Skocz do zawartości
Forum Burgmania

P.E.S. jedzie na PYROMAGIC 2017 11-12-13 VIII


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już na priva do uczestników, że ze względu na rodzinne sobotnie spotkanie niestety nie będę mógł pojechać na Pyromagic.

Bawcie się dobrze i godnie reprezentujcie PES.

Odnośnik do komentarza

I jak tam było w tym roku? W zeszłym bardzo fajnie i miałem być również tym razem, ale plany się zmieniły, czekamy na fotki :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tego co wiem fest się bawili , tylko zdjęcia najpierw muszą być w photoshopie obrobione żeby można było na forum wrzucić ;) 

Odnośnik do komentarza

Jak ten czas zapiernicza, dopiero co pojechaliśmy a to za chwilę będzie tydzień. Ponieważ długi weekend miałem wypełniony wyjazdami do oporu, więc dopiero dzisiaj siadam do komputera i popełnię parę słów.

Przede wszystkim podziękowania dla wszystkich uczestniczek i uczestników, dużych i małych za zajefajny weekend w Gryfinie (i Szczecinie).  Plan jaki nakreślił ZYBEX został w pełni zrealizowany punkt po punkcie. W piątunio PYROMAGIC jednak sromotnie przegrał z biesiadą, tak więc na fajerwerki zawitaliśmy tylko w sobotę. Można by zacytować klasyka 

Zdjęcia... hm... powiem tak, na youtube są zamieszczone filmiki z PYROMAGIC 2017 (nie moje) ale w lepszej jakości niż te które zarejestrował mój aparat, więc sobie odpuszczę ich wstawianie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, JER2Y napisał:

Można by zacytować klasyka 

Buahahahahha Dobre :D:D 

 

12 godzin temu, JER2Y napisał:

PYROMAGIC jednak sromotnie przegrał z biesiadą

Wiadome - jak wynik walki lwa z antylopą :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...