Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda X-ADV 750 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Drek napisał:

(...) Linia otwarcia jest wysoko co daje świetną ergonomie załadunku.

No właśnie mam ten kufer Easy i szukam teraz "wkładu" żeby jakieś rzeczy się nie obijały o plastiki kufra w czasie jazdy.... Kupię tą torbę, bo podejrzewam, że ma lekko wzmacniane boki, które będą wystawały po otwarciu kufra i w razie czego trochę "stabilizowały" zawartość. Dlatego pytam ? .

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, dr.big napisał:

No właśnie mam ten kufer Easy i szukam teraz "wkładu" żeby jakieś rzeczy się nie obijały o plastiki kufra w czasie jazdy.... Kupię tą torbę, bo podejrzewam, że ma lekko wzmacniane boki, które będą wystawały po otwarciu kufra i w razie czego trochę "stabilizowały" zawartość. Dlatego pytam ? .

Może wyklej wnętrze kufra matą do wygłuszenia aut, tak jak to zrobił Szymon..

Odnośnik do komentarza

Widziałem to rozwiązanie, ale chcę mieć coś, gdzie wszystkie "walające się bambetle" mogę też zabrać ze sobą jednym ruchem. Dlatego pytałem dokładnie o ten produkt 🙂 .

Czy używa ktoś 08L75-MJP-G51 ?

Jak wypełnia kufer? Jak się z nią zamyka wieko kufra? I tym podobne?

 

Edit: Nie znalazłem innego, sensownego rozwiązania. Torba zakupiona.

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.01.2020 o 14:46, dr.big napisał:

(...)Mam pytanie: czy oryginalny wydech X-ADV jest w całości (jak np. w Tmaxie czy AN650) czy skręcany? Chodzi mi o to, czy po montowaniu akcesoryjnego tłumika w ASO Hondy trzeba oryginał ciąć czy wystarczy tylko odkręcić tłumik i go wymienić? 

Edit: OK: już znalazłem: skręcany(...)

Rura dolotowa nie ma w De homologacji, dlatego odpuszczam i nie zakładam... Sama konewka ma.

 

IMG_20200417_132114.jpg

Odnośnik do komentarza

Torba taka sobie ? , ale ogólnie spełnia moje oczekiwania. Mieści się w niej w kufrze chyba każdy model kasku. Co ciekawe torba ma znaczki Hondy ale produkowana jest przez Shada.

IMG_20200506_182216.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tutaj też, już oficjalnie. Gratki Yaras. Oponka uroczyście obkopana w sobotę.

cd4f97bc31230bf4c80f16c994d4de06.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...