Skocz do zawartości
Forum Burgmania

AlpanoBałkany 2019... Czyli Slawoy gna przed siebie


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Sławku, pisz, dzwoń... możesz liczyć na nasze wsparcie... tym bardziej jest łatwiej wykonać jakieś ruchy, bo cały weekend przed nami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No cóż takie nasze ryzyko pasji... Wkurza mnie to, że kuferek lewy mi się porysowal... 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak martwisz się bardziej kufrem niż kopytkiem to znaczy, że nie jest źle ✌️

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kuferek się wyklepie ? 

a jak noga ? gips założyli ? jak mocno jesteś unieruchomiony ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 minut temu, Joasia70 napisał:

 a jak noga ? gips założyli ? jak mocno jesteś unieruchomiony ? 

Noga na razie usztywniona w pół gipsie, dostaje Tramal, wiec jest fajnie, a pielęgniarki śliczne, jedna przed drugą (chyba że to narkotyk tak działa), niestety net tu słaby i fotek nie mogę wysłać...

Odnośnik do komentarza

Sławek właśnie się dowiedziałem, dopiero usiadłem do kompa.  Trzymaj się. Jak będziesz czegoś potrzebował daj znać. Pozdrawiam Cię i czekam na dalsze dobre informacje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie do wiary ?Oby jutro Ci ściągnęli ta łuskę i powiedzieli ,że możesz dalej śmigać ....?

Czekam na pozytywne informacje , jesteśmy z Tobą ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

Noga na razie usztywniona w pół gipsie, dostaje Tramal ...

Dowiedz się co dokładnie co jest z nogą. Naciskaj na doktora. Pół gips może świadczyć, że potrzebna operacja. Jeśli tak to mogą nie chcieć Ci zrobić na miejscu (koszty, brak fachwego traumatologa). Mi też dawali tramal, a czeskie pielęgniarki lux były. Trzymaj się, a kufrem się nie martw. To tylko kilka stów. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Nie do wiary ?Oby jutro Ci ściągnęli ta łuskę i powiedzieli ,że możesz dalej śmigać ....?

No Szymonku, takiej opcji nie ma, bo sam słyszę, jak noga mi chrupie i kiwa się na boki. Z jednej strony to dobrze, ze piszczel, a nie kostka, czy kolano, jak kiedyś miałem z łokciem, bo stawy są najgorsze, Piootr coś o tym wie.

 

6 godzin temu, EwaPia napisał:

Śledzę wątek i tu i na FB... Sławku - szybkiego powrotu do zdrowia.

BIH, to dziwny kraj, bo oni tu mają różne obsesje. W szpitalu jest zablokowane FB i YT, z tego co mi pielęgniarz tłumaczył, z powodu robienia lekarzom zdjęć i filmów. Tak, że na dalszą relację trzeba ciut poczekać, a zdjęcia mam przepiękne z Mostaru i Blagaj...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niemiłe zakończenie urlopu ?, szybkiego powrotu do zdrowia. Jeśli coś będzie potrzeba pisz i trzymaj się 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlawoyAMD napisał:

(...)BIH, to dziwny kraj, bo oni tu mają różne obsesje. (...)

Poza UE i trzeba zdawać sobie z tego sprawę ? . I to nie jak Szwajcaria czy Norwegia. Zdrowiej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dali mi papier z policji... Przetłumaczyłem sobie translatorem i z tego co zrozumiałem, na wjeździe na rondo, stanąłem w plamie oleju. Kiedy ruszylem bylo Ok, ale przy wkręcaniu w lewo brudna opona straciła kontakt z nawierzchnią. Stan trzeźwości 0.00... Patrząc na stan techniczny aut w Bośni, nie dziwię się że tu wszystko kapie na ulice... Mercedesy W123 są na porządku dziennym, a i wiele aut jeszcze z lat 60-tych widziałem. Nawet sobie kalkulowalem, za ile takie klasyki u nich można wyrwać...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli masz opcje -W123  z automatem i przyczepką i wracaj do domu? 

na poważnie - to fajnie ze trzyma się Ciebie luz w całej sytuacji.

Zdrowiej a jak coś potrzeba pisz -jest tu wielu chętnych do pomocy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Letnie Firefox... ale model to później podam, bo właśnie lecę na zabieg...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poskrecali kość... pękła na skos, gipsu nie ma... na razie boli potwornie, jakbym sie w piszczel walnął. Może za jakis czas znieczulenie zacznie działać. Jeszcze gorsze jest to, że leżę na jakim geriatyku i dziadki tu siorbia, mlaskaja, pierdza... TV na salach nie ma. Wiec nie idzie ich zagłuszyć...

IMG_20190608_133538.jpg

IMG_20190608_134106.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak nie założą gipsu to nie ma szans na powrót o własnych siłach a i z gipsem to dość ryzykowne. Ledwo zarzucasz nogę bez gipsu a co dopiero w tej trudnej sytuacji. Trzymaj się Sławku ?

Odnośnik do komentarza

No ładnie kulaska połamałeś. Dwie kości poszły. Śrubek też nie żałowali. Trzymaj się i teraz zamiast piwa trzeba będzie jogurty pić, żeby ładnie się zrosło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gipsu nie mogą jeszcze założyć, bo musi zejść opuchlizna... Standadowa procedura. Na zdjęciu jeszcze zdrowy, a później fajna siostrzyczka w ambulansie... Ladnie śpiewała mi dla zabicia czasu w przelocie do Mostaru...

IMG_20190607_151909.jpg

IMG_20190607_171441.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...