Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Majówka Zachodniopomorska - Świnoujście 22-24 września 2017


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku mam nadzieję że będę , że pomogę i że będę się świetnie bawić w waszym towarzystwie. Yes! ! !. DOZO w Świnoujściu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U mnie widzę, że Majówka rozpocznie się już 20.09.  na Rugii...!OK

Powrót oczywiście przez Świnoujście. Do zobaczenia 22.09.

Odnośnik do komentarza

My z Wiolką to już oczywiście obowiązkowo obiecujemy się zameldować jak co roku na tej cyklicznej imprezie.

No chłopaki -  jak chociaż połowa dojedzie z dzisiejszych chętnych to będziecie musieli zarezerwować cały ośrodek tym razem dla nas :D i tego Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jeśli bym nie przeszkadzał a było by wolne miejsce to proszę o dopisanie do listy Uczestników Pozdrawiam


Tatko ale ty skromny jesteś
Ja też proszę o dopisanie do listy uczestników.
Odnośnik do komentarza
Dnia 19.03.2017 o 20:03, SlawoyAMD napisał:

Saper kurcza, ja nawet braciszku nie chcę słyszeć, że Cię nie będzie... Znów będziesz miał najbliżej, gwarantuję :P

Przez momenty myślałem że tym razem ja będę miał najbliżej :) ale po przeliczeniu km Saper wygrywa o dwie wiorsty 

Odnośnik do komentarza
Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎20 o 23:06, irasko napisał:

U mnie widzę, że Majówka rozpocznie się już 20.09.  na Rugii...!OK

Powrót oczywiście przez Świnoujście. Do zobaczenia 22.09.

Hotele już zarezerwowane. :D

Odnośnik do komentarza

Forty warto zwiedzić, jest co pooglądać, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że są trzy i czasu potrzeba więcej. Ja w tym roku planuję zwiedzić podziemne miasto i latarnię morską, bo w ubiegłym roku zabrakło mi czasu. Jest więc powód do kolejnej wizyty na północno zachodnich krańcach Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, tym bardziej, że Lud tam żyje gościnny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
33 minuty temu, Saper napisał:

planuję zwiedzić podziemne miasto i

Narobiłeś mi smaka.

Może i ja się załapię ?

Jak nie pogonisz mnie kijem :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaaaaaaaa to byłem

Warto !

Jeśli jeszcze takiego przewodnika dostaniesz to będziesz mega zadowolony

 

DSC_56592.1.jpg

Gościu ma takie gadane że szok

A i w Forcie Gerharda też się udziela.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Saper napisał:

Forty warto zwiedzić, jest co pooglądać, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że są trzy i czasu potrzeba więcej. Ja w tym roku planuję zwiedzić podziemne miasto i latarnię morską, bo w ubiegłym roku zabrakło mi czasu. Jest więc powód do kolejnej wizyty na północno zachodnich krańcach Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, tym bardziej, że Lud tam żyje gościnny.

W zeszłym roku padło jeszcze hasło Peenemünde, jednak z tego co chłopaki z ZP mówili to taka wycieczka byłaby na cały dzień. Samo pojechanie i wrócenie to troszkę mało... majówka może być za krótka na wszystkie atrakcje a i chętni mogą nie dopisać. Oczywiście nikogo, na nic nie podpuszczam :P

2 godziny temu, Saper napisał:

Żeby nie było niedomówień i rozczarowania pisząc „podziemne miasto” miałem na myśli: http://www.podziemne-miasto.pl/

A, takie podziemne... ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
8 minut temu, Kamil napisał:

W zeszłym roku padło jeszcze hasło Peenemünde, jednak z tego co chłopaki z ZP mówili to taka wycieczka byłaby na cały dzień. Samo pojechanie i wrócenie to troszkę mało... majówka może być za krótka na wszystkie atrakcje a i chętni mogą nie dopisać. Oczywiście nikogo, na nic nie podpuszczam :P

Kamilu...faktycznie na taką wycieczkę potrzeba cały dzień... na miejscu kilka godzin się straci. Jest co oglądać...Opisywaliśmy to podczas "Krótkiego wypadu do NRD"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kiedy jakieś listy i wpłaty ? Zresztą niedługo będę miał okazję wpłacić do "rąk własnych" organizatora ;-)


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...