Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Godzinę temu, bodzio61 napisał:

jak bym się mógł 250dziesiątką dołączyć to ja tak ale to Obciach witać gości taką pojemnością......

 

Bodzio, co Ty za głupoty opowiadasz. Jaki obciach...? 250-tka to idealna pojemność do miasta, więc umawiaj się na jakiś etap z kolegami z PES-u.

Odnośnik do komentarza

Wojtku- będziemy w kontakcie, u mnie rodzina kwateruje i nie wiem czy zostanie na drugą noc, jeżeli nie i wyjedzie sobie w sobotę o jakiejś godzinie to się załapię na jakąś część spotkania- myślę, że na Szczecin- Bodzio- ja jeżdżę lekko podrasowaną 250 czyli Forzą 300

Odnośnik do komentarza
Dnia 7.08.2017 o 13:35, KriSSo napisał:

Ja chcę polecieć o 17:30 na pierogi do Nowego Warpna. Niestety, nie dam rady wcześniej.

Mamy w planie wizytę w Nowym Warpnie i mam ciche pytanko co do tych pierogów czy dobre i gdzie? Na diecie jesteśmy ale dobre pierogi to też dieta przecież nie?

8 minut temu, minimi1 napisał:

Wojtku- będziemy w kontakcie, u mnie rodzina kwateruje i nie wiem czy zostanie na drugą noc, jeżeli nie i wyjedzie sobie w sobotę o jakiejś godzinie to się załapię na jakąś część spotkania- myślę, że na Szczecin- Bodzio- ja jeżdżę lekko podrasowaną 250 czyli Forzą 300

Na piechotę "przybyj" byle byś był :) Jaka pojemność, jaki problem? Ludzie Misiek ma 650 a objeżdżam go 50tką syna na każdej trasie i zdążę odcedzić kartofle, zjeść, wykonać dziesięć telefonów i popracować nad dalszym remontem Willisa :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, minimi1 napisał:

Wojtku- będziemy w kontakcie, u mnie rodzina kwateruje i nie wiem czy zostanie na drugą noc, jeżeli nie i wyjedzie sobie w sobotę o jakiejś godzinie to się załapię na jakąś część spotkania- myślę, że na Szczecin- Bodzio- ja jeżdżę lekko podrasowaną 250 czyli Forzą 300

Piotruś, ja też nie wiem jak i czy się wyrobię, bo mam również najazd rodziny (zresztą już drugi weekend z rzędu, jedni wyjechali a drudzy i trzeci przyjeżdżają), więc nie wiem kiedy i jak uda mi się wyrwać, żeby spotkać się z chłopakami... W każdym razie będę śledził wątek i może gdzieś uda mi się Was złapać...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Urbi napisał:

Piotruś, ja też nie wiem jak i czy się wyrobię, bo mam również najazd rodziny (zresztą już drugi weekend z rzędu, jedni wyjechali a drudzy i trzeci przyjeżdżają), więc nie wiem kiedy i jak uda mi się wyrwać, żeby spotkać się z chłopakami... W każdym razie będę śledził wątek i może gdzieś uda mi się Was złapać...

Rodzina nomen omen z Wielkopolski -:) Pyromagic słynny się stał jakoś. Dlatego też będziemy się łapać- myślę, że ta jedna aczkolwiek piątkowa deszczowa noc im starczy 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, minimi1 napisał:

- myślę, że ta jedna aczkolwiek piątkowa deszczowa noc im starczy 

Jak będziesz ich trzymał całą noc na deszczu to na pewno więcej nie przyjadą... :)

Kto dzisiaj będzie pod Pleciugą?

12 godzin temu, Drek napisał:

Mamy w planie wizytę w Nowym Warpnie i mam ciche pytanko co do tych pierogów czy dobre i gdzie? Na diecie jesteśmy ale dobre pierogi to też dieta przecież nie?

Dobre pierogi w barze "U Magdy", po lewej stronie idąc z parkingu na końcu NW. 

Krisso ma chyba do nich telefon (przypadek?) i można zarezerwować porcje żeby się na miejscu nie okazało że już wyszły.

Odnośnik do komentarza
Nie odpalaj szkoda paliwa

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Jakby mi było szkoda na paliwo to bym jeździł 125-ką

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Będę

Dnia 5.08.2017 o 20:47, marekb9t napisał:

Dzięki chłopaki i dziewczyny emoji23.png szkoda że pogoda nie dopisała ale i tak było .....2f4601dc08589a784ffa90b7092dc366.jpgaa14fc554d292704843880e963be926b.jpg0523a02910f0442565f386c22791f370.jpg75f051ce2ff8a8941eb071fa393119e1.jpgee477527a8d25ace78efd3e75b561440.jpg4c369c189b913953a918c5d6cc3cc68c.jpg45c3bfa7513f419ef208b8e0f522ed70.jpgec828ed246c601892110d88b61f3bd0b.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Było zajefajnie 

 

Odnośnik do komentarza

A co tu burgifan ma na podwórku?

Powiem krótko; rano jadę.

Wiem, że mogłem wcześniej spytać, ale przysłowie pszczół mówi - lepiej późno, niż wcale: 

może ktoś z szanownych kolegów ma ochotę się przejechać jutro rano w charakterze eksperta oczywiście ? Powrót myślę tak nie później jak o 15.

Kto pyta, nie błądzi.

20170811_193704.jpg

Odnośnik do komentarza

Cos taki tajemniczy? Gdzie lecisz ja jestem 100km od Szczecina i myslalem o 200 ale pogoda na jutro deszczowa

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ok. 15 kopię Pająka w dupsko i zamierzam odnaleźć poznaniaków jeśli ktoś chce przyłączyć się (Szymon) do grupy poszukiwawczej to zapraszam. Miejsce spotkania dowolne. Myślę 3 orły. 15.30 ale się nie będę upierał

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mam nieplanowane spotkanie rodzinne i wygląda na to, że nie uda mi się z niego wymiksować. Ale jak by mi się poszczęściło, będę łapać Was na telefonicznie. 

Odnośnik do komentarza
Ja na Dominikanie ale z koniemto może podskocze, do której bedziesz sie kulal?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Iza dała mi czas wolny do 20. Potem muszę po nią wróci i zabrać na Wały

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Sytuacja rozwija się dynamicznie czekam na Gości z Gniezna

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...