Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kieleckie spotkania


banat

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nie witało to się nic nie wie........

<_<

Hmmmm Maja to taka kobitka, która jeĽdzi u Majonka na plecaczka.

Hmmm nie wiem czy pamiętasz, ale ost. mieli?my telekonferencje przez Skypa ;)

Nioo chyba już co? kojarzysz.....

Jeżeli nie to polecam "bilobil"-to nie reklama to troska o pamięć ;)

Ps.1 pozdrowienia i u?ciski od Mojego kierowcy, czyli jak już się domy?lasz...MAJONA :D

Ps.2 Pozdrowienia dla wszystkich Maniaków Skuterowych :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomekmajesty

    30

  • banat

    7

  • RobB.

    4

  • pilot

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Maju, Maju. ;)

Wiem i pamiętam... :D chciałem jednak aby Majon się nam tu "wytłumaczył"... <_<

Bilobil powiadasz... ;) nie... jeszcze nie potrzebuję... ;) chyba... ;)

A z tym plecaczkiem to niezła ?ciema... ;) plecaczek tymczasowy... !OKK na czas naprawy... ;)

Swoj? drog? to zastanawiam się czym Wy jeĽdzicie bo Majon w opisie ma wpisane

Skuter: sprzedany!!!! :lol::D

Odnośnik do komentarza

jeju, że mnie ominęło to spotkanie, po prostu nie mogę doj?ć do siebie z żalu :P

ale przyokazji wczoraj jad?c z ostrowca najpierw min?ł mnie burgi 650 whist

a potem wyprzedziła mnie majesty 250 kolor czarny rejestracja TOS 99...

nie wiem co to za kolesie, może wydać za nimi list gończy whist

szczególnie ten na majesty niezły kozak poginał 110-130 w krótkich spodenkach !TAZ

prawdziwy miejski królewicz :P

Odnośnik do komentarza

no dobra jak Majon chce to ma:

w niedzielę wybrali?my się w trzy skutery piękn? tras?:

Kielce-Masłów-|więta Katarzyna-Bodzentyn-Nowa Słupia

niestety dopadła nas ulewa z gradem, ale sprzęty ?wietnie zniosły takie warunki, ludzie trochę gorzej :D

ale było super, pozdrowienia dla uczestników !tut

szkoda że było nas trzech ( jak na zlotach hd) ;)

ale muszę przyznać widoki na tej trasie super - Góry |więtokrzyskie

Odnośnik do komentarza

Niedobre Chłopaki! ;)

Jak się jedzie na wycieczkę to może trzeba by zabrać ze sob? sympatyczn? koleżankę? Wtedy obyło by się bez ulewy a i gradobicie spróbowałabym odczarować po?więcaj?c bodzentyńsk? cud dziewicę :D

Chyba że to jaki? !holiday Nowy Kielecki Klub Samców Dwukołowych !tut - to przepraszam i się już nie wpraszam !holiday

PS Czy czwartek, po przerwie konserwacyjnej, aktualny?

Odnośnik do komentarza

no to prawda, wielce żałujemy że nie było Cię z nami !tut

ale pomysł padł w czwartek i umie?ciłem notkę na forum trochę póĽno

wielce żałuję i na drogi raz nie zapomnę o naszej super koleżance

Odnośnik do komentarza
no dobra jak Majon chce to ma:

w niedzielę wybrali?my się w trzy skutery piękn? tras?:

Kielce-Masłów-|więta Katarzyna-Bodzentyn-Nowa Słupia

niestety dopadła nas ulewa z gradem, ale sprzęty ?wietnie zniosły takie warunki, ludzie trochę gorzej :(

ale było super, pozdrowienia dla uczestników !OKK

szkoda że było nas trzech ( jak na zlotach hd) :(

ale muszę przyznać widoki na tej trasie super - Góry |więtokrzyskie

No jednak jest jaka? sprawiedliwo?ć na ?wiecie !YES

A gdyby?cie po Bożemu zameldowali się w Grotnikach to deszcze i grady by Was ominęły :(

A tu bezproduktywnie zmarnowali?cie paliwo zamiast wozić dzieciaki i pogadać z kumplami z forum !yeah .

Ja rozumiem jeszcze tego !walkm !TAZ , w końcu za Nim nikt nie tęsknił, bo by tylko siedział i dopisywał do listy, ale reszta ?!

No nie zróbcie tego błędu w najbliższy wekeend, jak nie przyjedziecie do Bolimowa, to to co was dotychczas spotkało to tylko mały piku?

w porównaniu z tym co może być !czary

A tak na serio to jak kto może to na koń :( taki czy owaki !wchair

Zapraszam do Bolimowa

RobB. :(

A ten !walkm !TAZ to niech pamięta o tiramisu dla Zołzy :):)

Odnośnik do komentarza

Tiramisu, tiramisu, tiramisu....

ale z dostaw? do domu poproszę i najlepiej z Maj? (weekend po?więcam na naukę). A jak sie Majon nie pojawi to dostanie kopa w .... kolano jak się wybiorę 28 na Wasze spotkanie!!Maja zafunduj mu depilacje woskiem tu i ówdzie ode mnie za to ze olał Grotniki !wchair !walkm .

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Tiramisu, tiramisu, tiramisu.... 

PYCHOTKA !holiday

ale z dostaw? do domu poproszę i najlepiej z Maj? (weekend po?więcam na naukę).

O tak, bardzo chętnie, ale praca, praca i jeszcze raz praca !scooter

A jak sie Majon nie pojawi to dostanie kopa w .... kolano jak się wybiorę 28 na Wasze spotkanie!!

Oj Zołzuniu tylko nie bij Majonka w kolanko, bo kto mnie będzie woził ? !holiday

Maja zafunduj mu depilacje woskiem tu i ówdzie ode mnie za to ze olał Grotniki !

Kupię wosk, a depilacje na klatce sama zrobisz, jeżeli dasz radę :rolleyes:

|ciskam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
yyyy, ok ale nie wiem czy w kosmetycznych sprzedaj? piły spalinowe ;)  ;)  :lol:

pozdrawiam

Spalinowe piły to może nie, ale w ogrodniczym kosiarki z pewno?ci? :)

...tylko Majonek nie potrzebuje depilacji, ma zarost idealny :D;)

|ciskam :lol:

Odnośnik do komentarza

to prawda facet jest ładny jak ma tylko łys? głowę ;) odwrotnie niż u kobiet whist

mamy nowego kolegę

- Honda F250

zaprosiłem Go na czwartek

proszę używać funkcji "edytuj" posty ł?cze

Artix

Odnośnik do komentarza

a jak w przyszłym tygodniu? jest czwartek?

a propos widziałem dzisiaj Smugę jak z jakim? fajnym plecaczkiem pomykał koło mojego biura :D

Odnośnik do komentarza

Witam

Widze ze koledzy sie opuszczaj i nie pojaiwaja sie na spotkaniach u Banata... :lol:

Smuga co jest z Twoja formula1?

I nie widze deklaracji odnosnie rajdu co z Wami gosci miec bedziemy <_<<_<:blink:

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Tomku nic sie nie rozpada to Ty nie pojawiasz sie na spotkaniach, nie rozpoznajesz kolegow na ulicy ukrywasz sie przed nami,a cala grupa ma sie bardzo dobrze i zycie towarzyskie kwitnie !sciana

Odnośnik do komentarza

eeeeeeeeeeeee

trochę się podróżuje :D

ale jak byłem to czułem się jak na zlocie harlejowców :D

było nas .................3 :D

a ogólnie to czytaj?c jakie? walki szorstkiego z denverem, banowanie jednego a drugiego nie, chociaż takie ci?głe zwracanie uwagi na błędy orto jest wkurzaj?ce :angry:

widać, że nie ma taki go?ć nic do powiedzenia poza zwracaniem innym uwagi !sciana

tak jako? mi się nie chce pewnych go?ci poznawać :angry:

i my?lę, że mogę się przejechać na rajd ?więtokrzyski, ale siedzieć z niektórymi przy piwku - nie wiem

Odnośnik do komentarza
eeeeeeeeeeeee

trochę się podróżuje ;)

ale jak byłem to czułem się jak na zlocie harlejowców :D

było nas .................3 ;)

a ogólnie to czytaj?c jakie? walki szorstkiego z denverem, banowanie jednego a drugiego nie, chociaż takie ci?głe zwracanie uwagi na błędy orto jest wkurzaj?ce :D

widać, że nie ma taki go?ć nic do powiedzenia poza zwracaniem innym uwagi :angry:

tak jako? mi się nie chce pewnych go?ci poznawać :D

i my?lę, że mogę się przejechać na rajd ?więtokrzyski, ale siedzieć z niektórymi przy piwku - nie wiem

Tomku nie bardzo rozumiem mnie się tam Harleye podobaj? wiec nie rozumiem dlaczego i do czego ta aluzja .Kolejn? sprawa ze nie zawsze każdy ma czas pojawić się na spotkaniu ale jako? tak się dziwnie składa ze jak jest jakie? poważniejsze wydarzenie to wszyscy dopisuj? prócz Ciebie :D A szkoda bo ludzie chc? Cię poznać....No chyba ze tego nie chcesz to nic na siłe.

Co do wymiany pogl?dów ,hmm to bardzo dobrze ze czasami s? gor?ce dyskusje inaczej polemika a możę ona mieć różne formy ( konstruktywna b?dĽ nie)ale my?lę ze każdy wyci?ga jakie? wnioski.

Tomku ze znajdziesz sobie miejsce ,ławek będzie kilka jeżeli stwierdzisz ze nie masz ochoty siedzieć przy piwku z tym czy z tamtym zawsze możesz pomóc np.szczapie przy grillu :D (watpie wogule zebys sie pojawil) nawet sie domyslam dlaczego, oj smutne to :D

Ps. Wiesz panuj? tu pewne zasady które nie musza nam się podobać (zupełna demokracja) masz prawo wygłosić swój pogl?d ale trzeba dostosować się do większo?ci albo dać sobie spokój !sciana .Nie ma potrzeby się unosić .Ja tez kilku go?ci nie cierpię i co mam sobie odmawiać przyjemno?ci spotkania z pozostałymi"?????

Trzeba byc politykiem, Ci panowie i panie na rajd nie przyjad? :D !TAZ :angry: choć nie wiem dlaczego, może nie maja ochoty spotkać się ze złym majonem??? Zobacz nie robie z tego powodu rabanu czego i Tobie życzę.

Więcej luzu i wyłaĽ z krzaczorów

majon

Odnośnik do komentarza

ta propozycja grillowania ze szczap? mi się bardzo podoba :angry:

ale powiem szczerze lubię JE?DZIĆ a mniej sziedzieć przy piwie !sciana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...