Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Majówka Zachodniopomorska - Świnoujście 22-24 września 2017


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Wszystkim osobom, które zgłosiły chęć udziału w IV Majówce Zachodniopomorskiej i zostały wpisane na listę, przypominam, że czekamy na wpłaty do 1 września 2017r.

Brak zaksięgowanej wpłaty w tym terminie, równoznaczne będzie z wykreśleniem z listy uczestników.

Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem.

11 godzin temu, kowal napisał:

Przelew wykonany, nie chciałbym być postrzegany jako malkontent, ale zgodnie ze zgłoszeniem upieram się przy koszulce XL

Przepraszam Mariusz, wkradł się chochlik drukarski, ale już zostało to poprawione. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

LISTA ZOSTAJE OFICJALNIE ZAMKNIĘTA. 

Czekamy na zaksięgowanie wpłat na koncie. W poniedziałek - 4 września, w południe, usuwamy z listy osoby, które nie dokonały zapłaty za udział. Kwoty wpłacone gotówką zostały oznaczene symbolem (G) na liście. 

Teraz zostały nam ostatnie trzy tygodnie gorących przygotowań, więc bierzemy się ostro do pracy.

Do zobaczenia 22 września, w piątek w Świnoujściu. Z niektórymi uczestnikami już w czwartek 21-ego...

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.09.2017 o 13:46, Joasia70 napisał:

Pytanie do organizatorów przemiłych : od której można w piątek się meldować ??

W planie spotkania napisane jest, że przyjazd i zakwaterowanie planowane jest pomiędzy 17.00 a 19.00. Pewno jak pojawimy się wcześniej to nie będzie problemu, nie mniej jednak poczekajmy na oficjalny głos organizatorów :)

Przy okazji, z nat lecimy z Bydgoszczy i teraz jest pytanie: którędy? Czas i km podobne tak, więc ważna tu jest jakość dróg:

a) "10", Kalisz Pom., Drawsko, Płoty

b ) "10", Stargard, Goleniów lub po prostu przez Szczecin

c) Biały Bór (tam szybkie zdjęcie z "nad morza"), Koszalin?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kamil napisał:

(...)a) "10", Kalisz Pom., Drawsko, Płoty (...)

"Jakoś tak" leciałem rok temu skuterem i z nawierzchnią nie było problemu, w tym roku polecę podobnie.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Saper napisał:

"Jakoś tak" leciałem rok temu skuterem i z nawierzchnią nie było problemu, w tym roku polecę podobnie.

Saper, jeśli będziesz miał w planie odwiedzenie jakiegoś fortu piszę sie na twoje przewodnictwo, z synem Bartkiem . Pamiętam zeszłoroczne twoje opowieściprzy ognisku o Forcie Gerharda z perspektywy kulinariów i .......mega słuchowisko. Bartek też wspomina to jako jedną z najlepszych opowieści. Tak wiec do zobaczenia. Jak będziesz w czwartek, to na piątek biorę wolne.....

 

Odnośnik do komentarza

 

8 minut temu, czemil napisał:

Saper, jeśli będziesz miał w planie odwiedzenie jakiegoś fortu (...).

Jak będziesz w czwartek, to na piątek biorę wolne.....

 

Będę w czwartek wieczorem, jednak mam "blisko", i na piątek mam w planach Latarnię morską, "podziemne miasto" i ponownie forty - jeżeli starczy czasu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Saper napisał:

 

Będę w czwartek wieczorem, jednak mam "blisko", i na piątek mam w planach Latarnię morską, "podziemne miasto" i ponownie forty - jeżeli starczy czasu.

jesteśmy umówieni...........

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
25 minut temu, romeo1971 napisał:

Wojtuś a dlaczego goście nie są na liście uczestników? Ja bym chciał :D

Bo jeszcze lista gości nie jest potwierdzona... ale zgodnie z życzeniem, proszę bardzo :-)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Saper napisał:

 

Będę w czwartek wieczorem, jednak mam "blisko", i na piątek mam w planach Latarnię morską, "podziemne miasto" i ponownie forty - jeżeli starczy czasu.

MISIEK i GRZEGORZ z Grupy Wielkopolskiej - my też będziemy już w czwartek wieczorem. 

Jeśli można chętnie dołączę (dołączymy) do Was w piątek by zwiedzić forty.! 

A w czwartkowy wieczór liczę na spotkanie z przedstawicielami ze Świnoujścia. !piwko

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 5.09.2017 o 13:46, Joasia70 napisał:

Pytanie do organizatorów przemiłych : od której można w piątek się meldować ??

Joasiu, czekałem aż jakiś przemiły się odezwie ale nie doczekałem dlatego ja odpowiem na Twoje pytanie :)

Meldować można się w piątek od godziny 12-tej (choć pani kierownik ośrodka zapewnia mnie, że można już od rana)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Robsson napisał:

 ja odpowiem na Twoje pytanie :)

dziękuję PRZEMIŁY Robssonie za odpowiedź :)

planujemy "wesołym autobusem" śląsko-kieleckim przyjechać w piątek rano, skoro świt ;) tak koło 12.00-13.00,  jak się uda ;) i nacieszyć się polskim morzem ... do zobaczenia już za niedługo :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jeszcze 7 wstawań, jeszcze 4 dni pracy .... oj jak ja już się nie mogę doczekać :)

.... już za chwileczkę, już za momencik piątek z "majówką" zacznie się kręcić ; kręcić się będzie Joasia z "majówkowiczami", czy wszystkie buzie już roześmiane ??? :)

Odnośnik do komentarza

Na razie ciężko mówić o sprawdzającej się pogodzie, ale po prawie 2 tygodniach mniejszych i większych opadów, prognozy na przyszły weekend są na razie suche i słoneczne :) ...

PS. Trzymamy kciuki, bo pogoda ma być super. i już !OKK .

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, dr.big napisał:

PS. Trzymamy kciuki, bo pogoda ma być super. i już !OKK .

Taa...  ja może z natury jestem pesymistą :huh: ale czemu ja widzę że wracać do domu będziemy w deszczu :( 

ale nic to - mam nadzieje że sama impreza i spotkanie z Wami wynagrodzi wszelkie niedogodności. A ewentualny katar można leczyć w robocie po powrocie :) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pozostało 7 dni do rozpoczęcia naszego spotkania... :-)  Dla niektórych już nawet 6... Robi się bardzo gorąco ;-) przynajmniej dla nas, organizatorów... Zegar jakoś zaczął głośniej i  szybciej tykać... ;-(

Właśnie najbardziej stresuje nas pogoda, bo ona jest najważniejsza... Mamy nadzieję, że i w tym roku aura będzie nam sprzyjać... :-)

Do zobaczenia już za chwilę, już za momencik :-)

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Właśnie miałem to napisać... Załatwienie pogody zostawmy Andrzejowi B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...