Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy dzień spędziłem z Tomkiem Terminem poznaniaków pijaków nie udało się znaleźć a szkoda. bf14b8288d477949d664fcb29d1e54d7.jpge1d6d7f85a345e10a6aa33eeb818ab32.jpg14dbcdf0d43bb8b24ae3ce0009802f47.jpg667b348bc3f5799e642a262403f71509.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wprosiłem się wczoraj do Burgifana na kawę. Maszyna świetna, dał się przejechać - idzie jak burza, robi wrażenie, nawet na sąsiadach. Podłubaliśmy trochę przy klapce schowka i mocowaniu szyby.

Maciek musi jednak trochę popracować nad sobą - zmiana diety itp.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś wiadomo o Burku Kunisza? Co tam się stało przy przed-alpejskiej wyprawie?

Klimaty niezwykle udanego Leniwca 2017...

 

Odnośnik do komentarza

Sławku, nic szczególnego po prostu po konsultacji z Mirkiem prawdopodobnie strzelił pasek w skrzyni, aktualnie jestem na etapie wymontowania skrzyni i odesłania jej Mirkowi. Najgorsze było dwa dni na lawetach. Pozdrawam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 minut temu, kunisz napisał:

prawdopodobnie strzelił pasek w skrzyni

Współczuję, bo ja zaledwie godzinę spędziłem na lawecie, a nabawiłem się nerwowego tiku spoglądania w lusterko, czy skuter na wybojach drogowych się nie przechyla... 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, NooSzymoN napisał:

Awaria w trasie to straszna kicha. A skąd była ta sztafeta-laweta?

Pierwsza trasa Czechy Polska, druga Polska (wschód) - Polska (zachód)

4 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

Współczuję, bo ja zaledwie godzinę spędziłem na lawecie, a nabawiłem się nerwowego tiku spoglądania w lusterko, czy skuter na wybojach drogowych się nie przechyla... 

Żebym nie miał doświadczenia w przewożeniu skutera to też bym się nabawił nerwowego tiku, przecież te firmy w ogóle nie mają doświadczenia w przewożeniu motocykli a skuterów to już kompletny brak doświadczenia. Pierwsza trasa wynosiła 250 km a druga 520 km, ale wszystko zrobili pod moje dyktando i obyło się bez żadnych problemów, dotarłem tylko zmęczony jazdą.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, kunisz napisał:

Pierwsza trasa Czechy Polska, druga Polska (wschód) - Polska (zachód)

Żebym nie miał doświadczenia w przewożeniu skutera to też bym się nabawił nerwowego tiku, przecież te firmy w ogóle nie mają doświadczenia w przewożeniu motocykli a skuterów to już kompletny brak doświadczenia. Pierwsza trasa wynosiła 250 km a druga 520 km, ale wszystko zrobili pod moje dyktando i obyło się bez żadnych problemów, dotarłem tylko zmęczony jazdą.

Fajnie, że sobie poradziłeś, szkoda tylko, że wyjazd miałeś zepsuty (i skuter). Ale z drugiej strony zwiedziłeś kawałek świata lawetą, to musiało być ciekawe doświadczenie;).  Trzymaj się Rysiu.

Odnośnik do komentarza

http://serwer1437112.home.pl/projekt/index.php?option=com_content&view=article&id=210&Itemid=121

Witam,są chetni na zwiedzanie elektrowni w Borowie w sobotę 19-08 ,godzina do ustalenia,miejsce spotkania Kalisz Pom.

Potem można na rybkę

http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/46192,lubieszewo-ryby-lubie-czyli-niebo-w-gebie-nad-jeziorem-lubie.html

Chyba że wszyscy jadą na Zlot Militarny Borne Sulinowo

Odnośnik do komentarza

Mi to jest obojętne gdzie byle by z BOBkiem się spotkać co nie zmienia faktu że elektrownia jest całkiem atrakcyjna potem zawsze można do Bornego uderzyć

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

I tak trzymać

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Pogody nie zapowiadają ładnej

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Roman proszę Cię...

Miałeś napisać jedno słowo:

CZWARTEK !

A Ty mi jakieś wirusy proponujesz.

Oj co tu gadać, umieramy. Nasza GZ upada na ryj. Kiedyś już dużo wcześniej było widać zainteresowanie spotem, a teraz? Jest czwartek, prawie południe i nic. Cisza. Nie wiadomo czy ktoś będzie, a tym bardziej co robimy. Ogólnie doopa blada. Całkiem możliwe że będzie tak jak ostatnio; przyjedzie 6 osób (a nie 20 jak dawniej), z tego 3 puszkami, a i tak po 30 minutach wszyscy się rozejdą do domu, bo to mają gości, albo muszą być z dziećmi, lub przestraszą się deszczu.

Przykre to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...