Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie było się spotkać i pogadać 
Krzysiek będziesz bogaty nie poznałem Cię na fotografii a głupio było się pytać kto to z tej Warszawy z Prezesem stoi

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
20 godzin temu, krzytro napisał:

Fajnie było się spotkać i pogadać 

Krzyś, będziesz bogaty. Nie poznałem Ciebie na tym zdjęciu ?

Odnośnik do komentarza

Korzystając z pięknej pogody wyskoczylem do Świnoujścia przez Brandenburgie.
Na miejscu duża niespodzianka - spotkałem Robssona po cywilnemu
Miło było chwilę pogadać.
Pozdrawiam 0618e05f543b8d6bfaa2572eec7c036b.jpg391023176552e2abaee6a81dcc97f142.jpgeb310316a967586901ac8ea765ccef56.jpgde2bd403241bde6fcf1ddd57cc0a54a9.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szkoda, że nie dałeś znaka wcześniej to by się cuś na szybko wykroiło ale i tak super, że chociaż chwilkę... 

 

IMG_20190224_153130_3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, kantos napisał:

Korzystając z pięknej pogody wyskoczyłem do Świnoujścia przez Brandenburgie.

No szkoda, że nie dałeś znaku, to byśmy kawkę w drewutni wypili, bo zakładałem cały dzień olejarkę do łańcucha... Ciasnota pod plastikami w Integrze straszna, ale jakoś poupychałem większość instalacji "Wilku".

W miejsce termometru (muszę gdzieś go przenieść), zamontowałem panel sterujący dozowaniem oleju...

 

IMG_20190224_175750.jpg

 

Ponieważ szkoda mi było miejsca w schowku pod kanapą, który w dodatku latem dość mocno się nagrzewa, zbiorniczek (100 ml) umieściłem w czaszy, a dolewanie oleju realizowane będzie odpowietrzeniem (wężyk wychodzący w tunelu kierownicy), przez strzykawkę (nawiercony otworek w zakrętce, by powietrze miało ujście). Sprawdzone i działa ?

IMG_20190224_175730.jpg

 

Po drodze wężyk olejowy mija centralkę z elektroniką sterującą dozowaniem. Z niej wychodzi kabel sterujący elektrozaworem i zasilający, który podpiąłem w instalację załączającą się wraz z przekręceniem stacyjki...

IMG_20190224_175811.jpg

 

Centralka łączy się z elektrozaworem otwierającym kanał olejowy, gdzie opadowo olej spływa w stronę wahacza...

IMG_20190224_175821.jpg

 

Dziś nie dokończyłem instalacji zdawczej na zębatkę, bo muszę przerobić system, mocowania uchwytów do miedzianej, cieniutkiej rurki, która łączy się z silikonowym wężykiem idącym z elektrozaworu, a pełniącym rolę "zawiasu" pracującego wahacza... Na razie czekam na gumy zabieraka, więc koła nie będzie, ale zamontuję samą zębatkę, to będzie można poprzycinać już wszystko na wymiar i poskręcać ? Najwięcej czasu zajmowało czyszczenie elementów ze starego, zaschniętego smaru silikonowego, który lepił się jak kit do wszystkiego... Dobrze, że teraz będzie już spokój z tym gxxxxx..

IMG_20190224_175837.jpg

Odnośnik do komentarza
Szkoda, że nie dałeś znaka wcześniej to by się cuś na szybko wykroiło ale i tak super, że chociaż chwilkę... 
 
IMG_20190224_153130_3.thumb.jpg.30b5a1c7e1665392181ad31025d015fb.jpg
Wyjazd planowałem już w tygodniu ale konkretna trasa powstała w zasadzie dopiero koło garażu.
Następnym razem na pewno dam znać wcześniej

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko że ja tam też u Sławka byłem i sobie na wszystko popatrzyłem. Teraz jestem mądrzejszy i będę zakładał za niedługo olejarkę u siebie.  ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pewnie przyjdą albo na koniec tego, albo w następnym tygodniu dopiero ?  Oryginały z Hondy jadą...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

Olejarka skończona ?‍? 

 

IMG_20190225_151523.jpg

Brawo Sławek, ale rurkę to solidnie powykręcałeś. He he he.  Teraz tylko jazda  :scooter:i testy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
25 minut temu, darecki2059 napisał:

ale rurkę to solidnie powykręcałeś

No ręczna robota... Jak w Rolls-Royce albo Brabusie ? Design może opatentuję...

Odnośnik do komentarza

Mnie męczą wczorajsze smażone pieczarki, więc dzisiaj się oszczędzam i popijam herbatki ziołowe. Życzę Wam udanego Tłustoczwartowego spota ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...