Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Ogolnopolski Zlot Skuterowy w Stegnie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawko

    7

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

No to i ja się podł?czę do w?tku, życzę udanej zabawy u?miechniętych twarzy, bezpiecznych przejazdów dojazdówi powrotów.

W szczególno?ci pozdawiam starszyznę s3m ( moich ulubionych przyjaciół od :blink: ) wypijcie za tych co niemogli dotrzeć.

Pozdrawiam z łezk? w oku .... też bym chciał tam z Wami być i pić !!!!

Prosimy wrzucać na bierz?co foty do w?tku .... co by inni mogli być z Wami choć wirtualnie.

Odnośnik do komentarza

ajajaj chętnie bym się z Wami spotkał ale cóĽ obowi?zki mam inne. kurcze będzie to 1 moja absencja na Stegnie niefajnie

bawcie sie miło, słodko i zdrowo,

hej

a może jakiego? skype odpalicie z kamerk? i będzie można pouczestniczyć wirtualnie ogl?daj?c i gadaj?c z chętnymi??

swojego czasu przecież była taka wirtualna impreza wawa,wrocław,toruń i trwała by zapewne dłużej z mojej strony ale wylałem na klawiaturę driniunia - cóż się dziwić jak cały jasio spacerowicz został wychlustany hehehe

na swoje usprawiedliwienie dodam że inni wygl?dali nie lepiej :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heloł.

Ja już jestem w domku PO Stegnie.

Ogólne wrażenia ze zlotu BARDZO pozytwne.

Dla Mnie wyjazd zacz?ł się w pi?tek o 3.40 rano a skończył się w Niedzielę(dzi?) o 18.50.

Ł?cznie delikatnie poniżej 1300km w ci?gu tych dni, więc jest OK.

Na miejscu można było robić to co komu się tylko zachciało...

Poczynaj?c od pi?tkowego wylegiwania się na plaży, poprzez Sobotni Rajd i Paradę(HOHOOO cóż się tam działo... !YES ), kończ?c na wieczornych, corocznych zabawach oraz Niedzielnym powrocie uczestników.

Dziękuję wszystkim za PYSZNE towarzystwo... Za umożliwienie Mi spotkania z Wami wszystkimi...

Wszystkim organizatorom dziękuję za to, że Im się znów chciało...

|ciskam tych, których nie przyuwazyłem wyjeżdżaj?c... Oraz tych, których już wy?ciskałem...

Bajo :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jadłem rybki z grilla, tańczyłem na gazecie, dowiedziałem sie, że mam córkę - szalon? motocyklistkę i ... takie tam inne.... Co za zlot... !YES

Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów - specjalne pozdrowienia dla Marysi - rajdowego i paradnego plecaczka :)

Odnośnik do komentarza

Kolejny zlot zaliczony :) Fajnie było znowu się spotkać :) szkoda, że dotarłam tak póĽno i nie z wszystkim zd?żyłam pogadać :) (niestety-stety w sobotę miałam egzamin na prawko..... zdałam, zdałam, zdałam !YES )

A co do zlotu... to chyba ?rednio przekonało mnie palenie gumy w?ród 50-si?tek i nocne ?piewanie "ziomala-rapera" :):) ale karkóweczka pierwsza klasa :)

Wielkie dzięki dla organizatorów i do zobaczenia no kolejnych zlotach :)

buziaki dla wszystkich :)

Kasia

Odnośnik do komentarza

Jestem w domu od około 19.00. Nie ma siły sie rozpisywać bo moje rany zacz ęły się dawać we znaki.

Wielkie dzięki dla organizatorów. To była moja pierwsza Stegna ale już wiem ,że nie ostatnia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:D Ciemno wszędzie, głucho wszędzie co to.......

pomyliło mi się :P

Już w domku po kolejnej Stegnie :rolleyes:

Dacja dzięki za podwózkę w miłym towarzystwie :D

Lechu dzięki za możliwo?ć paradowania i wszystko inne.....

Ola dzięki za bezpieczn? odwózkę do domku :D

Całej reszcie/za długo by wymieniać/ za miłe towrzystwo, za wspólne B) , za !YES do rana, za :) , ..... , .....

p.s

Kasik nadgarstek nadal mnie boli

p.s.

Pidżam - "nie"

p.s

apteczkę jutro uzupełniam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja i Gosia juz w domku, bylo sympatycznie, karkowka faktycznie wysmienita, no i wreszcie podczas zlotu nie padalo :rolleyes: ale zeby nie bylo tak slodko w drodze do domku nas troche zmoczylo !YES

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dotarli?my z Karol? szcze?liwie do domu. Wrażenia, spostrzeżenia opiszę w pierwszej wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza

Wrócili?my cało, rado?ni ze spotkania się z Wami !YES,

karkówka wy?mienita i ten sos palce lizać :D

teraz k?piel mycie głowy z ziemi przywiezionej ze Stegny :rolleyes:

i idzemy na zasłużony odpoczynek do własnego wyra.

Dozobaczenia :D

Odnośnik do komentarza

Juz wrocilismy,Pijawka lezala ale wszysto jest ołrajt .Troszku kolanka poscierane i Sferka podszlifowana.Dzieki wsjem za spotkanko i dozobaczenia(mam nadzieje,ze jaknajszybciej)

Ps.Gosia tak,tak i jeszcze raz TAK.

Ps.2 Mariusz zapomniales podac mi pinkod do tej karty(mam nadzieje ,ze to cztery jedynki).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ciężko odespać trzy dni hardcore'u zmagań przy stole ale chyba znów wracam do żywych :rolleyes:

Przyznam szczerze, że moje wrażenia po Stegnie 2007 s? tak samo pozytywne, co i mocno mieszane.

Chciałbym my?leć, że to efekt "zezgredzenia" ale to chyba nie to.

Zloty skuterowe od startu ich powstania, czyli pocz?tku lat 2000, zawsze kojarzyłem ze spokojem, brakiem stresu i cisz?. O ile wyj?ce tłumiki 50tek jestem w stanie przyżyć o tyle ich wycie NON STOP podczas imprezy powodowało, że każdego poranka zastanawiałem się dlaczego ledwo mówię. To był efekt przekrzykiwania się podczas rozmowy ze współztotowiczami... No cóż, sam hałas jestem w stanie jako? przełkn?ć ale pałowania po terenie o?rodka już nie bardzo. Pomijam tu fakt, że stwarza to zagrożenia dla niepełnoletnich uczestników imprezy, którzy popisuj?c się mog? zrobić sobie krzywdę ale także i dla nas. Dla mnie dodatkowym stresem była moja córka, która co chwile ocierała się o wyjeżdżaj?cy przez bramę rozpędzony skuter.

Problem moim zdaniem leży nie tyle w tym, że kto? wjeżdża i wyjeżdża tylko w tym jak to robi. Poza tym dziwi mnie, że nikt z organizatorów nie starał się chociażby zminimalizować tego zjawiska... No może poza samym Abachem, który wygl?dał czasem jakby walczył z wiatrakami.

Konkurencje, stunt, palenie gumy... Super sprawa... tylko czy nie można było tego zorganizować na placyku w Krynicy?

Ogrodzenie pachołkami, ota?mowanie i niech młodzież pokazuje swój talent. Cała widownia przeniosła by się na górkę, tuż obok a cało?ć pokazu nie generowałaby niebezpieczeństwa dla widzów.

Innym faktem, który "trochę" mnie zdziwił było rozlanie i podpalenie benzyny na terenie o?rodka, który o ile dobrze zauważyłem znajduje się na terenie zalesionym. Ciekawostk? był fakt, że nigdzie w pobliżu ogniska nie zauważylem choćby jednej ga?nicy B) .

Zupełnym szokiem poranka była informacja, że w nocy na zlocie zginęło 10 kasków i bliżej nieokre?lona ilo?ć czę?ci skuterów. Tego na zlotach skuterowych nigdy nie było!

Nie chcę sugerować co bym zrobił jako organizator ale napiszę jedno- napewno nie zostawiłbym tej sytuacji bez wykonania drastycznych posunięć.

Dzi? poczytałem kilka komentarzy na stronie S3M i nie ukrywam, że profil imprezy w Stegnie przestaje mi odpowiadać.

http://s3m.pl/forum/viewtopic.php?t=2075&start=0

Ciekawy jest komentarz użytkownika o nicku Cuma4race :)

Gaga... nie zrozum mnie Ľle. Doceniam trud jaki włożyła?/ włożyli?cie w organizację imprezy. Ty wiesz i ja wiem ile pracy trzeba włożyć aby zlot mógł się odbyć. Pisz?c powyższe chciałem zasygnalizować, że wszystko jest dobrze jak jest dobrze, jednak warto się zastanowić co będzie jak który? z niepełnoletnich zlotowiczów ulegnie wypadkowi, zostanie kalek? lub co gorszego :D ? Co jak dodatkowo zostanie stwierdzone, że w momencie wypadku był pod wpływem alkoholu??? Należy pamiętać, że regulamin jest dla Ciebie, jako organizatora zlotu ochron? ale tylko je?li podpisywany jest przez osobę maj?c? 18 lub > lat. W innym przypadku regulamin powinien być podpisywany przez rodzica lub opiekuna!

Zapewnienie bezpieczeństwa na tego typu imprezie powinno być priorytetem!

To tyle z moich negatywów. Powyższe napisałem jako osoba maj?ca jak najlepsze intencje. To co z tym zrobi? organizatorzy pokaż? przyszłe zloty w Stegnie.

Z plusów chciałem zaznaczyć, że karkóweczka była pierwyj sort! :P (Abach !OK )

Piwko z soczkiem niczego sobie a atmosfera na parkiecie silnie ruchowa B)

Dzięki wszystkim z którymi pogadałem no i miód z winem wypiłem :)

Ps. Pidżam... tak pamiętam- kto nie pije głupi h... ! :D Aha... PIN to 0000 :D

Ps.2. Ola... dziękuje za czę?ciowy transport młodej podczas deszczu !OK

Ps.3. Karolina... cieszę się, że choć trochę pomogłem a Twój burger dojechał na kołach do Wrocka !OK

Ps.4. Pleban... musimy się zgłosić do egzorcysty i co? zrobić z tymi snami !w00t

Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę, że wrócili?cie cało i w kaskach :rolleyes:

Nieco poprawił mi się humor bo już żałowałem, że nie byłem!

E nie prawda, przepadła mi kolejna okazja do spotkania z Wami !OK .

Jak widać klimat Stegny jest NIEZMIENNY, a szkoda bo mogło by być z roku na rok lepiej, a tak jest więcej....KRADZIEŻY !w00t

Jak by nie patrzeć i tak należy docenić trud organizatorów i Ich chęć do działania !OK

Szkoda tylko, że nie wyci?gnęli wniosków z poprzednich wpadek :D

Pozdrawiam zdegustowany

RobB. !OK

Odnośnik do komentarza

Siedziałem struty cały weekend - powód prosty, że nie pojechałem.

Utwierdziłem się jednak czytaj?c, że nic się nie zmieniło na lepsze w tym jednym jedynym problemie jakim s? nie dopilnowane i nie karcone małolaty + to złodziejstwo poprostu szok.Więc nie ma czego żałować no oprócz spotkania się z Wami ... tymi normalnymi ludĽmi.

Tym bardziej przykre, że Gaga i cała reszta organizatorów wypruwa sobie flaki,żeby zorganizować "Małolatom" zlot a Oni odwdzięczaj? się takimi zachowaniami - wstyd panowie i panie jak to czytacie.

Gaga albo wprowadĽ jaki? zamordyzm zlotowy albo wprowadĽ zaproszenia i zapraszaj tylko tych normalnych bo skończysz za kratkami jak sobie krzywdę zrobi? Ci nieodpowiedzialni.

Podziwiam Was za upór w organizacji pomimo corocznego problemu.

Pozdrawiam ....

PS. był taki w?tek o zaszczepianiu w młodych maxiskuteryzmu - ale jak widzicie praca z nimi to nielada wyzwanie tylko dla najsilniejszych duchem i ciałem .

NO I ZAPODAJCIE WRESZCIE JAKIE| FOTY !!!!!!!! !w00t :rolleyes::D

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem to co napisał Mariusz i jestem zaskoczony... Rozumiem, że "Stegna" nie jest zlotem maxiskuterowym... ????

Swoj? drog? to rycz?ce pięćdziesi?tki s? naprawdę uci?żliwe... a palenie gumy to chyba nie jest atrakcja na tak? imprezę jak? jest zlot... Takie jest moje zdanie - "palenie gumy" mamy chyba wszyscy na co dzień... i chyba wszyscy mamy tego dosyć... Co do prędko?ci 50-tek to mamy wszyscy przykład TUTAJ

Imponuj?cy był wynik z ilo?ci? skuterów które były na zlocie ale... czy chodzi o ilo?ć czy chodzi o jako?ć???? My?lę, że gdyby na |RM czy na Burgmanię były dopuszczone również 50-tki to frekwencja na tych zlotach była by jeszcze wyższa... Ja zostałem jednak utwierdzony w przekonaniu, że jak jechać na zlot to tylko maxiskuterowy... na taki zlot na którym poziom emocjonalny (i nie tylko) uczestników jest już na odpowiednim poziomie...

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja tez już w domu i bardzo zniesmaczony i wku.....ny.

Ale od pocz?tku w drodze na Stegnę w miejscowo?ci Warszawa kapeć, wiec klucze w ruch, zdjete koło opona poklejona jedziemy dalej. Za jakies 10 km powtorka. Znowu???Hmm już mi się odechciało Stegny, Maja mowi, ze to znak, żeby nie jechać dalej ale zawzieli?my sie.Tu wielkie podziękowania dla Mariusza Burgiego i Szorstkiego, który dowiozl na pompke i dzieki temu mogli?my się dotoczyc do kolejnej wulkanizacji i naprawic rozerwana opone.

Dotoczylismy sie do Stegny wieczorem, pierwsze na co zwrocilismy uwagę to Policja kontrolujaca maloltaow na bzykach (pomyslalem w duchu i bardzo dobrze i jak sie pozniej okazało miałem racje).Zatrzymalem sie przy radiowozie kilka slow ze strozami prawa i dalej na miejsce zlotu. Głosno bylo na miejscu i widac, ze ludzie juz po paru piwkach. Odhaczylismy sie w biurze zlotowym i na kwaterę rozpakowac skuter.

Wrocilismy na miejsce i oto jakie były moje wrazenia;

Gaga miała nas po prostu w dupie, nie bylo jedzenia dla nas ale to mało istotne, bo mozna isc do sklepu i cos sobie kupic, Abach o nas zadbal i cos tam wynalazł. Tak sobie siedzialem i patrzylem na grupke zwyrodnialcow, ktorzy rzucali petami w ludzi siedzac przy stole pluli na niego siarczy?cie przeklinaj?c....Chamstwo do potęgi.

Wolalem sie udac na kwatere i odpoczac po całym dniu. Około poludnia udalismy sie na miejsce zlotu chcielismy uczestniczyc w paradzie.

Parada ruszyła z lekkim opoznieniem w strone Krynicy Morskiej. Kochani to co wydarzylo w jej trakcie przechodzi ludzkie pojecie, zaczal wyprzedzac Nas Passat nie zwazajac na zakrety i to, ze nie widac co jest za nimi kilka razy ostro wjechal w grupe paradowiczow, a kilka razy serwowal sie ucieczka na lewe pobocze, gdy pojazdy jad?ce z przeciwka nie miały gdzie uciec. Nie pomogly proby zatrzymania delikwenta. Ja, Mariusz Burgi i Kubo postanowilismy pojechac do Krynicy i wezwac Policje, ale jak sie okazalo pajac sam się tam udal, wiec Gage za uszy i dawaj na komisariat. Pyskowka, ale jakie było moje zdziwienie, gdy dowiedzialem sie od kierownika posterunku, ze organizatorzy nie poinformowali ich o paradzie.

Gaga narazilas Nas na utrate zdrowia lub zycia i spowodowalas zagrozenie w ruchu drogowym i posrednio moglas przyczynic sie do katastrofy drogowej. Czy zdajesz sobie z tego sprawę??????? jest to wielka nieodpowiedzialnosc z Twojej strony.

Popoludnie uplywalo w osrodku pod znakiem:

Szalejacych oszolomow na 50tkach w tlumie ludzi to co sie dzialo przez kilka godzin to byl horror!!!

Jazda na kole, palenie gumy w skuterach i w samochodach bez zachowania zadnych srodkow ostroznosci, rozlane i podpalone paliwo obok drewnianego budynku osrodka a w srodku Gaga klaszczaca i cieszaca sie jak te malolaty. Ku..wa o co tu chodzi Gaga czyj Ty masz rozum?????? Co masz pod kopula siano???? Ja nie bede delikatny i nie mam zamiaru Ci slodzic: ten telefon w nocy ode mnie nie byl przypadkowy kiedy to gosc na duzej hondzie po piwku szlal w tlumie ludzi i jezdzil po lesie....

Nie wspomne o tym, ze tradycja na Stegnie sa kradzieze...nie chce mi sie juz pisac wiecej.

Nie polecam patologicznego spedu w Stegnie no chyba, ze ktos lubi

Pozdr

majon

W zwi?zku z zaistniała sytuacja uprasza sie organizatorow o zwrot pieniedzy za wjazd, na to nie wiem jak to nazwac.... Czekam na odpowiedz!!!

Mariusz bardzo prosze, aby w tym roku nie umieszczac zadnej realcji ze Stegny, bo tak naprawde nie możemy byc kojarzeni z patologicznymi imprezami.

Swoja droga zastanawia mnie fakt, ze w rozmowach miedzy klubowiczami od dawna byl wyczuwalny niesmak i zazenowanie ta impreza, ale jakos nikt nie ma odwagi zabrac glosu. Komentarze ograniczaja sie tylko do "ale fajne impreza super naprawde",ludzie czy Wam tez cos na leb walnelo???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...