Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda X-ADV 750 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jutro wrzucę w mój temat delikatny opis i fotki....

Sprzęt już czeka cały i zdrowy na nowy sezon....Ja jeszcze nie do końca, ale czas leczy rany ?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, nigdy się tym nie interesowałem ? , trzeba będzie zerknąć. Przynajmniej bez kładzenia się na ziemi garażu jak to było w Tmaxie ? ...

PS. Faktycznie, przecież tam plastiki odkryte ? .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś byłem w Honda Plaza wykupić ubezpieczenie na kolejny rok. Z ciekawości wszedłem na górę, aby zerknąć na nowości Hondy. Stała cała plejada CRF1100 i na końcu taka sierotka z 2019. Sprzedana finalnie za 45.000 zł.

6acc52ec8353194a2efca168f4c8464f.jpg

d5d04cfafa3e9ce7b52539bc3fce4696.jpg

 

Ładne to czerwone malowanie. Podoba mi się . Może kiedyś

 

 

Wyklepane na 11 Pro Max

 

Odnośnik do komentarza

Oglądałem sierotkę w październiku. Już wtedy proponowali tą cenę. Długo się sprzedawała, mimo, że to jedna z ostatnich czerwonych albo ostatnia w Polsce. Zostały tylko zielone w moro.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Piootr napisał:

Tak, pytałem. Zostały te obrzydliwe zielone moro emoji2961.png

Służba Leśna twierdzi co innego?

Odnośnik do komentarza

Dziwię się właśnie, bo wśród nowych tego lakierowania jest naprawdę dużo. Tej Leśnej Służby musi być sporo?.

Ps. A lakierowanie? Moim zdaniem bardzo "specyficzne" na normalne drogi dla zwykłego użytkownika... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sumie to może warto zapytać o cenę. Jak by była dobra to można kupić i odrazu zindywidualizować kolorystycznie folią.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Piootr. Sam rozważałem zakup takiego egzemplarza i od razu oklejenie folią ale trafił mi się biały taki jak chciałem. najniższa cena "zielonki" była 44500. Wiem, że zostało w Polsce około 6-8 szt. więc cena pewnie jeszcze spadnie. W marcu wchodzi do salonów rocznik 2020 ale bez zmian wyposażenia i kolorystyki.

By the way….ciekawe w którym roczniku x-adv zmienią komputer pokładowy na taki jak jest w najnowszej Africe???

c3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jest dla mnie „must have”. Wyświetlacz taki jak w Africa Twin i Gold Wing. Odejdzie kombinowanie z uchwytami, nawigacjami itp itd. Mam od sierpnia Apple CarPlay w samochodzie i działa to rewelacyjnie i w BMW bezprzewodowo. Honda również rozwiązała to w sposób bezprzewodowy. Ciekawe czy Honda „da” chociaż taki wyświetlacz jako opcję płatną ?

Odnośnik do komentarza

Pobieżnie przejrzałem, nikt w tym temacie nic nie pisał o zwiększeniu max. obrotów o 900/min. od rocznika 2018.

Odnośnik do komentarza
Dnia 2.05.2018 o 09:05, Panda napisał:

(...)- podniesione obroty o 1000 (nie wiem czy to cokolwiek daje, realnie patrząc)(...)

Tak, zgadza się, THX ? , jakoś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedni zmieniają z pasków na łańcuchy (TMax, AK550), a tu szaleństwo w drugą stronę. Ja zostaję przy łańcuchu. Kiedyś myślałem, że to jest upierdliwe (smarowanie, obsługa), ale się pozytywnie zaskoczyłem po roku eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
43 minuty temu, Piootr napisał:

Ja zostaję przy łańcuchu...

Ten Kit chyba faktycznie trochę niedopracowany, bo piszczy okrutnie, choć może z czasem się ułoży... Mi osobiście łańcuch, odkąd mam założoną automatyczną oliwiarkę, już nie przeszkadza. Jednak pasek ma na pewno jedną zaletę, że nie brudzi nam drobinkami oleum/smaru felgi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie, to kwestia jakiego smaru używamy. Ja olejarki nie mam i nie zamierzam zakładać, a felga raczej była czysta przez sezon.

Odnośnik do komentarza

Tak, wystarczy używać jakiegoś "suchego- przezroczystego" czy "suchego- białego" sprayu do łańcucha, nie brudzi felgi, jest tylko w momencie natrysku naprawdę płynny, po chwili penetracji nie kapie ani nie ma właściwości klejących (kurz z drogi, brud).

Kiedyś były większe koszty nowego łańcucha z dwoma zębatkami. Dzisiaj to nawet mniej od samego paska napędowego. O ile pasek jest prawie bezgłośny, o tyle przeniesienie napędu łańcuchem jest głośniejsze. To moje spostrzeżenia ? .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...