Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    27

  • Artix

    13

  • pablos

    11

  • robson

    11

  • Sympatycy

Witajcie... :P

Tak samo jak Wy nie mogę się doczekać zlociku... !flower

Jednakże ja już jutro opuszczam dom i kieruję się nad Zalew Zegrzyński... Posiedzę tam od jutra, do czwartku, by póćniej we czwartek wieczorem zajechać już do Ryni...

Z racji tego wyjeżdżam już jutro o 07.30... :)

TAM na miejscu dostępu do neta, raczej miał nie będę, więc chciałbym napisać Wam wszystkim... :)

DO ZOBACZENIA 1 Czerwca na III Zlocie Burgmania. :P

Uważajcie wszyscy na siebie na trasie... pamiętajcie, że lepiej się trochę spóĽnić, niż wogóle nie dojechać...

Życzę Wam udanej pogody w trakcie dojazdu i zadowolenia(tym, którzy będ? pierwszy raz) z pobytu z Nami. :)

Pozdrawiam serdecznie i DoZoo :)

Odnośnik do komentarza

Ja mogę potestować temperaturę wody :P na testowanie " tego czego?" nawet sie nie pcham, będę się przygl?dać z bezpicznej odeległo?ci :P:D

Odnośnik do komentarza

Niestety koreanski szerszen w serwisie od 10.06 - zerwany pasek wkrecil sie w naped i jakis kawal metalu - uszkodzony naped i obodowy napedu i nicholery niewiadomo na kiedy bedzie ... czesci jada ale w ktora strone niewiadomo. naszczescie mam naklejke burgmanii na aucie :D

Wiec bede testowal co sie da

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wstępny plan imprezy III- ciego Ogólnopolskiego Zlotu Maxiskuterów w Rynii *Burgmania 2007*

Pi?tek:

1. Godzina 12.00:

Powitanie pierwszych uczestników imprezy.

2. Godzina 13.00:

Rejestracja w biurze zlotowym uczestników imprezy oraz recepcji, przygotowanie stoisk wystawowych, czas wolny.

3. Godzina 15.00:

Start imprezy. Ruszamy z gastronomi?.

4. Godzina 16.00:

Prezentacje pojazdów*, pokazy, jazdy testowe.

5. Godzina 19.00:

Ruszamy z zabaw?- muzyka, karaoke, oficjalne powitanie go?ci, zabawa do białego rana.

Sobota:

1. Godzina 11.00:

Przygotowanie do parady, ustawienie pojazdów w szyku.

2. Godzina 12.00:

Start parady w kierunku Radzymina.

3. Godzina 12.30:

Przewidywany wjazd na plac główny w Radzyminie. Powitanie przez burmistrza miasta. Czas wolny na foto.

4. Godzina 13.30:

Parada rusza w kierunku Rynii.

5. Godzina 14.00:

Wjazd na teren o?rodka WDW Rynia, rozpoczęcie zabaw, konkursów.

6. Godzina 16.00:

Jazdy testowe*, prezentacje, otwieramy bar, wywiady, rozmowy o tematyce maxiskuterowej.

7. Godzina 19.00:

Impreza z muzyk?, karaoke.

8. Godzina 20.00:

Oficjalne rozdanie nagród** za konkursy, quizy itp.

9. Godzina 22.00:

Pokaz fajerwerków przygotowany przez Poznańsk? Elitę Skuterow?.

10. Godzina 22.15 >...

Zabawa do białego rana.

Niedziela:

1. Godzina 12.00 >...

Pożegnanie się z uczestnikami zlotu.

* Jazdy testowe skuterami marki Yamaha, Suzuki, Vectrix

** Nagrody przewidziane za udział w konkursach to kaski, kurtki, rękawice, polary, pasy nerkowe, koszulki, kosmetyki i inne.

Teraz tak... Mamy zaklepan? pierwsz? prezentacje w Europie (poza targami w Mediolanie) na imprezie zamkniętej maxiskutera elektrycznego o który gło?no w europejskich mediach. Mam tu na my?li:

vectrix.jpgKLIK! Vectrix

Mamy obiecane cztery elektryczne Vectrixy w tym napewno dwa do jazd testowych! Napewno będziemy potrzebować wielu gniazdek 220V :P

Wła?nie tocz? się rozmowy w sprawie obecno?ci na zlocie w Ryni jedynego w Polsce pojazdu rejestruj?cego tego typu imprezy.

PIERWSZE W PL MOBILNE CENTRUM MONITORINGU I KIEROWANIA OCHRONˇ

Z innych ciekawostek warto wspomnieć, że podczas imprezy będzie można dokładnie przyjrzeć się Peugeotowi Satelisowi 250- nowo?ć na naszym rynku.

Warto też napisać o nagrodach, których w tym roku będzie sporo i będ? naprawdę atrakcyjne ! WARTO BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSACH i QUIZACH :D

Odnośnik do komentarza

No pieknie, PIEKNIE. Tego jeszcze nie bylo, chyba przeloze wyjazd i sie pojawie! Mam nadzieje ze bedzie mozliwa rejestracja i oplaty na miejscu dla dwoch osob. Dzieki Atrix za szybka odpowiedz!! A co byscie powiedzieli na mecz w pilke nozna (jest tam nawet przyjemne trawiaste boisko) Suzuki vs Yamaha , czy inne mecze z innymi markami? Zeby nie bylo to meczace to np. mecze po 15 min. Chociaz nie wiem czy starczyloby czasu poniewaz jest tyle atrakcji..

Odnośnik do komentarza

zapowiada sie GRUUUBO! wpadne na bank- niestety dopiero w sobote-mam nadzieje że bedzie jeszce opcja żęby się zarejestrować :D

Odnośnik do komentarza

Plan jest do niczego :D Nie widzę żadnego hasełka, co w tre?ci miałoby wydĽwięk"micha". Jak nie podjem, to jeszcze schudne i będę głupio wygl?dał. Reszta OK. I tak się piszę na wszystko, bo zamierzam bawić się tam z Wami wszystkimi.

scottie co do alkoholu. Pewnie, że bez alko się bawimy (jak już cały wypijemy, oci?cie)

Do zobaczenia w Ryni

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Drogowiec glodny nie bedziesz :D Micha oczywiscie wieczorem prosto z grilla ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
;) Przepraszam , ale czemu tak wczesnie na ta parade jedziemy ??  !scooter

Że niby całonocne imprezowanie to bez alkoholu czy tak ??  :D

A tak wogóle to plan cacy :P

Scottie słyszałem, że przy szlabanie ORMO będzie rozdawać baloniki do dmuchania, to wiesz trzeba uważać.

TEST :P

Scottie wysyłam Ci na meila alkoholowe-liczydełko w Excelu (jak masz możliwo?ć wstawić je na jaki? server to podaj link dla innych)

Znalazłem link http://www.parpa.pl/download/AlkoholoweLiczydelko.xls

Odnośnik do komentarza

Ahtung ahtung !!!!!!

Do odst?pienia zarezerwowany pokój 2-osobowy w Hotelu od pi?tku do niedzieli wł?cznie.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PM.

Niestety nie będzie nas na całym zlocie ale odwiedzimy was w sobotę.

Pozdrawiamy Shrek i Fiona.

:D

Odnośnik do komentarza
Drogowiec glodny nie bedziesz :D Micha oczywiscie wieczorem prosto z grilla :P

Artix qrna.... ja bez kolacji moge balować, ale bez ?niadanka nie ruszam się z wyrka. To jest mój największy problem. Zabieram najwyraĽniej swój prowiant. Kawę porann? sobie zrobi? na "bombowcu" ;)

I tak przyjadę......

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Informacja dla Organizatorów.

Baloniki?? Ja moge nadmuchac :) Nawet z pięć :P

Scottie zobowi?zał się nadmuchać balony. :P:rolleyes:

1.06. DZIEŃ DZIECKA.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drogowiec, ?niadanko to chyba nie jest w "all inclusive", tym niemniej polecam Ci

"Port Pilawa" na rybkę z rana (przedpołudnia;)) jakie? 2 - 3 kilometry w stronę Nieporętu, po prawej stronie. Jedno?lady nie s? im wrogiem :rolleyes:. Ew. poprowadzę.

Czesto tam bywam w łikendy... "Okonki" albo "miętus" s? the best !

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pytanie do organizatorów : czy istnieje możliwo?ć, aby przyjechały z nami jeszcze 2 osoby i uczestniczyły w zlocie po dokonaniu opłaty na miejscu? Czy nie maj? po co jechać, bo po prostu wpuszczani będ? tylko Ci, co znajduj? się na li?cie zlotowej?

Muszę dać rzeteln? odpowiedĽ dwójce chętnych na ostatni? chwilę (oczywi?cie nie licz? na koszulki... !tut )

Odnośnik do komentarza
Pytanie do organizatorów : czy istnieje możliwo?ć, aby przyjechały z nami jeszcze 2 osoby i uczestniczyły w zlocie po dokonaniu opłaty na miejscu? Czy nie maj? po co jechać, bo po prostu wpuszczani będ? tylko Ci, co znajduj? się na li?cie zlotowej?

Muszę dać rzeteln? odpowiedĽ dwójce chętnych na ostatni? chwilę (oczywi?cie nie licz? na koszulki... !bicz )

Pytanie nie calkiem do mnie, ale postaram sie na nie odpowiedziec, zwlaszcza ze u Organizatorow moze juz byc naprawde krucho z czasem.

Oczywiscie, ze nikt z chetnych do udzialu w zlocie nie zostanie odeslany w kwitkiem. Problemem na pewno beda koszulki zlotowe, bo liczba osob rejestujacych sie po terminie, przekroczyla wszelkie oczekiwania. Nie wiem na obecna chwile, jak to bedzie z innymi zlotowymi gadzetami. Byly po prostu przygotowywane na okreslona liczbe osob.

Jesli maja gdzie spac i sa zdecydowani na "pewne ustepstwa" to zapraszamy !tut .

PS. Niedobory koszulek i innych gadzetow, bedzie sobie mozna "odbic" biorac udzial w wielu konkursach. Nagrody w tym roku sa naprawde ciekawe i jest ich nadzwyczaj duzo :lol: .

Odnośnik do komentarza

Karola...Ja zadałem wczoraj takie prawie takie samo pytanie Mariuszowi na priv...i z tego co wiem,to je?li dadz? rade dostać się za brame...to wszyscy s? mile widziani !tut

Odnośnik do komentarza

Powtarzam swoj? propozycję czy jest kto? zainteresowany pokojem???

Ahtung ahtung !!!!!!

Do odst?pienia zarezerwowany pokój 2-osobowy w Hotelu od pi?tku do niedzieli wł?cznie.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PM.

Niestety nie będzie nas na całym zlocie ale odwiedzimy was w sobotę.

Pozdrawiamy Shrek i Fiona.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam wszystkich !guns chętnie wzi?łbym ten pokój , ale tylko na jedn? noc no i z kim? do spółki !wchair jest kto? chętny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...