Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    27

  • Artix

    13

  • pablos

    11

  • robson

    11

  • Administrator
hotel zarezerwowany

PS

dajcie t? liste na pocz?tek tematu!!

Lista powędrowała na pocz?tek w?tku i znajduje się w pierwszym po?cie. Wszystkie wpłaty będ? na bierz?co aktualizowane.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak, jest to oplata zlotowa. Lista wplat jest aktualizowana na podstawie wplat codziennie okolo godziny 13 i nastepny transfer okolo godziny 17.

Odnośnik do komentarza

je?li już mozna cokolwiek zamawiać to poproszę : koszulki XXXL i M chyba że będziesz miał Mariusz jakie? bardzo malutkie dla najmłodszych :) to się polecam .... wpłata jeszcze nie dokonana .. ale w ci?gu najbliższych godzin pofrunie ... a na maile z WDW nikt nie odpowiada !tut .

Nie lubię dzwonić a pewnie będę musiał :) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W tym roku my też będziemy tzn. ja z żon? i z synkiem.

Wieczorem pójdzie przelew, proszę o koszulki L i M

jeżeli byłyby jakie? mikro rozmiary typu XS to kupiłbym tak? dla juniora

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie wiem co bedzie w tak odleglej przyszlosci..

jak mnie nie zagonia do roboty,to sie stawie, a wczesniej oplace zlotowe oczywiscie,a spac to chyba nie musze, a jakby co mieszkam w odleglosci 30 km od rynii,albo umre (kulturalnie sie zdrzemne) w krzakach...

mam stosunkowo malo lat wiec mi to chyba jeszcze przystoi...

Jak rozumiem taka opcja przechodzi?

Odnośnik do komentarza

Chociaż nie jestem częstym uczestnikiem zlotów to tym razem mnie ta impreza nie może omin?ć. Wpłata zrobiona i pokoik też już jest. Do zobaczenia !!!

P.S Brzoza wypadałoby sie jako? zgrać z wyjazdem ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

Wplata zrobiona, pokoik zarezerwowany :) Widze jakies zamieszanie z rozmiarowka - ja poprosze jedna na 170 cm wzrostu, szczupla pani ktora ma czym oddychac (nr 38) i druga na pania troche mniej szczupla ;)

Pojawimy sie w piatek popoludniu :)

P.S. Mariusz przepraszam ale Monica zrobila wplate i zapomniala wpisac mojego nicka w tytule przelewu. O ile w ogole to przejdzie, bo warunki mBanku do przelewu z zagranicy sa straszne:D Badzmy dobrej mysli:)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
P.S. Mariusz przepraszam ale Monica zrobila wplate i zapomniala wpisac mojego nicka w tytule przelewu. O ile w ogole to przejdzie, bo warunki mBanku do przelewu z zagranicy sa straszne:D Badzmy dobrej mysli:)

Damy rade ;)

ja poprosze jedna na 170 cm wzrostu, szczupla pani ktora ma czym oddychac (nr 38) i druga na pania troche mniej szczupla

Hmm... A mogę prosić o jak?? fotkę pogl?dow? na PM? <joke> :)

OK... postaramy się dobrać wymiarowo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...