Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się wybieram do Brna. Mam już bileciki i w sierpniu będę oglądał na żywo :) Już nie mogę się doczekać.

Zazdraszczam. Też po niepowodzeniu z Sachsenring brałem po uwagę Brno - 700 km ale tu dla odmiany wypadł mi maraton MTB.

Co się odwlecze to nie uciecze, większa motywacja na przyszły rok.

Dodatkowym smaczkiem będą roszady w teamach, Lorenzo na Dukacie, Viniales z Vale - będzie ciekawie :-)

Odnośnik do komentarza

Ta "ciekawostka" jest dość stara - ale fajna.

Ja tam fanatykiem wyścigów MotoGP nie jestem, czasem oglądam, przeważnie powtórki na EuroSporcie po sezonie.  Ale ostatnio zaciekawiła mnie technika jazdy w MotoGP.  Chodzi mi o to że niektórzy kierowcy (nie wszyscy) wchodzą w zakręty podpierając się nogą wyciągniętą do przodu (podobnie jak w motokrosie), a dopiero potem "idą na kolano". 

Pytanie do tych co śledzą na bieżąco. To jakaś nowa technika ?  Z czego wynika ?  

Odnośnik do komentarza

Ostatnio komentatorzy spytali się jednego z zawodników i tenże odpowiedział, że technika ta wynika z tego, że często jeżdżą na limicie i po prostu boją się upadku. Wystawiając nogę przygotowują się do takiego nieszczęśliwego zdarzenia. Inny kierowca, kiedyś tam odpowiedział, że w ten sposób przenosi w bok i minimalnie obniża środek ciężkości co pomaga podczas hamowania i rozpoczęcia wykonania skrętu.

Odnośnik do komentarza

Wyścig ciekawy, dosyć wyrównana stawka producentów, przez pewien czas były cztery różne marki na czyetech czołowych miejscach. Młodzież będzie walczyła o laury, ładnie pokazał się Zarco do pewnego momentu i Aprilka z Espargaro. Będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza

To prawda, brawo Dovi!!! Utarł nosa MM 93 :) Petrucciego trochę szkoda, bo już kolejny raz długo prowadzi w wyścigu, a kończy na 2-3 miejscu. Szkoda też, że 46 i 26 nie ukończyli wyścigu, no i że Vinales odpada z walki o tytuł.

Dzięki deszczowej pogodzie "druga liga" zdobyła sporo pkt. Kanonie, Rins, Zarco....

Generalnie fajny wyjście, a za tydzień kolejny!

Pozdrawiam z Białegostoku.

Odnośnik do komentarza

Koledzy mam pytanko do tych osób co byli na F1 na Hungaroring, jaki przybliżony jest kosz takiego wypadu, tak mniej więcej plus minus 500zł nie wchodzi w rachubę, tak sobie myśle że jeśli Roberta wezmą do teamu Williams to warto by pojechać.

Odnośnik do komentarza

Panowie jaką kolejność na mecie obstawiacie w jutrzejszym wyścigu Moto GP???

1 Dovi- bo mega zmotywowany!

2 Rossi- bo ma najwięcej zwycięstw na tym torze i nie będzie musiał przebijać się ze środka :)

3 Pedrosa- bo wygrał kwalifikacje!

Jeśli wyścig będzie dobry przynajmniej w 80% w stosunku do tego ostatniego, to już nie mogę się doczekać!!! :D

 

Pozdrawiam z Białegostoku!

Mokry wyścig, więc Zarco i Petrucci mogą na mieszać....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...