Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Bieszczadach 2007


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Może dorzucę swoje trzy grosze w tym temacie bo s?dzę, że najechali?cie trochę na Pilota, który b?dĽ co b?dĽ chce się podj?ć odpowiedzialnego i mocno pracochłonnego zajęcia.

Panowie Scottie i Kubo... czyli trzon CK Skutery. Wiecie, że Was lubię i na każdej imprezie, któr? organizowałem byli?cie mile widziani niezależnie od tego czym lub na czym przjedziecie. Pragnę tylko zwrócić uwagę na jedn? rzecz, która od jakiego? czas trochę mnie dziwi a wręcz niepokoi.

Id?c Waszym tokiem my?lenia za pare lat zloty ogólno skuterowe czy maxi skuterowe maj? szansę przerodzić się w zloty motocyklowe a większo?ć uczestników przerodzi się w byłych użytkowników płozówek ;);) .

Jedni zaczynaj? jeĽdzić na skuterach lub przechodz? z typowych motocykli na skutery a inni id? w odmiennym kierunku. Nie jest to żadnym problemem i rozumiem to bo sam jeżdżę także typowym motocyklem (nie skuterem) ale tak jak na zlot motocyklowy jadę motocyklem, na zlot Smartów jadę Smartem, na zlot Golfów jadę Golfem tak na zlot Skuterów jadę skuterem. Tak nakazuje logika.

Zlot czy nazwijmy to imprezę w Bieszczadach organizuje Pilot. Okre?lił jasno zasady, ma jak?? wizje tego co będzie przygotowywał i nie uważam, żeby krytykowanie tego miało jaki? sens... przynajmniej takie mam odczucia.

Poza tym zarówno Kubo jak i Scottie--- chłopaki... wiem, że akurat Wy obaj macie możliwo?ci aby pojawić się na imprezie jakim? skuterem więc w czym problem? ;)

Wstępnie zgłaszam swoj? obecno?ć na imprezie i je?li się pojawie to napewno maxi skuterem... ;)

no i o to chodzi, wchodzę na to forum i chcę się spotykać z jeĽdzcami na skuteracha nie motocyklach, chociaż niedługo będę miał znów oba typy 2oo,

ale trzeba być miło?nikiem własnie skuterów aby tu być, bo niedługo przyjad? koledzy samochodami a może i furmankami ;)

chociaż w bieszczadach popularne kiedy? były motofurmanki, zawsze mnie takie samoróbki fascynowały, szczególnie te na junaku ;)

fakt też, że organizator zlotu okre?la zasady i albo je akceptuję i jestem albo nie i mnie nie ma, to przecież takie proste ;)

ponadto spróbujcie pojechać na skuterze na zlot hd czy goldas ;)

chociaż raz byłem zaproszony !OK

tylko chyba głupio bym wygl?dał ;) i odpu?ciłem

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    40

  • Krzyżówka

    16

  • Mamuśka

    10

  • dr.big

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Bieszczady THE BEST będę tam wracał do upadłego. Miejsca i widoki przepiękne więc proszę o rezerwację dla 2 sztuk

oczywi?cie na skuterze (czy on jest cichy hmm.... temat do dyskusji)

Nie ma co psuć sobie w?troby jaki? kompromis na pewno da się wypracować do terminu spotu zostało jeszcze trochę czasu

Pilot organizator ma swoje niepisane (?) prawo, a kto chce sie wkupić niech startuje ze flaszeczka i rozmawia w 4 oczy

W woli wyja?nienia je?li kto? ma zamiar przyjechać na zlot to prosił bym o zgłaszanie się a co do ewentualnych przeszkód (samochód ,motocykl) bedę wyja?niał póżniej a wtedy sam zadecyduje w jakiej formie chce przyjechać bo my?lę że nie jeden może pomóc w organizacji tego zlotu.

Na razie tak mi sie zdaje to zarys imprezy i wszystko zostanie dopracowane do najmniejszych szczegółów choć i tak znajdzie sie kto? niezadowolony

Je?li kto? ma pomysł ,siły, możliwo?ci ,chęci i dużo samozaparcia niech sam zorganizuje co? podobnego i jeszcze przyjmie słowa niezadowolenia

Pozdrawiam

wytrwało?ci życzę

Lupak

Odnośnik do komentarza

Zlocik zapowiada sie super

Patent żeglarski sie zakurzył. Z 6 lat temu nad solin? nawet żeglowałem :lol:

Wszyscy mamy czuć się dobrze czy jeĽdzimy na skuterach czy nawet na hulajnogach
Moj piesek wstep ma już załatwiony ;)

Trzeba bedzie szybciej porozgl?dać sie za jakim? skuterkiem...

Odnośnik do komentarza
Zlocik zapowiada sie super

Patent żeglarski sie zakurzył. Z 6 lat temu nad solin? nawet żeglowałem  :)

Wszyscy mamy czuć się dobrze czy jeĽdzimy na skuterach czy nawet na hulajnogach
Moj piesek wstep ma już załatwiony :lol:

Trzeba bedzie szybciej porozgl?dać sie za jakim? skuterkiem...

ten pies to chyba występował w 4 pancernych, jak cenzura serial odblokuje to go obejrzymy :lol:

polecam w Rymanowie lody, nie ma drugich takich w całej UE, jad?c główn? drog? na Sanok za rynkiem 1 w prawo - palce lizać robione star? technologi? bez żadnych konserwantów, barwników, owoce ?wieże itd. :)

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem uchylić rombka tajemnicy co do konkurencji na zlocie. Aby uatrakcyjnic konkurencje większo?ć bedzie odbywala sie parami czyli kierowca + plecaczek więc wskazane jest aby już przy zgłoszeniach na zlot wpisywać kto z kim pojedzie (osoby które przyjad? same napewno znajda kogo? do pary a i czasu dużo to już można kogos szukać). W konkurencjach nie może na jednym skuterze jechać 2 kierowców bo praktycznie wszyscy startuj? jednoczesnie a polega to na tym że jest przygotowywana trasa na któr? wyruszamy bez map tylko każdy bedzie miał przygotowywany opis trasy któr? bedzie jechał a na trasie bed? punkty kontrolne oraz punkty na których bedzie do wykonania jakie? zadanie. Tras bedzie liczył okolo 50 km a czas jaki bedzie na jej przejechanie to oklo 2 godzin. Skutery startuj? co 2 min. A wygra ta para która bedzie miała najwiecej punktów zebranych we wszystkich konkurencjach. Kolejne konkurencje bed? miały za zadanie pokazanie kunsztu jazdy oczywi?cie z plecaczkiem na terenie o?rodka. Oceniany też bedzie i to już jest wskazane abym ogłosił bo trzeba się do tego przygotować przebranie zwi?zane jak najbliżej swojego niku lub co? co mogło by kojarzyć sie z dan? osob? lub jego pojazdem. Chciałbym aby każdy użył swojej fantazji i naprawde się bawił. Bed? konkursy niespodzianki które każdy już się dowie na miejscu.

A co do zabawy w programie będ? miedzy innymi.

1) Żeglowanie po zalewie Solińskim ( 2 dezety, i dwa Maki ) czyli mini regaty.

2) Całodzienny wypad na bezdrorza Bieszczadzkie samochodami terenowymi UAZ oraz Star 6X6 gdzie bedzie symulacja pola walki (Paintball) (Bigu nie bedzie to Cedynia) grill lub grochówka (to na wypadek jak by komu? gazu zabrakło w Markerze). Możliwo?ć wspinania się po ?ciance wspinaczkowej. Strzelanie z broni palnej .

3) Przejazd po Bieszczadach celem zobaczenia najładniejszych miejsc w bieszczadach.

4)Konkursy, zabawy,ogniska, wieczorne ?piewy ( wtedy przy piwie).

Szczegóły wszystkich konkurencji i atrakcji zlotu każdy zainteresowany otrzyma po przyjechaniu na miejsce.

Wszesniej bedzie ogłoszony plan całej imprez aby każdy był ?wiadomy co traci jak nie przyjadzie !piwko . Jedynie pogoda bedzie mogła na zepsuć kolejno?ć posczególnych atrakcji ( ja nie jade więc deszczu nie bedzie !tut ) .

Wszyscy którzy bed? chcieli przyjechać wczesnij na zlot lub zostać po nim dłużej proszeni s? o zgłoszeni e tego wcze?niej aby zapewnić im zakwaterowanie bo jest taka możliwo?ć.

Jeżeli kto? ma pytania to prosze chetni odpowiem na nia czy to na forum,PM lub telefonicznie.

+48600021421

Odnośnik do komentarza
Ale chyba będzie konkurs z jajami - kurzymi . !piwko

Nie wykluczone dla efektu może załatwimy strusie. !happybth !piwko ale bedzie zabawa. !scooter

Odnośnik do komentarza

no no takiego rajdu to chyba do tej pory nie było :D

naprawdę godne podziwu atrakcje !tut

jeżeli praca pozwoli nie odpuszczę tak fantastycznie zapowiadaj?cej się imprezy!w00t

Odnośnik do komentarza

Fajna impreza, oby Zołza nie chciała na ni? jechać to skuter będzie wolny i spełnię kryteria :(.

A czy w ostateczno?ci to da sie jako obserwator dojechać na biegowej CH**ni - PLEASE ?!

Ja rozumiem, że spęd dla skuterów i akceptuję w pełni taki warunek-PRAWO ORGANIZATORA i tu WSZELKA dyskusja jest zbędna.

Ja akurat nie jestem zwolennikiem restrykcji wynikaj?cych z rodzaju sprzętu, owszem w konkursach tak (z tym że tez nie w każdym ma rodzaj sprzętu znaczenie-vide rajd na orientację), ale bardziej istotni s? dla mnie ludzie i ?rodowisko.

Sam bym się zastanawiał czy zaprosić takich "awanturników" jak Dragon !holiday , czy Majon :D:( bo jeszcze rozpirz? imprezę !tut !OKK !OK , ale to na czym przyjad?.....?!

Oczywi?cie z Dragonem !holiday , czy Majonem ;):( żartowałem :(B)

Zakaz dotyczyłby wył?cznie motocyklistów oszołomów i palaczy gumy na SKUTERACH !!!

Reasumuj?c:

Się wpisuję o ile Zołza nie pojedzie lub......weĽmie mnie na plecaczka ?!

Pozdrawiam i o ile mogę co? pomóc to proszę pisz Pilocie :(

RobB. :(

Odnośnik do komentarza
Gość jkrakowianka

Witam serdecznie:)

Zgłaszam się na wyjazd w Bieszczady. Z tego co czytam zapowiada się naprawdę suuuuuuuper!

Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do wyjazdu na Burgmanię tym razem uda mi się dotrzeć własnym skuterem...

jkrakowianka

czyli Asia

Pomysł przebrania zwi?zanego z nickiem jest rewelawcyjny.

Czeka mnie trudny wybór: klasyczna krakowianka czy też może smok wawelski?!:)

whist

Odnośnik do komentarza
Witam serdecznie:)

Zgłaszam się na wyjazd w Bieszczady. Z tego co czytam zapowiada się naprawdę suuuuuuuper!

Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do wyjazdu na Burgmanię tym razem uda mi się dotrzeć własnym skuterem...

jkrakowianka

czyli Asia

Pomysł przebrania zwi?zanego z nickiem jest rewelawcyjny.

Czeka mnie trudny wybór: klasyczna krakowianka czy też może smok wawelski?!:)

whist

Nie martw sie nie masz problemu ze strojem :) . Jak u mnie sie wszystko wyklaruje z zakupem :) to ja mam problem :)

Kiedy ja takie futro wyhoduję jak w awatarze :):)B)

A jak nie to sie zadeklaruje jako bierny uczestnik niekonkursowy bo zjadę czy Pilot pozwoli czy nie na 400.

Zawsze mogę hulajnogę z napędem elektrycznym wrzucić do kufra :)

Odnośnik do komentarza
Fajna impreza, oby Zołza nie chciała na ni? jechać to skuter będzie wolny i spełnię kryteria :lol:.

Tatu? nie ma obawy, dostaniesz Sferke tyle, ze wyjedziemy dzień wcze?niej :lol: .

Impreza zapowiada sie wy?mienicie, zwłaszcza do tego strzelania mam poci?g ostatnimi czasy. Chętnie bym pojechała bo góry o innej porze roku niż zima widziałam tylko raz. Zobaczymy jak bedzie z prac?, w razie czego wystawiam zastępstwo na Kotlecie !TAZ <_< .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Negocjuję wypuszczenie mnie samego w tamte strony bez kobiet upss tzn. reszty rodzinki, więc wstępnie i Ja się piszę <_<.

PS. Rozważam otwarcie na poważnie wypożyczalni maxi skuterów dla "Tych zdrajców" :lol: będzie coraz więcej takich imprez tylko dla skuterów :lol: , więc będzie można zbić fortunę !TAZ .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No dobra, a jak ma sie przebrać Krzyżówka, bo nie założe takie krzyżówki do rozwi?zywania na siebie, ani nie przebiorę sie za jak?? kaczuche ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...