Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    27

  • Artix

    13

  • pablos

    11

  • robson

    11

Mariusz, je?li myslę o tym samym pojeĽdzie, co ma być objeżdżany, to może tak jeszcze co? graj?cego na uszy? :) !winkiss !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja chcę testować :) , a jak się okaże że jednak nie chcę !piwko , to mój Wojtek przetestuje za mnie !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też się zgłaszam !winkiss , je?li rzeczywi?cie jest to konieczne TU, zamiast na miejscu :) .

Dodatkowo gwoli informacji, nad Zegrzem urzęduję już od Wtorku, gdyż AKURAT złożyło Mi się wt-czw. szkolenie więc trochę dni do odpoczynku będzie...

Pozdrówki, Kuba !piwko

Odnośnik do komentarza
Proszę o zabranie na imprezę w Rynii strojów k?pielowych  :lol:

Echmmm... no więc ja mam i strój k?pielowy i wspomnian? przez Pilota piankę... Czy w zwi?zku z tym Ojciec Dyrektor mógłby uchylić r?bka tajemnicy i doradzić, co by było m?drzejsze?

Ze względu na ograniczon? pakowno?ć naszego sprzęta (kufrów - niet), nie chciałabym targać i jednego i drugiego !winkiss

Z góry dziex za matczyne rady !piwko

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Strój k?pielowy chyba bardziej wskazany... choć oczywi?cie jak kto? zapomni stroju to żadna tragedia się nie stanie... Będzie pluskanie w wersji "naked" jak to kiedy? na zlocie w Garbatce !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mała informacja odno?nie naszej imprezki...

Na zlocie, w godzinach póĽno wieczornych, będzie możliwe odbycie "jazdy próbnej" ciekawym... no wła?nie... nic więcej nie mogę zdradzić bo to niespodzianka :lol:

Będzie mega premiera, będzie oficjalne odsłonięcie, będ? ?wiatła reflektorów, będzie nagroda dla pierwszych beta testerów whist .

Proszę dopisywanie się chętnych na "jazde" !TAZ

no oczywi?cie ja z Rav się piszemy na wszystkie testy,

także te w strojach k?pielowych.

Co samo przez się rozumie które? z nas pozostanie trzeĽwe do godzin póĽno wieczornych, ale które to teraz nie zdradzę ... podtrzymajmy tę nutę tajemniczo?ci ;)

Ps. moneta zawsze może posiadać dwa orły :P

Odnośnik do komentarza
Strój k?pielowy chyba bardziej wskazany... choć oczywi?cie jak kto? zapomni stroju to żadna tragedia się nie stanie... Będzie pluskanie w wersji "naked" jak to kiedy? na zlocie w Garbatce !TAZ

"naked"?

wchodzę w TO

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

Tester? To ja baaardzo chętnie. Tylko prosił bym by te testowanie nie było zbyt póĽno coby jeszcze przed cisz? nocn? wypić jakie? piwko... a to tak by zmienić Garbatkow? kolejno?ć !walkm

Odnośnik do komentarza

Ło matko !!! Tylu tych testerów się zgłasza, że albo ta maszyna tego nie przeżyje, albo trza będzie przesun?ć start sobotniej parady :P

!walkm

Odnośnik do komentarza
Ło matko !!! Tylu tych testerów się zgłasza, że albo ta maszyna tego nie przeżyje

Jak nie przeżyje, to znaczy, że dobrze przetestowana :P

W razie co, mogę co? przetestować !flower

Odnośnik do komentarza

Mimo moich gabarytów nie pływam jak boja, ale jak kotwica, więc się boję :P , a testy to??????????????????????????? !flower

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...