix.

Na pewne rzeczy nie mam wpływu... ale cieszę się, że i inni widz?...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...