Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

Pasja jako tako nie, ale lubię sobie od czasu do czasu popatrzeć... Mam dwa marzenia zwi?zane z MotoGP tj. : Pojechać na wy?cig i zobaczyć to wszystko na żywo, oraz przejechać się na prawdziwym torze (mam już zaplanowane na przyszły rok wypad do Brna) :)

Odnośnik do komentarza

Czyzby komus na Ducati :( ?

PS. Wlasnie skonczylo sie moto2, za chwile motoGP ;) .

Ja dziwnym trafem od lat nikomu, ogladam dla samej sztuki !scooter ...

Podobnie jak F1...

Odnośnik do komentarza

Nie da sie ukryć Honda bedzie w tym roku faworytem, Stoner, Pedrosa, Doviziozo, szaleli dzisiaj. ciesze sie że Jorguś pokazał ząb walki mimo że byl wolniejszy od Daniego. Super wyscig, 7 miejsce "46" to nie tragedia, jeszcze pokaże pazurki.

Pozdrawiam fanów MotoGP

Odnośnik do komentarza

Od 1994 roku opuscilem tylko kila rund MotoGP,od poczatu kibicuje Rossiemu i kilku innym. Bylem 4 razy w Brnie a w Poznaniu duzo wiecej (kiedys caly sezon jako pomoc techniczna dla A.Dyli w Mistrzostwach Polski Amatorow-latanie polamanych owiewek oraz wyklejanie grafiki).

robix

Odnośnik do komentarza

Zaraz rusza w Katarze pierwszy wyścig sezonu 2013 w MotoGP :) . Miłego oglądania ;) .

PS. No i trochę się przez te lata zmieniło :) ... Teraz wszytko czterosuwy, Moto3 to 250ccm, Moto2 to 600ccm i MotoGP 800ccm...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ciekawe jak się pokaże Marc Marquez, bo w moto2 nieźle sobie radził ;)

Niestety muszę siedzieć w robocie, więc nie dane mi jest oglądać...

pzdr

Odnośnik do komentarza

No ja "z musu" ;) wciągnąłem już Moto3, teraz czekam na "królewską" ;) ...

No i Yamaszka dokopała Hondzie :) ... ale to ZDECYDOWANIE :) i to pomimo faktu, że Honda jest szybsza na prostych ... Lorenzo klasa sama w sobie, Rossi przebudził się i pokazał jak się ściga ;) , a Marquez w swoim pierwszym wyścigu 3 miejsce... Pedrosa pewnie już płacze ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

(...) a Marquez w swoim pierwszym wyścigu 3 miejsce... Pedrosa pewnie już płacze :mad2: ...

I to mi się podoba, trzymam kciuki za tego gościa. Pamiętam jego wyczyn z ostatniej

rundy Moto2 poprzedniego sezonu, jak z ostatniego miejsca dojechał na 1 :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

No, a ja oczywiście trzymam tradycyjnie kciuki za Ducati, choć wiem że firma produkująca kilkadziesiąt tysięcy sztuk rocznie może mieć problemy z utarciem nosa gigantom. Szczególnie, że chodzi o najwyższą i wymagającą największych nakładów finansowych klasę, a to udało się tylko raz Stonerkowi. W WSBK było łatwiej, dochodziło do tego, że chodzący na pasku największych korporacji "działacze sportowi" wymyślali durnowate przepisy nakazujące włochom stosowanie dodatkowego obciążenia motocykli i dławików w dolotach. A i tak Carl Foggarty i Troy Bayliss tłukli skośnych, jak w bęben :mad2:.

Odnośnik do komentarza

Oj nie zapomniałem, ale nie chciałem zbyt rozciągać wiadomości.

"Kilka" tych zwycięstw w końcu było :).

No i te konstrukcje Terblanchea.

Jedną już miałem, teraz kolej na kolejne :mad2:.

M.K.

Odnośnik do komentarza

PS. No i trochę się przez te lata zmieniło :msn-wink: ... Teraz wszytko czterosuwy, Moto3 to 250ccm, Moto2 to 600ccm i MotoGP 800ccm...

motogp to chyba już od roku 1000cm3 ;) a wyścig i jego końcówka zawaliste oby więcej takich wyścigów
Odnośnik do komentarza

Aż nie wierzę, że to napisałem ;) , oczywiście od początku 2012 dla MotoGP 1000ccm. Brakowało tylko, żebym napisał, że to dwusuwy 500 ccm :msn-wink: ...

PS. Dzięki za wyłapanie błędu ;) .

Odnośnik do komentarza

Muzyka dwusuwowych czterocylindrowców. Coś pięknego. Znajomy posiada 3 cylindrowego dwusuwa Kawasaki. Muszę go namówić na przejażdżkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...