Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zróbmy niespodziankę dla dzieciaków z domu dziecka


elqjp

Rekomendowane odpowiedzi

koordynatorem lokalnym na woj.?więtokrzyskie jestem co roku ja, natomiast podajcie jakie regiony Was interesuj?, dam wtedy namiar.

proszę pamietajcie, że paczki mog? wręczać tylko wolontariusze GN, natomiast chętnie widz? pomocników oraz osoby wskazuj?ce ?rodowiska z potrzebami

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RobB.

    17

  • Artix

    4

  • pablos

    4

  • drogowiec

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Hej ho !

Byc mnie nie bedzie, bo to juz po moim urlopie ale standartowo poprosze o podanie kodu BIG SWIFT i moze i nazwy banku !scooter

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

W zwi?zku z tym, po wspólnym ustaleniu z RobemB. założyłem subkonto na swoim koncie Inteligo gdzie można wpłacać nawet najdrobniejsze sumy. Z funkcjonowania konta na życzenie każdej osoby będę mógł się rozliczyć. JEST TO KONTO TYLKO I WYŁˇCZNIE Z PRZEZNACZENIEM NA ÓW PIKNIK!!!Oto jego numer:

Jarosław Jan

50 1020 5558 1111 1088 3010 0369

Proszę uprzejmie, choć jest stronka wcze?niej !tut

Z góry dziękujmy !scooter

Pozdrawiam

RobB. !tut

Odnośnik do komentarza

Mamy kolejn? wpłatę, tym razem od KAROLINY.

WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI!!!

Ponieważ w niektórych bankach konieczne jest podanie adresu wła?ciciela konta to go podaję:

Jarosław JAN

91-089 ŁódĽ

Ossowskiego 4/11

Odnośnik do komentarza

Kod SWIFT to: BPKOPLPW

Skopiowałem to ze strony Inteligo więc domy?lam się że już teraz wszystkie dane s? znane.

Nazwa banku to : PKO BP SA

Acha. Dodam że mamy trzeci? wpłatę. Dzięki wielkie dla darczyńcy i czekamy na kolejne.

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie nieco od?wieżyć temat.

Niestety jak dot?d firmy, w których byłem odmówiły pomocy albo kazały zadzwonić póĽniej, daj?c lekko do zrozumienia, iż mało chętnie pomog?.

Będę jeszcze starał się wyprosić jakie? gadżety, które udało by się sprzedać, np. breloczki, smycze, czapki itp. itd.-sami wiecie o co chodzi.

Może jak kto? z Was zna kogo? z salonu moto, samochodowego czy jakiego? innego, to mógłby spróbować co? wyprosić. Wystawiliby?my to na allegro z zaznaczeniem jaki jest cel aukcji - może tak co? wpłynie?

Jak cosik mi się uda wyszarpn?ć to będę od razu pisał. :lol:

Odnośnik do komentarza

Z góry zaznaczam, że nie chodzi mi o nabijanie postów tylko o lepsz? akurat tego widoczno?ć.

Dzi? RobB dokona wpłaty zaliczki, WIĘC NIE MA JUŻ ODWROTU BO ZALICZKA PRZEPADNIE!!!Musimy dozbierać resztę kasy!!

Chętni na pobyt w rzeczony weekend (15-17 czerwca) w o?rodku proszeni s? o rezerwowanie miejsc bo czym bliżej imprezy tym ich będzie coraz mniej.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem od firmy GrandysDuo 25 kalendarzy na rok 2007 do spieniężenia na cele imprezy.

PoradĽcie proszę czy wystawiać je z cen? wywoławcz? (jesli tak to jak?) czy od 1 zł?

Mam też 6 kartek z podpisem Hołka (nie komentuję tej ilo?ci !happybth )

ACHA. Od darczyńcy prosz?cego o anonimowo?ć dostali?my 500,- zł.

Prosimy o kolejne datki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Tak jako? dziwnie temat przygasł... może warto go przypomnieć... dzieci czekaj?...

Ja ze swojej strony deklaruję drobn? pomoc finansow?. Jutro będzie przelew.

Masz racje Dragon,

przelew zrobiony. :(

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że temat trochę się ruszył... Trochę okłamałem RobB-a... Przelew zrobiłem dopiero w tej chwili... tytuł wpłaty ORDD...

Mam nadzieję, że przybędzie wpisów z inromacj? o pomocy przy zbiórce pieniędzy bo teraz jest (chyba) licho...

Edit.

RobB-ie.

Może warto poinformować na forum jaki procent pieniędzy jest już zebrany???? Może wszyscy już my?l?, że jest po problemie...że już jest ich dosyć...

Odnośnik do komentarza
Może wszyscy już my?l?, że jest po problemie...że już jest ich dosyć...

Do tych, co ewentualnie tak my?l?.

Na pewno nie jest "po problemie". POza tym je?li pieniędzy zostanie, to i tak trafi? do dzieciaków. Nikt ich nie zaanektuje na cokolwiek innego.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Czuję się wezwany do tablicy, więc odpowiadam:

Wczoraj wpłyn?ł na konto kolejny datek (WIELKIE DZIĘKI!!!). - nie czuję się upoważniony do podawania od kogo i ile więc tego nie czynię.

Na koncie jest obecnie 718 zł plus jeszcze kwota, która ma RobB.

Zaznaczyć trzeba, że już zapłacona jest zaliczka w kwocie 500,- zł.

Jutro wystawię na allegro kalendarze od GrandysDuo-może cosik się sprzeda. Tylko prosze o poradę: czy robić cenę wywoławcz? czy kup teraz. Kalendarzy mam 25, a przy aukcjach wieloprzedmiotowych sprzedaje się za cenę ostatniego na li?cie zwycięzców.

!tut whist Wła?nie odebrałem sms z banku, że wpłynęła kolejna wpłata!!!

UWAGA! Mamy na koncie 1718,- zł.

WIELKIE, WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza

Już uzupełniam informację, u mnie jest zdeponowane 1200 zł z czego zaliczka 500 zł już poszła.

W sumie uzbierali?my więc 2918 zł.

Starczy to już na pobyt dzieciaków, niestety na dodatkowe atrakcje to ci?gle za mało !tut

Najgorzej, ze Roka, która obiecała autobus stwierdziła, że może dać co najwyżej 9 osobowego busa, no i nagle mamy kłopot z transportem. Bo do dyspozycji mamy tego busa i co najwyżej 3 samochody osobowe po 4 miejsca.

Je?li kto? może nam pomóc w tej kwestii to bardzo proszę, może kto? ma autobus, który za cenę paliwa dowiózłby dzieciaki ?!

WSZYSTKIM DARCZYŃCˇ :) WIELKIE DZIĘKI :)

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
Już uzupełniam informację, u mnie jest zdeponowane 1200 zł z czego zaliczka 500 zł już poszła.

W sumie uzbierali?my więc 2918 zł.

Starczy to już na pobyt dzieciaków, niestety na dodatkowe atrakcje to ci?gle za mało :)

Najgorzej, ze Roka, która obiecała autobus stwierdziła, że może dać co najwyżej 9 osobowego busa, no i nagle mamy kłopot z transportem. Bo do dyspozycji mamy tego busa i co najwyżej 3 samochody osobowe po 4 miejsca.

Je?li kto? może nam pomóc w tej kwestii to bardzo proszę, może kto? ma autobus, który za cenę paliwa dowiózłby dzieciaki ?!

WSZYSTKIM DARCZYŃCˇ !tut WIELKIE DZIĘKI :)

Pozdrawiam

RobB. :)

Witam,

Ja też zrobilem mały przelwik.

Autobusu nie mam ale jak przydadz? się moje 400 to jestem do dyspozycji :)

Zawsze cztery miejsca więcej :)

Pozdrawiam

|wistak

Odnośnik do komentarza
|liczne dzięki Swistaku :):):):)

Nawet 20 zł to już co?, a 400 to już :)

pozdrawiam

RobB. :)

Nic wielkiego może chociaż tak sie przydam :)

Juz my?lałem że mowisz o 400PLN aż tak wysoko nie mogłem zalicytować :)

Pozdrawiam

|wistak

Odnośnik do komentarza
Jak widać trzeba zebrać minimum 5140 zł i zważywszy na ?rodki jakimi dysponuje MOPS lepiej liczyć na siebie

Halo... Burgmaniacy... potrzeba jeszcze zebrać około 2200 zł + na autobus... członkowie "elitarnego" klubu i nie dadz? rady???? Lipa.... Sięgnijcie do kiesy... a potem sobie pomy?lcie, że za Wasz? 10-chę jakie? "skrzywdzone przez los" dziecko ma u?miech od ucha do ucha...

Odnośnik do komentarza

Jak |wistak rzekł, tak zrobił.

WIELKIE DZIĘKI!!!

Jak zacznie działać 4um motocyklistów to my?lę, że też cosik ludzie dorzuc?, tylko na razie forum nie działa.

Postanowiłem, że kalendarze wystawię na allegro jak ruszy forum motocyklowe - po prostu większa liczba osób się o nich dowie - to po pierwsze; po drugie - na każdym kalendarzu, po jego drugiej stronie będzie podziękowanie za zakup i tym samym zasilnie budżetu imprezy oraz podpisy dzieci i wychowawców z Domu Dziecka dla których ów piknik ma być.

Podobnie zrobię z kartkami od Hołka.

Jak wystawię aukcje to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Wpłynęły kolejne pieni?żki!!!

M.in. za wylicytowany znaczek i jeszcze od jednego darczyńcy.

Mamy już na koncie 3238,17 zł.

JESTE|CIE WIELCY!!!

Liczyłem też na forumowiczów z forum motocyklowego, ale jak zapewne wiecie już od miesi?ca ponad forum to nie działa i nawet nie mogę ich poinformować o przebiegu akcji i o innych sprawach dotycz?cych pikniku.

Czekam na info (od wła?ciciela o?rodka) o kosztach pobytu w o?rodku "U Le?niczego" dla chętnych na spędzenie tam więcej niż jednego dnia.

Po szybkim podliczeniu koszt pobytu 30 dzieci + jazda konna wierzchem + jazda wozem konnym + ognisko i disco + zwiedzanie Nieborowa to 3300,- zl.

Nie moge znaleĽć danych co do zwiedzania Arkadii i skansenu pod Łowiczem - RobB! może masz te dane?

No i pozostaje kwestia dowozu. Dzi? spróbuje cosik ustalić z koleżank? z pracy - jej znajomy już nas wiózł, więc cosik może się wymy?li.

Acha. Jutro wystawiam zapowiadane kalendarze. Cenę wstępn? ustaliłem na 10 zł za sztukę - to chyba nie jest zbyt wygórowana cena?

I wła?nie wpłynęła kolejna 100.

Jak łatwo policzyć mamy 3338,17,- :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...