Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Ogolnopolski Zlot Skuterowy w Stegnie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawko

    7

  • dr.big

    6

  • Kubo

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

Witam.

w zwiazku z pewnym goracym watkiem w innym dziale mam pytanko do organizatorów: mianowicie czy wyrażacie zgode na uczial w rajdzie/paradzie motocykli??

Chcialbym wiedziec wczesniej bo poprostu ten weekend bedzie moim jedynym urlopkiem i chce go wykorzystac na maxa!Kazda decyzje uszanuje i zrozumiem jesli nie bedzie zgody popatrze sobie w mapke i swoja traske zaplanuje i pozwiedzam samemu wybrzeze coby nikomu fotek nie psuc :ph34r::lol:

W wyzej napisanym tekscie nie ukrylem zadnej ironi badz aluzji i nie mialem nic zlego na mysli, wrecz przeciwnie chcialem przekazac (metaforczynie !tut ) pozdrowienia dla M... (no wiecie kogo :) )

lewa w góre!!

Odnośnik do komentarza

motocykle moga brac udzial w paradzie.. obok kilku czlonkow s3m jezdzacych na motocyklach bedzie rowniez kilku zaprzyjaznionych motocyklistow, ktorzy ze wzgledu na swoje doswiadczenie mysle ze pomoga przy okielznaniu parady takze jak najbardziej wciagnij swoj udzial w paradzie do programu zlotu !tut)

Odnośnik do komentarza

Witaj Gaga, wygl?da na to że w końcu uda mi się pierwszy raz pojawić na zlocie w Stegnie :lol::)

Gaga domek mamy zarezerwowany ja i Robson razem z Jordanem, pozdrawiam i do zobaczenia w Stegnie.

P.s. Je?li chodzi o rozmiar koszulki to L dla mnie i dla Robsona :ph34r::(:):(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czytam, czytam i coraz bardziej Wam wszystkim zazdroszczę wyjazdu do Stegny. :)

Drugi rok z rzędu w tym terminie mam planowany urlop, a ten muszę spędzić z rodzin? i moj? Halk?. Mam wtedy szlaban na wszelkie wyjazdy skuterowe. Pozostaje rower, kajak, deska windsurfigowa, grzybki i takie tam....

Ehhh, może za rok :)

Życzę wszystkim uczestnikom zlotu pięknej pogody i nie zapomnianych wrażeń :lol::)

Grzesiek

Odnośnik do komentarza

Witam.

@Gaga: dziekuje za szybka odpowiedz. w paradzie wezme udzial z mila checia, oczywiscie bede sie toczyl na samym koncu bo taki mam zwyczaj i mysle ze nikogo to nie urazi:)

o reszte nie pytam bo jest to dla mnie kwestia logiczna :lol: .

Lewa w góre

Odnośnik do komentarza

Do zlotu zaledwie 5 dni ...

Widzimy sie w czwartek albo w piatek ...

PS. Dla "grupy latarniowej" bede sie staral przytarmosic sledzika od Ewy :D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miałem być już we ?rodę... Będę jednak w Pi?tek z różnych względów.

Jednak stawiam się w godzinach około południowych na miejscu w Pi?teczek i doczekać się już tego nie mogę...

Pozdrówki, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
My może do Stegny dojedziemy juz w ?rodę albo czwartek.

Czy kogo? juz spotkamy, z sami będziemy buszować po o?rodku. :D:D

Kasia

Praktycznie wszyscy organizatorzy będ? już od czwartu ok południa. Ja z rodzink? będę wieczorem. Poza tym chyba parę osób deklarowało się już na czwartek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

-miałem być razem z Darem w czwartek ok. południa , ale plany się nieco pokrzyżowały :P je?li wszystko będzie dobrze , to doł?cze w czwartek popołudniu albo w pi?tek o której? tam .

Odnośnik do komentarza

Decyzja zapadła jedziemy do Stegny w czwartek. B) Wyjazd godziny przed południowe z Warszawy.

Do zobaczenia na miejscu. :P

Pozdrawiam

ciochin i Kasieńka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja także będę już w czwartek razem z Karol?. Czas wyjazdu bliżej nieokre?lony ale je?li wszystko gładko pójdzie to ok. 12stej wyruszę z Wawy.

Do zobaczenia ekipo zlotowa :P

Odnośnik do komentarza

ulalala.. szykuje sie gruba ekipa juz w czwartek.. trzeba bylo dac cynka wczesniej.. mysle ze problemu nei bedzie z miejscami, bo marysie wstepnie juz na czwartek ustawialam, ale w najgoszym wypadku przespimy sie wszyscy w salach :P :P

Odnośnik do komentarza

Życzę Wszystkim spokojnej i bezpiecznej drogi oraz super pogody w czasie Stegny. Niestety zastępca jest na urlopie i ten zlot mi wypadnie,

bo muszę zostać w pracy :P .

Udanej zabawy :P

RobB. :P

Odnośnik do komentarza

Przył?czam się do życzeń Roba. Ja niestety też nie przylecę, bo wła?nie w czwartek czyli jutro wchodzi mi na plac ekipa i zaczynam zapewne ciężki i stresuj?cy etap w życiu czyli budowę domu :P i chcę być na miejscu a poza tym PESowa paczka rozjechała się po ?wiecie na wakacje i byłoby mi trochę smutno jechać w pojedynkę...

Miłej zabawy !!! :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Helołek.

A ja ?le już ostatnie pozdrowienia dla wszystkich z domu, gdyż jutro o 4 rano ruszam w kierunku Stegny.

Do przejechania 'teoretycznie' wg. gps 630km...

O 4.30 Spotkanie z Rafałkiem w Siewierzu... Następnie lecimy na Warszawę tras? katowick?(S1), przed Waw? skręcamy na drogę na Grodzisk Mazowiecki (579), aby w okolicach Zakroczym'ia wjechać na S7'mkę, któr? walimy już cały czas na Stegnę.

Po drodze postój w wiadomym miejscu w wiadomym celu...

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia w Stegnie.

Kuba :blink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...