Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Bieszczadach 2007


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie my?lę że znowu niepotrzebnie popadamy w skrajno?ci.

Podkre?lam że nie bronię ani jednej ani drugiej strony bo nie taki mam cel.

Uważam że obie strony powinny trochę "odpu?cić" i jako doro?li ludzie napewno dojdzie się do wspólnego mianownika. Pamiętajmy że jeste?my jedn? rodzin? i niezależnie od wszystkiego powinni?my się trzymać razem.

Pamiętajmy też że emocje nie s? dobrym doradc?!

Panowie! Apeluję do waszego do?wiadczenia i rozs?dku!

Wiecie przecież doskonale że często słowo pisane jest zupełnie inaczej interpretowane niż był zamysł autora.

Mam nadzieję Pilocie że trochę nagniesz regulamin a panowie czuj?cy urazę nieco rozluĽni? zbędne napięcie i też w jaki? sposób dostosuj? się do sytuacji i wszyscy razem znowu będziemy mieli okazję żeby się spotkać i dobrze bawić.

Tego życzę sobie i wam wszystkim!

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    40

  • Krzyżówka

    16

  • Mamuśka

    10

  • dr.big

    9

Top użytkownicy w tym temacie

no mam tak? szczer? nadzieję, że sens jaki odczytałem jest wynikiem mojego zmęczenia po dzisiejszej sesji egzaminacyjnej ...

Odnośnik do komentarza

orzech napisano 4-06-2007, 22:31 

  Orzech się zapisuje i obiecuje, że na tym zlocie będzie grzeczny 

tia.... :(

Obiecanki orzeszanki :(

Odnośnik do komentarza
-=Dee Jay=- napisano 4-06-2007, 23:04 

pamiętajcie że w sierpniu jest Stegna i nawet jak kto? założył sobie ksenony, CB .. też może przyjechac ...

Rozumiem Twoj? zło?ć ale po co tak się obnosić z zazdro?ci?... przyjdzie czas na ksenony i na CB... ale to nie s? wła?ciwe metody... Zapewne po raz kolejny będziesz na mnie zem?cił (przywykłem) ale teksty typu:

ale Pilot chyba za bardzo przej?ł się byciem władc? i jego dyktatura jest do?ć ciężka (z reszt? nie tylko w tym wypadku) ...
s? chyba nie na miejscu a jeste? ?wierzo po zlocie i tam mogłe? to wszystko Pilotowi powiedzieć... prosto w twarz... Ty po raz kolejny udowadaniasz, że jeste? mocny tylko zza monitora... Swoj? drog? masz co? jeszcze do napisania (bo rozmowy jak widać nie uznajesz) więc napisz wszystkim w jakim jeszcze przypadku dyktatura Pilota jest taka straszna????

Dyktatorem może być kto ma jak?? władzę... Pilot ma władzę TYLKO nad swoj? rodzin?... więc kiepskim jest dyktatorem...

A może wła?nie przez takie postawy jak Twoja jest tak jak jest....????

Bardzo smutno mi się zrobiło po przeczytaniu postów: Kubo, Kuby Drogowca i Scottie-go... Będziemy z nim negocjować...!! My?lę, że Pilot co? wymy?li i napewno będzie wszystko OK.

Prawda Pilot?

Odnośnik do komentarza

Przyj?łem bardzo osobi?cie uwagi starszych Burgmaniaków i nie ukrywam że mnie to zabolało bo nie miałem zamiaru nikogo urazić swoim regulaminem zlotu a jest to tylko podyktowane wzgledami i?cie organizacyjnymi i myslę jak by panowie przeczytali posta do Karoliny to może zadali by pytania co bedzie organizowane i dlaczego tak jak oni nazwali biegowce s? dyskryminowane. W poscie do Karoliny napisałem że przyjechać mog? motocyklem ale na miejscu będzie potrzebny skuter. Tym bardziej jest mi przykro że zarówno Kubo jak i Scotti maj? do mnie telefon i mog? zadzwonić i spytać o co chodzi z tymi motocyklami ( oboje s? pierwszymi osobami jakie spotkałem w Burgmani i darzyłem ich sympati? i szacunkiem). W tym układzie nie mam zamiaru się ,ani tłumaczyć ani dyskutować bo oni sami wydali opinie co my?l? ( a tak naprawdę to liczyłem na ich pomoc w organizacji tego zlotu). Po prostu powiem tak " Dziękuje za pomoc".

PS. Kubo pisz?c tego posta nie miałem wogóle na my?li tego że brałe? udział w konkurencji na pożyczonym skuterze więc sk?d ta pewno?ć że chodziło o Ciebie.

A w Ryni jak by? chciał skorzystać z mojego też bym Ci pożyczył. No ale twój wybór twoja wola.

Co do wypowiedzi =Dee Jay= to traktuje to jak atak na moj? osobę a co z tym zrobie to się zastanowie bo na pewno nie odpuszczę tego typu uwag i aluzji.

Odnośnik do komentarza

Pilocie.

Co będzie oganizowane dla skuterów i dlaczego nie mog? brać w tym udziału biegowce????

My?lę, że pora skończyć z "obrażaniem się", z "braniem wszystkiego osobi?cie" a pora zacz?ć konstruktywny dialog...

Może faktycznie zdzwońcie się i pogadajcie przez telefon... Tu na forum bywa tak, że jedno słowo może mieć tyle znaczeń ile osób go przeczyta... a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

Za telefony i do dzwonienia!!!!

Odnośnik do komentarza
Tu na forum bywa tak, że jedno słowo może mieć tyle znaczeń ile osób go przeczyta... a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

Za telefony i do dzwonienia!!!!

Dragon masz racje co do tego że każdy inaczej odbiera znaczenie danego słowa i to jest przykre bo zamiast zadzwonić lub spytac to lepiej od razu naskakiwać no kogo?. Ja na telefony juz nie licze czekałem na nie wcze?niej i nikt nie zadzwonił tylko zatakował na forum.

A co do dalszego regulaminu zlotu to my?lę że mam prawo ustalić jakie? regóły i zasady zlotu organizowanego przez siebie i osoby które mi w tym pomagaj?. A każdy regulamin ma swoje kruczki i można go w jaki? sposób omin?ć ale czy inni tego chc?.

Chyba kupię jakiegos piĽdzika.... albo nie pojadę.....

Pozdrówka

Kuba a ty się nie przejmuj najwyżej pojedziesz moim bo ja jako organizator nie wezmę udziału w konkursach.

proszę używać funkcji "edytuj" posty ł?cze

Artix

Odnośnik do komentarza
Gość denver27

ja tutaj chce poprzec pilota gdyz tak z reguły jest ze organizator ustala reguły i kropka,skoro jest takie zalozenie to albo sie ktos stosuje albo nie przyjezdza ,no niestety takie sa reguły.I tutaj zdecydowanie nie ma sie na co obrazac.

przepraszam za naduzywanie slowa "reguły" :(

:lol:ale namieszalem !scooter Pilocie a koleg? z Trójmiasta sie nie przejmuj,on w gruncie rzeczy dobry czlowiek jest :( tylko tak mowi ;)i pprzepraszam za brak edycji postów ,znów Artix bedzie mial robote przeze mnie :(

posty ł?cze o edycji już sam wiesz

Artix

Odnośnik do komentarza
:lol:ale namieszalem :ph34r:Pilocie a koleg? z Trójmiasta sie nie przejmuj,on w gruncie rzeczy dobry czlowiek jest !scooter tylko tak mowi :(

To Ľle mówi.

A dziwię się że poznałem tylu fajnych i miłych ludzi z tamtych stron a nagle słyszę że kto? ma inne zdanie na mój temat. Więc skoro z tego co rozumię Dee Jay organizuje Stegny to ja napewno tam nie przyjadę bo mam cichy skuter,cb i xenony więc wyróżniał bym się z tłumu a po co mam drażnić tak ważn? i skromn? osobę.

Odnośnik do komentarza
ja juz sie nie wypowiadam ,bo zaraz mi ktos zarzuci ze sie wtr?cam w nieswoje sprawy a jutro jade do Warszawy !scooter trzymaj sie Pilot .

Ja na pewno tego nie zrobie chyba że inni.

Pozdrawiam

PS. Też był pojechał

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam.

Super pomysł.Zgłaszam chęć udziału w bardzo fajnie zapowiadaj?cym się Zlocie.

Pozdrawiam Trebor. !scooter

Odnośnik do komentarza
To Ľle mówi.

A dziwię się że poznałem tylu fajnych i miłych ludzi z tamtych stron a nagle słyszę że kto? ma inne zdanie na mój temat. Więc skoro z tego co rozumię Dee Jay organizuje Stegny to ja napewno tam nie przyjadę bo mam cichy skuter,cb i xenony więc wyróżniał bym się z tłumu a po co mam drażnić tak ważn? i skromn? osobę.

Jeżeli Ľle mówie .. to się naprawdę z tego ciesze .. poprostu mogłem Ľle zrozumieć Twoje intencje..

ataku także żadnego nie miałem w zamiarach przeprowadzić, także jeżeli jeszcze nie postanowiłe?, że definitywnie nie przyjedziesz do Stegny, w tym miejscu zapraszam Cię, może uda mi się naprostować mój bł?d.

restrykcje uczestnictwa przedstawione przez Ciebie tak na prawde (tak odebrałem) uniemożliwiaj? niektórym spotkanie się z reszt? "rodziny skuterowej".

zakaz wjazdu dla wahluj?cych biegami, samochodami - tak się troche przykro robi.

co takiego jest różni?cego burgmana od zx12 czy FJR1300A, że tymi dwoma ostatnimi nie mógłbym (czysto teoretycznie !scooter) przyjechać ??

może dlatego, że tez mnie to tknęło (czytaj?c temat byłem zainteresowany) zareagowałem jak zareagowałem ... teraz może napisałbym to inaczej ..

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Może dorzucę swoje trzy grosze w tym temacie bo s?dzę, że najechali?cie trochę na Pilota, który b?dĽ co b?dĽ chce się podj?ć odpowiedzialnego i mocno pracochłonnego zajęcia.

Panowie Scottie i Kubo... czyli trzon CK Skutery. Wiecie, że Was lubię i na każdej imprezie, któr? organizowałem byli?cie mile widziani niezależnie od tego czym lub na czym przjedziecie. Pragnę tylko zwrócić uwagę na jedn? rzecz, która od jakiego? czas trochę mnie dziwi a wręcz niepokoi.

Id?c Waszym tokiem my?lenia za pare lat zloty ogólno skuterowe czy maxi skuterowe maj? szansę przerodzić się w zloty motocyklowe a większo?ć uczestników przerodzi się w byłych użytkowników płozówek !scooter :( .

Jedni zaczynaj? jeĽdzić na skuterach lub przechodz? z typowych motocykli na skutery a inni id? w odmiennym kierunku. Nie jest to żadnym problemem i rozumiem to bo sam jeżdżę także typowym motocyklem (nie skuterem) ale tak jak na zlot motocyklowy jadę motocyklem, na zlot Smartów jadę Smartem, na zlot Golfów jadę Golfem tak na zlot Skuterów jadę skuterem. Tak nakazuje logika.

Zlot czy nazwijmy to imprezę w Bieszczadach organizuje Pilot. Okre?lił jasno zasady, ma jak?? wizje tego co będzie przygotowywał i nie uważam, żeby krytykowanie tego miało jaki? sens... przynajmniej takie mam odczucia.

Poza tym zarówno Kubo jak i Scottie--- chłopaki... wiem, że akurat Wy obaj macie możliwo?ci aby pojawić się na imprezie jakim? skuterem więc w czym problem? :(

Wstępnie zgłaszam swoj? obecno?ć na imprezie i je?li się pojawie to napewno maxi skuterem... :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra przyznaję... Może i troche ZA ostro zareagowałem, ale po prostu się zbulwersowałem straszliwie, że kto? próbuje Mi zamkn?ć drogę do uczestnictwa w Rajdzie Bieszczadzkim, na który akurat odk?d się dowiedziałem, to od razu stwierdziłem, że JADĘ, a tu nagle takie HOPLE...

Co do uczestnictwa w konkursach... Szczerze mówi?c lata mi to koło ... Więc w tym temacie nie widze problemu akurat, żebym miał nie uczestniczyć bo przyjechałem biegówk?...

Ja na zloty/spotkania jeżdżę dla faktu spotkania po raz EN'ty ludzi, których już znam kilka lat, lecz nie mam możliwo?ci częstych spotkań z Nimi...

Dlatego próbuję wykorzystać każd? możliwo?ć spotkania, jak? uzyskuję, czyli przyjeżdżam na organizowane zloty...

Zwróc Marku(Pilocie) uwagę na fakt, że w regulaminie Burgmanii także był punkt, że jest to 'Zlot MaxiSkuterowy i motocykle nie maj? na niego wstępu, CHYBA, ŻE ORGANIZATOR ZEZWOLI'. I co? Ja nawet nie pytałem Mariusza, czy moge przyjechać, bo było to dla Mnie rzecz? oczywist?, że przyjechać mogę i problemu z tym nie będzie...

Ty napisałe? jasno, że Motocyklom Wjazd uniemożliwisz, tak jak i uczestnictwo w całej imprezie... Czyli wychodzi na to, że moge sobie przyjechać(bo tak napisałe? kilka postów niżej) i siedzieć w o?rodku, bo obowi?zuje 'strefa ciszy' i nie możemy się w tamtych terenach poruszać...

Niewiem czy Ty w takim razie zamierzasz przemieszczac się w miejscach, gdzie jest 'zakaz wstępu', że takie restrykcje wprowadzasz? Bo je?li tak, to problemu nie ma, gdyż mój tłumik posiada tak? funkcję 'wyciszenia', aby spełniał normy gło?no?ci...

Więc bez problemu wjade w strefę ciszy...

Mariuszku, masz rację pisz?c, że skutery posiadamy i mogliby?my uczestniczyć nimi w rajdzie... Tylko POCO?

Co innego, kiedy te skutery należ? do Nas(tak jak Ty masz po prostu i motocykl i skuter i możesz sobie wybrać czym jedziesz !scooter ). U mnie jak wiesz skuter jest Taty i nie czuje takiej przyjemno?ci jazdy CZYIM| sprzętem jak swoim, dlatego na zloty jeżdżę swoim jednosladem, bo poto go zakupiłem, żeby jeĽdzić...

Co do migracji ostatniej w kierunku motocykli... Masz racje... Powoli robi się to niepokoj?ce(dla Mnie wbrew pozorom także). Jednak id?c tym kierunkiem, to wszyscy starsi wyjadacze powinni zmienić znajomych, bo zmienili maszynę...

A Mi szczerze mówi?c towarzystwo Motocyklowe ogólnie rzecz bior?c nie pasuje, dlatego nie jeżdżę na typowe ZLOTY Motocyklowe, bo byłęm raz i wiem, że to TRAGEDIA, dla człowieka, który zachowuje się zupełnie inaczej i ma inne upodobania.

Tak wiec jedynym ?rodkiem transportu, jakim przyjadę w Bieszczady będzie SV'ka.

A czy przyjadę... To już zależy od Organizatora, którym w tym wypadku jest m.in. Pilot. A skoro Organizator okre?la zasady, to niestety My będziemy musieli się do Nich stosować(niestety, je?li będ? takie, że nie wjedziemy na rajd).

Także Pilot chciałbym się mylić w Twoich odczuciach... Jak już sam powiedziałe? jeste? ?wieżo na Burgmanii, więc nie znamy Cie dobrze i nie za bardzo wiemy czego się po Tobie spodziewać, wiec może to dlatego ten 'strach'. Nie wiem...

Po prostu smutno Mi sie zrobiło, ze kto? próbuje Mi zamkn?ć możliwo?ć spotkania z ludĽmi, których lubię.

Czy mogłem zadzwonić? Mogłem... Ale może lepiej, że tego nie zrobiłem, bo kierowałyby mn? nerwy i wyszłoby gorzej... A tak to w miare pisania nerwy ustawały i co chwilka kasowałem niektóre napisane zdania, które uznawałem za niestosowne...

Tymczasem pozdrawiam i czekam na dalszy rozwój sprawy...

Na Rajd przyjechać bym chciał...

W Konkursach uczestniczyć nie musze... To nie jest dla Mnie ważne...

JeĽdzić z Wami po Bieszczadach bym chciał... Bo nigdy tam nie byłem...

A jak będzie, to czas pokaże.

Pozdrawiam, Kuba :(

Odnośnik do komentarza
najechali?cie trochę na Pilota, który b?dĽ co b?dĽ chce się podj?ć odpowiedzialnego i mocno pracochłonnego zajęcia.

To rzeczywi?cie jest zadanie, które wymaga mnóstwo wysiłku i poczucia odpowiedzialno?ci,

Ty napisałe? jasno, że Motocyklom Wjazd uniemożliwisz, tak jak i uczestnictwo w całej imprezie

dlatego ja spokojnie napisałem, że albo kupię jakiego? skuta, albo nie pojade, choć chętnie bym zobaczył Wasze gęby znów. W końcu organizator ma prawo do ustalania zasad i akurat na to nie ma się co pultać.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Kubo opisał to do?ć dokładnie i mógłbym się rozpisywać ale po co drugi raz...

Nie chodziło mi o uniżanie twoich zasług organizacyjnych bo wiem jakie to trudne, nie raz sie podejmowałem mniejszych wyzwań i było ciężko...

Ale tak jak Kubo napomniał, mamy mało okazji do spotkań z ludĽmi których lubimy i szanujemy i chcemy je wykorzystać na maxa w sezonie, a jak nam się je uniemożliwia to trochę nas to boli i denerwuje...i tak miało miejsce w tym przypadku...

Nie chodzi mi tu o atak personalny, acz każdy zna nastawienie Pilota do motocykli :(

A co do tego, że s? to zloty skuterowe to zgoda, ale qrcze zloty motocyklowe to straszna kicha i my z Kubo tam nie chcemy jeĽdzić, tylko do was...jeste?my tymi samymi maniakami skuterów którymi byli?my dawniej ino zmienili?my sprzęty na biegówki (z różnych powodów)...

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzie? w trasie...

P.S. co do telefonów, ja strasznie nie lubię gadać przez telefony (ot takie zboczenie) pozatym wszyscy wiedz? że na Burgmanii moja komórka uległa zniszczeniu i nie mam do nikogo ani telefonu, ani możliwo?ci zadzwonić aż do pi?tku, aż mój telefon się naprawi !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
w końcu jaka? kara dla zdrajców  !OK

Kilka postów wyżej chyba niepotrzebnie się rozpisałem bo Mario uj?ł to krótko i zwięĽle... ja tak nie potrafie... ;)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze chcialbym zglosic swoje uczestnictwo w imprezie bieszczadzkiej ;) .

Jesli chodzi zas o sprzeczke, to wydaje mi sie bezpodstawna. Sa pewne zloty i spotkania, gdzie dopuszcza sie uczestnictwo na motocyklach czy skuterach ponizej 125 ccm. Jednak sa to poszczegolne przypadki, a na pewno nie powinno sie to stac regula. Nie zapominajmy o tym.

Moze nie jest to popularne stwierdzenie, ale zasady powinny byc przestrzegane. Skoro mamy byc klubem maxiskuterowym, to robmy cos w tym kierunku...

Dazenie do posiadania skutera powinno byc w jakims stopniu naturalne.

Tak wiec po co robic z tego problem?

Czy na osobe jezdzaca moto patrzy ktos krzywo? Chyba raczej nie. Mamy w koncu mozliwosc wyboru i spraw z tym wyborem powiazanych.

Skoro zlot jest dla maxiskuterow, to po co zarzucac komus, ze chce kogos "dyskryminowac"?

Uwazam, ze jest to calkiem naturalne postepowanie i nie ma na celu "dyskryminacji", a jedynie chec organizacji dobrej imprezy.

PS. Pomimo tego, ze znam kilka osob jezdzacych np. HD, nigdy nie wpadlbym na pomysl udania sie tam na jakims nakedzie czy "innym gsxr". Po prostu respektuje pewne zasady i nie staram sie ich na sile podwazyc !OK .

I na nikogo sie z tego powodu "nie obrazam" ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Je?li dobrze mi się wydaje, że jedn? z atrakcji ma być rajd po Bieszczadach skuterami, to przecież nie zrobię tego mojemu chłopakowi, żeby go musiał odbywać UHatkiem ze mn? na plecaczka, ponieważ wiem, że nie byłaby to dla niego żadna przyjemno?ć, a wręcz przeciwnie.

Tak więc Pilocie, tym razem rezygnujemy z udziału w imprezie, ale jak Ogryz nabędzie kiedy? B650 (jako drugi pojazd - o dziwo taki ma plan !OK ), to wtedy piszemy się jak najbardziej! ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Po co to wszystko? Kubo, Dee Jay i Scotti nikt was nie chce was obrażać, dyskryminować. Każdy zlot ma jakie? zasady, akurat ten ma takie a nie inne, ja liczę na to,że przejdzie Wam ta zło?ć na Pilota. Nie bronie tu taty, ale nie lubię ;) gdy sie robi taka atmosfera na pocz?tku. Wszyscy mamy czuć się dobrze czy jeĽdzimy na skuterach czy nawet na hulajnogach ;) ja z moje i Kici strony możemy zagwarantować konkursy dla wszystkich, nagrody nie będ? istotne, chodzi o super zabawę. ( chyba,że kto? chce buzi od Kici i krzyżówki ;) ) !OK ;)

Chłopcy koniec z t? nie miła atmosfer?.

Buzi od Krzyzówki :*

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pilot rób swoje... Masz jaki? plan w głowie to go realizuj. A że komu? się nie podoba.... to normalne, wszystkim nie dogodzisz. Ja na dzi? jeszcze nie jestem w stanie okre?lić czy pojawię się u Ciebie we wrze?niu ale będe się bardzo starał...

Tymczasem życzę cierpliwo?ci i wytrwało?ci w cięzkiej pracy organizatora ;)

Odnośnik do komentarza

Po prostu my?lałem, że jak to jest impreza Burgmanii do której należę, to, że mogę się na niej pokazać bez żadnych ograniczeń... ale widocznie nie jest tak jak my?lałem...

Trudno się mówi, skuter będzie może za 2 lata, to najwyraĽniej wtedy dopiero będę mógł się pokazywać...

Narazie pozostaje mi Stegna jako ostatnia wyprawa tego roku...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...