Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że w grze pozostaje 3 producentów. Zapewne specyfika torów będzie jednym pasowała bardziej, a innym mniej ale będzie się działo 👍

Honda bez 93 nie istnieje. Ciekawe czy 04 ostatecznie wyląduje na Aprilia?

Zapowiada się fajny sezon!

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Yazinz napisał:

Zapowiada się fajny sezon!

Oj tak. 

Będzie się chyba dużo działo. Ducati są po prostu potwornie mocne, przecierałem oczy, jak zobaczyłem tą najwyższą prędkość.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Geni napisał:

(...)jak zobaczyłem tą najwyższą prędkość.

Straszliwa jednak jest👍, w tych pułapach to każde 10km/h więcej daje że hej, ja lata temu na odblokowanym tacho GSXR1000 zobaczyłem raz 312 km/h i to było już dla mnie baaaardzo szybko. Wiatry sprzyjały 🙂 . A większość producentów i tak blokowała tacho przy 299 km/h; żeby trochę przytłumić starania kierowców.

Przy tym rzędzie prędkości to każde 5- 10 km/h więcej wymaga dużego przyrostu mocy i dobrej aerodynamiki. Zarco pomoglo to, ze malutki i waży pewnie z 50 kilo jak nie mniej 😉 . No i bardzo wietrznie było w ten dzień.

PS. Oczywiście te moje 312 km/h to realnie pewnie coś koło 300 było. Jak nie mniej. Ale człowiek i tak się cieszył jak wędkarz co to taaaaaaaaaką rybę złowił😂. 312 na moto pamiętam aż do dziś. I własne 72 kg wagi😂 .

 

Odnośnik do komentarza

Już lata wcześniej kilku jeźców monitowało to, że Honda jest "robiona" pod jednego... MM. Na ile, to się okaże za chwilę, MM zaraz wraca no i zależy jak ta dłuuuga przerwa wpłynie na jego wyniki. Tylko on jest teraz w stanie uratować punkty Hondy, a jeśli nie nawiąże do "cudów" z przeszłych sezonów, to będzie dla HRC niezbyt ciekawie. No ale jest Yamaha i Ducati, a i Suzuki się dobija. I sam "spektakl" jest o wiele ciekawszy, ok. 10 moto plasujących się po 15 okrążeniach w przedziale ok. sekundy. O wiele bardziej widowiskowe niż ucieczka jednego i losy zwycięstwa wiadome po 7-8 rundach.

PS. Sam jestem ciekaw, czy MM będzie znowu "czarował". Ale to będzie tylko zasługa tandemu MM- Honda. Bo reszta Hond to w czarnej... tunelu 😉 .

 

Odnośnik do komentarza

Dla widzów sezon zaczął się rewelacyjnie, to fakt! Powrót MM może jeszcze bardziej uatrakcyjnić widowisko, więc trzymam za niego kciuki.

Panowanie każdego króla dobiega końca wcześniej lub później, a powody tego mogą być różne: motocyk, zdrowie, brak szcześcia, budżet, przepisy, trudny charakter, itd. Na szczęcie są chętni do ścigania się na najwyższym pozimie, a producentów w Moto GP przybywa 🙂

Grunt, że jest co oglądać i komentować 👍 Oby tak dalej 😉 W oczekiwniu na kolejny wyścig można przeczytać biografię tego, któy w świecie wyścigów motocyklowych jest legendą.

Pozdrawiam w oczekiwaniu na ☀️🌡️ 

VR.jpg

Odnośnik do komentarza

Kolejny super wyścig! Szacun dla 93 i 30 👍

Na pudle 3 różne motocykle. Obstawiam, że 46 nie dojedzie do końca sezonu 🙄 (choć bardzo bym chciał się pomylić)

Odnośnik do komentarza

Kolejny weekend z Moto GP! Ciężkie chwile dla Marqueza 😬 dzwon przy 180 km/h z uderzeniem o bandę... Ciężko mu będzie wrócić do formy sprzed wypadku 🙄

Odnośnik do komentarza

Czy skończy się tak jak z Lorenzo? Rozsądek, powiedzenie pass i spokojne wydawanie zarobionych pieniędzy...

VR, moim zdaniem,  zostanie szefem VR46 po potwierdzonej przez obie strony umowie z Aramco...

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na MotoGP i WSBK

Smutne wieści z Włoch. Wczorajszy wypadek w kwalifikacjach do Moto 3 wyglądał strasznie ale dzisiejsze wiadomości są gorsze.... Dupasquier nie przeżył ☹️

Odnośnik do komentarza

Wpadło mi gdzieś wczoraj w oko: 6 krotny mistrz świata WSBK Jonathan Rea zdał ostatnio.... egzamin na prawo jazdy motocyklem 😄 . Aż się nieźle obśmiałem, jak zobaczyłem jego zdjęcia na orurowanym motocyklu nauki jazdy w slalomie pachołkowym.

 

Odnośnik do komentarza

Smutny dzień dla fanów Valentino Rossiego, który dzisiaj ogłosił zakończenie kariery 🙁 Chyba jeszcze smutniejszy będzie ostatni wyścig.....

Trzymam kciuki żeby w drugiej połowie tego sezonu przynajmniej jeszcze raz mógł stanąć na pudle 🏆 

Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś jeszcze Moto GP? Temat wymarł, a tyle się dzieje w sportach motocyklowych. 

Dzisiaj i jutro Moto GP w Ameryce oraz nieprzerwanie przez 24h Le Mans z dwoma ekipami z Polski. Jutro o 14 startuje Piotrek Biesiekirski w hiszpańskim ESBK SUPERSTOCK 1000. W poprzednim wyścigu wygrał. Transmisja na YT. 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...