Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
2 godziny temu, NooSzymoN napisał:

Witajcie moi mili:), ponieważ Kruzenszterna, Siedowa i kilka innych żeglarskich klasyków znam(y) na pamieć, proponuję dla odmiany wyskoczyć w sobotę na Woodstok.  Przelot tam S3, a powrót trasą dowolnie wybraną. Przez NRD:ph34r: wzdłuż granicy lub przez naszą piękną OjczyznęB) znanymi drogami.  Wyruszamy z Orlenu w Podjuchach o 11:00 i prosimy o punktualne przybycie. Dziękuję za uwagę, można się rozejść i szykować do wyjazdu:lol:

1. Szymon (ukryta opcja niemiecka)

2. marekb9t (jawna opcja niemiecka)

3. Kamil (opcja ojczyźniana)

Proszę więcej info. np. o której planowany powrót?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, bilety napisał:

Proszę więcej info. np. o której planowany powrót?

To zależy od wybranej trasy powrotnej. Opcja polska to powrót tak na 18-19 w Szczecinie.  Wariant NRD to pewnie w domu ok. 20, może trochę później. Kwestia do dogadania, bo wiem, że niektórzy chcą wieczorem wyskoczyć na Wały.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, Kamil an400 napisał:

Romek Ty masz pasek i pantograf

Romek Ty masz łańcuch i pantograf

To co on właściwie ma?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, NooSzymoN napisał:

Witajcie moi mili:), ponieważ Kruzenszterna, Siedowa i kilka innych żeglarskich klasyków znam(y) na pamieć, proponuję dla odmiany wyskoczyć w sobotę na Woodstok.  Przelot tam S3, a powrót trasą dowolnie wybraną. Przez NRD:ph34r: wzdłuż granicy lub przez naszą piękną OjczyznęB) znanymi drogami.  Wyruszamy z Orlenu w Podjuchach o 11:00 i prosimy o punktualne przybycie. Dziękuję za uwagę, można się rozejść i szykować do wyjazdu:lol:

1. Szymon (ukryta opcja niemiecka)

2. marekb9t (jawna opcja niemiecka)

3. Kamil (opcja ojczyźniana)

4. bilety

Kto jedzie z nami, wpisujcie się śmiało, żaglowce Wam nie odpłyną

Odnośnik do komentarza

Witam,

Czy ktoś z kolegów dzisiaj może nocką jeździ?

Przyjechałem na tallschips i przy okazji bym zobaczył kawałek Waszego miasta.

Pzdr

Krzysiek

PS mam nadzieję, że przestanie padać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za miło spędzony dzień było naprawdę fajnie. Plan wykonany byliśmy na placu boju Owsiaka, obiad zgodnie z tradycją GZ i oczywiście NRD.

Odnośnik do komentarza

marycha szkoda ze wczesniej nie przeczytalem ,bym wyskoczyl z toba,teraz jestem na promilach niestety.Za tydzien bede w piasecznie na 4oo.jak bedzie mozliwosc to sie odezwe

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, marekb9t napisał:

Dzięki chłopaki i dziewczyny emoji23.png szkoda że pogoda nie dopisała ale i tak było .....2f4601dc08589a784ffa90b7092dc366.jpgaa14fc554d292704843880e963be926b.jpg0523a02910f0442565f386c22791f370.jpg75f051ce2ff8a8941eb071fa393119e1.jpgee477527a8d25ace78efd3e75b561440.jpg4c369c189b913953a918c5d6cc3cc68c.jpg45c3bfa7513f419ef208b8e0f522ed70.jpgec828ed246c601892110d88b61f3bd0b.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Było zajefajnie 

 

Odnośnik do komentarza



marycha szkoda ze wczesniej nie przeczytalem ,bym wyskoczyl z toba,teraz jestem na promilach niestety.Za tydzien bede w piasecznie na 4oo.jak bedzie mozliwosc to sie odezwe
 
 
 


Nie ma problemu
Ja właśnie wróciłem na camping.
Zaliczyłem koncert oraz pokaż ogni
Jutro pewnie pojadę rano do portu zobaczyć za dnia żaglowce i jadę do Międzyzdrojów
Jak będziesz u mnie na wsi to oczywiście się odzywa23401037b0e384cd9c601637271c33ac.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Zajefajna wycieczka chłopaki Festiwal w Woodstock  zaliczony!OKK

powrót troszkę nieprzyjemny  do gaci  byłem  cały  zlany , Malina od kolan w dół  zmarznieci  ale  dotrwalim  do  końca  i po ciepłej  kolacji zaliczyliśmy  Wały Chrobrego  i pokaz  ogni 24 w w domku jeszcze raz  dzięki za wspaniale spędzony  dzionek

17324b6f77e0968ec30e7846ba6f9ed4.jpg5384bc626044fca57d5ef1bd6b01de14.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wybiera się ktoś na jakieś lody o 17:00? Bez pomysłu gdzie, najchętniej połączone z jakąś nie za długą przejażdżką, bo na 19:00 do kościoła :notworthy:

Odnośnik do komentarza

Jadę niebawem kosić działkę i gdzieś koło 14-tej jadę polatać w koło komina, może jakiś obiadek albo lody. Ktoś może ma wolne i chce się dołączyć?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Rogierro napisał:

Jadę niebawem kosić działkę i gdzieś koło 14-tej jadę polatać w koło komina, może jakiś obiadek albo lody. Ktoś może ma wolne i chce się dołączyć?

Podjedz do mnie na boisko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
42 minuty temu, KriSSo napisał:

Ja chcę polecieć o 17:30 na pierogi do Nowego Warpna. Niestety, nie dam rady wcześniej.

A jedziesz sam czy z Jolą?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może nie wszyscy jeszcze wiecie, ale w piątek wybiera się do naszego miasta delegacja Grupy Wielkopolskiej  na Pyromagik 2017.

Wiem, że jest okres urlopowy i z frekwencją trochę ciężko, ale może udało by nam się, w jakimś gronie, spotkać z kolegami z Wielkopolski... 

Czy ktoś dysponuje czasem w sobotę, a można też podjechać wieczorkiem do Gryfina, do miejsca Ich noclegu, żeby spotkać się i spędzić z Nimi "kilka chwil", w jakiejś części Ich planu...??? 

Sobotni plan mają ambitny i jest możliwość dostosowania się do Nich, w różnych miejscach i o różnej porze: 

piątek:

 wyjazd z Poznania 10-11,

-przyjazd 13:30 14:00

- zakwaterowanie i biesiada na ośrodku ( gry i zabawy)....

sobota:

- 11:00 wyjazd do Krzywego lasu

- 12:30 - wyjaz do Nowe Warpno ( 70 km) 

- 14:00 -17:00 zwiedzanie /obiad/ taras widokowy ( lub prom do Niemiec -szlakiem przemytników)

- 18:00 - 23:00 Szczecin ( zwiedzanie, kawka,kolacja i fajerwerki)

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...