Skocz do zawartości
Forum Burgmania

P.E.S. jedzie na PYROMAGIC 2017 11-12-13 VIII


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z faktem rozpoczęcia dyskusji i wstępnych przygotowań do wyjazdu PES-u na PYROMAGIC 2017 zakładam specjalnie ten temat.

http://www.pyromagic.pl/

Proszę o pilne wpisy kto jedzie ! 

ZYBEX rozpoczął już poszukiwania agroturystyki pod Szczecinem. Myślę, że odległość tak maksymalnie do ok. 20-30 km będzie odpowiednia. 

Hotele w Szczecinie absolutnie odpadają... ceny wyższe niż na Manhattanie... 

Do dzieła.!

Po wszystkich ustaleniach obowiązkowo dogadać i spotkać się musimy z GZ.!!!

Lista chętnych:

1-2. Drek i Asia

3-7. Zybex, Monika, Kinga, Julia, Marcin

8-9. JER2Y i Basia

10-13. Cappo, Asia, Marcin, Horacy

 

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MISIEK napisał:

Po wszystkich ustaleniach obowiązkowo dogadać i spotkać się musimy z GZ.!!!

Jak najbardziej, jak pojedziemy to mus !!!! Się spotkać z fajnymi ludźmi

Odnośnik do komentarza

Zybex już zajął się szukaniem noclegów Proszę więc o wpisy kto jedzie aby szybko ułatwić Zybexowi załatwienie rezerwacji.

Kochani - czas goni.!

 

Ja jadę pod warunkiem rozsądnych cen noclegów. Proponowane ceny noclegów w Szczecinie nie są do zaakceptowania.

W pierwszym poście tematu będę prowadzić listę chętnych na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

Jest jeszcze inna opcja w Szczecinie jest dom studencki -pokoje 2 osobowe a łazienka i kuchnia wspólna na korytarzu (cena do 36 zł osoba) zadałem pytanie co z motorami czekam na info

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, ZYBEX napisał:

Jest jeszcze inna opcja w Szczecinie jest dom studencki -pokoje 2 osobowe a łazienka i kuchnia wspólna na korytarzu (cena do 36 zł osoba) zadałem pytanie co z motorami czekam na info

Pytanie czy mają jeszcze wolne miejsca na ten termin.? Co do parkowania motocykli: trzeba będzie poszukać chyba jakiś parking strzeżony, a to już nie wyjdzie chyba tak tanio. 

Dlatego lepszym rozwiązaniem byłaby jakaś agroturystyka czy pensjonat w okolicach Szczecina. Odpada problem z parkowanie maszyn. Byleby mieli jakiś aneks kuchenny i lodówkę.

Dodano:

Zybex: Jeśli rozchodzi Ci się o Dom Studencki na ul. Chopina to naprzeciw jest parking strzeżony.

Ceny za parkowanie motocykli w Szczecinie wahają się w okolicach kilkunastu zł za dobę -więc nie ma tragedii. 

Kochani wpisujcie się szybko, byśmy wiedzieli ile szukać miejsc noclegowych - czekamy do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym pojechał ale właśnie wróciłem z urlopu i w poniedziałek idę pierwszy dzień do pracy - muszę ogarnąć co się tam dzieje. Odpowiedź dam w poniedziałek  po południu. Czy wyjazd do Szczecina planujecie w piątek od rana czy raczej na godziny popołudniowe?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, JER2Y napisał:

Czy wyjazd do Szczecina planujecie w piątek od rana czy raczej na godziny popołudniowe?

Też właśnie kończę urlop. Więc wyjazd tylko po pracy... Ja wyjadę chyba dopiero o 16:00. Hmm... chyba, że kierownictwo wyrazi mi zgodę na wcześniejsze przyjście do pracy, to o 15:00.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak widac w cenniku wykorzystują okazje do szybkiego zarobku5563abc30f330e02d2cdb78bb4d9ace5.jpg

Tyle tylko ze jest to w centrum imprezy 600 m do pokazu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No i pięknie. Ceny do zaakceptowania.

Ja jadę... Jeszcze jedna osoba albo najlepiej dwie i rezerwuję pokoik.

Czekam do jutra na chętnych.!

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Drek napisał:

Kto ogarnia rezerwacje? Każdy sam?

Wy macie pary - to możecie już rezerwować sobie pokoje. 

Ja czekam jeszcze na współlokatorów.!

 

Dodano:

z ostatniej chwili: w Szczecinie nie ma już miejsc.!

Pozostaje jedynie rozwiązanie z pensjonatem lub agroturystyką w okolicach Szczecina. Chętnie bym pojechał i poszukał takiej agroturystyki, ale nie mam na razie nikogo chętnego na współlokatora... A sam nie pojadę... Wyjdą za wysokie koszty noclegów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zarezerwowanej noclegi w Gryfinie -30 zł osoba (2 pokoje 3 osobowe i 2 pokoje 2 osobowe)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

5d860465fbd0b292e6d54212977f149f.jpg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Zarezerwowałeś wstępnie cztery pokoje ? Zybex - rozumiem, że jedziesz ? Z Moniką ?

Trzeba tylko dogadać sprawę opłaty za osobę/pokoje ? Co będzie gdy nie zapełnimy wszystkich miejsc ?

>> KLIK: baza w Gryfinie <<

>> KLIK: droga dojazdowa z bazy << - ok. 30km z bazy do Wałów Chrobrego

 

Będzie się działo !  Kto jeszcze jedzie ?

 

>> KLIK: Pyromagic 2017 <<

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli znajdzie się osobny pokój dwu lub trzyosobowy to jadę z kobitą. Powiedziała że samego mnie nie puści, też chce pooglądać .

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, JER2Y napisał:

Jeśli znajdzie się osobny pokój dwu lub trzyosobowy to jadę z kobitą.

Wszystko do dogadania. Razem z Zybexem ogarniemy wspólnie sprawę.

 

Dodano:

Z tego co widzę to zajęliśmy właśnie wszystkie wolne miejsca z pokoi które zarezerwował ZYBEX. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Misiek dopisz proszę 

Marcin(Capo),Asia,Maurycy,Horacy -jadą z nami w piątek -nocleg tez z nami.

Patrząc na tak Elitarne grono nasówa się plan:

piątek:

 wyjazd z Poznania 10-11,

-przyjazd 13:30 14:00

- zakwaterowanie i biesiada na ośrodku ( gry i zabawy)....

sobota:

- 11:00 wyjazd do Krzywego lasu

- 12:30 - wyjaz do Nowe Warpno ( 70 km) 

- 14:00 -17:00 zwiedzanie /obiad/ taras widokowy ( lub prom do Niemiec -szlakiem przemytników)

- 18:00 - 23:00 Szczecin ( zwiedzanie, kawka,kolacja i fajerwerki)

Inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, JER2Y napisał:

Ja również raczej wystartuję o 16 - postaram dogadać się w takim układzie z MIŚKIEM.

Drek: hmmm... na Tobie więc spoczywa zaszczyt przygotowania pokoju na nasz przyjazd B)

Odnośnik do komentarza

Z ostatniej chwili: niestety nie wiem czy pojadę Pyromagic. Wczoraj wieczorem zaproszono mnie na sobotnie rodzinne spotkanie, którego raczej nie wypada mi opuścić.

Dzisiaj wieczorem dam znać jak sprawa wygląda.???!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...