Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Majówka Zachodniopomorska - Świnoujście 22-24 września 2017


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie wielkie dzięki, jesteście zajebiści, nigdy bym się nie spodziewał że mnie odwiedzicie w sanatorium w drodze powrotnej do domku. Po prostu jestem dumny że jestem w PES-ie

Ps. Aż mi się łezka w oku zakręciła, jeszcze raz dziękuję, i nie mogę się doczekać kiedy znowu wskoczę na 2oo

IMG_20170924_150139446_HDR.jpg

IMG_20170924_150158074_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już w domu.w podróży powrotnej nie obyło się bez dreszczyka emocji.Dzieki za towarzystwo w drodze powrotnej Campto i Morwie.Organizatorom za przygotowanie imprezy A całej reszcie uczestników za fajny klimat i pogaduchy

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja już w domu. Bardzo dziękuje organizatorom za przygotowanie tak fajnej i udanej imprezy oraz Wam wszystkim za mile spędzony czas. 

My jeszcze w drodze powrotnej odwiedziliśmy naszego klubowego kolegę Dziadzia w senatorium - jego zaskoczenie i radość bezcenna. 

D4B0D92F-F7AF-4B8D-9131-59E660E56E90.jpeg

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu już w domu dziękuję Wszystkim za mile spędzony czas szczególne podziękowania dla Saperka za pomoc jakiej mnie udzielił oprócz niku Saper powinien mieć tytuł Człowiek który nigdy nikomu nie odmawia pomocy. Grzesiu wielkie dzięki i Ty Jesteś Wielki. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Przesyłam podziękowania dla wszystkich za wspólnie spędzony czas na wycieczce, przy ognisku, za wspólną zabawę i piątkowe zwiedzanie. Szczególne podziękowania dla organizatorów, dla całej Grupy Zachodniopomorskiej i przedstawicieli że Świnoujścia. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda dla bogaczy -tak można chyba podsumować wyjazd PES-u.
Podziękowania dla Organizatorów za wysiłek i trud w przygotowaniu i przeprowadzeniu spotkania.
Dzięki za wspólną podróż koleżankom i kolegom, za pogodę która nas cieszyła z każdym pokonywany kilometrem.
Do kolejnego wyjazdu!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Kocie za możliwość przejażdżki jedynym słusznym maxisqterem jaki w ogóle jest :) Oprócz mojego oczywiście ;) Tak na prawdę to jednego z czterech, ale namber łan :)

 

Odnośnik do komentarza

Jako lokales z GZ nie będę obiektywny ale wydaje mi się, że weekend był bardzo udany, dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas w siodle jak i przy szklance. Jesteście wielcy. Szacun dla kolegów organizatorów za ogarnięcie imprezy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śląsk powoli dojeżdża do domów. 

Dziękuję organizatorom za kolejne przemiłe spotkanie :) majówka we wrześniu jest najlepsza :)

Wszystkim uczestnikom za fajną atmosferę wielkie podziękowania :)

A szczególnie dziękuję "wesołemu autobusowi" : Aneta, Paweł za to że chciało się Wam nadkładać drogi :) ; Marku za zorganizowanie zwiedzania statku i :):) Aneta, Kasia, Paweł , Marek za całość :):) rowery, śmiech, dobry humor, pogaduchy, spacery po plaży :):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja już w domu. Dziękuję wszystkim za super zabawę i towarzystwo. Wielki szacun dla organizatorów za super ogarnięcie imprezy. A dla Krzytro i Morwy za towarzystwo w drodze powrotnej. Teraz czas odpocząć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

2/5 reprezentacji grupy śląskiej melduje się w domu:)

Dziękujemy Organizatorom za zorganizowanie majówki, a Wszystkim razem i każdemu z osobna za wspaniałe towarzystwo :) było super. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się znowu przyjechać :)

Podziękowania dla ekipy "wesołego autobusu" :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo ,super organizację i miło spędzony czas :) 

Bardzo proszę o wpisanie mnie na listę Majówki Zachodniopomorskiej 2018 -Bedę PIERWSZY :D 

Pytanie - Kto nakleił mi na kask wlepkę Grupa Zachodniopomorska ?? :D:D:D 

 

P.S. Ojciec czuje się dobrze ,najważniejsze ,że wszystkie elementy złożone do kupy i nic nie brakuje...Prawa ręka poskręcana śrubami,lewa ręka zagipsowana i lewa noga z tego co widziałem w jakimś stelażu a'la PCV.....Dziękuję za miłe słowa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ostatnia część grupy śląskiej wreszcie w domku. Dziękujemy organizatorom za bardzo mile spędzony czas. Było super. Asia,Kasia,Marek wam też bardzo dziękujemy za super towarzystwo. Pozdrawiamy

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

AAAAAAAA i byłbym zapomniał ,dziękuję bardzo Żonie Słavoya za doprowadzenie z bawialni do miejsca zakwaterowania :D 

 

Odnośnik do komentarza

Nic dodać nic ująć. Było jak zawsze. Wspaniale. Zastanawiam się gdzie jest Nat z Kamilem. Znowu się zgubili ??? c115eabfb6571b4f1bc5ce37b2cafc7f.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...