Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Ogolnopolski Zlot Skuterowy w Stegnie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Gaga znowu ulatwila nam zycie i postawila strone dotyczaca samego zlotu w Stegnie. Na stronie jest link do nowego osrodka(ze zdjeciami, Kubex ade :angry: ), atrakcje zlotowe oraz mozliwosc rejestracji uczestnictwa i rezerwacja pokoi.

Zlot niecale 400 m od slonecznej plazy :) !

Strona zlotowa III Ogolnopolskiego Zlotu Skuterowego s3m w Stegnie

Rejestracja uczestnictwa i rezerwacja pokoi (oraz miejsc pod namiot) na forum s3m: KLIK

Dla leniwych ;) polozenie miejscowosci zlotowej:

Mapka-> tu spotykamy sie w sierpniu na zlocie !!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawko

    7

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

Hie, hie... a ja dzi? przegl?dałem sobie foty z ubiegłych lat i zastanawiałem czy w tym roku będzie zlot :angry:

Pytanie nie padło ale my wstępnie jedziemy a czy tradycyjnie PKSem czy jednak tak jak reszta to to się jeszcze okaże.

Pozdrawiamy, Natalia i ja.

EDIT (20V07): A jednak nie jedziemy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nooo

w końcu zmiana o?rodka... Ten wygl?da BAJECZNIE...

W tym roku przyjadę napewno i napewno na 2oo...

Ciekawe jak z frekwencj? w tym roku wypadnie... Bo zawsze była duża, więc s?dzę, że w tym roku będzie jeszcze większa !jump .

Tymczasem pozdrówki, Kuba !scooter

Odnośnik do komentarza

Jestem.Zamawiam pokoik 2 os. w budynku organizacyjnym.

Czy to sie liczy czy musze to gdzies indziej napisać? !scooter

Mam wpłacić tylko za zlot czy za pokój też?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej! !TAZ

Bardzo chętnie pojadę! !TAZ

I to najchętniej skuterem - w końcu zlot skuterowy! !scooter

Kubo - może spikniemy się na trasie jako? - mój chłopak na Bandicie by się mniej nudził - mogliby?cie popędzić razem przodem motórami !TAZ ...

...i poczekać na wolniejszych - jak mój UHatek !jump

Zaraz rzucę temat na forum wrocławskim - zobaczymy czy s? jeszcze jacy? chętni (może sami się tu ujawni?... !TAZ )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Karolinko...

Jeszcze daleko do ustalania i umawiania się...

Nie mam pojęcia czy pojadę sam czy z kim?...

Jak z kim? pojade, to nie mam pojęcia z KIM i jakie to będa pojemno?ci...

Nie wiem, jakie prędko?ci przelotowe sobie z?łoże(czy 100km/h czy 160 !scooter )...

Myslę, że realnie będziemy mogli o tym my?leć minimalnie 2tyg. przed zlotem...

Narazie zbliża się M@rkiz, Burgmania, Grotniki(jak znajdę czas i pieni?żki), |RM...

Wiele tego !jump .

Być będe napewno... To zapewniam...

Pozdrowiaski, Kuba !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja to wszystko rozumiem, Kubo !TAZ

Chciałam Ci tylko zasygnalizować, że biorę pod uwagę tak? opcję i zawsze będziemy mogli się szczegółowo umówić przed samym zlotem. !scooter

Pozdrawiam! !jump

Odnośnik do komentarza

ooo :lol: dzieki Bigu, wlasnei chcialam wrzucic informacje i zaproszenei na zlot !V)

dokladnie, w tym roku rowniez organizujemy Stegne i zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie ;))

jesli chodzi o rezerwacje, bede bardzo wdzieczna za umieszczanie ich na forum s3m http://s3m.pl/forum/viewtopic.php?t=1539, aby byly w jednym miejscu.. osobiscie proponuje rezerwacji dokonac jak najszybciej poniewaz minusem osrodka jest mala ilosc pokoi dwuosobowych, ktorych bagatela zostalo raptem 10.. w rezerwie wprawdzie czeka pawilon rezerwowy ale w nim podobno panuje ciut gorszy standard..

Odnośnik do komentarza
Hie, hie... a ja dzi? przegl?dałem sobie foty z ubiegłych lat i zastanawiałem czy w tym roku będzie zlot !scooter

Pytanie nie padło ale my wstępnie jedziemy a czy tradycyjnie PKSem czy jednak tak jak reszta to to się jeszcze okaże.

Pozdrawiamy, Natalia i ja.

cóż, trasy na 50-tce raczej nie powtórze !w00t, ale na czym? większym chciałbym się pojawić

Odnośnik do komentarza

Przypominam, ze dzisiaj (20.06) mija termin zaplaty za zarezerwowane miejsca w Stegnie. Przedluzenie rezerwacji jest mozliwe, jesli ktos jest zainteresowany, prosze koniecznie zglosic sie do Gagi. Link: KILK

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam nadzieję że z t? rezerwacj? nie bedzie wiekszego problemu i uda się to jeszcze załatwić pod koniec tygodnia?

Dwoch kierowców z Lublina na dwóch sprzetach o łacznej poj.1250ccm 5cylindrach i 11biegach mocno wybiera się do Stegny. Chyba że mile widziane s? tylko automaty ;););)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pavson Ty nie pier...NICZ ;) .

Starzy Wyjadacze Skuterowi tacy jak Wy zawsze będ? mile widziani... Jeszcze namów Rysia na wpadnięcie i GRA...

Ja także licze na miejsca...

Gaga, je?li ustukasz Mi 2 miejscowy pokój, najlepiej z łazienk? i warunki w miarę, to kase wysyłam JUŻ. Jadę na 100%, ale z tego co widziałem, to z 2'jkami kiszka, bo same porezerwowane 'bezpłatnie'.

Ja oferuje Bilety NBP zaraz po potwierdzeniu posiadania wolnego room'u.

Czekam na info... Mile widziane s?siedztwo kogo? ze starych wyjadaczy, coby się znało towarzycho...

Pozdrówki, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
Ja także licze na miejsca...

Gaga, je?li ustukasz Mi 2 miejscowy pokój

Drogi Kubo, przespało się rezerwacje? ;)

A tak zupełnie serio... być może zwolni? się jakie? dwójki w najbliższym czasie, jeżeli przelewy nie dotr? i rezerwacje nie zostana potwierdzone.

Proponuję zgłosic zapotrzebowanie na dwójkę bezpo?rednio na stronie S3M http://s3m.pl/forum/viewtopic.php?t=1539 jeden spóĽnialski zgłosił i pierwsza zwolniona dwójka mu się trafiła ;)

Odnośnik do komentarza

No tak ominęło mnie, planowałam jechać, ale cóż nie wiem czy mój braciszek-> Kicia ruszyłby swoje zwłoki :) a z Pilot nie wiem czy sie wybiera, z tego co wiem Jamochłony nie zasłużyły :) Kara musi być :P

Odnośnik do komentarza

jeszcze dodam w kwestii pokoi.. jak pisalam na s3m.. w nastepny weekend bede jechala do stegny porozmawiac z babeczka i przekazac pieniadze, spytam przy okazji o mozliwosc skorzyzstania z pawilonu rezerwowego, wiec jesli ktos chcialby zarezerwowac pokoj, a wydaje Mu sie ze juz takowych nei ma, prosze o info abym wiedziala ile ich jeszcze potzrebujemy.. oczywiscie wspomniana juz nei jednej osobie na privie sprawe 2os i 3 os. pokoi (a dokladniej mozliwosc podebrania paru z rezerwowego pawilonu) tez porusze i dam znac !scooter

Odnośnik do komentarza

no cóż, niestety ale z przyczyn zupełnie niezależnych od nas wła?cicielka o?rodka Sawa wypowiedziała nam rezerwację dosłownie pare dni temu. Tłumacz?c się tym, iż organizatorzy jednej z kolonii, która miała by w tym samym czasie na terenie o?rodka nie zgodzili się na to, aby jednocze?nie organizowany był tam zlot. Suuupeeer, szkoda tylko, że wcze?niej się Pani o to ich nie spytała.. tylko doppiero teraz na pare tygodni przed samaym zlotem..!! (mi juz emocje opadly, ale uwierzcie mi ze kilka dni temu w inny spoosb przekazywalabym Wam ta informacje:P)

no cóż, no comments tak zwany, bo naprawdę brak słów, tymbardziej, że moim zdaniem J? to wszystko po prostu przerosło.

Całe szczę?cie udało mi się załatwic nasz zeszłoroczny o?rodek Cubex.. je?li chodzi o sam o?rodek.. prawdę mówi?c, organizacyjnie jest on zdecydowanie korzystniejszy na tego typu imprezy, jedynym minusem był odbiegaj?cy od Rirtzowego standard :lol:. Jednak jak mnie Pani Marysia zapewniała z wła?cicielk? o?rodka u boku :lol:, standard się poprawił.. wiecej szczegolow o osrodku i zmianach na nowej stronie zlotowej

Jest mi naprawdę, choc nie moja w tym wina, ale jednak przykro, że tak wyszło i że od nowa musimy przeprowadzic proces rezerwacji.

Na powyżej podanej stronie zlotowej rozpisane sa pokoje, bede wdzieczna za dokonanie rezerwacji na naszym forum (http://s3m.pl/forum/viewtopic.php?p=26408#26408). Chcialabym uszanowac kolejnosc poprzedniej rezerweacji dlatego osoby, które wtedy były pierwsze teraz również w miare możliwo?ci maj? prawo pierworezerweacji :lol:)) oczywiscie w sytuacjach konfliktowych, bo poki co osrodek jest caly do naszej/Waszej dyspozycji :D. Plusem Cubexa jest wieksza liczba pokoi dwuosobowych wiec nei bedzie (Sawowego) problemu z dobieraniem "trzeciej" osoby.

Przekazcie prosze ta informacje wszystkim, ktorym mozecie, tak aby osoby, ktore sa przekonane o dokonaniu juz rezerwacji mialy mozliwosc ponownego jej dokonania..!!! bede wdzieczna :D

Osrodek Cubex daje nam preferencyjne ceny, wiec sa one nizsze niz w osrodku Sawa, nie obawiajcie się proszę różnic kwotowych, po dokonaniu i naniesieniu każdej rezerwacji wszystko podliczę i odpowiednio oddam każdemu, kto dokonał przelewu na kwotę większ? niż powinien licz?c po aktualnych (Cubexowych) cenach.

Jeszcze raz przykro mi bardzo, ze tak wyszlo, ale uwierzcie ze nas to rowniez bardzo (delikatnie mowiac:P) zdenerwowalo.. a dla rozladowania atmosfery zapewniam ze zimne piwko na stegnie bedzie czekalo dla kazdego!:D)) (po okazaniu dowodu oczywiscie :D)

zapraszam na nowa strone i nasze forum celem dokonania rezerwacji.. o pieniadze sie nei martwcie, wylicze wszystko i zapewniam ze oddam kazdemu kazda roznice, bo zapewne beda gdyz w cubexie jest taniej ;)

Odnośnik do komentarza

Już raz wysłałem posta, ale nie wiem dlaczego nie doszedl.

Napiszę więc jeszcze raz.

Zgodnie z dokonan? przeze mnie rezerwacja dawno temu (dokonalem jej jako jeden z pierwszych) prosze o pokój dwuosobowy.z lazienka i tv.Opłaty zostały dokonane też juz bardzo dawno temu.

Pozdrawiam organizatorów,

Mirek

Odnośnik do komentarza

taa.. na szczescie Pani Marysia, niezastapiona, wyratowala z opresji (bede Jej musiala jakeigos channela kupic albo cos !sciana ) takze gdzie imprezowac bedzie !:D) mial byc ritz a tu o!.. no ale Cubex jaki jest taki jest, swoj urok ma !:D

a odpowiadajac po kolei..

Macek, bede wdzieczna jesli zerkniesz na strone zlotowa i albo tu albo na forum s3m w odpowiednim watku wybierzesz jakis konkretny pokoj badz domek :D

miras, odpisalam Ci an forum s3m oraz na PW a teraz odpisuje i tutaj ze czeka na Ciebie przepiekny z lux tv i lazienka pokoj nr 33 :D) lepszego podobno nie ma w calej Stegnie :D :D

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...