Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Bieszczadach 2007


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować a jednocz?nie zaprosić na imprezę która odbędzie się w Ustzrykach Dolnych w o?rodku "Olimp" w dniach od 13.09.2007-16.09.2007.

W programie między innymi przewidziane żeglowanie po zalewie Solińskim, Paintball,Rajd samochodami terenowymi, Zjazd na linach, Grill w plenerze,strzelanie z broni palnej oraz wiele innych atrakcji.

Przewidywany koszt imprezy wraz z wyżywieniem i noclegiem na cały okres trwania zlotu wynosi około 310 pln od osoby.(nocleg z wyżywieniem 50 osobo /doba X 4 = 200 , wszystkie atrakcje które będ? w programie zlotu wraz z koszulk? ze zlotu 110 pln razem 310)

Noclegi w domkach z pełnym węzłem sanitarnym

Ilo?ć miejsc ograniczona (60).

Ze względu na rodzaj przygotowywanych imprez i konkurencji uczestnicy proszeni s? o przyjazd na zlot skuterami.(strefa ciszy)

Szczegóły oraz plan imprezy będzie ogłoszony do 15 lipca 2007

Link do strony o?rodka :Olimp

Czekam na ewentualnych zaiteresowanych t? imprez? i proszę o zgłaszanie udziału.Przy zgłoszeniach proszę podać markę i pojemno?ć swojego pojazdu.

Udział w konkursach obowi?zkowy przynajmiej dwóch które podam.

Zgłoszeni:(jest to wstępna lista osób które zgłosiły chęć przyjazdu)

1) Karolina i Ogryzek

2) Kasia i Ciochin

3) Borówka i Iro

4) |wistak

5) spinka +1

6) Dadzia i Krzemo

7) Trebor

8) MariuszBurgi

9) Kubo

10) Drogowiec i F-anka

11) M@rkiz

12) Plecaczek Lupaka

13) tomekmajesty

14) dacja

15) Mento

16) Majon i Maja

Każdy z zgłaszaj?cych się aby zostać zatwierdzony musi spełnić dwa warunki:

1) przyjechać skuterem lub go przyci?gn?ć ale musi być sprawny technicznie. (dlaczego skuterem ?)Jest to zlot MaxiSkuterowy.

2) dokonać wpłaty na konto organizatora o?rodka Olimp kwoty 100 pln (kwota ta jest wliczona w koszty udziału w imprezie).

W woli wyja?nienia je?li kto? ma zamiar przyjechać na zlot to prosił bym o zgłaszanie się a co do ewentualnych przeszkód (samochód ,motocykl) bedę wyja?niał póżniej a wtedy sam zadecyduje w jakiej formie chce przyjechać bo my?lę że nie jeden może pomóc w organizacji tego zlotu.

Muszę jeszcze napisać o jednym ograniczeniu jakie będzie obowi?zywało ze względu na specyfikę imprezy. Drinki i piwo będ? serwowane tylko o wyznaczonych porach.

Wszystkich wegetarian chciałbym zawiadomić że postaramy się aby i oni mieli co konsumować na zlocie.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich Burgmaniaków tych na Maxi, biegowcach ,400, i rowerach a nawet butach.

Numer konta do wpłaty zaliczki.

O?rodek Wypoczynku Aktywnego

38-700 Ustrzyki Dolne

ul.Strwi?żyk 28

Bank BPH :63106000760000320000799239

z dopiskiem "Burgmania" oraz swoim Nickiem

Zgodnie z życzeniem zaiteresowanych podaję telefon do siebie:

600021421

Proszę o przesłanie na PM informacji o dokonaniu wpłaty.

Czekam na zgłoszenia.

Lista osób będ?cych w dniach 08.09.2007-16.09.2007:

1.Pilot

2.Smoczyca

Lista osób które potwierdziły swój przyjazd zlot:

1) Abach *

2) Smerfetka *

3) Mareczek *

4) Lech *

5) Szuwarek *

6) Ola *

7) Ger i Max *

8) Kasik *

9) mak *

10) Gosia *

11) Macek

12) Gosia *

13) Artix *

14) Dragon *

15) Mamu?ka *

16) Emiksik *

17) jkrakowianka *

18) worlan50 *

19) Lupak *

20) RobB. *

21) Pleban *

22) Ermi *

23) Arek *

24) orzech *

25) DR.BIG *

26) Wiecek *

27) spinka *

28) Gosia żona maka *

29) przesio*

30) Maniek

31) Zbyszek

32) michalu *

33) Kaczor (nowy jeszcze nie burgmaniak)

34) Zołza *

35) rafałek *

36) Gosia *

37) Julka *

38) Jerzyk *

39) Kicia *

40) Qwaki *

41) Ola córka Qwakiego *

42) Krzyżówka *

43) Osioł *

44) Chełm 1*

Plan Zlotu Bieszczady 2007

Dzień pierwszy:

czwartek 13.09.2007

Przez cały dzień oczekujemy na przyjazd uczestników zlotu (zreszt? czekać będziemy do ostatniego dnia zlotu, każdy może do nas dojechać).

Ci którzy przyjad? wcze?niej my?lę że w ramach odstresowania się skorzystaj? z krytego basenu znajduj?cego się 500 m od o?rodka.

19:00 kolacja

20:30 Ognisko Powitalne

23:00 Cisza nocna ( dla tych co lubi? spać i nie mog? wstać rano)

Dzień drugi:

pi?tek 14.09.2007

8:00 pobudka

8:30 ?niadanie

9:20 zbiórka na o?rodku Olimp Uroczysko przygotowanie do wyjazdu samochodami terenowymi w Bieszczady okolice Leska ( w programie jazda off road, strzelanie z wiatrówki., paintball,strzelanie z łuku,wspinaczka po ?cianie, grochówka, grill).

17:00 powrót do o?rodka

19:00 kolacja

20:00 ognisko

Dzień trzeci:

sobota 15.09.2007

8:00 pobudka

8:30 ?nadanie

9:30 zbiórka na o?rodku Olimp Uroczysko przygotowanie do wyjazdu skuterami do miejscowo?ci Polańczyk gdzie przesiadamy się na żaglówki ( w programie żeglownie po Solinie(wyscigi żaglówek , wspinaczka po skałkach, zjazd na linie do wody( dla odważnych) , ognisko bigos po solińsku).

16:00 przejazd do miejscowosci Polanki gdzie przejdziemy zwiedzać Cerkiew w Łopiance oraz wodospad na rzece Wetlinka i przejazd przez Ustrzyki Górne Lutowiska.

19:30 kolacja

20:30 ognisko oraz ogłoszenie zwyciężców konkursów( no to i przebrać by się zdało).

Dzień czwarty:

niedziela 16.09.2007

8:00 pobudka

9:00 ?nadanie

10:00 zbiórka na o?rodku Olimp Uroczysko przygotowanie do wyjazdu skuterami do miejscowo?ci Ustianowa wyj?cie na taras widokowy.

14:00 Obiad

15:00 Pożegnanie

Informacja: Jężeli warunki pogodowe będ? przyjane w inny dzień to jest możliwe że program dnia może zoastać zamieniony. Chodzi o zamianę pi?tku z sobot?).

Przez cały zlot bedzie możliwo?ć jazdy Qwadem po wyznaczonym torze.

Program może jeszcze ulec zmianie (jeszcze więcej atrakcji)

Wszyscy którzy s? chętni na wcze?niejsze przybycie w Bieszczady do o?rodka Olimp będ? mieli w ramach pobytu udostępnione wszystkie atrakcje jakimi dysponuje o?rodek( kort tenisowy, żaglówki) wliczone w koszt pobytu.

Po dzisiejszej wizycie organizatora u mnie jest wielce prawdopodobne ( jesli tylko pogoda dopisze) rozegranie dodatkowych konkurencji: walka gladiatorów na desce serfingowej , strzelanie z procy, lotki.

Wszyskie konkurencje bed? rozgrywane w ramach wieloboju więc proszę jako jeden z organizatorów o liczne zgłaszanie się.

Od poniedziałku tj.10.09.2007 bedę już w Ustrzykach Dolnych przygotowywał atrakcje zwi?zanych ze Zlotem w Bieszczadach więc prosił bym wszystkich o cierpliwo?ć je?li nie bedę odpowiadał odrazu na telefony i posty.

Mogę też oficjalnie zkomunikować że sponsorami naszego zlotu s? :

O?rodek Aktywnego Wypoczynku Olimp

Inter Car Nowak autoryzowany przedstawiciel Toyoty w Krakowie

Lubelskie Centrum Motocyklowe Sokół.

W zwiazku z pogoda( ze jest ladna) zostal zmieniony program zlotu czyli w piatek robimy to co bylo zaplanowane w sobote ( zeglowanie i taplanie sie w wodzie !YES ) a w czwartek bedzie w blocie !scooter

* - osoby które dojechały

godzina 8:44 dnia 14.09.2007 jest nas 38 osób i dwa psy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    40

  • Krzyżówka

    16

  • Mamuśka

    10

  • dr.big

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak już zapowiedzieli?my na żywo bardzo prosimy o umieszczenie na li?cie mocno zainteresowanych! Zapowiada się niezła zabawa więc byłoby szkoda żeby nas ominęła! !scooter

Wstępnie rezerwujemy sobie ten termin w naszych kalendarza i czekamy na szczegóły. Oby nic nam planów nie pokrzyżowało (Krzyżówka - bez urazy! !YES )

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik (AN400)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Impreza przypada na termin urlopu Ogryzka, który to będziemy spędzać wła?nie w Bieszczadach. !scooter

Pilot - program bardzo atrakcyjny, więc kto wie, czy się nie skusimy na uczestnictwo... !YES

Odnośnik do komentarza

Byli?my w 2005 !OK to i w 2007 nas nie zabraknie. !YES

Je?li nic nam nie wypadnie to jak najbardziej jeste?my chętni !scooter

Kasia i Ciochin

Odnośnik do komentarza

Ja Krzyżówka na 99% będę !scooter byłam na Olipie nie raz, jest tam SUPER!! Ja i Kicia będziemy orgamnizować konkursy,radzimy zacz?ć dbać o swoj? kondycje fizyczn? i psychiczn? już teraz !YES

Odnośnik do komentarza
Pilot czy  !scooter  to warunek konieczny mogę gdzie? puszkę zostawic i dotrzec z Buta !YES  Chętnie bym gorki odwiedził bo lubię  !OK

pozdrawiam

Z przykro?ci? musze zawiadomić że profil imprezy jest ukierunkowany pod skutery nawet pożyczone może do tego czasu będziesz miał swoje 200.

Odnośnik do komentarza

No żesz kurna jego mać... :D A tacy "niepokorni" też mog????? !scooter

Ja w każdym razie jadę, będę i już...!!!!!!!!!!!!!! :D

Moja żona powiedziała, że moja konkurencja to zjazd na linie... !OK

Pilot - lina musi być stalowa... !YES

Odnośnik do komentarza
No żesz kurna jego mać...  :D A tacy "niepokorni" też mog????? !scooter

Ja w każdym razie jadę, będę i już...!!!!!!!!!!!!!! :D

Moja żona powiedziała, że moja konkurencja to zjazd na linie... !OK

Pilot - lina musi być stalowa...  !YES

Dragon w twoim przypadku nawet jest to obowi?zkowe bo będ? konkursy w których możesz być bezkonkurencyjny.

Odnośnik do komentarza

:D

brzoza2 napisano 4-06-2007, 20:36 

  Je?li zdrowie , Najwyższy i żona pozwoli to jestem  

Brzoza, daj numer telefonu do żony... ponegocjuję... :( mówi?, że jestem w tym dobry... :P, zdrowie i Najwyższy - takie rzeczy to tylko w Erze... :P

pilot napisano 4-06-2007, 20:42 

Dragon w twoim przypadku nawet musisz bo będ? konkursy w których możesz być bezkonkurencyjny.

Ale jeste? pewny, że mam być :P ???? Żeby? nie żałował... :P Wiesz jaki jestem dranny... :) !TAZ

Co do bezkonkurencyjno?ci to lipa... :( po co walczyć jak i tak wiadomo jakie będ? wyniki... :( to lepiej napisz jak? nagrod?/nagrody dostanę :):D ?????

Odnośnik do komentarza
:D to lepiej napisz jak? nagrod?/nagrody dostanę !TAZ  :D ?????

Jedn? z nagród któr? otrzymasz to ?wierze powietrze i piękne widoki ziemi Bieszczadzkiej my?lę że to fajna nagroda.

Acha a odemnie talon na basen na czas pobytu na zlocie( naprawde polecam basen maj? bardzo przyjemny bo my?lę że wszyscy bedziemy z niego korzystali. Ja napewno.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ze względu na rodzaj przygotowywanych imprez i konkurencji uczestnicy proszeni s? o przyjazd na zlot skuterami.(strefa ciszy)

Pytanie do Pilota: czy maj? to być tylko skutery, czy można też przyjechać motocyklem?

Oraz: czy każdy uczestnik musi mieć własne 2OO, czy można być także "plecaczkiem"?

I ostatnie: czy jest możliwo?ć uczestnictwa w mniejszej ilo?ci dni niż przewiduje program zlotu, czy warunkiem jest uczestnictwo w cało?ci imprezy?

Z góry dzięki za odpowiedzi! :D

Odnośnik do komentarza
Ze względu na rodzaj przygotowywanych imprez i konkurencji uczestnicy proszeni s? o przyjazd na zlot skuterami.(strefa ciszy)

Pytanie do Pilota: czy maj? to być tylko skutery, czy można też przyjechać motocyklem?

Oraz: czy każdy uczestnik musi mieć własne 2OO, czy można być także "plecaczkiem"?

I ostatnie: czy jest możliwo?ć uczestnictwa w mniejszej ilo?ci dni niż przewiduje program zlotu, czy warunkiem jest uczestnictwo w cało?ci imprezy?

Z góry dzięki za odpowiedzi! :D

110 pln które jest czę?ci? wpłaty musi być wpłacona bo obejmuje atrakcje zlotu natomiast reszta zależy od ilo?ci dni na zlocie.

Skuter i tak musisz przywie?ć ponieważ konkurencje tego wymagaj? i nie s? brane pod uwagę inne pojazdy.Przyjechać można innym pojazdem ale na miejcu potrzebujesz skuter bo w konkursach nie możesz brac udziału na pożyczonym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Przyjechać można innym pojazdem ale na miejcu potrzebujesz skuter bo w konkursach nie możesz brac udziału na pożyczonym.

Czyli jakby co nie mogę przyjechać z Wojtkiem vel. Ogryzek (on na motocyklu) i pożyczyć mu na miejscu mój skuter, aby mógł wystartować w konkursach? Czy dobrze to rozumiem?

Ale w takim razie co z plecaczkami - czy maj? startować na skuterach swoich kierowców ?...

Pogubiłam się w tym trochę... :D

Odnośnik do komentarza
Przyjechać można innym pojazdem ale na miejcu potrzebujesz skuter bo w konkursach nie możesz brac udziału na pożyczonym.

Czyli jakby co nie mogę przyjechać z Wojtkiem vel. Ogryzek (on na motocyklu) i pożyczyć mu na miejscu mój skuter, aby mógł wystartować w konkursach? Czy dobrze to rozumiem?

Ale w takim razie co z plecaczkami - czy maj? startować na skuterach swoich kierowców ?...

Pogubiłam się w tym trochę... :D

Karolina przyjechać możecie razem ale na miejscu on musi motor odstawić na parking bo reszta imprezy jest skuterowa a w niektórych konkurencjach musisz być albo mieć plecaczka. Wniosek z tego taki bedziecie musieli zapomnieć że macie motor na czas trwania zlotu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co? ten temacik wpadł mi w uszy w Ryni...... !TAZ

Bieszczady jesieni? cuuuudna sprawa :D

....pamiętam jeszcze te z 2005 roku :D oj się działo !!!!

Poproszę o wpis na listę : spinka + osoba towarzysz?ca

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jako, że nie lubie sytuacji KONFLIKTOWYCH, miałem się nie wypowiadać, ale skłoniono Mnie do tego kroku...

Mówi?c szczerze Pilocie, odebrałem BARDZO osobi?cie Twoje postępowanie w TYM w?tku...

1) ZAKAZ wjazdu pojazdem biegowym(przecierz obaj wiemy jak nastawiony jeste? do Mojego posiadanego pojazdu i w kogo ma to uderzyć zapewne, bo grupa osób, które porzyjeżdżaj? na zloty motocyklami jest NIEWIELKA i w Nas wszystkich uderzasz mocno...).

2) BRAK możliwo?ci uczestniczenia w konkursach NIE SWOIM sprzetem... No tutaj KURNA chyba nie zaprzeczysz, że jest to ALUZJA do mojej osoby...

Powiem Ci tylko jedno... Że ja się takimi rzeczami nie przejmuję...

Prawda jest taka, że poczułem się obrażony, a czy takie były twoje intencje, to pojęcia nie mam...

Kto jeĽdzi w Naszej grupie motocyklami? sami STARSI(stażem) forumowicze, żaden MOTOCYKLISTA nie zapisuje się do burgmanii, bo ma swoich kolegów...

My zmieniwszy skutery na motocykle NADAL identyfikujemy się MOCNO z Burgmani? i SKUTERAMI...

Więc nagły ZAKAZ uczestnictwa motocyklem w jakiej? imprezie jest osobistym atakiem w Nasza stronę i taka jest prawda...

Najlepszy jest fakt, że ?wieżo pojawiasz się na forum i już wszystkim mówisz kto powinien jechać na zlot a kto nie...

Mnie żadne takie kroki nie sa w stanie zniechęcić do jeżdżenia na Zloty/Spotkania Maxi-Skuterowe, bo BARDZO lubie wszystkich tych ludzi i nie mam zamiaru zmieniać znajomych, bo zmieniłem 2oo...

Czy przyjadę w Bieszczady? niewiem... Choć, kiedy Qwaki wspominał o planie takiego przedsięwzięcia, to byłem BARDZO na tak... teraz już niewiem... Bo je?li się Mnie gdzie? nie chce, to na siłe się nie wpraszam...

Tymi słowami kończę, bo szkoda rozwijać się narazie w tym temacie...

Chciałem tylko zaznaczyć, że nie podoba Mi się ten tok postępowania, że kto? dyktuje CZYM ma się przyjechać na zlot...

To tak jakby Qwaki robi?c Firlej mówił, że wjazd TYLKO dla osób, które zakupiły u Niego skuter, albo go serwisuj? :D .

Pozdrawiam Burgmaniaków :D

Odnośnik do komentarza

Nie byłam.

Nie widziałam...

ale z entuzjastycznych opisów i superatrakcyjnego programu wniosek nasuwa sie jeden-jedyny: NIE JECHAĆ? - chyba że ciemno?ć by nastała dnia poprzedniego czego sobie i nikomu nie życzę.

Zapisujemy sie zatem czterema rękami. Jako że planowany lipcowy urlop musieli?my przełożyć na powakacyjny czas to miejscem jakie pierwsze nam się nasunęło do postresowego "resetu" s? wła?nie Bieszczady. Przeznaczenie to chyba i gwarancja dobrej zabawy w Super Towarzystwie. :P

Stresuj? mnie trochę obowi?zkowe konkurencje ale w jedn? wrobię Krzema pod warunkiem że...

Moja żona powiedziała, że moja konkurencja to zjazd na linie... :D

Pilot - lina musi być stalowa...  !TAZ

...tych lin będzie dwie (na razie) :P

PS 1 czemu taka dyskryminacja motocykli??!! o co chodzi..?

PS 2 wie może kto? czy jedzonko dla jaroszy (choćby ryba przez dni 4) w tym o?rodku jest dostępne bez większego szemrania czy trzeba wcze?niej zadzwonić i uprzedzić o swoim "dziwactwie"?

Pozdrawiamy wieczornie!

Dadzia z Krzemowym Plecakiem (chyba że do tej pory zmieni swój wyj?tkowy status :D )

Odnośnik do komentarza

No niestety ja też poczułem, że mnie się nie chce, a na Burgmanii już jestem bardzo długo i zżyłem się z tym towarzystwem...

Na zlocie gadałem z Qwakim o takim planie, ale nie wiedziałem jakie będ? szczegóły :/

Zgadzam się z Kubo i Drogowcem, że pewnie się nie pojawię bo jak się kogo? nie chce to się nie będę wpraszał...

Szkoda...

Mam nadzieję, że na następnej Burgmanii nie będzie zakazu brania udziału w paradzie dla Moto, lub wogóle wjazdu na zlot :(

Mówi się trudno i jedzie się dalej...

Na zloty motocyklowe nie chadzam bo to nie moje towarzystwo, a jak widzę na skuterowe już niedługo nie będzie sie mile widzianym...

Odnośnik do komentarza

Tia ... no niestety, także z pocz?tku widz?c temat wyjazdu zastanawiałem się nad uczestnictwem, ale Pilot chyba za bardzo przej?ł się byciem władc? i jego dyktatura jest do?ć ciężka (z reszt? nie tylko w tym wypadku) ...

podróż daleka i pewnie byłaby ciekawa. ale skoro ani samochod, ani motocykl ani pożyczony skuter nie wchodzi w gre .. trudno, trzeba czekac aż kto? z normalnym podej?ciem zorganizuje co? w Bieszczadach ...

mam tylko nadzieje że nie bedziesz się brał do pisania regulaminów uczestnictwa w innych zlotach, minizlotach czy spotkaniach regionalnych ...

do wszystkich.. pamiętajcie że w sierpniu jest Stegna i nawet jak kto? założył sobie ksenony, CB .. też może przyjechac ... aha .. gło?ne tłumiki, skrzynie biegów, kosze, łańcuchy i wały cardana - wszyscy jeste?cie mile widziani ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...