Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Czy można zadać pytanie nie zwi?zane z koszulkami? :) : czy będzie wcze?niej wiadomo, jakie pojazdy zostan? udostępnione do testowania w ramach opłaty zlotowej? B)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    27

  • Artix

    13

  • pablos

    11

  • robson

    11

  • Administrator
Czy można zadać pytanie nie zwi?zane z koszulkami? :) : czy będzie wcze?niej wiadomo, jakie pojazdy zostan? udostępnione do testowania w ramach opłaty zlotowej? B)

Tak, będzie wiadomo wcze?niej. Dwa lata temu były dostępne skutery z oferty Suzuki- Niestety sam musiałem wzi??ć na siebie pojazdy o warto?ci bliskiej 100 tpln i sam to wszystko ogarniałem B) !

W zeszłym roku można było przejechać się T- Maxem, Majesty i X- Maxem. W tym roku napewno będ? Yamahy... co do Suzuki i Kymco rozmowy będę prowadził wkrótce. Tutaj ważni s? ludzie, którzy będ? się tym zajmować... tzn pisać umowy, wydawać pojazdy itp.

W zeszłym roku jazdami testowymi zajmowała się Yamaha - Moto Styl z ramienia Mitsui i wszystko odbywało się bez najmniejszych zastrzeżeń.

Czas pokaże jak będzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja nie wiem, na jak? koszulkę mam się zdecydować - rozmiar czego mam podać, żeby mi dobrano?... !scooter

Odnośnik do komentarza
rozmiar czego mam podać, żeby mi dobrano?... !piwko

Najlepiej buta...hihihi !tut

Kaskę wła?nie wpłaciłem ( mam nadzieję że księgowy nie będzie miał problemu z tre?ci? przelewu !tut )

Je?li chodzi o koszulki to poproszę XXL.

Mariusz - pro?ba : je?li wiesz już ostatecznie co z domkami, to zapodaj mi na PM, bo nie wiem czy dla poznańskiej ekipy mamy willę czy mam rezerwować co? innego. Z góry dzięki !!! Pozdro.

Odnośnik do komentarza
(...)A czy w opłacie zlotowej mie?ci się też opłata za wydanie wizy na wjazd do Azji? :P

Az tak daleko jeszcze nie jedziesz :P ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A czy w opłacie zlotowej mie?ci się też opłata za wydanie wizy na wjazd do Azji? :P

Ci, którzy s? z Nami wizy nie potrzebuj? cieszesie.gif

A tak poważnie-- all inclusiv spoko.gif

kaskę wła?nie wpłaciłem ( mam nadzieję że księgowy nie będzie miał problemu z tre?ci? przelewu  )

A że? wymyslił tytuł przelewu rotfl.gif

Mariusz - pro?ba : je?li wiesz już ostatecznie co z domkami, to zapodaj mi na PM, bo nie wiem czy dla poznańskiej ekipy mamy willę czy mam rezerwować co? innego.

Pawko-- SprawdĽ PM.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Witam po bardzo długiej nieobecno?ci.Pytanko: czy po rocznej banicji niejaki miras, czyli ja, może dost?pić zaszczytu uczetniczenia w III Ogólnopolskim Zlocie Maxi-Skuterowym?

Ja tam nic o żadnej banicji nie wiem :P

A co do zlotu to nie wiem czy słowo "zaszczyt" jest tutaj wła?ciwe... wiem natomiast, że:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mirku bardzo sie ciesze ze bedziemy mogli wypic piwko na tak zacnym zlocie jak Burgmania :P Banicja hmm ja tez o tym nic nie slyszalem. Bedzie bardzo milo cie zobaczyc, a ja ciesze sie podwojnie a ty juz wiesz dlaczego :P

Odnośnik do komentarza

Normalnie nie wierzę w to co czytam.... :P

Mirek na Burgmanii... :)

Ale ponieważ powód przełamania się jest mi znany to w sumie sie nie dziwię :P

PS. Obawiam się że nasza willa któr? oficjalnie mamy zaklepan? dla ekipy Poznan Zone pomału może okazać się ciut ciasna więc je?li s? jeszcze takie możliwo?ci to proponuję zaklepać sobie dla poznańskiej ekipy jeszcze jakie? rezerwowe noclegi...

Odnośnik do komentarza
Kassska poszła, poproszę o eSSSkę :P

A czy w opłacie zlotowej mie?ci się też opłata za wydanie wizy na wjazd do Azji? :P

Cu? tu widzę, że nasza Koleżanka utożsamia się ze słuszn? jak najbardziej budow? i podziałem geologicznym Eurazji !OK

Odnośnik do komentarza

Nie do?ć że Poznań będzie chyba największ? zgran? ekip? na zlocie to jeszcze będziemy mieli w swych szeregach rodzynka: jedyn? w kraju Hondę Silver Wing 400 !OK .

Mirek - proponuję żeby? podstawił sw? maszynkę do jazd testowych - oczywi?cie odpłatnych....Ty będziesz wydawał maszynkę a ja będę kasował za bilety... :P

w sumie swoj? Silverkę też bym podstawił ale przeciez 600tkę wszyscy już dobrze znaj? :P

Odnośnik do komentarza

Witam,

Pokój zarezerwowany, przelew wysłany.

Do zobaczenia w czerwcu. :D

P.S.

Koszuli jak można to:

Kasia XS o ile w tym roku będzie taki rozmiar !OK

Ciochin XL

Pozdrawiam

Kasia i Ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho !

Chcialam tylko zapytac czy goscie z zagranicy byliby mile widziani !happybth W wersji optymistycznej: moze znajde jakiegos szalenca mi podobnego i glupio bedzie go potem porzucic po takiej przeprawie :D

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Chcialam tylko zapytac czy goscie z zagranicy byliby mile widziani :huh:

Normalne, ze miło widziani. Jeden taki całkiem zagraniczny bywa na zlotach w Polsce kilka razy do roku.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

E nie tylko jeden. Przepraszam a nasi przyjaciele z Bialorusi to co, tez wpadaja na zloty.

;) Jednym slowem wpadaj z kim chcesz :huh:

Odnośnik do komentarza

Bywaj? tyż Angole zwi?zani uczuciowio z Polsk?, a dokładniej z Polkami :huh:

A może "Madziary" się do nas w tym roku wybior?? Może czescy czy słowaccy s?siedzi?

Mocno międzynarodowa ekipa się robi. To fajnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...