Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    27

  • Artix

    13

  • pablos

    11

  • robson

    11

  • Klubowicze
Moglyby miec gleboki dekolt !OKK

Tiaaa, a tak w ogóle to po co kobietom koszulki?

Och panowie nie dajmy się zwariować......

Mariusz daj jakie? foty, a chętnie ocenię czy nie warto pozostać przy męskiej koszulce :P

Odnośnik do komentarza

Fajnie że też jest damska wersja, ja się tam za dekoltem nie upieram, Panowie mog? być lekko rozkojarzeni !V

Będę jak będę mieć transport, a jak nie to przyjadę na swoim rowerku przecież to też jest jedno?lad z tym,że trochę wolniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem !

Przelew wykonałem, pewnie południowym ELIXIR-em powinien dotrzeć.

Hehe, trzecia Burgmania... Na pierwszej byłem tylko przejazdem (bez noclegu),

na drugiej z jednym noclegiem bo na sobotni? imprę w?troba się zbuntowała,

tym razem postaram się równo rozłożyć akcenty i może uda się do niedzieli... ;)

Już się nie mogę doczekać ;)

Koszulka - XL

pzdr !V

Odnośnik do komentarza

Witam.

Potwierdzam chęć przybycia (100%) na na ten największy :D zlot skuterów.

Przelew pójdzie w poniedziałek.

Rozmiar koszulki XL

Pozdrawiam wszystkich skuteromaniaków. :D Do zobaczenia w Rynii ...i nie tylko.

Michał MISIEK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam wszystkich !YES czy kto? z bliższych lub trochę dalszych okolic Torunia wybiera sie na tegoroczn? Burgmanię ? je?li tak , to dajcie jako? znać - chętnie doł?czę do jakiej? grupy !scooter .

pozdro - Robson

Odnośnik do komentarza

Z Torunia z tego co wiem ... przybędzie najliczniejsza grupa ... Ermi wraz z rodzink? !YES.

Chyba że nagle co? się w tym temacie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
!YES  delegacja PES ro?nie w siłę !scooter  !V  !scooter

No, no... nie powiem... :lol:

W zeszłym roku wpadli?cie niezł? "band?" ale w tym zapowiada się mały rekordzik !V

Pawko... sprawdĽ PM.

Pierwsze szczegóły co do samej imprezy (narazie s? trzymane w tajemnicy !YES ) podamy tuż po "majówce".

W tej chwili wszystko się dogrywa i z pierwszymi dniami maja ruszamy z kopyta.

Ojjjj... będzie się działo! Już czuję ten dĽwięk, odór i smak III- ciego Ogólnopolskiego Zlotu Maxiskuterów *Burgmania 2007* ! !YES

Odnośnik do komentarza

Ojjjj... będzie się działo! Już czuję ten dĽwięk, odór i smak III- ciego Ogólnopolskiego Zlotu Maxiskuterów *Burgmania 2007* !

Jak chcesz to do tego mogę doł?czyć jeszcze mój poranny huh... sorki ale nie mogłem sie powstrzymać :(

Przelewik za Nat i mnie wła?nie sobie leci :unsure:

A co sie dzieje z koszulkami w wersji damskiej? Będzie jaka? fota na forum? My?lę że Nat będzie zainteresowana owym krojem ale chętnie zobaczyła by go wcze?niej :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A co sie dzieje z koszulkami w wersji damskiej? Będzie jaka? fota na forum?

Kamil... narazie nie ma jeszcze gotowych koszulek więc nie ma co wrzucać.

Ze swojej strony mogę obiecać, że je?li wersja damska będzie mało seksowna to zrezygnujemy :unsure: ale jak wstępnie usłyszałem będziemy zadowoleni.

Fotkę wersji female wrzucę najwcze?niej jak to będzie możliwe.

Teraz chciałem podać jedn? ciekawostkę odno?nie zlotu w Ryni... !guns

Najprawodpodobniej w III- ci Ogólnopolski Zlot Maxi wł?cz? się go?cie z Włoch a dokładniej przedstawiciele firmy Vectrix Italia. Je?li wszystko się dobrze ułoży na imprezie w Ryni będziemy mieli pierwsz? w Polsce oficjaln? prezentacje na żywo (z ewentualn? translacj? jezyka włoskiego) jeżdż?cego elektrycznego Vectrixa, który do tej pory pokazany był tylko na wystawie w Mediolanie :( .

Mimo tego, że Polska nie jest mlekiem i skuterem płyn?ca a sprzedaż maxi należy uważać za ?mieszn? (w porónaniu do innych krajów zachodniej Europy) to Włosi, m. in dzięki naszemu portalowi oraz imprezie w Rynii chc? się pokazać i zaprezentować pojazd naprawdę wyj?tkowy.

Przy okazji przypomnę nasz? pierwsz? prezentacje Vectrixa:

O Vectrixie na Burgmanii

Tylko gdzie my tych Włochów ulokujemy... !wolf Praktycznie nie ma już wolnych miejsc w hotelu... !guns

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam wszystkich :D wygl?da na to , że chyba nikt z Torunia i okolic nie wybiera się na Burgmanię 2007 :D jeszcze jeden powód do smutku - prawdopodobnie nie ma już miejsc noclegowych w o?rodku!!! :D . wybrać się solo trochę głupio , tym bardziej , że 1 raz.to tymczasem borem - lasem , jak mawiał Ace Ventura...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Robson do Torunia to ja czasem po pracy wpadam na piernika i wracam do domku toz to rzut beretem, a z Torunia wybiera sie Ermi tyle ze chyba autem no ale ma powody i mozna mu wybaczyc a raczej Agnes :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artix - gdyby? był w Toruniu , to zapraszam do P.D.T. ( naprzeciw pomnika Kopernika,

salon firmy jubilerskiej APART , pracuję w dni nieparzyste od 5 maja ). teraz mam kilka dni wolnego :D .

pozdrawiam - robson

ale jutro jeszcze pracuję :D

proszę używać funkcji "edytuj" posty l?cze.

Artix

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A dziękuje nie omieszkam wpa?ć w odwiedziny.

Co do miejsc noclegowych, najlepiej zadzwonic do osrodka i sie zapytac, ale mysle ze jak by co to spiwor zalatwi sprawde :D ktos na pewno przygarnie. Z tego co wiem miejsca sie zwalniaja, kiedy ja rezerwowalem pokoj w hotelu mowiono mi ze nie ma miejsc w pawilonach a potem okazalo sie ze jednak byly bo ktos odwolal rezerwacje. Tak czy siak dla kazdego miejsce sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...