Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Luty to taki czas, który w moim odczuciu należy do absolutnie najgorszych miesięcy w roku. Nadal jest ciemno, nadal jest zimno i szaro, śnieg nie cieszy chociaż i tak było go niewiele, na wyczerpaniu są  naturalne zapasy witaminy D a długie wieczory … po prostu ma się ich już dość. I tutaj właśnie pojawia się potrzeba wiosny i słońca która zdaje się, jest w tym czasie najsilniejsza. Jakby nie patrzeć, trzeba ten ponury miesiąc trochę urozmaicać, nadać mu jakiegoś koloru i sprawić by stał się atrakcyjniejszy. W mojej ocenie, luty to dobry czas by rozprostować kości, by rozruszać się, przed bardziej aktywnym sezonem. Wychodzenie z niedźwiedziej  gawry kusi coraz bardziej i … i coraz więcej się chce!

Dlatego proponuję ….. zajrzyjmy w tym czasie do swoich garaży, zobaczmy co słychać u naszych maszyn, sprawdźmy jak tam aku po zimie (może trzeba je doładować), zajrzyjmy tam i tu, na pewno coś trzeba zrobić przy moto, może coś poprawić, może coś udoskonalić, może dodać jakiś gadżet, może zamontować jakieś akcesoria … no co? … jest kilka rzeczy do zrobienia? Na pewno coś się znajdzie … ale mówić o tym wiele nie trzeba, przecież wiecie to doskonale co zresztą widać po zakupach którymi się tak namiętnie chwalicie … …

A w natłoku tych jakże przyjemnych, garażowych zajęć i czasu spędzonego przy swoich maszynach, luty minie nam tak szybko że nawet nie zauważymy kiedy … wszak to tylko 28 dni …

I tym optymistycznym akcentem pozdrawiam Was bardzo serdecznie …

LwG … aby do wiosny … ?

Odnośnik do komentarza

To może ja pierwszy,

bravo Ty!

Zachęcam do dalszego chwalenia się co tam, kto tam sobie kupił, co zrobił, nakręcajmy się, to fajne ? 

Ja przedwczoraj odpaliłem burasia i zrobiłem małą rundkę. Pochodził sobie pół godzinki. Rozruszałem mu kości, przypomniałem mu do czego służą hamulce itp. Potem na wyłączonym silniku włączyłem światła drogowe i inne prądożerne bajery i zostawiłem na 40 minut. Rozładowałem aku prawie do końca i wrzuciłem na 12 godzin pod prostownik. Potem aku znów wrócił do szafy w cieplutkie swoje miejsce i tak wspólnie czekamy kiedy ta upragniona wiosna wreszcie zawita...

Odnośnik do komentarza

Jakoś trzeba przetrwać ten ciężki czas. Szklarska Poręba zasypana całkowicie. Auta tylko z przodem muszą mieć łańcuchy albo stoją. Spadło od wczoraj 30cm i nadal pada.
Ale jest i tak fajnie. Pamiętacie opowieść o Karkonoszach i jak gość chciał wpie... lić kierowcy pługa, bo mu świeżo odszuflowaną drogę zasypał? Dzisiaj wiem że to nie żart tylko prawda w górach. Dziś byłem świadkiem podobnej sytuacji. Musiała policja ich rozdzielać.
Pozdro. 5b847e9f6ca4db445d4ebea73d544ca8.jpg8c0533a66e3064086dae85b8145b653d.jpg693ec9105b77bbd704bd777e4fb9bd63.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, arturo-bb napisał:

Mam takie w SW-T tylko przydymione

Właśnie mieli mi przysłać przydymione.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, burgifan napisał:

To wbijaj do mnie, właśnie palę w kozie to Ci je przydymię ?

Maciek a ty nie w Gorzowie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
37 minut temu, bilety napisał:

Tak i dla melmacie.

Zuch! Dzięki!

13 minut temu, Rzelu napisał:

Kogut? Przyczepiony do skutera? Zgłaszam Was do TOZu, oprawcy.

Myślisz, że kogutami też się zajmują?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, ArtCho napisał:

Ja jestem „za”. Cafe pleciuga, albo pobliski Castellari. 

Nie zmieniajmy miejsca spotkania, o 18:10 ruszymy na Castellari

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zmieniamy! Za duży skrót myślowy zrobiłem. Chodziło mi o to, ze się spotykamy i do cafe pleciuga albo Castellari. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, ArtCho napisał:

Nie zmieniamy! Za duży skrót myślowy zrobiłem. Chodziło mi o to, ze się spotykamy i do cafe pleciuga albo Castellari. 

Oczywiście zrozumiałem chciałem bardziej sprecyzować.      Czy ktoś jeszcze będzie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pozdrawiam uczestników czwartkowego spotu, u nas też był ale jednoosobowy za to na skuterze.

 

vfr07.02.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...