Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Lorenzo da radę Hondom. Rossi mógłby coś pokazać, przynajmniej trzymać się czołówki. Właśnie zaczynają się kwalifikacje.

Odnośnik do komentarza

Owszem, chociaż jak sam pewnie przyznasz sporo rozegrało się przed wyścigiem. Ciekawe, ile zajmie rekonwalescencja zawodników?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I to obaj po grubych hajsajdach. Lorenzo 24 godziny po operacji barku przywalił nim o ziemię ponownie.

A pudło dla Marquez-a :clapping:

pzdr

Odnośnik do komentarza

No upadki były wyjątkowo marne. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale komentatorzy wspominali o poduszkach powietrznych zamontowanych w kombinezonie Lorenzo. Zastanawiali się, czy się odpaliły. Ja się trochę smucę wynikami stajni Ducati. No ale cóż mała bolońska firma nie zawsze może równo konkurować z gigantami o wielokrotnie większych budżetach.

Odnośnik do komentarza

Pogoda za oknem nie za ciekawa, skuter jeszcze stoi niezarejestrowany w garażu -> Przypominam ;) , dzisiaj pierwszy wyścig sezonu 2014.

Odnośnik do komentarza

Zabrali mi F1 :( więc pooglądam se na Polsat Sport News o 18.20. Na większości kanałów jest piłka nożna a ja nie mogę na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza

Tą godzinę znalazłem w programie Polsat SN. A dokładnie to nie wiem o której jest wyścig? Może jakaś powtórka? :) und retransmisja :)

P.S. Do d..y jest ten program. Właśnie włączyłem a tu leci Moto3. W programie łyżwiarstwo szybkie. Wcale się nie dziwię, że mało popularne są sporty moto.

Odnośnik do komentarza

Trzeba być czujnym i mo-toGP-nitorować Polsat. Szkoda, że Lorenzo tak szybko się wyeliminował. Narzekał na opony, a ja właśnie kupiłem Bridgestony Battlax T30... Rossi nie odpuszcza walcząc z Marquesem. Porównując do F1, tu jeszcze są jakieś emocje, oby tak dalej, zanim względy bezpieczeństwa nie zabiją resztki tego co widzowie lubią najbardziej - dobrej rozrywki.

Odnośnik do komentarza

Zakręty (a właściwie jeden zakręt) w lewo okazały się zabójcze w Moto3, Moto2 i MotoGP...

Ale tak to jest, jak opony są permanentnie niedogrzane z jednej strony :) ...

Odnośnik do komentarza
:) też mam Bridgestony, kosztowały kupę forsy a tym, że ja jestem zadowolony. Co do wyścigów. No pierwsza klasa. Zwłaszcza te mijanki Doctore z Marqezem. Świetnie się bawiłem. Już czekam na kolejne ściganki.
Odnośnik do komentarza

Przerzuciłem się z F1 na MotoGP. Młodzież szaleje a Rossi mówi, że Marquez jeździ tak jak on kiedyś. Widać, że są w dobrej komitywie. A to co wyprawiają na torze to dla mnie siwy dym.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że kierowcy dobrze się bawią, a i nam dostarczają przy tym sporo emocji. I nie słychać durnych komend jak w F1 "Zwolnij, kończy ci się paliwo" jakby to był jakiś Rajd o Kropelce.

A wykładanie się na zakrętach do kąta 63 stopni, to dla mnie mistrzostwo. Ja nawet jak śpię, to takiego nie osiągam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...