Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzisiejszy spot odwiedził nasz kolega Bogdan.4bb1d43ac7912fc7d9ec03c69f6fb06f.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja na jakiś czas wyłączony z obiegu, dysk mi wypadł i teraz latam po lekarzach i rehabilitantach. Aby do wiosny się ogarnąć. Do zobaczenia za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zdrówka @Rogierro, lecz się chłopie bo ktoś musi że mną na Burgmanię polecieć ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Kamil an400 napisał:

Już deszcz mi nie straszny nie ma się czym chwalić ale zawsze coś ,sezonie przybywaj

20190208_205841.jpg

Ładny garnitur. ?

Odnośnik do komentarza



Już deszcz mi nie straszny nie ma się czym chwalić

Wyszczuplałeś

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ooo Rebelhorn z żarówiastymi rękawami... Daje radę (przetrwał mega ulewę w Austrii), bo też mam, tylko w wersji Black (cały czarny), bo się rękawy nie brudzą ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Ooo Rebelhorn z żarówiastymi rękawami... Daje radę (przetrwał mega ulewę w Austrii), bo też mam, tylko w wersji Black (cały czarny), bo się rękawy nie brudzą ? 

@Joshua_77 Twój Rebelhorn, w którym wracales dwa kata temu z Burgmanii był najlepszy. Poza ochrona przeciwdeszczową spowodował masaż przepony u mnie i @Rogierro ??

Odnośnik do komentarza
[mention=11703]Joshua_77[/mention] Twój Rebelhorn, w którym wracales dwa kata temu z Burgmanii był najlepszy. Poza ochrona przeciwdeszczową spowodował masaż przepony u mnie i [mention=11692]Rogierro[/mention] 
Loża szyderców Hahaha! Przynajmniej mieliście ubaw i nie bylo tak nudno na powrocie

Wysłane z telefonu Samsung

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W którymś momencie, a już długo łopotałeś, spojrzałem na Rogera i zobaczyłem, że się śmieje do rozpuku. Ja się śmiałem chyba z godzinę!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
33 minuty temu, darecki2059 napisał:

No no Urbi w tym zestawieniu kolorystycznym niezła prezencja.?

 

46 minut temu, Marek62 napisał:

I kolorem ubiór dobrany 

Kolorystyka ubioru - kompletnie nie zamierzona - zupełny przypadek - robocza kurtka z pracy, chyba nawet z jakimś logo Seat'a.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki, wrzucam to tu, bo nie wiem czy czytacie całe forum. Czy macie jakieś doświadczenia z jakimś systemem monitorowania paliwa i wydatków, innym niż motostat?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ma to wszystko, o czym piszę? Import danych, apkę na srajfona, przypominajki, sygnaturkę spalania na forum?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Urbi napisał:

0047dddac23334cc45776626e6b56e8b.jpg

Normalnie jak strażak Sam z OSP ? Auta na drodze nie zjeżdżają na boki?

Odnośnik do komentarza

Piękna Majka Wojtuś! Wielki powrót ? Musi być na prawdę świetnym sqtem skoro tak zadecydowałeś. 

Miałem okazję kiedyś polatać jeden dzionek Majką Maćka mechanika, więc wiem jak się tym jedzie i gdyby nie moje długie nogi, to pewnie też wtedy bym sobie taką sprawił.

Czy nie ma do niej białych kloszów kierunkowskazów, można by to zamienić?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artur, nie tylko Ty miałeś z tego polewkę, wszyscy mieliśmy masaż przepony przez godzinę ?

20170604_145146.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...