Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kieleckie spotkania


banat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomekmajesty

    30

  • banat

    7

  • RobB.

    4

  • pilot

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Gość SzCzApA™
SZczapa masz przerabane widzialem zapamietalem.

                                              BANAT

drogi Banacie niedobre były żadna konkurencja dla ciebie !guns

wiesz niemiałem wyboru kobieta wybrała za mnie !guns siedze pod pantoflem

Pozdro !wolf

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
No to witam kielecka grupę. witam tych którzy mnie znaja i jeszcze nie.

chociaz jeszcze bez dwóch kołek ale zawsze z WAMI.

POZDRO

:rolleyes: no powitać wiesz kiedy i gdzie mozna nas spotkać

a tak apropos to jak było dzi? na spotkaniu ????????

Odnośnik do komentarza
No to witam kielecka grupę. witam tych którzy mnie znaja i jeszcze nie.

chociaz jeszcze bez dwóch kołek ale zawsze z WAMI.

POZDRO

!happybth no powitać wiesz kiedy i gdzie mozna nas spotkać

a tak apropos to jak było dzi? na spotkaniu ????????

;) jak milo marcelo ze sie tu pojawiles ;)

Szczapa jak bylo ????hmmm jak zwykle smuga nas rozsmieszal do nieprzytomnosci swoimi opowiadaniami o wypadzie na przejazdzke formula 1 :P:D:D;):P:D;):P

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

uwaga nowy exciting w kielcach - pomarańczowy, ale jeszcze kolegi nie znam, chociaż może się przydać - podobno chirurg ortopeda !tut

Odnośnik do komentarza

Chyba będę się regularnie pojawiał na spotkaniach Kielckich.

P?czu?, lodziki, kafka... cool.

Banat. Może jaka? cukiernia w Lublinie? Albo nie, i tak mam "pimpu? sadełko".

Dziękuję za go?cinę.

P.S.

Niestety... Majon też był... !scooter !piwko !piwko !happybth

Odnośnik do komentarza

No coz jako ze do twoich wielbicieli nie naleze jakos to spotkanie przezylem !piwko !happybth ale pana ministra i jego kierowce(czyt bandyte) nie udalo mi sie zaprosic poprostu mi gosc uciekl ze skrzyzowania !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

P.S.

Niestety... Majon też był... !piwko ;) !piwko :D

!happybth widze że grono fanów ro?nie :P:P

!scooter nom niema się co łamać ministerkiem szofer ma zamocno krawat ?ci?gnięty i mózg niedotleniony hyhyhy

Odnośnik do komentarza

no coz do pana ministerka nie mozna miec pretensji on nie prowadzil za duze autko a on am za krotkie pencinki i do kierownicy by nie dostal :) ale szofer szkoda ze sie nie zatrzymal i tak mu pokazalismy miedzynarodowy znak pokoju !OK :D:P

Odnośnik do komentarza

małe kończynki, mało bierze !OK

poza tym przyzwyczajony do jazdy pociagiem do wloszczowy

Odnośnik do komentarza
małe kończynki, mało bierze !OK

poza tym przyzwyczajony do jazdy pociagiem do wloszczowy

Tomek dobra dobra dosyc tej polityki nie popadajmy w populizm w czwartek musisz sie pojawic na spotkaniu.To samo tyczy sie reszty bede bezwzgledny. <_<:lol:

Dadzia usprawiedliwiona uprawia wojaze gdzies pod granicja Azji zachodniej.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Czy jutro 24.05.2007 jest aktualne spotkanie u Banata bo razem z Rafałkiem chcemy was odwiedzić. Planowany dojazd do Kielc godz 18:00.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam.

Miło będzie spotkać go?ci z Krakowa i Czeladzi na naszych czwartkowych spotkaniach.Ja wyjeżdżam z Jędrzejowa około 17.20.

Może pojedziemy razem? tel.606270632.

PozdrawiamTrebor. :lol:

Odnośnik do komentarza
Witam.

Miło będzie spotkać go?ci z Krakowa i Czeladzi na naszych czwartkowych spotkaniach.Ja wyjeżdżam z Jędrzejowa około 17.20.

Może pojedziemy razem? tel.606270632.

PozdrawiamTrebor. !OK

My wyjeżdzamy okolo 17 z Krakowa jak co? to czekaj na nas w Jędrzejowie bedziemy kolo 17:40.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wróciłam!

Prawie ucałowałam ziemię. Brakło sił na pochylenie bo zagłodzili mnie w tej Rosyi na prawie na ?mierć! Co nie znaczy wcale ze nie daj Bóg schudłam! U mnie takich powi?zań nie zauważam.

Jako że jutro ponowna szansa na rozpasanie u Banata w coraz lepszym a na pewno weselszym towarzystwie więc odmówić sobie "czwartkowego" byłoby nierozs?dne. Pojawiam się !OK zatem na mojej "Lopezce" z duż? dawk? entuzjazmu, :lol: przyjaznego nastawienia :lol: i poczucia humoru. :angry: I w ukochanej kamizelce. Nadmieniam także że mogę być głodna :angry: i proszę mieć to na uwadze siadaj?c obok. Pozdrawiam licz?c na duż? obsadę i...

Dadzia

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzis po raz kolejny u Banata spotkali sie skuterzysci ze Swietokrzyskiego i jak sie pozniej okazalo nie tylko z regionu ;) Ja z Maja ,Banatem ,Szczapa,Karolinka,Dadzia i Treborem mielismy okazje goscic:

Pilota ,Scottiego, Rafalka, Patryka bylo jak zwykle sympatycznie i deserowo.

Od Banata przenieslismy sie do wloskiej restauracji na kolacje.Rozmowy, opowiesci dziwnej tresci :) figli i zabawy a przeowdzil temat zwawy wyjazd na zlot prawie do Warszawy :)

Dziekujemy za odwiedziny i mamy nadzieje ze dotarliscie bezpiecznie do domu.

Ps Pilot grzecznie mi tam na trasie co by rafalek nie zemscil znowu.... :lol:

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Ja już w domu .

Dziękuje za przyjęcie i poczęstunek.

Było bardzo miło i przyjemnie mam nadzieje że jeszcze nie raz bedziemy mieli okazje sie spotkać u Banata. ( Skoro kawa i ciastka za darmo dla przyjezdnych to warto jechać :lol: . ;) )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spokojnie z Rafałem dotarli?my w nasze k?ty.

Dziękuję za miłe spotkanie, za możliwo?ć poznania kolejnych Burgmaniaków ?więtokrzyskich ze szczególnym wskazaniem na przemiłe Burgmaniaczki :lol:

Gdyby nie wyjazd na Burgmanie to w następny czwartek byłbym znowu na pysznej kawce :)

ps. teraz to ja goniłem za Rafałem ;), chyba powinienem zainstalować turbo :)

Odnośnik do komentarza

No ja rozumiem, że można być zadowolonym po spotkaniu z Banatem u Banata ;) ... (bułeczki były przepyszne... :) ) no i te miłe Burgmaniaczki... ;) ale żeby cieszyć się ze spotkania z Majonem to już chyba lekka przesada... :lol: popadacie w paranoję... :D rozumiem jednak, że spowodowane jest to ostatnimi temperaturami... ;)

;):) !OKK Do Majona:

Oni żartowali... :)whistwhist

Edit:

Halo, halo... Maja :) ???? Kto to jest Maja :P ???? Czy o czym? nie wiemy :P ???? Oj Majon... :) ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...