Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Ogolnopolski Zlot Skuterowy w Stegnie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

ehhhh było i minęło !OK !OK !OK :D

i My meldujemy się po zlocie w domku,

dziękujemy za wspóln? zabawę :PB)

i możliwo?ć pobycia choć chwilkę razem!OKK !OKK ,

za wspólne harce na parkiecie ....... :D:)B):) ,

za opowie?ci Majona (do teraz zanosimy się ?miechem),

za tłumaczenia Biga, że ten hałas się tak szybko nie skończy, bo..... konkurs się jeszcze nie zacz?ł ...a to dopiero rozgrzewka!sciana :rolleyes::D !w00t

Z Wami łatwiej było TO przetrzymać

P.S.Marta jeszcze raz dziękuje Oli za po?więcenie........ w zdobywaniu nagrody:D :)B)

P.S.2 Mariusz zlituj się nade mn? i zróbcie co? z tym..... Ty już wiesz z czym :P:P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawko

    7

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

zaczne od posta majona:

po pierwsze: byla przeciez ryba, sam sie mnie o nia pytales rejestrujac sie i Ci odpowiedzialam ze owszem jest wersja bezmiesna mianowicie ryba z grilla, ktorego nawet Ci pokazalam, tylko stwierdziliscie, ze najpierw pojedziecie na miasto poszukac kwatery. Pozatym jako jedyni z calego zlotu sie nia rzekomo zatruliscie pierwszego wieczora, wiec chyba jednak Abach nie musial CZEGOS tam wynajdywac a po prostu zjedliscie rybe z grilla.. oczekiwales ze podam Ci ja do stolu? bo nie bardzo rozumiem..

po drugie: jesli widziales tak chamskie zachowanie trzeba bylo im zglosic uwage lub zglosic to komukolwiek z organizatorow, gdybym tylko wiedziala o czyms takim na pewno odpowiednio bym zareagowala.. zreszta jesli nie mi, mogles zglosic innemu organizatorowi..

po trzecie: odnosnie parady, policja byla poinformowana zarowno o paradzie jak i o samym zlocie, komisariat stegnowy dodatkowo proszony byl o wystawienie obstawy, ale nie chcieli (jak to pan policjant z komisariatu krynicowego stwierdzil "no tak mietkowi sie nie chcialo") jakkolwiek powiadomieni byli. Majon, nie mozesz miec do mnie pretensji o to jak jezdza katamaraniarze. Wszyscy zreszta na komisariacie stwierdzilismy ze sama obstawa i tak by niczego eni zmienila. A motory policyjne byly zalatwione na droge powrotna tylko ze sie wszyscy rozjechali a maxi skutery podobno ruszyly z placu jako pierwsze, mimo ze Tobie tez pan policjant krzyczal abyscie poczekali na placu do przyjazdu motorow.

po czwarte: nie popoludnie a godzina albo dwie, gdy trwal konkurs stunterski. Po nim konkurs palenia gumy i tyle bylo fisiowania. Pozniej odbywaly sie juz konkursy "normalne".

Troche zmieniles prawdziwa wersje, ale rozumiem ze to dla wyolbrzymienia sytuacji i aby moc mnie obrazic tak? Stalam i klaskalam gdy bylam w komisji w konkursie stunterskim, gdy plonal napis "S-S" stalam w progu kuchni z wiadrem wody. Ale to akurat, bo "nie pasujace do tego co probujesz przekazac", zapewne przeoczyles prawda?

po piate: czlowiek na duzej hondzie nie szalal tylko oswietlal droge na ktorej odbywalo sie rzucanie opona, a przejechac przejechal spod jednej bramy pod ktora mial zaparkowany motor do drugiej przez ktora wprowadzal motor po zakonczeniu konkursu. Pozatym nie byl po piwku bo pierwotnie wpadl tylko na chwilke i gdy trwal konkurs byl jeszcze na dyzurze wiec nie pil. Ale coz, wiesz lepiej prawda?

Nie wiem tylko dlaczego po jakims czasie po dokonaniu tego telefonu mnie za niego przepraszalaes za posrednictwem Abacha, skoro teraz znow o tym piszesz.. (nie mowiac juz o tym ze sam wogole tego "motoru szalejacego w lesie" nie widziales, tylko jak to sam okresliles "plotki ploteczki", w zwiazku z czym przeprosiles mnie za to ze zadzwoniles do mnie i mi groziles ze zaraz zadzwonisz na policje)

po szoste: w trakcie trwania zlotu wygladales na dobrze bawiacego sie, ale moze masz w tym jakas metode. Nie uwazam aby to iz chcesz zwrot zlotowej oplaty, na ktora sie skladalo jedzenie na zlocie, piwo i koszulki bylo w porzadku i fair, ale jesli tego wlasnie chcesz, ok.

Rozumiem, ze chcesz abym przelala Ci te 45 zł ktore zaplaciles tak? Czy Twoja dziewczyna tez zaraz napisze posta czy Jej 45 tez mam Ci oddac?

Podaj prosze numer konta.

po siodme: odnosze wrazenie ze od samego poczatku przyjechales z nastawieniem wytykania i wyolbrzymiania bledow.. i przekoanniem ze tutaj to na pewno nie bedzie fajnie.. dalo sie to odczuc juz gdy sie rejestrowaliscie w punkcie rejestracyjnym..

odnosnie tego co napisal Burgi:

wiem Mariusz, organizacja zlotu dla maloletnich i nie zawsze majacych poukladane w glowie jest bardzo duzym ryzykiem. Ja po tegorocznym zlocie tymbardziej sobie to uswiadomilam. Mam swoje przemyslenia i wnioski, ale po tym co napisal majon nei mam ochoty sie nimi dzielic.. jedynie powiem, ze duzo za duzo wzielam na siebie..

Odnośnik do komentarza

Gaga powiem krótko to co widziałem i słyszałem nie było normalne.

Może za rok przyjadę Hajabuz? i też trochę posypię ludzi ziemi?.

Wezmę lekcję słownictwa ala: kur.. Hu.. rzucaj albo spier..., dawaj kur...

i tak dalej.

Ogulnie brak rzejawów KULTURY.

Przykro mi to pisać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gaga powiem krótko to co widziałem i słyszałem nie było normalne.

Może za rok przyjadę Hajabuz? i też trochę posypię ludzi ziemi?.

Wezmę lekcję słownictwa ala: kur.. Hu.. rzucaj albo spier..., dawaj kur...

i tak dalej.

Ogulnie brak rzejawów KULTURY.

Przykro mi to pisać :rolleyes:

wlasnie to mnie najbardziej martwi ze tacy sa maloletni skuterowcy.. a Wy z tymi pretensjami do mnie to nie przesadzajcie, bo ja za ich wychowanie nie jestem odpowiedzialna..

Odnośnik do komentarza

Witam

Gaga piekna wyliczanka a to wszystko co napisalem to szczera prawda tylko roznica polega na tym ze ja mam odwage Ci to napisac(powiedziec) a wiekszoasc woli przemilczec zebys nie czula sie urazona.choc szczerze mowiac nie zalezy mi na tym...

Co do ryby z grila okropienstwo po ktorym sie zatrulismy, ale o tym nie chcialem pisac ale jak juz rozmawiamy to rozmawiajmy dalej :rolleyes:

Moje zwrocenie uwagi skonczyloby sie awantura....

Nikt do Ciebie nie ma pretensji za tego oszoloma ale widze ze jednak masz siano zamiast mozgu bo nie widzialem zadnego z porzadkowych ktory probowalby go zatrzymac a Ty nie zrobilas nic i nie powiadomilas przez telefon Policji i nie zlozylas doniesienia o bardzo powaznym wykroczeniu drogowym.Nie zadbalas o nasze bezpieczenstwo w zaden sposob.Pokaz chocby jedna pismo ktore zlozylas do posterunku w Krynicy.Nie myslisz o nas i o sobie czy wiesz ze jakby sie cos stalo pierdzialbys w pasiaki?????Musisz wiedziec ze posterunek w Stegnie nie ma obowiazku powiadamiania o paradzie posterunku w Krynicy

Pie***ysz glupoty mowic ze stalas i klaskalas przy konkursie wszyscy widzieli jak banda debili trzyma starego grata (mazda) po to zeby spalic gume w tym samochodzie widzialo to kilka osob np;spinka,pavson i inni.

A pomyslas ze jakby ten samochod wystartowal to te dzieciaki by tylko fruwały???

Kubel wody na rozlane plonace paliwo o czym Ty mowisz kolejny raz udowodnilas ze

o pewnych rzeczach nie masz pojecia.A gdyby tak zapail sie budynek w ktorym byli ludzie?To ten kubelek zalozylabys sobie na glowe.

Co do pajaca na Hodzie zapytaj szuwarka sam klal na czym swiat stoi ze go pajac obsypal ziemia i ze zp...al miedzy ludzmi co widzieli wszyscy siedzacy ze mna przy stole.a ze gosc pil piwko za ktore zaplacilem.Kupony mam wszystkie.

Poza tym bawilem sie dobrze bo jak nie mozna sie bawic siedzac w doborowym towarzystwie ktore schowalo sie przed holota za budynkiem by miec troche spokoju i miejsce do rozmow.Ale Ciebie tam jakos nie widzialem.

Co do pieniedzy chce abys przelala je na fundacje pomagajaca dzieciom po wypadkach drogowych jak chcesz znajde jakas i podam Ci nr konta.

Koszulki razem z kompletnymi kuponami na piwo ktore pewnie pil koles z Hondy odesle Ci podaj tylko adres.

Jestes d**a nie organizator

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gaga akurat informowala policje, mialem jeszcze z rana z nia jechac i poprosic o obstawe ale z rana to sie srednio nadawalem na jakies jazdy i wyszlo jak wyszlo.

Rybe tez jadlem i dla mnie akurat byla dobra no ale mam pancerny zoladek i ciezko mi stwierdziec czy cos z nia bylo nie tak. Mi w kazdym razie bardzo smakowala.

UWAGI W OSTRYM TONIE PROSZĘ WYMIENIAĆ NA PRIVIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Artix prosic to mozna trzeba zlozyc pismo 28dni roboczych przed impreza a goscie w Krynicy nic nie wiedzieli sami to slyszelismy !NOT k...wa tak sie nie robi.Gaga tylko mi powiedziala ze ona "prosila kierowniczke osrodka a tamta nic nie zalawila"

Wiec niech mi nikt nie mowi ze organizacja byla super byla poprostu do d**y!!!!

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

No to Kari i Klod też melduj? się na mecie - dotarli?my wczoraj póĽnym popołudniem, przedmuchani ;) na maksa. Ale przynajmniej deszczu nie u?wiadczyli?my.

Krótka relacja - na plus było:

- piękna pogoda,

- pyszne jedzonko (Abach, chylę czoła przed Twoj?.... nie, nie, nie karkóweczk?, ale... fl?derk? ;) paluszki lizać - i to mówię JA - kari = wróg ryb),

- koszulka zlotowa (wreszcie mam prawie mój rozmiar :rolleyes:),

- mozliwo?ć obgadania różnych skuterowych faktów ze skuteromaniakami z całej Polski (kuchnia, ludziska, ależ ja się za Wami stęskniłam :))

- no i... miejsce zlotu. Nad morzem nigdny nie ma nudów, do domu przytargałam kilo piasku, dwa kilo muszelek i kupę innych morskich dupereli. Burgman ledwo ci?gn?ł, spalanie drastycznie skoczyło, Klod się wkurzał, no ALE... ten jeden raz w roku... :)

Na minus było:

- patrz: komentarz Ojca Dyrektora,

- zamieszanie przy rozdawaniu nagród <_<

|ciskam wirtualnie organizatorów, nawet je?li nie wszystko było idealne, to wszyscy wiedz?, że stawali?cie na rzęsach i doceniaj? to. Kto choć raz pomagał przy organizacji zlotu - ten wie, że to naprawdę ciężki kawałek "chleba". Najważniejsze, by z roku na rok było coraz lepiej, za co trzymamy kciuki. ;)

Zaparaszam do ogl?dania fotek z parady, może kto? siebie odnajdzie. I nie obijać się - wrzucajcie foty! Ja też chcę zobaczyć, czy kto? mnie nie pstrykn?ł! !NOT

STEGNA 2007

Odnośnik do komentarza

Zacytuję tu na pro?bę jednego z skuterzystów "Manula/Dziedzica" który nie potrafi sie zarejestrowac na forum BURGMANII z powodów technicznych ( ponoc ) i odpisac w tym temacie:

Była to moja 3cia stegna i jak zwykle bawiłem się mega zaj (przepraszam droga brać skuterowa, używam jakże nie kulturalnego zwrotu... i mam to w du**e.) Po pierwsze - nissan, nie mazda. Po drugie - jadłem rybę i wszystko co było na grillu. Jak zawsze była wy?mienita. Po trzecie - nie podoba się to do ko?cioła modlić się o bezpieczeństwo we wszech?wiecie. Cały rok czekam na stegnę żeby w końcu się zajebi?cie bawić, w?ród zajebistych ludzi, gdyby nie to, stegna byłaby do d***y. I proszę nie wyzywać Gagi, miała w cholere spraw na głowie, mogła czego? nie przypilnować, oczywi?cie, błędy trzeba wytykać, ale skoro już gadka o kulturze, to gdzie takie zwroty w kierunku do Kobiety? ekhm.... Banda precli. Nie podoba się, to nara, nie mam zamiaru jeĽdzić maxi je?li cała zabawa na waszych zlotach polega na siedzeniu w miejscu i gadkach bezsensowncych. Troche zabawy !! Uczymy się trików od dawna, nie wiecie nawet ile nam to zabiera czasu, zdrowia i kasy, a tu komentarze że banda wariatów. Może najlepiej nas pozamykać? Dobra kończę, zawijajcie na myjnie wypucować skutery do ko?cioła, wyprać kamizelki i ruszyć w przepiękn? drogę... Nudz?c się i żałuj?c, że NIC się nie dzieje.

Odpowiedzi proszę też kierowac bezpo?rednio, do osoby cytowanej !NOT

Odnośnik do komentarza
Gość slawek_jaro

Pobyt nad morzem przedłużyli?my o jeden dzień. Nocowali?my u znajomych w pobliskim Sztutowie.Wracali?my w poniedziałek póznym popołudniem.

Droga bez problemów choć chwilami mocno wiało i padał deszcz.

Mój komentarz do cytatu młodego skuterzysty z 3M :

inny ?wiat , inne skutery i inni ludzie

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie potrafi sie zalogowac, oznacza ze nie potrafi czytac. Wszystko jest opisane w regulaminie. Wystarczy wypelnic poprawnie profil i tyle, ale w sumie jesli dla tego goscia zabawa jest podpalenie gleby i spalenie gumy to cale szczescie ze nie moze sie tu zalogowac. Moze w ramach jeszcze lepszej zabawy spalimy caly osrodek i puscimy serie z kalacha w tlum !NOT ale bedzie jazda i ile krwi sie poleje no impra zajefajna. Kolego oszolomie jesli chodzi o pucowanie skutera to nie widziales mojego <_< myje go co 2 tyg lub 8 tys km. Triki zabieraja kase, pewnie ze tak, szkoda ze rodzice za to placa :rolleyes:

Chooper dziwie sie ze wstawiles tu taka opinie, jam czlek spokojny ale akurat taki tekst mnie wkurzyl, bo nie jestem banda precli, w meczecie bywam czesciej niz w kosciele ale nic gnojowi do tego, a pozamykac, hmm jeden telefon na policje i banda pijanych nieletnich ma przerabane.

ps.

dziwie sie Gadze ze ona zbiera lagi bo chciala zrobic cos dobrego a banda pijanych dzieciakow popsula jej zlot dodajac do tego ideologie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to czytam, że co? mnię ominęło. To CO| chyba jednak nie miało

szansy być zlotem "ludzi pozytywnie zakręconych".

Przeczytałem komentarz Majona, ostry, przyznam, ale Mariusz

i kilka osób dla których mam równie wielki szacunek to potwierdziło, i okazuje się, że nad morzem

polskim był chyba spęd dzieciaków na komunijnych pięćdziesi?tkach

i kilku złodziei...a Wy, ludzie pozytywnie zakręceni, byli?cie tam jedynie "skansenem". Czy może się mylę ? !NOT

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

faktycznie , porobiło się . była to moja pierwsza " Stegna " , ale mam nadzieję że nie ostatnia . po przeczytaniu postów na forum 3M przed imprez? można było spodziewać się przebiegu zlotu , ale nie my?lałem że aż tak " nasza kochana młodzież wychowywana bezstresowo " da popalić . przecież każdy z nas był w tym wieku i przeżył na różnych imprezach czy wakacjach przygody , które wspomina do dzi? , ale spora czę?ć młodzieży po prostu " przegieła pałe " - wszystko ma swoje granice . zdarzały się oczywi?cie wyj?tki .

dziękuję organizatorom za wysiłek włożony w przygotowanie imprezy mimo pewnych trudno?ci i mam nadzieję , że następne zloty będ? trochę " spokojniejsze "

;)

pozdrowienia dla wszystkich zgredów , wapniaków czy jak tam nas nazywa " nasza kochana młodzież " ( nikomu oczywi?cie nie uwłaczaj?c ) ;)

P.S. wracaj?c znad morza w Brodnicy miałem " mały szlif " . jad?c w deszczu z lekkiej górki ?rodkiem, przód mi nagle uciekł no i wyłożyłem się na praw? stronę !NOT

za mn? jechał katamaran , na przeciwnym pasie na szczę?cie nic . momentalnie się pozbierałem , ale go?ciu za mn? strasznie się spieszył i przejeżdżaj?c już za mn? łaskawie zapytał " może pomóc "? w tym samym czasie nadjechały katamarany z przeciwka , dwóch go?ci pomogło mi podnie?ć skuter - dzięki im za to ;)

straty - trochę porysowane plastiki z przodu , a u mnie trochę obolała ręka i miednica.

Odnośnik do komentarza

najlepsze jest to ze gdy chwalicie, slowa swoje kierujecie do Abacha, gdy jednak krytkujecie kierujecie je do mnie.. mimo ze czesto dotyczy to tego samego.. lacznie z Twoja Majon opinia na temat ryby.. nie mowiac juz o tym ze tak naprawde slowa podziekowania i uznania powinniscie kierowac do Kucharza bo to On wypruwal flaki dzien wczesniej przy przygotowywaniu calego jedzenia.. no ale ani On ani ja nie jestesmy z burgmanii, a to mysle ze ma duze znaczenie.. w zeszlym roku Pleban zbieral pochwaly, w tym Abach.. w koncu co burgmaniowe to najlepsze prawda Majon? (i mowiac to wcale nie twierdze ze stegna byla idealna, byly niedociagniecia, ale Ty Majonie nie jestes osoba z ktora mam ochote o tym dyskutowac, jestes zwyklym chamem, skoro w taki sposob odnosisz sie do ludzi w jaki odniosles sie do mnie.. zreszta namiastke tego widzialam na policji.. zwykly awanturnik, zakrzyczec i krzyczec w kolko to samo.. i tak bys najchetniej tam stal caly dzien, zamiast poczynic jakies strategiczne kroki.. wielki bohater.. "i tak nie bede sie stawial w sadzie, bede zalatwial sobie zwolnienia".. zalosne..)

a odnosnie calego Twojego posta jak znajde chwile ustosunkuje sie pozniej i odpowiem..

teraz powiem tylko ze jesli cos nie do konca dobrze uslyszysz to popros o powtorzenei abys dobrze zrozumial i nei bazuj na tym co ktos cos gdzies powiedzial.. bo odnosnie parady np wiele nie doslyszales.. pismo na polcje wysylalam juz w lipcu.. no ale Ty znow uslyszales tylko to co chciales uslyszec.. zalosny jestes i chyba faktycznie zakompleksiony..

poki co czekam na nr konta, a Ty przeslij prosze swoje kupony i koszulke na adres:

monika wojda

ul. partyzantow 99/6

80-254 gdansk

Odnośnik do komentarza

Jestem Remik milo mi, duzo ludzi mnie zna nawet z burgmani, przylaczylem sie do gagi zeby wpasc na rajd swietokrzyski zeby zobaczyc jak rowniez jest na innych zlotach i co tam sie okazalo wszyscy siedli otworzyli wodke i zaczeli chlac do samego rana rowniez klnac co przecinek mozecie mowic jak chcecie scooter-stunt.com zapewnil nam akrobacje na tylnim kolku zapewnili teren gdzie nie mogli wejsc zwykli uczestnicy i panowal pozadek jesli chodzi o palace sie paliwo byl rozlany kawalek pasa, ktory palil sie niskim ogniem. Malolaty na pierdzikach jednym z nich bylem ja i rowniez moze nie dolozylem sie pelnych staran jak gaga ktora swoj urlop w pracy poswieca zeby zrobic Wam wszystkim zlot zamaist opalac sie na plazy, Abach, ktory zawsze jest gotowy i zwarty do pomocy, kamis pawel ktory jak co roku pomaga przy zlocie. Oczywiscie jesli chodzi o Tczewiakow Cuma4race robil najwieksza borute i to powinno byc w jakis sposob ukarane ale nastepnego dnia odebrala go jego matka poniewaz ktos z jego kolegow wykonal telefon-byl spokoj. Dla mnie to nie ma znaczenia czy ktos posiada maxi skuter czy tez nie poniewaz sam posiadam pseudo maxi. Gdy bylem na |RM mialem 16 lat, gdyby nie kilka osob ktore znalem z innych zlotow i nowo poznanych naprawde super gosci z klubu burgmania poprostu spakowalbym sie i poszedl do hotelu taki wlasnie jest tam klimat przyjechac schlac sie i isc spac, ja jestem malolat i mam 16 lat takie cos uslyszalem gdy rozmawialem z jednym uczestkikow i ktos pijany wrecz do mnie podszedl. Stegna owszem ma wiele niedociagniec, natomiast jestli piszecie ze 3m 3m 3m wcale nie Tczew Skórcz Szczecin i inne miasta w pomorskim i kuj. pomorskim byly, przyjechal poznan z ktorym sie naprawde dobrze bawilem, a co to palacego nissana, jesli by ruszyl jak mogl ruszyc pomysl troche niedosc ze wjechal na olej mial zaciagniety reczny to trzymala go wieksza ilosc osob tak sie robi a ze nie masz o tym pojecia to trudno, nigdy nie pomyslalem ze powiem tak o jakiejs osobie, ale majon takie sprawy zalatwia sie odrazu i mowi sie jednym z organizatorow o co chodzi, a nie krzyczy po zlocie na forum po fakcie to kazdy jest madry i odwazny, wiec tak jak gaga pisala jestes widocznie zakompleksiony i nie potrafisz jasno i wprost w oczy przedstawic calej sytuacji. A akurat czy ktos jest mlodszy czy nie mlodszy Wy mozecie byc pijany przeklinac i palic papierosy, jesli ktos lubi to jest jego prawo, a Tobie nic do tego, mam nadzieje ze za rok przyjade na swietokrzyski i bez zadnych skrupulow powiem Ci to drogi majonie w twarz, tymbardziej chcialbym podziekowac gadze za caly zlot ktory byl bardzo udany i przykro mi jest ze musisz czytac jakies bochomazy jakiegos chama i tymbardziej z tego jak sie czujesz poswiecajac nam tyle czasu zeby zrobic stegne.

Co do postow burgiego oraz innych ktorzy wypowiedzieli wady, macie racje trzeba to zmienic ale musicie przyznac ze majon zachowal sie w sposob naprawde chamski a wrecz podly mam nadzieje ze podasz numer konta oddasz rzeczy i sie zamkniesz.

Zegnam

PS. Co do telefonu na policje zeby raz dwa zalatwic malolatow, takie jaja byly za komuny spoleczniaku !!

Rowniez zapomnialem napisac ze podczas szalenstw malolatow na parkingu w krynicy ktos wyjechal burgmanem 650, to nie ta osoba ma uwazac tylko ta ktora wjezdza przez glupote osoby ktora pa napewno 18> lat moglo dojsc do tragedi, zreszta rowniez ktos z burgmani powiedzial "Po co wjezdzal"

a tu jest zdjecie tego olbrzymiego palacego miasta i domy plomienia benzyny !

Stegna551.JPG

Wasze zdrowie...

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mimo tego, że nie byłem na Zlocie "Stegna", wtr?cę swoje "trzy grosze" ...

Od pocz?tku, gdy tylko pojawiły się wzmianki o Zlocie w Stegnie, pisałem do Gagi, która okazała mi na prawdę masę uprzejmo?ci i pomocy w jakim? takim ogarnięciu co i jak i mimo tego, że nie pojawiłem się w Stegnie - dziękuję Jej za to.

Kolega ReMiK ma rację, panie Majon - trochę nie wypada pisać takich "obelg" na forum publicznym, które b?dĽ co b?dĽ odwiedza cała Polska. Mogłe? to załatwić przez "wiadomo?ć prywatn?".

Parada - widzisz, jakby kto? z grupy pomy?lał - wystarczyło samemu wystawić sobie czterech eskortuj?cych - dwóch na przód grupy i dwóch na tył - czy tak było - nie wiem ...

Jak się domy?lam, w paradzie uczestniczyły "pięćdziesi?tki", czego niestety w |RM sie nie u?wiadczy - ja rozumiem że przydomek "Maxi" w nazwie zlotu zoobowi?zuje, ale ustalenie prędko?ci eskorty policji na prędko?ci rzędu 60-70km/h nie byłby żadnym problem - trochę chęci ...

Zastanawia mnie też jedna rzecz ... mianowicie pan Majon był współorganizatorem zlotu |RM - z tego co pamiętam, nikt Cie nie "objeżdżał" publicznie za błędy i nierozważno?ć niektórch uczestników - co na pewno się zdarzyło.

Tak więc, zachowuj?c całkowit? neutralno?ć uważam, że obrażanie GaGi, w dodatku publiczne - było jak najbardziej nie rozważnym krokiem w tej całej dyskusji ...

P.S. Pamiętaj drogi Majonie, że każdy "małolat" w przyszło?ci przesi?dzie się na co? większego - pamiętaj też, że każdy "małolat" ma znajomych i znajomi maj? znajomych itd, robi sie takie drzewko - i gdy ten pierwszy przeczyta to co napisałe? i mu to zniesmaczy obraz o |RM, a tym bardziej o całej Burgmanii, to wiesz jak zubożej? Wasze zloty ?

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza

Witam.

"Wchodz?c" na ten temat my?lałem, że poznam ciekawostki z tego zlotu, ...a te ciekawostki to ...powiem szczerze ...jaka? "masakra" jest.

W sumie teraz ...to cieszę się, że ..hmm, nie byłem na tym zlocie.

Chyba trzeba będzie zakazać przyjazdu na zloty 50-tek tzn. osób niepełnoletnich.

No ...i chyba trzeba by zastanowić sie nad wprowadzeniem ...może jakiej? ochrony na zlotach w godzinach nocnych. Bo rano ...można mieć niemił? niespodziankę !

Co prawda byłem dopiero na dwóch zlotach, ale wystarczyło to by poznać ekipę "maxi skuterow?". Było zawsze fajnie, miło, ...bezproblemowo. Można było miło sie pobawić, poznać nowych "pozytywnie zakręconych" skuteromaniaków -pozdrawiam Wszystkich...

Ale zdarza się, że ...pojawia się nasza niewyżyta młodzież i ...z miłego zlotu robi się "kicha".

Skuterowa młodzież -wła?ciciele 50-tek nie obrażajcie się, ...niestety zapracowali?cie na to, trzeba będzie chyba Was tak traktować -czyli zakazywać wstępu na takie imprezy.

A co do organizacji ...faktycznie trzeba jeszcze nad tym popracować.

My?lę, że po zlocie w Stegnie zostan? wyci?gnięte wnioski i do takich sytuacji nigdy już nie dojdzie.

...niestety ...STEGNIE ...mówię NIE !

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Stegna była moim trzecim zlotem. Wrażenia mam mieszane. Miło było spotkać się ze znajomymi z poprzednich zlotów (Burgmania i Grotniki). Posiedzieć i pogadać przy piwku i karkówce. Super, to lubię... Było naprawdę miło !OK za co Wam wszystkim jeszcze raz dziękuję ;)

I chociaż sama mam 50-si?tkę, to palenie gumy kompletnie mnie nie bawi, tak samo jak słuchanie wycia silników przez parę godzin, nie wspominaj?c o ziomalu raperze, który w nocy dorwał się do mikrofonu.... Moim zdaniem zabrakło osoby, która zwróciłaby uwagę "młodzieży" i pilnowała porz?dku nad cało?ci?. Rozumiem, że młodo?ć ma swoje prawa, ale kto? musi im wytłumaczyć jakie s? granice. To tak na przyszło?ć ;)

Zawsze będ? plusy i minusy, ale ważne jest, aby wyci?gać wnioski z popełnionych błędów ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a tu jest zdjecie tego olbrzymiego palacego miasta i domy plomienia benzyny !

Stegna551.JPG

Remik... żeby była jasno?ć! Ja nie pisałem o tej linii, któr? widać na zdjęciu powyżej tylko o rozlaniu kilku kółek/ palenisk z benzyny tuż obok biura zlotowego!

330_t2_1.jpg

Było już po zmierzchu i kojarzę, że wszyscy gasili to ręcznikami. Nadal uważam, że było to niezbyt m?dre i chyba nie do końca zaplanowane.

Poza tym uważam, że ogólnie organizatorzy nie bardzo mieli kontrolę nad tym co się działo na terenie o?rodka i wła?nie to jest największym problemem.

O ile Abach kilka razy próbował interweniować w różnych "dziwnych" sytuacjach o tyle gaga często zagrzewała młodzież do czynu... ;)

Gaga... z tego co zauważyłem jeste? dla nich "guru". Je?li ty w pewnych skrajnych sytuacjach nie reagujesz to sk?d oni maj? wiedzieć, że robi? co? nie tak?? Może tu jest pies pogrzebany? !OK

Nadal twierdzę, że pokazy jazdy na kole, palenia gumy na rozlanym oleju powinny odbywać się poza miejscem samego zlotu... i nie chodzi mi tu o ryk tłumików, który dla niektórych może być nie do zniesienia ale o bezpieczeństwo osób przebywaj?cych na imprezie.

Co do Majona> każdy odpowiada za to co pisze i jak pisze. Jeden jest dyplomat? a drugi wali z grubej rury. Osobi?cie uważam, że kilka zwrotów nie powinno zostać użytych w stosunku do gagi. Pisałem to wiele razy i napiszę jeszcze raz:

Dyskusja, krytyka, polemika TAK. Chamstwo NIE.

Na koniec:

Nie widzę sensu bicia piany. Każdego roku jest kilka zlotów czy rajdów o tematyce skuterowej. Każda z tych imprez posiada inny profil a my wybieramy t?, która nam odpowiada i tam jedziemy.

Do zobaczenia na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Rowniez zapomnialem napisac ze podczas szalenstw malolatow na parkingu w krynicy ktos wyjechal burgmanem 650, to nie ta osoba ma uwazac tylko ta ktora wjezdza przez glupote osoby ktora pa napewno 18> lat moglo dojsc do tragedi, zreszta rowniez ktos z burgmani powiedzial "Po co wjezdzal"

Między innymi i ja przejeżdżałem Burgmanem na parkingu i do tego z boku, a kto? wła?nie z osób które szalały mało co nie wpadł na mnie. Chciałem wyjechać z tego parkingu bo nie miałem ochoty przebywać w miejscu gdzie mogło za chwile doj?ć do tragedii:

- czy plac był przystosowany do jazdy na jednym kole? żwir piasek doły??

- czy jazda między innymi uczestnikami na tym placu była bezpieczna??

- czy miejsce gdzie odbywały się szaleństwa było specjalnie zabezpieczone?? brak jakichkolwiek ograniczeń, czy to ta?my, czy interwencji ze strony organizatorów, mogło za chwile się to skończyć nieszczę?ciem, po prostu kto? mógł wjechać w osoby stoj?ce.

- czy był wyznaczony jaki? pas na tym parkingu na którym szalała młodzież??

- czy jazda między innymi uczestnikami, między przebywaj?cymi również tam dziećmi jest bezpieczna??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d459a76d0fd0bef2.html

Ja nie mam nic przeciwko organizacji pokazów jazdy na kole, palenia gumy itp. ale należy to zrobić w sposób bezpieczny zarówno dla samych uczestników jak i do obserwatorów, wydzielić specjalne miejsce, ogrodzić ta?m?, pachołkami, wpuszczać na ten plac pojedynczo osoby.

Proszę o odpowiedĽ, a nie o pisanie o moim przejechaniu bokiem, że to ja stwarzałem niebezpieczeństwo. Kto zezwolił na jazdę pomiędzy ludĽmi na tak małym parkingu po piasku i to bez żadnych zabezpieczeń, więc nie mów mi, że to ja stwarzałem zagrożenie, bo chciałem jak najszybciej oddalić się z tego NIEBEZPIECZNEGO miejsca !!!

Co do postu gagi i szuwarka dotycz?cego nocnego konkursu rzucania opon? i jazdy na dużym motocyklu.

Szuwarek w swoim po?cie nie miał na my?li młodych osób, które szalały tylko osoby starsze (chyba nawet współorganizuj?ce zlot) na motocyklach. Nie pisz, że nie było szaleństw z ich strony. Ja, Kasia i Szuwarek jak i kilka obecnych tam osób zostałem obsypany piachem i żwirem kiedy to jedna z tych osób na dużym motocyklu jak to piszesz przejechała z miejsca gdzie o?wietlała konkurs na miejsce gdzie zaparkowała motocykl. Normalnym przejazdem tego nie można nazwać, jak również zachowania tych osób podczas konkursu rzucania opon?, przeczytaj wypowiedĽ szuwarka bo dotyczyła ona wła?nie tych osób. Jeden z organizatorów był na miejscy przeprowadził ten konkurs jak i o całym zaj?ciu również Ty została? poinformowana za chwilę przez majona.

Ja rozumiem na każdym zlocie mog? być jakie? niedoci?gnięcia, nie zawsze o wszystkich trzeba krytykować publicznie, ale kiedy kto? zaczyna mylić fakty nie da się zareagować ...

Nie należy się też obrażać, czasem warto posłuchać zdania innej strony, naprawdę było dużo szczę?cia, że nie doszło do jakiej? tragedii, a posty po tej Stegnie mam nadzieje, że przyczyni? się do poprawy bezpieczeństwa na kolejnych imprezach.

.... a tu jest zdjecie tego olbrzymiego palacego miasta i domy plomienia benzyny !

Faktycznie niezaduży ten płomień:

http://motorrac.website.pl/photogallery.php?photo_id=11969

http://motorrac.website.pl/photogallery.php?photo_id=11945

http://motorrac.website.pl/photogallery.php?photo_id=11944

http://motorrac.website.pl/photogallery.php?photo_id=11943

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

ło matko , ale się porobiło

Remik, proszę nie dolewaj wody do ognia, tutaj nie jest potrzebne dodatkowe bicie piany. Trzeba wyci?gn?c stosowne wnioski i nie powtarzać błędów w roku następnym.

Jak wszyscy wiemy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;-(.

Majon wyraził swoj? opinię, która jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nie jest obca pozostałym ( w domy?le => dorosłym) uczestnikom zlotu,

zrobił to w sposób ostry nie dlatego aby obrażać,

ale jak my?lę dlatego,aby na?wietlić problem !!!

Tutaj chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników zlotu !!!!

A propos krytyki jedzenia, mi i mojej rodzince smakowało=> Kucharz jak zwykle chylę czoła.

A jeżeli chodzi o Rajdy organizowane przez Majona,

wszyscy uczestnicy wiedz?, że jest to "organizacyjne mistrzostwo ?wiata".

A TY drogi Remiku też by? to wiedział, gdyby? w nim uczestniczył !!!!!!!, niestety Twoja obecno?c jak i Gagi zakończyła się w sobotę rano , czyli w chwili kiedy rajd się tak naprawdę zaczynał

więc proszę nie pisz o czym? o czym nie masz pojęcia!!!!!!!!

pozdrawiam, Kasia

Odnośnik do komentarza
Witam.

"Wchodz?c" na ten temat my?lałem, że poznam ciekawostki z tego zlotu, ...a te ciekawostki to ...powiem szczerze ...jaka? "masakra" jest.

W sumie teraz ...to cieszę się, że ..hmm, nie byłem na tym zlocie.

Chyba trzeba będzie zakazać przyjazdu na zloty 50-tek tzn. osób niepełnoletnich.

No ...i chyba trzeba by zastanowić sie nad wprowadzeniem ...może jakiej? ochrony na zlotach w godzinach nocnych. Bo rano ...można mieć niemił? niespodziankę !

Co prawda byłem dopiero na dwóch zlotach, ale wystarczyło to by poznać ekipę "maxi skuterow?". Było zawsze fajnie, miło, ...bezproblemowo. Można było miło sie pobawić, poznać nowych "pozytywnie zakręconych" skuteromaniaków -pozdrawiam Wszystkich...

Ale zdarza się, że ...pojawia się nasza niewyżyta młodzież i ...z miłego zlotu robi się "kicha".

Skuterowa młodzież -wła?ciciele 50-tek nie obrażajcie się, ...niestety zapracowali?cie na to, trzeba będzie chyba Was tak traktować -czyli zakazywać wstępu na takie imprezy.

A co do organizacji ...faktycznie trzeba jeszcze nad tym popracować.

My?lę, że po zlocie w Stegnie zostan? wyci?gnięte wnioski i do takich sytuacji nigdy już nie dojdzie.

...niestety ...STEGNIE ...mówię NIE !

Pozdrawiam.

Oj co? chyba nie tak, nie tędy droga aby zakazywać wjazdu 50 !

Ten zlot był w końcu dedykowany głównie dla nich i dla tego się różnił klimatem.

Oczywi?cie w momencie gdy pojawiaj? się na zlocie małolaty to zasady na nim obowi?zuj?ce powinny to przewidywać i taki małolat oficjalnie nie powinien dostać talonów na piwo, również organizatorzy powinni zwracać na Ich zachowanie baczniejsz? uwagę.

Również dopuszczaj?c do zabaw i konkursów bardziej ekstremalnych należy skupić się na bezpieczeństwie uczestników i widzów.

Patrz?c na zdjęcie poprzednio, moich obaw nie wzbudziła pal?ca się benzyna tylko brak wybiegu i bliska obecno?ć widzów.

W 2006 w Stegnie byłem ?wiadkiem jak jeden z małolatów nie zapanował nad pal?cym gumę skuterem, który na szczę?cie nie poleciał w stoj?ce obok sprzęty tylko w ?cianę budynku.

Wiadomo małolat nie ma tak rozbudzonej wyobraĽni i do?wiadczenia życiowego takiego ramola jak ja, dlatego rolę tę musi przej?ć organizator, aby było BEZPIECZNIE dla ludzi i sprzętów.

Więc niech sobie będ? zloty 50, nastawione na palenie gumy i jazdę przez ogień, tyle, że nieco inaczej.

Osobna kwesti? jest czy ja chciałbym to ogl?dać, to raczej nie mój klimat bom stary i zramolały i więcej frajdy sprawia mi siedzenie godzinami przy piwku lub drynku i pogaduchy ze znajomymi. A to, że czasem nam się wypsnie jakie? słówko z marginesu słownika, no bywa. Ale nie widziałem żeby pozwalano na plucie na stoły i pstrykanie petami do ludzi.

Wniosek z tego taki, kto chce niech sobie jeĽdzi na Stegnę w takiej postaci, żywiołowo?ć i swoboda go odmłodzi lub postarzy.

Ja do piaskownicy już nie chadzam, bo od klęczenia w piachu stawy mi dokuczaj? !OK i nie lubię jak mi to wypominaj? gnojki bez dowodu osobistego, którzy trenuj? stunty i whele i co tam jeszcze i uważaj?, że jest to jedyna słuszna recepta na dobr? zabawę i każdy inny jest oznak? zwapnienia ;)

Czy powtarzaj?ce się w Stegnie kradzieże, to też dowcip, czy też może sposób na uzyskanie ?rodków na treningi tego co powyżej ?!

A co do obecnych tam, którym się nie podobało to nawet krytyka organizatorów powinna mieć okre?lon? formę i umiar. Majonku ;);) jak Cię lubię, to przegi?łe? znowu w Swojej zapalczywo?ci.

Sam wiesz, że organizator ma tak dużo na głowie, że czasem czego? nie dopilnuje i jest wpadka.

Ale żeby z tym sianem wyjeżdżać, to co najmniej jest NIELEGANCKIE !!!

Wypadało by Gagę przeprosić :) .

Tak więc zwolennicy Stegny w obecnej postaci, jak Wam pasuje to OK. życzę udanej zabawy w 2008, ale pozwólcie na swobodn? wymianę opinii również i Tym, którym się nie podobało i w następnym roku nie będ? Wam zajmować miejsc w tym zacnym o?rodku.

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Muszę przyznać, że nasza młodzież nieĽle opanowała już

zdolno?ć manipulowania innymi. Pomijaj?c formę wypowiedzi

Remika, to przytoczone przez niego zdjęcie jakoby nic wielkiego

się nie stało, spowodowało, że zacz?łem się zastanawiać "o co ten dym" ?

Dopiero to co wstawił Mariusz i Ciochin, przywróciło mi rozs?dek

w podej?ciu do kwestii zabezpieczenia tej imprezy i zachowania

"twardzieli_na_pięćdziesi?tkach_i_wyższych_pojemno?ciach_ale_z_małymi_blachami".

Rozumiem doskonale oburzenie Majona, a znaj?c jego "styl" !OK

nie zdziwiłem się form? z jak? zwrócił uwagę Gadze. Nie było to szczególnie

kulturalne, ale wydaje mi się, że czasami "kubeł zimnej wody" lub ostrzejsza

forma zwrócenia uwagi, spowoduje u drugiej strony pozytywn? refleksję.

Zwłaszcza, że czytaj?c relacje z ubiegłego roku i obecn?, jestem

przekonany że problem się nasila...

Bo co by?my napisali gdyby tak kto? z małolatów np. zgin?ł, pół o?rodka

by spłonęło, a Gagę wsadzili by do aresztu ? Używaliby?my jedynie gładkich sformułowań i delikatnych sugestii ???

Naprawdę dużemu szczę?ciu należy zawdzięczać, że nic się nie stało.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Nóż się otwiera w kieszeni...

I tak sobie czytam... opinie Majona pisane pod wpływem emocji (i ten cięty język... :angry: ) vs opinie Gagi...

Majon - czy Gaga jest dupa czy nie to chyba nie ma w tym momencie większego znaczenia... chyba, że to żartobliwe okre?lenie płci żeńskiej... nie wiem, nie widziałem Gagi... przynajmniej nie kojarzę... Uważam, że takie porównania s? nie na miejscu!!!

Błędy wszyscy popełniamy i popełniać będziemy. Cieszyć się jednak trzeba, że s? "tutaj" ludzie którzy potrafi? napisać swoje prawdziwe odczucia bo tylko na podstawie takich opinii można wyciagać wnioski na przyszło?ć.

Ja jednak widzę, że zaszła gdzie? kolosalna pomyłka... im więcej czytałem opinii które s? na forum S3M tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ty "Wy" Burgmaniacy pomylili?cie zloty... Stegna to zlot ludzi młodocianych, rz?dnych przygód (jak kolwiek to brzmi), na sprzętach które pal? gumę, jeżdż? na jednym kole itd... Czę?ć z "Was" ma w tym wieku dzieci albo niewiele im brakuje do wieku "tamtych" uczestników a poza tym, jako? nie widzę RobB-a jak pali gumę w swojej "laleczce"... Inaczej też wygl?da sprawa finansowania takich imprez... RobB (przepraszam Robert, że akurat Ty...) jak spali oponę to będzie musiał zakasać rękawy i na ni? zarobić a dzieci pójd? do rodziców, napłacz? w rękaw i pyk dwie stówki na now? oponkę... Nie ma się z kolei co łudzić, że będzie spokój tam gdzie będzie "młodzież" 15 - 16 letnia... Oczywiste jest to, że jad? się wyszumieć - cokolwiek to oznacza...

Swoj? drog? już widzę Wasze miny jak widzicie mnie na AN 650 pędz?cego na jednym kole po o?rodku, zatrzymuj?cego się po chwili w celu spalenia opony... :lol:

Co do gaszenia pal?cej się benzyny wod? - NIE WOLNO :D !!!! - to tylko spowoduje rozprzestrzenienie się ognia... wła?nie dlatego ga?nice samochodowe s? proszkowe... !YES

Artix napisano 27-08-2007, 19:04 

  Gaga akurat informowala policje, mialem jeszcze z rana z nia jechac i poprosic o obstawe ale z rana to sie srednio nadawalem na jakies jazdy i wyszlo jak wyszlo.

Tak jak Ciebie co? zdenerwowało to na mnie Ľle podziałało wła?nie to... :angry:Po co miałe? jechać rano na Policję???? Takie sprawy załatwia się sporo czasu wcze?niej a nie w dzień czy przed dzień imprezy... Przecież nikt nie czeka na zdezorganizowan? grupę ludzi jad?cych na skuterach... Prawda???? I sk?d taka pewno?ć, że Gaga informowała Policję...

Ponowię pytanie. Po co miałe? jechać rano na Policję skoro Gaga ich informowała...???? Co miałe? tam załatwić???? :angry:

Teraz kilka słów do Remika.

Widzisz młody człowieku, z wiekiem zmieniaj? się priorytety w życiu każdego człowieka. To co Ciebie bawi nie koniecznie musi bawić "starszych"... to co Tobie imponuje, "starszych" może wprowadzać w osłupienie i doprowadzać do zniesmaczenia... Nie wiem czy jest senns się dalej rozpisywać bo mam wrażenie, że jeste? trochę zaciećwierzony... whist Czy naprawdę nie widzisz relanego zagrożenia któro było nawet w momencie przejeżdżania motocyklem przez pal?c? się benzynę???? Co by było gdyby? miał np. nieszczelny układ paliwowy i podczas "popisu" Twój motorek zapalił by się co w konsekwencji mogło by doprowadzić do jego wybuchu :) ???? Rozmumiem, że miał by? bezpłatn? lekcję latania tylko póĽniej przez całe swoje życie pluł by? sobie w brodę a Gadze w oczy, że musisz jeĽdzić na wózku inwalidzkim whist ... albo stracił by? wzrok... !OK Nie życzę Ci tego absolutnie!!!! Co by było gdyby? przed tym pasem ognia np. złapał kapcia i wywrócił by? się w ten ogień... i na nieszczę?cie poleciał by? na twarz... :ph34r:

Czy Gaga pomogła by Ci z wiaderkiem wody whist ????? Nie :( !!! Czy było to zabezpieczone przez jakie? służby - straż, pogotowie???? Chyba NIE!!!! :angry:

Widzisz, to s? te relane zagrożenia które my "starsi" widzimy a Wam młodym to odpowiada bo przecież NIC SIĘ WAM NIE STANIE... Wy jeste?cie ze stali... :lol: tylko potem jest płacz... whist i pytanie - dlaczego ja????? Zastanów się nad tym, czy warto kusić los...????? Czy zdajesz sobie sprawę, że na 100 wypadków w ruchu drogowym zdecydowana większo?c jest spowodowana przez młodocianych kierowców???? Czy wiesz dlaczego???? Dlatego, że młodzież dzisiaj uważa, że prawa fizyki ich nie dotycz? a oni s? THE BEST !NOT !!!!! Majon patrzy na organizacje zlotu z punktu widzenia organizatora "podobnej" imprezy... Faktycznie nie upoważnia go to jednak do "ostrych" komentarzy - ja też tego nie popieram!!! !NOT

Nie czuję się (jeszcze) zgredziały tetrykiem, też mam czasami "fantazję ułańsk?" ale we wszystkim trzeba zachować umiar itd... !YES

Co do kradzieży to brak mi słów... Nie zwróciłem uwagi jak to było zorganizowane na Burgmanii natomiast widziałem na |RM "go?ci" którzy siedzieli w samochodzie i pilnowali skuterów. Będ?c na tych zlotach NIGDY nie przyszło mi do głowy, że może mi co? zgin?ć... Ja nic nie wyci?gałem ze schowków... wszystko co tam miałem zostawiłem i jak rano przyszedłem wszystko było... A jest (było) co brać...

Czy o kradzieżach została poinformowana Policja?????

Z tego co widzę, to Stegna nie jest również "imprez?" dla mnie i dzisiaj sie cieszę, że mnie tam nie było... bo gdybym tam był to pewnie i ja miał bym "łatkę" SPOŁECZNIAKA!!!!! :lol:

Młodo?ć ma swoje prawa ale głupocie należy powiedzieć gło?no i wyraĽnie STOP!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...