Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zróbmy niespodziankę dla dzieciaków z domu dziecka


elqjp

Rekomendowane odpowiedzi

O której godzinie jest planowane wożenie dzieciaków?

Raczej w godzinach po południowych, my?lę, że od ok. 14:00. Wcze?nie rano będ? atrakcje opisane przez Jarka. A tak po obiedzie, na luzie i może będzie już mniejsze słoneczko :lol:

Ja lecę po południu w piatek ok. godz. 17:30 wyjadę z Konstantynowa, możemy się gdzie? spotkać i polecieć razem :D . Nie musimy sie za bardzo ?pieszyć bo Dzieciaki wsi?d? do autobusu ok. 16:30.

Można też przyjechać w sobotę rano.

Ogromna pro?ba, aby osoby chętne na pobyt z noclegiem dzwoniły do o?rodka, tel. już podałem i rezerwowały noclegi i posiłki.

Takiej całkiem mizerii nie będzie bo cały czas namawiane s? osoby do powożenia i wiem na pewno, że przyjad? też współtowarzysze naszej czarnogórskiej wyprawy: Jakub na XJ 1200 i Paweł na Transalpie- DZIĘKI CHŁOPAKI :) .

Pozdrawiam i Zapraszam

RobB. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RobB.

    17

  • Artix

    4

  • pablos

    4

  • drogowiec

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pisze o mizerii, a wychodzi na to, że sam pojade nie na 2 a na 4 kółkach bo jak pisałem wcze?niej w niedziele mam w szkole w Wawie pokaz dyplomowy kończ?cy moj? podyplomówke i muszę zabrać garniak, dwie pary butów i jeszcze pare pierdół. Poza tym w sobotę rano mam odebrać chłopca od nas z okęcie bo wraca z wycieczki ze stanów na która zabrała go drużyna ŁKS-u.

Obiecałem mu że go zabiorę a nie wiem jak a pogoda będzie i ile klamotów zza wielkiej wody przywiezie, a myłsę, że polonia amerykańska mogła go obdzielić.

Z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza

No i u mnie nieco się zmieniło, ze względu na to, ze trzeba zabrać do Bolimowa kupę klamotów: picie i dary oraz odwieĽć kierowcę autobusu też dzisiaj jadę samochodem.

Rano w sobotę skoro ?wit wsiadam na 200 i popędzę z powrotem do Bolimowa.

Więc je?li kto? chce się doł?czyć w sobotę to proszę startuję ok. 8:00 z Konstantynowa i lecę przez Mileszki, Brzeziny, Jerzów, Skierniewice.

Pozdrawiam

RobB. whist

Odnośnik do komentarza

No i po imprezie.

Oczywi?cie WIELKIE WIELKIE DZIEKI dla RobaB za nieograniczon?, bezintersown? pomoc we wszystki. !wchair :lol::lol:

Oczywi?cie nieograniczone podziękowanie dla wszystkich, którzy wsparli nas finansowo.

Podpowiedzcie proszę gdzie najlepiej i najwygodniej wrzucić zdjęcia? Jest ich ponad 200.

Odnośnik do komentarza
Podpowiedzcie proszę gdzie najlepiej i najwygodniej wrzucić zdjęcia? Jest ich ponad 200.

Załóż konto na picassa. Trzeba ?ci?gn?ć sobie program. Znajdziesz goTUTAJ. Załóż konto i jechane.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować za pamięć okazan? przez YARECK’a.

Krótki li?cik oraz naszywka lub, jak kto woli plakietka sprawiły mi wiele rado?ci !tut :(:(:(

Kupię ładna ramkę, oprawię li?cik i powieszę na ?cianie w widocznym miejscu…

Nad plakietk? jeszcze się zastanowię czy przyszyć j? do kurtki czy umie?cić razem z li?cikiem w ramce…

Wielkie dzięki…

Odnośnik do komentarza

Postaram się aby wszyscy otrzymali listownie takie podziekowania (chyba, że kto? otrzymał już ode mnie osobi?cie). Adresy mam z allegro lub z przelewów. S? chyba tylko dwa tajemnicze przelewy gdzie żadnych danych do przesyłki nie ma.

Z góry jednak przepraszam za nierówne dostarczanie podziękowan, ponieważ plakietki się skończyły i czekam na kolejne juz zamówione.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Yareck - dzięki za wspaniałe słowa i super sympatyczny upominek.

Mój udział to była kropla w morzu działań organizatorów.

Dlatego to wielka przyjemno?ć i zaszczyt być jednym z trybików tej wspaniałej ludzkiej machiny zwi?zanej z "zróbmy......."

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
to wielka przyjemno?ć i zaszczyt być jednym z trybików tej wspaniałej ludzkiej machiny zwi?zanej z "zróbmy......."

Dla mnie też

Dzięki YARECK.

Pozdrówka

P.s. tylko dlaczego rzesyłka dszła na adres mojej byłej żony??????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...