Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Bieszczadach 2007


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Rezerwuję termin w 2008 i zrobię wszystko żeby takie przyjemno?ci mnie nie ominęły.

Żałuję, że nie byłem w tym roku - to za mało powiedziane. Ale więcej nie wypada :P

My?lę że jak wszystko pujdzie dobrze to atrakcji jeszcze wiecej. Jedyny problem to że bedzie ograniczona liczba miejsc ale o tym wszystkim napisze z pocz?tkiem roku. W tym momencie pewny jest tylko termin zlotu czyli 5.09.2008 do 14.09.2008. A zlot najpawdopodobnie rozpocznie się w Krakowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    40

  • Krzyżówka

    16

  • Mamuśka

    10

  • dr.big

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie najprawdopodobniej? Przecież nie macie wyj?cia, musi się tam zacz?ć. Słowo się rzekło! !w00t

Ania słowo się rzekło ale nie wiem czy wszyscy beda chcieli w tym uczestniczyć bo nikogo nie zmuszę ale nie ukrywam że było by mi milo aby wszyscy uczestnicy zlotu i mojego ?lubu ze Smoczyca whist brali udział od Krakowa no i jeszce jedna w?żna sprawa a dla mnie nie do końca poręczna to jest sprawa zaproszeń bo zdaje sobie sprawe żenie wszystkich burgmaniaków będę w stanie pomie?cic na osrodkach. No ale jestem dobrej mysli a zapisy juz przyjmuję. Kto pierwszy ten lepszy postaram sie nikogo nie pomin?ć ( może ktos mnie nie lubi i niechce przyjechać whist )

PS. Jak dobrze wiesz to ty już nie masz wyjscia i to jest prawda pani ?wiadek.

Odnośnik do komentarza
Jak dobrze wiesz to ty już nie masz wyjscia i to jest prawda pani ?wiadek.

Zaszczyt Pilocie to dla mnie wielki i wyróżnienie nie lada

Przyjadę na czas i stawię się wystrojona w umówione miejsce bardzo rada

Że tak zacnym ludziom będę mogła ?wiadkować

I na ich ?lubie samych szczę?liwo?ci winszować!

A co do zaproszeń i takich tam spraw - służę pomoc?. Zreszt? nie mam wyj?cia jak to sam napisałe? whist

Odnośnik do komentarza

Ej to miało być inaczej :lol: my?lałam ze to tatu? będzie sie bawił na moim weselu, a tu patrze jest inaczej, no niestety życie jest przewrotne :lol: Tata ma narzeczon?, a ja i cała nasz gromada Jamochłonów no jeste? jak na razie wolni od różnych przysi?g :lol: Jamochłony co jedyne mog? się pogodzić z tym stanem rzeczy i sypać kwiatki przed skuterem państwa młodych :lol: nie no Gratuluje naszym rodzicom, :lol::lol::lol: wesele pewnie będzie SUPER!! !YES !YES !YES

Odnośnik do komentarza
...było by mi milo aby wszyscy uczestnicy zlotu i mojego ?lubu ze Smoczyca !YES brali udział od Krakowa

Pilot będzie popełniał małżeństwo!!!!!" !YES

Żeń się człowieku... czego ma być Tobie "lepiej" niż mi... !YES

PS. Jak dobrze wiesz to ty już nie masz wyjscia i to jest prawda pani ?wiadek.

|wiadek dostaje w zadek... :lol:

Odnośnik do komentarza
...było by mi milo aby wszyscy uczestnicy zlotu i mojego ?lubu ze Smoczyca  !YES brali udział od Krakowa

Pilot będzie popełniał małżeństwo!!!!!" !YES

Żeń się człowieku... czego ma być Tobie "lepiej" niż mi... !YES

PS. Jak dobrze wiesz to ty już nie masz wyjscia i to jest prawda pani ?wiadek.

|wiadek dostaje w zadek... :lol:

Dragon myslę że i ty poniesiesz konsekwencje mojej dezyzji. Na pewno łatwo Ci nie pójdzie. Obiecuje Ci to.

Odnośnik do komentarza
...było by mi milo aby wszyscy uczestnicy zlotu i mojego ?lubu ze Smoczyca  !YES brali udział od Krakowa

Pilot będzie popełniał małżeństwo!!!!!" !YES

Żeń się człowieku... czego ma być Tobie "lepiej" niż mi... !YES

PS. Jak dobrze wiesz to ty już nie masz wyjscia i to jest prawda pani ?wiadek.

|wiadek dostaje w zadek... :lol:

Dragon myslę że i ty poniesiesz konsekwencje mojej dezyzji. Na pewno łatwo Ci nie pójdzie. Obiecuje Ci to.

Zaczynam się bać...

Swoj? drog? to poproszę jako dodatkowe atrakcje w przyszłym roku:

1. Jazdę w terenie czołgiem

2. Jazdę w terenie motocyklem terenowym

3. Jazdę w terenie samochodem ciężarowym

4. Domek trochę niżej niż w tym roku :lol:

Następne życzenia w następnym po?cie... muszę podumać...

Odnośnik do komentarza

Witam Pilocie jak nie ponosiły Cię nerwy z częstym podawaniem mi dokladki z udżca to chętnie weżniemy udżiał w tej eskapadzie terenówkami na ukrainę wraz z mym koleżk?

osobistym moim bramkarzem Mańkiem tym co pomyka K7-650 boże żeby wszyscy widzieli jak on się się wspina na niego żeby go dosi?sć(158 CM WZROSTU).Pogoda jak i aura zimowa z cał? pewno?ci? będ? sprzyjały zabawie ,no i ta ukraińska go?cinno?ć z autopsji wiem ż do ?niadania nie zasiada się z herbat? tylko z czym? z damasznej produkcji.Ja ze swej strony już zakładam oponki MT do mojego Terrano i zaczynam ćwiczyć i mieszać błotko na tyle żeby już więcej takiej traumy nie przeżywał nasz Dragon bo cholera wie jak znowu zareaguje (przypominam że kolega wyjechał z olimpu o jeden dzień za wcze?nie)po moich wojażach .Także wpisz nasz wstępnie na ten wypad

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...