Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Majówka Zachodniopomorska - Świnoujście 22-24 września 2017


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Kochani, dopinamy sprawy organizacyjne. Niedługo szczegółowe informacje, oficjalny program i rozpoczniemy tworzyć listę uczestników. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszą lokalną imprezą i bardzo nam miło słysząc tyle pochlebnych opinii o naszej wrześniowej Majówce.
Przyjaciele, członkowie GZ, przypominam że dla nas jest to obowiązkowa impreza i nikogo nie może zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Obowiązek obowiązkiem ale proszę mnie w razie czego zapisać na listę :-)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka



Roger, nie muszę Cię wpisywać. Pierwsze trzydzieści miejsc rezerwuje dla GZ. :-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, Urbi napisał:

Pierwsze trzydzieści miejsc rezerwuje dla GZ. :-)

no nie !!! a co to za nepotyzm ???? ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Urbi napisał:

Pierwsze trzydzieści miejsc rezerwuje dla GZ. :-)

Wojtek to poszedłeś grubo :msn-wink: Liczyłem że wpisując się na samym początku będę w czołówce listy, a teraz się okazuje że będę 32 !placz1

A w sumie to mogę być nawet 199 na tej liście, bo i tak będzie za.....jefajnie !V

Nie zapomnij tylko w sprawach organizacyjnych o;

24h wulkanizacji

walizce narzędzi od Sławka 

i fotelach dla "loży szyderców" :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Marcin 78 napisał:

A w sumie to mogę być nawet 199 na tej liście, bo i tak będzie za.....jefajnie !V

Marcin masz w 100% racji, nie ważne na którym miejscu na liście, po prostu trzeba tam być i koniec. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o dopisanie nas do listy chętnych : aneta_80 i producentkolder

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Burgmaniacy,

W imieniu organizatorów IV Majówki Zachodniopomorskiej informuję, że jesteśmy bardzo miło zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem naszą imprezą i cieszymy się bardzo na wrześniowe spotkanie z Wami wszystkimi.

Uspokajam wszystkich zainteresowanych, że tegoroczna Majówka Zachodniopomorska będzie miała podobną formułę do ubiegłorocznej z zapewnionymi noclegami i wyżywieniem oraz innymi atrakcjami. Dopinamy sprawy noclegów, więc na razie nie podajemy jeszcze szczegółowego programu i kosztów uczestnictwa. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, by tegoroczna edycja była jak najwyższym poziomie organizacyjnym.

Listę chętnych możemy w sumie uruchomić na pierwszej stronie tego tematu, co niebawem uczynię.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie martw się niepotrzebnie. Ci co organizują wiedzą co robią. Grunt to im nie przeszkadzać.


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
15 minut temu, przemo honda napisał:

Jejku , no prosze mnie tu nie  opierniczac , poprostu  wiem bo bylem w 2016  i bylo nas ..ile  30 osob , moze 40  i bylo bardzo  sympatycznie  i milo , ale jak widze liczbe 190 osob  to zaczynam sie niepokoić( o: nocleg, spokojny przbieg tego weekendu ,oraz grupową jazdę  z organizatorami).

Przemo, o nic się nie martw, damy radę. A dla przypomnienia, w zeszłym roku było 60 osób i było sympatycznie. W tym roku liczymy się z podobną frekwencją.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Burgmaniacy,

w imieniu organizatorów IV Majówki Zachodniopomorskiej informuje, że strona startowa imprezy została stworzona i wraz z listą potencjalnych uczestników.

Proszę o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi, sprawdzenie listy i poprawności wpisów oraz uaktualnienie swoich wstępnych deklaracji o wariant pobytu i rozmiar koszulki.

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi a :

Dnia 19.03.2017 o 09:19, KasiaP napisał:

Może i nam się uda w tym roku uczestniczyć w Majówce :)

Nam to znaczy z MarP ;)

a:

Dnia 19.03.2017 o 10:27, arturo-bb napisał:

W kalendarzu zaznaczone .

Na głowie stanę aby w tym roku przyjechać.

i mam nadzieję, że EwaB-B niekoniecznie na głowie ;) ale też pojedzie :)

 

No ale to niech sami jeszcze napiszą ;)

A rozmiar koszulki podam jak sprawdzę w domu tą z zeszłego roku :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o dopisanie do listy.

bilety war 1, koszulka męska L

Zosia war 1, koszulka damska M (a jeśli koszulka męska to S)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...