Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kieleckie spotkania


banat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wreszcie opanowalem kompa i moge co? zaproponować.

Proponuję dla kieleckich MAXi i nie tylko spotkania przy kawie i ciachu. Pierwsze spotkanie

12.04.2007 w Cafe Cukierni w Kielcach na ul. Staszica, o godz.17.dla pierwszego go?cia tiramisu gratis (my?le ze Zolaz będzie pierwsza)

Banat

temat przenosze do odpowiedniego działu

Artix

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomekmajesty

    30

  • banat

    7

  • RobB.

    4

  • pilot

    3

Top użytkownicy w tym temacie

no nie ma sprawy, tylko zaproszenie po amerykańsku, czyli ja zapraszam a ty płacisz, nie ma sprawy, tiramisu chętnie spróbuję, zobaczymy czy tak dobre jak w italii, chociaż powiem szczerze zakład pracy chronionej pod telegrafem ma tiramisu super

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich, wreszcie opanowalem kompa i moge co? zaproponować.

Proponuję dla kieleckich MAXi i nie tylko spotkania przy kawie i ciachu. Pierwsze spotkanie

12.04.2007 w Cafe Cukierni w Kielcach na ul. Staszica, o godz.17.dla pierwszego go?cia tiramisu gratis (my?le ze Zolaz będzie pierwsza)

Banat

temat przenosze do odpowiedniego działu

Artix

No na Twoje tiramisu to Zołza już wieczorem zajmie kolejkę <_<:angry:

A swoj? drog? to co weekend pogoda nam krzyżuje spotkaniowe plany, zróbcie co? w końcu !!!

Cały tydzień słoneczko, a jak trzeba i można się spotkać z Kielczanami to d**a.

No może tego 14 się uda, choć na okruszki załapać :angry:

Pozdrawiam

RobB. :angry:

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich, wreszcie opanowalem kompa i moge co? zaproponować.

Proponuję dla kieleckich MAXi i nie tylko spotkania przy kawie i ciachu. Pierwsze spotkanie

12.04.2007 w Cafe Cukierni w Kielcach na ul. Staszica, o godz.17.dla pierwszego go?cia tiramisu gratis (my?le ze Zolaz będzie pierwsza)

Banat

temat przenosze do odpowiedniego działu

Artix

Janusz oczywiscie sie melduje bede pierwszy :angry: czyli czwartek tak jak Warsiawka a niech sobie nie mysla ze tylko oni maja obiady czwartkowe :angry: W Kielcach beda desery czwartkowe i mam nadzieje ze stanie sie to tradycja nowa swiecka tradycja :angry:

Do ozbaczenia 12stego

Przybedziemy ze szczapa moze Dadzke sie uda wyciagnac Marcina na helixie i Jurka jak w koncu wyladuje na ziemi <_<

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
Obawiam się ze jak koledzy zaczn? się ujawniac w takim tępie to

miejsc w kawiarni zabraknie.

Banat

Janusz damy rade pomysl lepiej o parkingu przed cukiernia dla nas ciacho mozna wszamac sziedzac na sqterze tylko zeby tapicerki nie zap.... !tut

Odnośnik do komentarza
W sumie niezły pomysł jestem od niedawna posiadaczem maxi skutera i chetnie poznam  kolegów z naszego  regioniu Pisze sie jak najbardziej.

No prosze wylaza z krzaczorow :D super

Ano wyłaż?

Ciekaw jestem czy którys z kolego orócz tego ze paja miłoscia do skuterów lubi tak jak ja wedkować.

Pozdrawiam i do miłego zobaczenia w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Duze te Kielce i maja fajne dzielnice :D Krakow, Wroclaw i Wawa, sie mi podoba, kurcze niech sie robi cieplo trza by zrobic maly spontan u Banata :(

Odnośnik do komentarza
Artix napisano 17-03-2007, 20:30 

  Duze te Kielce

Duże???? !placz1 - ja się zastanawiam jak Wy się tam pomie?cicie... :D

Prawd? jest to, że jak Majon i Banat będ? dalej tak aktywni to i W-wa będzie musiała przenie?ć Stary Młyn do Kielc... !placz1

Odnośnik do komentarza

kurcze ale duże to kieleckie, jak przed wojn? (oczywi?cie II swiatow?), może uda mi się jeszcze jednego kolege na helixie wydobyć z domu

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam!

Jeszcze ŁódĽ Banat należy do Kielczy ;):D . Aha i żeby nie było w?tpliwo?ci to pierwsze tiramisu zgarniam ja, choćbym miała 2 dni wcze?niej wystawać w kolejce - bez walki nie oddam :lol::P . Nie mogę sie doczekać aż będ? warunki zeby odpalić Kotleta, ehhhh....

Pozdrawiam !w00t

Odnośnik do komentarza
Sorry za pominiecie Lodzi.Zolza wiesz ze masz zawsze 1 Tiranisu gratis .Zastanawiam sie czy uprawnienia nie rozszerzyc na potomstwo.

BANAT

Jestem za i jako potencjalny dziadek też proszę, przynajmniej o rabat :)

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
co za rozrzutno?ć :lol:

Żadna.... Zołaza na razie nie ma potomstwa.....

Trzeba będzie znów kiedy? zajrzeć do Kielczy :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...