Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kieleckie spotkania


banat

Rekomendowane odpowiedzi

co za rozrzutno?ć !scooter

Żadna.... Zołaza na razie nie ma potomstwa.....

Trzeba będzie znów kiedy? zajrzeć do Kielczy !OKK

Pozdrówka

toż to nie kielcza ale szkieleczczyzna !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomekmajesty

    30

  • banat

    7

  • RobB.

    4

  • pilot

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Gość deleted1

Witam!

To nie rozrzutno?ć tylko inwestycja :lol::lol: wszak to tiramisu ?ni mi się po nocach...Wczoraj nawet sama zrobiłam ale nie dorównuje temu od Banata.

Pięknie mi niektórzy życz? koledzy skuterzy?ci :rolleyes: potomstwo, nawet przyszły teoretyczny dziadek się odezwał uradowany... To jaki? zmasowany atak na biedn? Zołze :lol::lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Witam!

To nie rozrzutno?ć tylko inwestycja :lol::lol: wszak to tiramisu ?ni mi się po nocach...Wczoraj nawet sama zrobiłam ale nie dorównuje temu od Banata.

Pięknie mi niektórzy życz? koledzy skuterzy?ci :rolleyes: potomstwo, nawet przyszły teoretyczny dziadek się odezwał uradowany... To jaki? zmasowany atak na biedn? Zołze :lol::lol:

Pozdrawiam

kurcze, mieszkam w kielcach od ponad 30 lat i nie jadłem tiramisu u banata, wstyd! :lol: , ale za to pamiętam cukiernię na ?wierczewskiego koło katedry i najlepsze w układzie warszawskim napoleonki :lol:

Odnośnik do komentarza
Witam!

To nie rozrzutno?ć tylko inwestycja :lol:  ;) wszak to tiramisu ?ni mi się po nocach...Wczoraj nawet sama zrobiłam ale nie dorównuje temu od Banata.

Pięknie mi niektórzy życz? koledzy skuterzy?ci :lol:  potomstwo, nawet przyszły teoretyczny dziadek się odezwał uradowany... To jaki? zmasowany atak na biedn? Zołze :lol:  :lol:

Pozdrawiam

kurcze, mieszkam w kielcach od ponad 30 lat i nie jadłem tiramisu u banata, wstyd! :lol: , ale za to pamiętam cukiernię na ?wierczewskiego koło katedry i najlepsze w układzie warszawskim napoleonki :lol:

Tomku nie ma juz od dawana ul.Swierczewskiego...A co do probowania tiramisu moze trzeba by wpasc na jakies spotaknie???? :rolleyes: A nie tylko nabijac sobie licznik

majon

Odnośnik do komentarza
Witam!

To nie rozrzutno?ć tylko inwestycja :lol:  ;) wszak to tiramisu ?ni mi się po nocach...Wczoraj nawet sama zrobiłam ale nie dorównuje temu od Banata.

Pięknie mi niektórzy życz? koledzy skuterzy?ci :lol:  potomstwo, nawet przyszły teoretyczny dziadek się odezwał uradowany... To jaki? zmasowany atak na biedn? Zołze :lol:   :lol:

Pozdrawiam

kurcze, mieszkam w kielcach od ponad 30 lat i nie jadłem tiramisu u banata, wstyd! :lol: , ale za to pamiętam cukiernię na ?wierczewskiego koło katedry i najlepsze w układzie warszawskim napoleonki :lol:

Tomku nie ma juz od dawana ul.Swierczewskiego...A co do probowania tiramisu moze trzeba by wpasc na jakies spotaknie???? :rolleyes: A nie tylko nabijac sobie licznik

majon

tak ale wtedy była i to chyba wła?ciciel był ten sam co dzi? na staszica, a co do spotkania, to oczywi?cie zapisałem w terminarzu, jak tylko wiaterek mi z głowy czapeczki nie zrzuci to będę na pewno a tiramisu zjem dwa i poprawię napoleonem

pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja pierdykam! Ale mi się zachciało takiego "Banatowego" ciasteczka!!

Kurde, to kiedy się spotykacie. Niech się tylko ociepli.

Janusz a może otworzysz wysunięt? placówkę w trójmie?cie?

Odnośnik do komentarza

Dobra Scyzoryki :D

Jutro się zjawiam. Jadę spojżęć ?mierci w oczy na serwis do pana Miernika. Umówiłem się na 10.00 więć myslę, że około 13 bedzie już po akcji.

Chetnie się spotkam i co niektóre gęby od?wieżę w pamięci a co niektóre poznam.

Jak kto? ma ochotę się spotkac to tylko powiedzcie gdzie.

Pozdrowienia

W Kielcach byłem, miejscowych z krzaczorów nie wywabiłem.

dscn4158zx9.jpg

Odnośnik do komentarza

informacja i zachęta:

- spotkanie się odbyło

- było nas 5, w tym Kielce 2, Bilcza 1, Jedzejów 1, Pińczów 1

- super ciastko, kawka (na koszt zapraszaj?cego whist

- ustalono spotkania w tym miejscu w każdy czwartek godz. 16.00

ZAPRASZAMY wszystkich maximaniaków

Odnośnik do komentarza
chłopaki czy mozecie mi powiedzieć czy serwis Janaszek ( chyba Kawaski sprzedaj?) jest dobry, czy łsyszeli?cie co? ?

serwis janaszka to dobry, stary serwis, ale głównie specjalizuj? się w enduro i cross, chłopaki chyba ze 20 lat startuj? w tej dyscyplinie, poza tym że s? w nieciekawym miejscu (daleko od szosy) to jest miła obsługa, no i wiedz? jak wygl?da silnik w ?rodku whist

ogólnie wart polecenia

Odnośnik do komentarza

Witam!

Drodzy posiadacze 2oo w Kielcach (wraz z dzielnicami) ... czy robicie może jakie? spotkanko w sobotę?? ... bo najprawdopodobniej wybiorę się do Yamahy w celu rozejrzenia sie za jakimi? akcesoriami (promocja) !OK

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza

Ja marznę w Uci, a tam tiramisu daj? :D !OK :D:D . Majon , specjalnie to napisałe?! Ale nie gniewam sie, jeszcze kiedy? sie do was przejadę o ile kto? mnie przekima do pi?tku, zebym nie musiała wracać po nocy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ja marznę w Uci, a tam tiramisu daj? :)B);):P . Majon , specjalnie to napisałe?! Ale nie gniewam sie, jeszcze kiedy? sie do was przejadę o ile kto? mnie przekima do pi?tku, zebym nie musiała wracać po nocy.

Pozdrawiam

Ta niewdzięczna Zołzowata istota :):o nie podziękowała, to ja Ci dziękuję Majonku B)whist za wizytę i tiramisu jako że dane mi było zje?ć okruszki.

W sensie dosłownym - ta....Zołza nosem wci?gnęła, dla mnie i Gochy to tylko po łyżeczce zostałooooo B)

Ale i tak było pyszne, dzięki Banatowi B)

Pozdrawiam Szkieletczyznę B)

RobB. B)

Niestety w weekend odwiedzam słowian z południa...Bałkanów B)

Odnośnik do komentarza

Witam

Dwie sprawy

Pierwsza spotkania przesuniete zostaly na godz 18sta!!!!

Druga uprasza sie o zwrot podkladek i naszywek "klubowych" w najblizszy czwartek.

No chyba ze ktos chce je sobie zostawic (bardzo prosze o rozliczenie sie jednak ze mna nie jak bylo wczesnije ustalane)

Uwaga do producenta i dystrybutora w/w przedmiotow sa chetni ale potrzebna jest f.vat.

Popieramy legalne biznesy!!!!!!

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Żeby była jasno?ć- nie odpowiadam na powyższy post tylko czuj?c się odpowiedzialny za powstałe zamieszanie pragnę co? podać do wiadomo?ci.

Osoby, które najprawdopodobniej weszły w posiadanie podkładek Klubowych, naklejek Klubu Burgmania a mam tu na my?li:

1. Dadzia_Police

2. Banat

3. tomekmajesty

...proszone s? (je?li uznaj? za stosowne) o przelanie dowolnej, dobrowolnej, symbolicznej kwoty na Dzieci z Domu dziecka nr. 9, którym jak wiecie staramy się pomóc.

Oto numer konta:

Jarosław Jan

50 1020 5558 1111 1088 3010 0369

W tytule przelewu:

"Pomoc dla dzieci z domu dziecka nr.9"

Wszystko jest wprowadzone w księgowo?ci więc je?li będzie potrzebna na cokolwiek z gadżetów f- vat celem odpisania kwoty od podatku proszę o kontakt ze mn? na PM.

Pozostały, 4 kpl. gadżetów proszę utylizować.

Odnośnik do komentarza
Żeby była jasno?ć- nie odpowiadam na powyższy post tylko czuj?c się odpowiedzialny za powstałe zamieszanie pragnę co? podać do wiadomo?ci.

Osoby, które najprawdopodobniej weszły w posiadanie podkładek Klubowych, naklejek Klubu Burgmania a mam tu na my?li:

1. Dadzia_Police

2. Banat

3. tomekmajesty

...proszone s? (je?li uznaj? za stosowne) o przelanie dowolnej, dobrowolnej, symbolicznej kwoty na Dzieci z Domu dziecka nr. 9, którym jak wiecie staramy się pomóc.

Oto numer konta:

Jarosław Jan

50 1020 5558 1111 1088 3010 0369

W tytule przelewu:

"Pomoc dla dzieci z domu dziecka nr.9"

Wszystko jest wprowadzone w księgowo?ci więc je?li będzie potrzebna na cokolwiek z gadżetów f- vat celem odpisania kwoty od podatku proszę o kontakt ze mn? na PM.

Pozostały, 4 kpl. gadżetów proszę utylizować.

co to za dom dziecka, od kilku lat działam w tym temacie, może co? pomoge?

Odnośnik do komentarza
Witam

Dwie sprawy

Pierwsza spotkania przesuniete zostaly na godz 18sta!!!!

Druga uprasza sie o zwrot podkladek i naszywek "klubowych" w najblizszy czwartek.

No chyba ze ktos chce je sobie zostawic (bardzo prosze o rozliczenie sie jednak ze mna nie jak bylo wczesnije ustalane)

Uwaga do producenta i dystrybutora w/w przedmiotow sa chetni ale potrzebna jest f.vat.

Popieramy legalne biznesy!!!!!!

pozdr

majon

ale i tak będę na 16-t?, nie możemy pozostać przy starej godzinie, już j? ogłosiłem na innych forach :D

majon, mamy swojego posta kieleckie spotkania i tutaj nas nie usun?, walimy na temat - to jak robimy z kielc rzym i "nie bedzie nam niemiec pluł w twarz"-cytat bez podobieństw, pozdrawiam niemcy wschodnie i zachodnie i zjednoczone tez, chociaż i tak kapitan kloss wygrał t? wojnę !TAZ

ma być kilku nowych kolegów

co z tymi podkładkami, wykonanie jest OK, tylko czy nie wolno mi jej wozić jak nie jestem membersem czy co? tu jaka? paranoja się wkrada

chociaż z drugiej strony to jest reklama forum, a reklama przedkłada się na kasę, dlatego np. serwisy daj? gratis, ale rozumiem biedę forum i moge dać kasiore a potrzebujacym koniecznie tak

wracaj?c do kieleckich spotkań - zaprosiłęm nowego kolegę z szydłowca, widzę, że go?ć się przyznaje do ?więtokryzskiego, chociaż jest z radomskiego - już go lubię, zaprosiłem też Piotra z Helixem i 2 go?ci na kymco, to może omówimy plan imprez w regionku a może co? więcej

jak czyta kolega z Pińczowa-przyjedĽ

każdy kto czyta, no i ma skuter zapraszamy, no jako? bez skutera u nas nie bardzo wypada omawiać sprawy planów wyprawowych, bez skutera nie da się z nami jechać, bo per pedes tak szybko nie da rady

UWAGA zmiana godziny od 16 do 18

Odnośnik do komentarza

Szczytny cel pogratulwac.

Tomek kaske mozemy wplacic bo czemu nie

Musze tylko odszulac adres zwrotny i podam Wam na spotkaniu a zrobicie jak uwazacie.Ja kase wplacam na dzieciary a utylizowac nie mam zamiaru bo moze ktos sobie te podkladki jeszcze raz "kupi" i bedzie kasa na szczytny cel.

Ps.Bylem juz morderca,teraz tez zlodziejem!!!Tak mawia OD

Odnośnik do komentarza
Szczytny cel pogratulwac.

Tomek kaske mozemy wplacic bo czemu nie

Musze tylko odszulac adres zwrotny i podam Wam na spotkaniu a zrobicie jak uwazacie.Ja kase wplacam na dzieciary a utylizowac nie mam zamiaru bo moze ktos sobie te podkladki jeszcze raz "kupi" i bedzie kasa na szczytny cel.

Ps.Bylem juz morderca,teraz tez zlodziejem!!!Tak mawia OD

balcerowicz musi odej?ć, OD na prezydenta (ale nie wiem kto to?) i dobrze mi z tym

Odnośnik do komentarza

Nie chciał bym aby zabrzmiało to jako obrona ale nikt jeszcze nigdy nie skasował żadnego mojego posta... Nie spotkałem się z tym problemem osobi?cie.

Musiałem to napisać, żeby nikt mi nie zarzucił, że oprócz tego, że jestem "Macierewiczem" to jestem jeszcze... no wła?nie... kim???? Profesor - do dzieła!

Jeszcze jedno. Kasowanie postów tak ale TYLKO tych wulgarnych... wulgarnych nie oznacza nie wygodnych czy "trudnych"...

Swoj? drog? Kielce "rosn? w siłę"... Może wpadnę na następne spotkanie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...