Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kieleckie spotkania


banat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciał bym aby zabrzmiało to jako obrona ale nikt jeszcze nigdy nie skasował żadnego mojego posta... Nie spotkałem się z tym problemem osobi?cie.

Musiałem to napisać, żeby nikt mi nie zarzucił, że oprócz tego, że jestem "Macierewiczem" to jestem jeszcze... no wła?nie... kim???? Profesor - do dzieła!

Jeszcze jedno. Kasowanie postów tak ale TYLKO tych wulgarnych... wulgarnych nie oznacza nie wygodnych czy "trudnych"...

Swoj? drog? Kielce "rosn? w siłę"... Może wpadnę na następne spotkanie...

jest nas już kilku :D

a pyskaci za 100 :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomekmajesty

    30

  • banat

    7

  • RobB.

    4

  • pilot

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że zgłodniała Borówke przyjmiecie i kawa i dobrym ciachem przywitacie? !OK

Jak tylko czas pozwoli i Moj Drogi Kochany Pan Iro znajdzie czas to na pewno Was odwiedzimy. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Kielczan a w szczególno?ci Banata i Majona !scooter

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że zgłodniała Borówke przyjmiecie i kawa i dobrym ciachem przywitacie? :)

Jak tylko czas pozwoli i Moj Drogi Kochany Pan Iro znajdzie czas to na pewno Was odwiedzimy. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Kielczan a w szczególno?ci Banata i Majona !scooter

Zapraszamy serdecznie !bicz

Ale ostatnio trudno Was wyciagnac nawet na niedzielny spacer !OK

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Mam nadzieję, że zgłodniała Borówke przyjmiecie i kawa i dobrym ciachem przywitacie? !OK

Jak tylko czas pozwoli i Moj Drogi Kochany Pan Iro znajdzie czas to na pewno Was odwiedzimy. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Kielczan a w szczególno?ci Banata i Majona !scooter

:) powitać i czekamy z niecierpliwo?ci?

ps: a SzCzApA to co napis na płocie !bicz !OK :):)

Odnośnik do komentarza

Uwaga scyzory na slowa !scooter mamy wreszcie regulamin koniec samowli!!!!

hip hip hura!!!!!!!

Beda nam zatykac usta i kasowac posty a moze jednak nie !OK

i zeby bylo na temat omowimy to na najblizszym spotkaniu !bicz

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że zgłodniała Borówke przyjmiecie i kawa i dobrym ciachem przywitacie? :)

Jak tylko czas pozwoli i Moj Drogi Kochany Pan Iro znajdzie czas to na pewno Was odwiedzimy. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Kielczan a w szczególno?ci Banata i Majona !OKK

no i ja taki piękny !starwars

lubię kraków, szczególnie róg bronowickiej i przybyszewskiego :)

tam mnie co rano tramwaj budził !tut

kiedy? widziałem tam super dziewczynę na super vespie, ale cóż ja wierny jednej !YES

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM W CZWARTEK SPOTKANIE U BANATA, KAWIARNIA GODZ. 18

- OMÓWIENIE SPRAW ZWIˇZANYCH Z EWENTUALNYM CZŁONKOSTWEM W KLUBIE BURGMANIA LUB INNYM

- PLANOWANIE TRASY RAJDU SWIETOKRZYSKIEGO

- OMOWIENIE PROPOZYCJI INNYCH IMPREZ

- WYBOR OPIEKUNA REGIONU SWIETOKRZYSKIEGO

- MIŁE PRZYJECIE NOWYCH UZYTKOWNIKOW MAXI

- DOBROWOLNA ZBIORKA KASY DLA IMPREZY ORGANOZOWANEJ PRZEZ ROBA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY STARYCH I NOWYCH MAXIMANIAKÓW Z REGIONU

i oczywi?cie wszystkich innych także tych bez 2oo ale pasjonuj?cych się scoot

wiem że bedzie Michał zaszczepiony i w fazie szukania kredytu na sprzęr

OCZYWI|CIE, ZE SPOTKANIE JEST DLA LUDZI Z TEGO REGIONU - BO O NIM BĘDZIE MOWA I CI LUDZIE BĘDˇ PODEJMOWALI DECYZJE, INNYCH MOŻEMY JAKO GO|CI ZAPROSIĆ SERDECZNIE ALE Z UWAGˇ ŻE W SPRAWACH KIELECKIEGO WYPOWIADAJˇ SIĘ KIELCZANIE A NIE NP. RZYMIANIE

SORRY ALE TAK TO JEST - NIC O NAS BEZ NAS

OSOBI|CIE NIGDY NIE BĘDĘ SIĘ WTRˇCAŁ W SPRAWY WARSZAWY CZY KRAKOWA CZY POZNANIA CZY RZESZOWA CZY 3MIASTA CZY WROCŁAWIA, LUDZIE MUSZˇ DECYDOWAĆ O SOBIE A NIE O INNYCH

Odnośnik do komentarza

Bronowice to piekne miejsce.Duzo tam studentów, bo nie daleko Miasteczko Stdenckie. Wogóle Kraków to piękne miasto.

Skoro kolega zna Kraków i sie do niego przyznaje, to również serdecznie pozdrawiam. Może i w Grodzie Kraka powstanie silna grupa, ktora bedzie mogla zapraszac na swoje cotygodniowe spotkania. Tymczasem, jak to mówi? krakowianie zapraszam na "kawusie i ciasteczko". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że zgłodniała Borówke przyjmiecie i kawa i dobrym ciachem przywitacie? :)

Jak tylko czas pozwoli i Moj Drogi Kochany Pan Iro znajdzie czas to na pewno Was odwiedzimy. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Kielczan a w szczególno?ci Banata i Majona !OKK

no i ja taki piękny !starwars

lubię kraków, szczególnie róg bronowickiej i przybyszewskiego :)

tam mnie co rano tramwaj budził !tut

kiedy? widziałem tam super dziewczynę na super vespie, ale cóż ja wierny jednej !YES

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM W CZWARTEK SPOTKANIE U BANATA, KAWIARNIA GODZ. 18

- OMÓWIENIE SPRAW ZWIˇZANYCH Z EWENTUALNYM CZŁONKOSTWEM W KLUBIE BURGMANIA LUB INNYM

- PLANOWANIE TRASY RAJDU SWIETOKRZYSKIEGO

- OMOWIENIE PROPOZYCJI INNYCH IMPREZ

- WYBOR OPIEKUNA REGIONU SWIETOKRZYSKIEGO

- MIŁE PRZYJECIE NOWYCH UZYTKOWNIKOW MAXI

- DOBROWOLNA ZBIORKA KASY DLA IMPREZY ORGANOZOWANEJ PRZEZ ROBA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY STARYCH I NOWYCH MAXIMANIAKÓW Z REGIONU

Obecnosc obowiazkowa!!!!!

pozdr majon

Odnośnik do komentarza
uwaga nowy maxi w kielcach - exciting, kolega sprzedaje cagive i bierze e500

Banat... musisz to wykorzystać... !OKK trzeba we czwartki podnie?ć ceny... :D Jak tak dalej pójdzie to jeszcze ze cztery lata i dogonicie np. Lublin... B)

A może trzeba pomy?leć nad zmian? nazwy na... Stary Młyn... ale by było lajtowo...

Do wszystkich nastawionych do mnie anty... B)

Tu nie ma żadnych podtekstów, zło?liwo?ci czy innych nawyzło?liwień... :D

Odnośnik do komentarza
Doszly mnie sluchy ze zamierzasz wpasc na spotkanie???Bedziemy musieli przygotowac duuuuzo miejsca :D

No i widzisz jak przez przypadek wyszła prawda na jaw... B) to nie będzie spotkanie tylko psotkowanie... B) oj Majon... :)

Natomiast jeżeli chodzi o Twoje obawy zwi?zne z większ? ilo?ci? miejsca dla mnie to rozumiem Twoje obawy B) - gdybym mieszkał w Kielcach też bym się tym martwił... :)B)B) !OKK :D

Edit:

|wintuch... zd?żył przeedytować psotkowanie...

Odnośnik do komentarza
Tomku oczywiscie przyciagniesz kolege na spotkanie?

Trebor jak nie zapomne wezme Ci ten film na dewede a Ty nie zapomij o zdjeciach z wyjazdu do Czestochowy bo chcemy je wszyscy zobaczyc.

pozdr

majon

mam trochę problem, wstyd się przyznać ale jadę dzisiaj do w-wy, kupujemy jakas firmę co sobie nie radzi :lol: i dlatego będę jechał na zabój na spotkanie w cukierni, ale niestety samochodem !OKK

a co do nazwy to stary mlyn nie pasi, moze:

-exodus

-zawsze mlyn

-rzym

-wlochy kieleckie

-slodkie kielce

-u banata

-skutery w wielkim miescie

-17 mgnień majona

-czterej pancerni i skuter

-za szybcy za wsciekli

-itd.

Odnośnik do komentarza
tomekmajesty napisano 26-04-2007, 9:41 

...a co do nazwy to stary mlyn nie pasi, moze:

-exodus

-zawsze mlyn

-rzym

-wlochy kieleckie

-slodkie kielce

-u banata

-skutery w wielkim miescie

-17 mgnień majona

-czterej pancerni i skuter

-za szybcy za wsciekli

-itd.

Warto zajrzeć na forum rano... przynajmniej u?miechn?łem się... szczególnie dwie nazwy s? odlowtowe...

Odnośnik do komentarza

Gdyby to miejsce spotkań nie było tak daleko o Mikołowa to też bym się tam zjawił mimo tego że nie przepadam za słodyczami. NIe będę ukrywał że pasuj? mi tamtejsza grupa ludzi zakręconych maxi skuterami wszystkich pozdrawiam i życzę smacznego a Januszowi dobrego utargi swider.

ps Majon czy mozesz mi podac przypuszczaln? wielkosc grupy z Kielc ty wiesz o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Gdyby to miejsce spotkań nie było tak daleko o Mikołowa to też bym się tam zjawił mimo tego że nie przepadam za słodyczami. NIe będę ukrywał że pasuj? mi tamtejsza grupa ludzi zakręconych maxi skuterami wszystkich pozdrawiam i życzę smacznego a Januszowi dobrego utargi swider.

ps Majon czy mozesz mi podac przypuszczaln? wielkosc grupy z Kielc ty wiesz o co chodzi

Piotrus ty nie przepadasz?Jakos nie moge zapomniec ogurkow kiszonych a to tez slodyczne B)

Co do ilosci to wszystko ustalimy dzis na spotkaniu

Dzieki ze wreszcie sie pokazales na forum :D

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...