Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przyjemnie na Burgmany popatrzeć... Dobrze, że wracają do łask po nagonce ze skrzyniami. A co Kuniszem słychać? Jakieś postępy w śledztwie? Coś wiadomo?

Odnośnik do komentarza

Poszukuję Burka, oczywiście 650 najlepiej białego a co do policji to nie będę się wypowiadał bo mogli by mnie ukarać za obrazę.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kunisz napisał:

Poszukuję Burka, oczywiście 650 najlepiej białego a co do policji to nie będę się wypowiadał bo mogli by mnie ukarać za obrazę.

Ukradli Burka i wygląda na to jak by nic się nie stało, to się w głowie nie mieści.  ?

Odnośnik do komentarza
Ukradli Burka i wygląda na to jak by nic się nie stało, to się w głowie nie mieści. 

Ale po co ta agresja ... przecież żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości ...
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą sprawdziłem, już 414 km w tym sezonie udało mi się szczęśliwie przejechać. Większość oczywiście w ten weekend. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kunisz napisał:

Poszukuję Burka, oczywiście 650 najlepiej białego a co do policji to nie będę się wypowiadał bo mogli by mnie ukarać za obrazę.

Rysiu  Burek i to biały jest wystawiony na Burgmani ale niewiem w jakiej kwocie się chcesz zmieścić

Odnośnik do komentarza

Romciu, skoro Rysiu szuka takiego, to na 300% już wie o tym z Burgmani.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rysiu ładny ten buras, wyciągaj drugą skarpetę i jadziem po niego ? Przede wszystkim chyba pewny. Jak coś, to oferuję auto z hakiem, a przyczepkę typowo do przewozu 2oo ma mój kolega, przywoziłem na niej poprzedniego Kawasaki Burgmana ? W weekenda możemy lecieć ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dalej serwis... Łapkę poparzyłem o katalizator, jak odkręcałem filtr oleju ? Ale oleum wymienione, zawory ustawione, napinacz sprawdzony - stan idealny, nowe opony na felgach (brak jeszcze nowych gum do zabieraka, więc pewnie postoję jeszcze z tydzień)... Jutro przymiarki do montażu olejarki, ale pod plastikami ciasnota straszna ? 

 

IMG_20190218_132637.jpg

IMG_20190218_132614_1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już mnie dzisiaj "gumisie" oskubały z kasiory za wymianę gum... Sama wymiana 20 PLN od koła, ale z wyważeniem już 40 PLN... Do tego dwa zaworki nowe po 3 zł. i 86 poszłoooo... ?

Odnośnik do komentarza
Już mnie dzisiaj "gumisie" oskubały z kasiory za wymianę gum... Sama wymiana 20 PLN od koła, ale z wyważeniem już 40 PLN... Do tego dwa zaworki nowe po 3 zł. i 86 poszłoooo... 
Ile bierzesz za ten cały serwis (robocizna) to wstawię swoje moto bo coś ciężko mi się zabrać za to

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Sławek widzę że klawiatura silnika czyściutka. Olej Eneos dobrze się sprawował w silniku. Ciekawe jak Valvoline będzie czyścił i smarował.  ?

Odnośnik do komentarza

Maciek czekam na odpowiedź Zbycha i dzięki za propozycję jak tylko dogadam się że Zbychem to napewno skorzystam z Twojej propozycji. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
I jak dzisiaj ktoś chętny na spota?
A gdzie ja mogę być popołudniu ? W PRACY .

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
57 minut temu, romeo1971 napisał:

A gdzie ja mogę być popołudniu emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png? W PRACY .

Może kiedyś się pomylą i dadzą ci wolne, trzeba być dobrej myśli. ?

Będzie też melmacie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również dziękuje  za pogaduchy, wróciłem do domu po 22-ej było super. Czuć już wiosnę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...