Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko, ale przypomnienie, siedzę przed monitorem i śmieję się jak głupi do sera, taki Joshua aligancki i amerykancky ?

Urbi, ładna ta majka, pamiętam wcześniejszą, ładnie też jeździła, łeb w łeb z moim xcitingiem. Słuchaj mam w garażu płytę GIVI od Ciebie, daj znać gdzie ci mogę to podrzucić może się przyda a u mnie leży zafoliowana na półce.

Odnośnik do komentarza

Wojtek, faktycznie fajnie się twój moto prezentuje.
Chłopaki gratuluję ciekawych wspomnień.
Ja dzisiaj też chwilę (50 km) pojeździłem kierunek Police, Tarnowo, Trzebież. Nie dałem rady wysiedziec w domu. Niestety nie lubię robić sam sobie foto.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dziś namierzony. 
62B4AAFD-59CE-44C6-AB50-14572BA94A55.thumb.jpeg.778f3951cb71d9127905bcf72bd7abfe.jpeg
Eggesin. Swego czasu często tamtędy jeździłem.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy



Piękna Majka Wojtuś! Wielki powrót  Musi być na prawdę świetnym sqtem skoro tak zadecydowałeś. 
Miałem okazję kiedyś polatać jeden dzionek Majką Maćka mechanika, więc wiem jak się tym jedzie i gdyby nie moje długie nogi, to pewnie też wtedy bym sobie taką sprawił.
Czy nie ma do niej białych kloszów kierunkowskazów, można by to zamienić?


Dziękuję koledzy. Faktycznie fajny i ładny egzemplarz, zakupiony w kompletnie absurdalny sposób, kiedyś opowiem Wam tę niesamowitą historię Pomarańczowe kierunki są równocześnie światłami pozycyjnymi, bo to amerykańska wersja, która przypłynęła do Polski z Ohio.
Co do przesiadki z T-Max'a na Majesty, to żaden wielki powrót, tylko sytuacja życiowa i głos rozsądku...
T-Max to mega fantastyczny skuter, o pięknym sportowym wyglądzie, o doskonałej trakcji i super osiągach..., ale niestety musiałem go sprzedać.
Wybrałem Majesty, bo to bardzo wygodny i niezawodny oraz sprawdzony przeze mnie maxi skuter, który z wszystkich dotychczasowych (przed T-Max'em) był dla najfajniejszym. Niestety nigdy nie będzie T-Max'em, ale ma wiele zalet, które mi odpowiadają.
Odnośnik do komentarza

Ja też uwielbiam Majkę i dlatego pozostała w garażu obok motocykla i będzie miała swoje miejsce na długi czas. ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja wyciągnąłem akumulator, by nie ciągnęło do jazdy... Do tego blokada na kole i nie pamiętam, gdzie wsadziłem kluczyk ? 

Na wiosnę będzie kupa roboty, bo trzeba będzie wymienić opony, wymienić olej w lagach, ustawić zawory, wymienić ojej w silniku (i skrzyni jednocześnie), lekko przerobić instalację elektryczną pod nawigację i elektroniczną oliwiarkę Wilku plus zewnętrzne US, które muszę poprawić... Mam nadzieję, że z wszystkim się wyrobię czasowo i finansowo ?

 

Centralka-do-cennika_c996y460.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, darecki2059 napisał:

Mareczku ty jesteś twardy jak żelki z biedronki , gdzie nam do ciebie. ?

Ojtam ojtam tez żeś twardziel :scooter:

Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, SlawoyAMD napisał:

Ja wyciągnąłem akumulator, by nie ciągnęło do jazdy... Do tego blokada na kole i nie pamiętam, gdzie wsadziłem kluczyk ? 

Na wiosnę będzie kupa roboty, bo trzeba będzie wymienić opony, wymienić olej w lagach, ustawić zawory, wymienić ojej w silniku (i skrzyni jednocześnie), lekko przerobić instalację elektryczną pod nawigację i elektroniczną oliwiarkę Wilku plus zewnętrzne US, które muszę poprawić... Mam nadzieję, że z wszystkim się wyrobię czasowo i finansowo ?

A ja też zakupiłem tą olejarkę i będę zakładał razem ze Sławkiem. A teraz czekamy na przesyłkę. ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
55 minut temu, darecki2059 napisał:

A ja też zakupiłem tą olejarkę

TO ja też kupię. Co prawda nie na łańcuch, ale niech dolewa do silnika - Burki ponoć "biorą". Ponadto skusiła mnie nazwa producenta ?

Odnośnik do komentarza

? ...nic nie kupuje,nic nie laduje,wkladam kluczyk i odlatuje ? .... ooo... w jakims komiksie zyje...??... ?  i nic mi nie wyje... ?...aaa...nic mi tez nie bierze jak jezdze na rowerze...bo król jest jeden i w to tylko wierze ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
39 minut temu, KOT66 napisał:

? ...nic nie kupuje,nic nie laduje,wkladam kluczyk i odlatuje ? .... ooo... w jakims komiksie zyje...??... ?  i nic mi nie wyje... ?...aaa...nic mi tez nie bierze jak jezdze na rowerze...bo król jest jeden i w to tylko wierze ? 

Kotku, ale ci się zrymowało.?

Odnośnik do komentarza
Dnia 9.02.2019 o 08:52, Urbi napisał:

Wczoraj, pierwsza w tym roku, krótka przejażdżka zaliczona.

4e8948fc81257233f781f4bd1fd70907.jpg0047dddac23334cc45776626e6b56e8b.jpg

 

 

Strażak sam na Majce mknie ?

Odnośnik do komentarza

Też pewnie będę jeździł. A nawet na pewno będę jeździł. Śledzę temat. LwG

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
55 minut temu, ArtCho napisał:

Jutro czwartek, ale ja niestety pracuję...

Ja co prawda mam remont, ale chętnie się oderwę. Czyli jestem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...