Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    27

  • Artix

    13

  • pablos

    11

  • robson

    11

Jesli Qwaki dostarczy Burga i mnie przyjmiecie to ja też chętnie sie tam pojawię aby zabawić się razem z wami i swoj? Smoczyca. :P (A czy moge zabrzć ze sob? krzyżówki na 70 bo nie maj? prawka może zrobi?). :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jesli Qwaki dostarczy Burga i mnie przyjmiecie to ja też chętnie sie tam pojawie i zwami sie pobawie razem ze swoj? Smoczyca.

Zapraszamy :P

(A czy moge zabrzć  ze sob? krzyżówki na 70 bo nie maj? prawka może zrobi?).

Nie wiem o co chodzi ale... możesz :)

Odnośnik do komentarza
Jesli Qwaki dostarczy Burga i mnie przyjmiecie to ja też chętnie sie tam pojawie i zwami sie pobawie razem ze swoj? Smoczyca.

Zapraszamy :P

(A czy moge zabrzć  ze sob? krzyżówki na 70 bo nie maj? prawka może zrobi?).

Nie wiem o co chodzi ale... możesz :)

Chodzi czy mogę zabrać dzieci na speedfight bo nie wiem czy zrobi prawo jazdy aby mógł przyjechac na Burgi 150.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Chodzi czy mogę zabrać dzieci na speedfight bo nie wiem czy zrobi prawo jazdy aby mógł przyjechac na Burgi 150.

Na Speedfight' cie czy na UH 150... bez znaczenia. Wpadajcie :P

Odnośnik do komentarza
Chodzi czy mogę zabrać dzieci na speedfight bo nie wiem czy zrobi prawo jazdy aby mógł przyjechac na Burgi 150.

Na Speedfight' cie czy na UH 150... bez znaczenia. Wpadajcie :P

Dzięki :):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Będę - z racji tego że jestem oszczędnie zbudowany zrobiłem już przed chwil? sobie rezerwację na 4 os. - dwa pokoje 2 os. ... jako? się chyba zmieszczę !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!w00t No to zarezerwowane

Ravenka + Lamus przybęd? !w00t

Małe sprostowanie z tego co powiedziała mi Pani prowadz?ca rejestracje nie ma takiej opcji jak Pokoje 2-osobowe z łazienk? (w segmencie 4- os).

Pokoje 2 osobowe s? dostępne tylko w hotelu lub pawilonie „JODŁA” bior?c pod uwagę cenę oba przypadki należy uznać jako luksusowe !w00t

Tak więc proszę o małe sprostowanie chyba że ta pani była nie doinformowana.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Małe sprostowanie z tego co powiedziała mi Pani prowadz?ca rejestracje nie ma takiej opcji jak Pokoje 2-osobowe z łazienk? (w segmencie 4- os).

Wyst?pił mały bł?d w opisie. Zmiany zostały wprowadzone w po?cie informacyjnym na pierwszej stronie.

Pani Elżbieta jest trochę zaskoczona duż? ilo?ci? telefonów w sprawie zlotu :blink: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Melduję chęć uczestnictwa w Dniu Dziecka organizowanym w WDW RYNIA.

Niczego nie rezerwuję. Padnę tam, gdzie będzie wolna podłoga.

P.S. Jeżeli kto? ma problem ze skuterem na zlot, to chetnie służe pomoc?.

Przy okazji chciałbym postawić każdemu kufel ambrozji (Mariusz poproszę cię o pomoc w realizacji). Wszak zaprzyjaĽniony salon i serwis Burgmanii

Odnośnik do komentarza

Widzę, iż zaczyna powoli zbierać się coraz większa ekipka.

Postaram się również pojawić na zlocie - ale w chiwli obecnej nie mogę zadeklarować na 100%.

Takie małę pytanko - istnieje możliwo?ć przybycia na zlot bez wcze?niejszego zarezerwowania pokoju w przypadku ich braku - a postawienia gdzie? małego namiotu?

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza

Niestety, w osrodku w Ryni (ani w poblizu) nie ma mozliwosci ustawienia namiotu. Juz sama wzmianka namiotow w 2005 roku wywolala istna burze. Namioty tym razem zostawiamy w domu :angry: .

Odnośnik do komentarza

Ja sie z Wami w tym roku raczej nie spotkam na żadnym zlocie.

W pierwszych dniach lipca pojawi się na ?wiecie nasze pierwsze dziecko :angry::D;):D

A to jest dla mnie wazniejsze nawet niż Burgmania.

Ale bedę z Wami duchem a i Wy ze mn? jak s?dzę wirtualnie jakie? :angry:

Może bedzie jaki? spocik gdzie? na południu to na jeden dzień się pojawię ale żadnych dłuższych wypadów w sezonie letnim nie przewiduje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...