Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zróbmy niespodziankę dla dzieciaków z domu dziecka


elqjp

Rekomendowane odpowiedzi

|pieszę z wyja?nieniami.

Odno?nie kosztów zwiedzania to dla młodzieży wej?ciówka kosztuje:

Nieborów - 6 zł,

Arkadia - 4 zł,

Małrzyce skansen - 4 zł.

Doro?li płac? X2.

Oczywi?cie próbujemy wynegocjować zwolnienie od opłat, ale idzie ciężko.

Co do kosztów pobytu nas to wygl?da to na chwilę obecn?:

Za łóżeczko w domkach płacimy - 35 zł od osoby,

?niadanko - 10 zł,

obiad - 15 zł,

kolacja- 10 zł.

Proszę wpisujcie się na listę kto i kiedy przyjedzie.

mamy zaklepane 3 domki po 12 miejsc, 2 pokoje 2 os. i 2 po 4 os + węzeł sanitarny.

Więc gdyby nas było więcej to warto to wiedzieć już teraz.

Dla dzieci zaklepany jest jeden pawilon i domek.

Dzięki Panu Bogdanowi z Tuszyna problem dowozu został rozwi?zany :)

Aby było taniej P. Bogdan zostawi Autobus na terenie o?rodka, a odwieziemy tylko kierowcę do Tuszyna i przywieziemy Go z powrotem w niedzielę.

Dzięki temu koszty spadn? z 1000 zł na 500. Najprawdopodobniej znajdzie się też sponsor, który je pokryje ?!

Och gdyby TAKICH LUDZI BYŁO WIĘCEJ - DZIĘKI PANIE BOGDANIE i DZIĘKI PANI DYREKTOR :)

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RobB.

    17

  • Artix

    4

  • pablos

    4

  • drogowiec

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Gość YARECK

Zapraszam wszystkich chętnych na umilenie dzieciom pobytu na pikniku w o?rodku "U Le?niczego" w miejscowo?ci Joachimów Mogiły (dawny o?rodek wyp. TVP i Polskiego Radia).

Na temat pikniku więcej info:

http://forum.motocyklistow.pl/MOTOCYKLICI-...d33-t65484.html

Współrzędne owej miejscowo?ci:

N = 52°03'27,7'' = 52,05769° = 466407 m

E = 20°12'09,2'' = 20,20257° = 582425 m

Z Łodzi jedzie się przez Brzeziny, w Jeżowie skręcamy w lewo na Sochaczew i w Bolimowie w prawo. Reszta na mapce bo szczerze mówi?c nie wiem jak to opisać.

http://mapa.szukacz.pl/?x=579695.67&y=468445.01&zoom=3

Można też umówić się w Łodzi i wspólnie pojechać na miejsce, będzie raĽniej.

Z Warszawy jedzie się do Żyrardowa, dalej drog? nr 50 na Wiskitki, za Wiskitkami w lewo jak na mapie:

http://mapa.szukacz.pl/?x=579695.67&y=468445.01&zoom=3

Je?li kto? zna lepsz? drogę b?dĽ mógłby co? dopisać do przebiegu trasy to proszę o pomoc.

Całe atrakcje dotycz?ce pikniku przewidziane s? na sobotę 16 czerwca, natomiast dla chętnych, którzy chcieliby spędzić w o?rodku weekend obowi?zuj? następuj?ce ceny:

Jesli chodzi o pobyt osoby dorosłej spoza Państwa grupy i bez wyżywienia

cena wynosi 30zł/os/za dobę.

Ceny osób trzecich : ?niadanie 12zł/os, obiad 18zł/os(zupa, II danie,

sok), kolacja 12zł/os

Je?li chodzi o rezerwacje noclegów radzę się spieszyć.

Tu s? namiary na o?rodek:

http://www.ulesniczego.pl/

Dzieci licz? na Nas. ZAPRASZAM.

P.S. Nadal trwa aukcja i zbiórka pieniędzy.

http://www.allegro.pl/item189339229_aukcja...9_w_lodzi_.html

:P Wla?nie wpłyn?ł kolejny przelew na kwotę 400,- zł od wspaniałych użytkowników burgmanii. WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI!!!

Mamy na koncie 3808,66 zł

Odnośnik do komentarza

Dzieki kolejnym wpłatom mamy na koncie 4694,12 zł

BRAWO I DZIĘKI!!! :D:lol::lol:

Mam nadzieję że niebawem pęknie magiczne 5 tysi, czekam na sygnał z Autotrapera co do kolejnych gadżetów.

Posiłbym o deklaracje - raczej pewne- kto się zjawi, jak nie na cały weekend to w sobote.

Odnośnik do komentarza
Gość |wistak

Jest jeszcze Firma z któr? cały czas rozmawiam i jestem dobrej mysli ze cos wrzuca na konto więc może 5 kola uda sie szybko przekroczyć.

Moj post wcze?niejszy gdzie? znikn?ł. Wiec informuje ze w tej sprawie widze sie jeszcze raz z wlascicielem i bede go :P !pomidor !pomidor skutecznie namawiał :D !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

5000,- JUŻ PĘKŁO DZIĘKI WPŁACIE WSPANIAŁEGO DARCZYŃCY!!!

WIELKIE DZIĘKI. :( !pomidor !pomidor !OKK

Co nie znaczy, że nie może tym razem pękn?ć 6000,-

Ja jutro wpłacę 259,- zł (dostałem od jednego z nauczycieli w SpeakUp School trzy słoiki drobniaków).

Po włacie drobniaków i dwóch innych wpłatach za kalendarze mamy 5600,-. !OKK

Aż pytanie samo ci?nie się na usta: CZY PĘKNIE SZE|Ć TYSI???

Odnośnik do komentarza

PĘKŁO !!!!!!!!!!!!!!

Dzięki wpłatom Kolce_de i Jej Koleżanki, oraz Talce, który już dawno oferował Swoja pomoc mamy 6100 !OKK

JESTE|CIE KOCHANI :D !holiday

Oczywi?cie tego co zostanie po imprezie nie przepijemy tylko za to będ? kupione dla dzieciaków gry, tak aby mogły się wspólnie bawić oraz będzie to zacz?tek zbiórki na kolejna imprezę B):( , a CO TA MA BYĆ OSTATNIA ?!

Otrzymali?my też niezły stosik ciuszków i tu muszę podkre?lić rolę DROGOWCA, który jak już przestał się włóczyć po Czarnogórze to poszwendał się po zaprzyjaĽnionych firmach i przywiózł nam cały stos T-shirtów i innych ciuchów.

Przywiózł też swoje wyroby z czego panienki z 9DD będ? szczególnie się cieszyć.

Również Profesor podrzucił nam na Grotniki 2007 niezł? reklamówkę darów !holiday !tut

A znacie takiego Kolegę MARIO, który uchodzi za baaardzo oszczędnego, a tu dostajemy WIELKˇ pakę z prezentami MARIO jeste? WIELKI ;)

Przyznam się Wam, ze z przekazanych nam przez Sponsorów darów na Grotniki 2007 podebrałem ich nieco i z tego zostało przekazane 86 zestawów dla Dzieciaków w Porszewicach oraz pozostałe koszulki od sponsorów, a reszta będzie przekazana w czasie imprezy w Bolimowie.

Nie gniewacie się chyba ?!

Dziękuję Wam Wszystkim BARDZO i zapraszam w najbliższ? sobotę do Bolimowa - trzeba powozić Dzieciaki :(

A w Niedzielę również możecie z Nami pozwiedzać naprawdę ciekawe miejsca:

Nieborów, Muzeum Figur w Sromowie, Skansen w Maurzycach gdzie odbęd? się pokazy wikliniarstwa i garncarstwa.

Ponieważ pomagać nam bedzie profesjonalny przewodnik PTTK z Łowicza, przesympatyczny Pan Eligiusz, my?lę, że będzie to ciekawe.

Pozdrawiam

RobB. !OK

Odnośnik do komentarza

To wszystko dzię WAM. ;) !holiday !tut :D

Dodam, że dzi? kończy sie aukcja RARYTASU podarowanego przez Anne Marie Jopek i Marcina Kydryńskiego na nasz? akcję i na chwile obecn? niejaki Pan Delfiii daje 1500,- zł.

Za dotychczas zebrane pieni?zki kupiłem już dzieciom trambambule i darta elektronicznego do ?wietlicy (jeszcze o tym nie wiedz?) oraz opłaciłem dwum chłopcom wycieczkę do Krakowa.

Chce tez kupić po żelazku dla każdego usamodzielniaj?cego się w najbliższym czasie dziecka i dla trzech dziewcz?t, które w zeszłym tygodniu rozpoczęły start w samodzielne życie. Mam nadzieję, że akceptujecie moje pomysły????

Je?li kto? ma inny prosze pisać.

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że cały czas dla usamodzielniaj?cych się wychowanków, którzy musz? się urz?dzić, prowadzimy zbiórkę mebli i wyposażenia dla Ich nowych mieszkanek.

Jak kto? np. wymienia sobie meble na nowe, a stare s? w dostatecznym, do dalszego użytkowania stanie, to je przewozimy darmo Wychowankom ;).

Tak, że prosimy w razie czego o informację o takiej możliwo?ci, no powiedzmy do 100(150) km od Łodzi !tut

Pozdrawiam

RobB. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kto się wybiera na piknik i jak wygl?da sprawa zakwaterowania w domkach - czy jakby co to s? jeszcze miejsca?

Ja się zastanawiam - ale ?rodek sesji i nic jeszcze nie mogę obiecać... :D

Odnośnik do komentarza

Ano wła?nie, już czas najwyższy aby zaklepywać noclegi !!!!!!!

Tak jak już wcze?niej pisałem, mamy zarezerwowane 2 domki:

Za łóżeczko w domkach płacimy - 35 zł od osoby,

?niadanko - 10 zł,

obiad - 15 zł,

kolacja- 10 zł.

jak to wygl?da POPATRZ TU

Pomijaj?c chęć sprawienia frajdy dzieciakom, to okolica jest przepiękna, niedaleko(500m) jest bardzo sympatyczny zalew i w takie upały to naprawdę nie warto siedzieć w mie?cie :( !V

Odno?nie rezerwacji proszę dzwonić do Pani Emilii w o?rodku "U Le?niczego" w celu dokonania rezerwacji, tel.:502628025

Zapraszam i z góry dziękuje za przyjazd :(

Pozdrawiam

RobB. :)

Oczywi?cie, że możecie wpa?ć też tylko w sobotę na samo wożenie Dziecików, też będzie miło, ale stracić ten wieczorny zapach rozgrzanych drzew i ł?k w Puszczy Bolimowskiej-to strata niepowetowana :(

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o 4um motocyklowe to na razie szczerze powiem, że mizeria w kwestii chetnych na przyjazd.

Wprawdzie Knight Riders obiecali przyjechać ale na razie zero odzewu na mój mail - może dlatego że koleżanka Tita ich namawia ija już się nie wtr?cam.

Ogólnie obmysliłem plan wstepny takowy, żeby od rana dzieci postrzelały do tarcz z pistoletu paintballowego (niestety normalnego paint balla nie będzie jak mnie wczoraj poinformował organizator) oraz pojeĽdziły na konikach, w autach terenowych z Autotrapera i inne.

Wożenie na dwóch kółkach przewidziałem na popołudnie. Chyba że kto? ma inny pomysł?

No i już wiem !scooter :rolleyes: , że Knight Riders nie będzie. Termin i miejsce im nie pasuje.

Cosik nas mało chyba będzie. No cóż - takie życie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorki, że się wtr?cam.

Z tego co widzę w w/w info program sie trochę rozjeżdża.

Czy nie można oprócz tego co napisane przeznaczyć czę?ć darów na nagrody i zrobić dzieciakom trochę konkursów.

Wiem że zależy to od tego w jakim wieku te dzieciaki s? (można dopasować do grup wiekowych)

My?lę że to by było niezłe wypełnienie programu i radocha dla dzieciaków (co? sie wygrało).

w w/w info nie ma nic o konkursach st?d moje sugestie.

Czy przewidziana jest muza na żywo (jeżeli tak to daje to jeszcze więkcze pole do popisu do konkursów)

Nie znam dokładnie czasu trwania festynu ale różnorodno?c możliwo?ci wypełnienia czasu jest bardzo bogata (jak nie wyjdzie jazda skutrami - to scenariusz wariant "B")

Pozdrówko!

PS. Impreza na zasadzie festynu integra wielopłaszcyznowa (czę?ć dzieciaków jeĽdzi na czym? tam inne bior? udział w konkursach - nikt się nie nudzi)!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Wożenie dzieciaków powoduje wiele usmiechów po obu stronach .... tak mi się to podobało i odcisneło na mojej psychice pozytywne wibracje, że jeżeli tylko nic się złego nie wydarzy przybędę na skuterku, zapowiedział się także Shrek więc będzie Nas już dwóch.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chciałbym bardzo pojechać z Wami. Masz rację Pablos, wrażenia z wożenia dzieciaków pozostawiło na długo ?lad gdzie? w ?rodku.

Ale nie mogę się wybrać, mam rocznicę ?lubu no i będzie małe spotkanie rodzinne.

My?lę, że podobna okazja niebawem nadejdzie.

Grzesiek

Odnośnik do komentarza

Profesor. Oczywi?cie masz rację i konkursy będ?, bedzie strzelanie do tarczy z markera pain balloweg, kokurs celno?ci z dmuchawki, pokaz pszczelarski, wożenia autami terenowymi, jazda wierzchem na koniach, przejeżdżka wozem konnym do lesniczówki i mini zoo, no i jak się uda wożenie na dwóch kółkach.

Nie problem z tym że może być nudno bo raczej nie bedzie, tylko z tym, że dzieci wiedz? że motocykli?ci i skuterzysci przyjada a tu może być mizeryjka.

Nie ma tez problemu z wożeniem bo jak bedzie trzeba to sam bede jeĽdził ale chodzi o obecno?ć nasz?/wasz?.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...