Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Majówka Zachodniopomorska - Świnoujście 22-24 września 2017


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Papuszki nierozłączki zameldowały się razem w domu o północy (po ponad 12 godz w trasie dopiero zebrałem się, żeby coś naskobać) 

Podziękowania dla Organizatorów za zorganizowania takiej fajnej Majówki we wrześniu :) a Wszystkim obecnym za przesympatyczne towarzystwo :) 

Szczególne podziękowania dla Zosi, Marka i Maćka za eskortę do Wolina, a zwłaszcza za pysznego rogala, który uratował nam życie na przymusowym postoju. 

Wszyscy wrzucają zdjęcia - to też wrzucę (jedyne z wyjazdu, jakie udało się zrobić):

Zdjęcie pt " gdzieś na S10"

PS Andrzeju doczekaliśmy się na Twoje Assistance ;)

 

 

CAM01459[1].jpg

Odnośnik do komentarza

Tymczasem szwendacz zaprowadził nas do Piotrkowa
3614dd232f4c6c3a36a46d0167eb886c.jpg
Ostatnie tankowanie.

Andrzej nic się nie martw, deszcz zostawiliśmy już gdzieś za nami, teraz nawet świeci słońce. Następnym razem będziesz musiał jechać z nami.

Kamil co się stało?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielkie podziękowania dla całej Grupy Zachodniopomorskiej za organizację. :clapping:

Już rezerwuję sobie urlop na przyszły rok. Do Wawy dotarliśmy dopiero dzisiaj zwiedzając jeszcze Toruń. 1530 km. to ładna cyfra jak na nieco dłuższy weekend :happy:.

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, Sławku- niestety kapeć :( na szczęście nie padało i udało mi się załatwić mechanika(jedynego w Nakle), który podjął się w niedzielę naprawy (kominek)

Ja również dziękuję Organizatorom za super imprezę (oby Wam się jak najdłużej chciało) :)

I wszystkim zaangażowanym za pomoc w poszukiwaniach:D

PS. Maćku rogal pycha (ratował nam życie w przerwie od jazdy);)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję całej Grupie Zachodniopomorskiej za miłe i ciepłe przyjęcie:D. Impreza była super mam nadzieję że w przyszłym roku też będę mogła uczestniczyć. Tak jak pisał Irasko dopiero dzisiaj dotarliśmy do domu.

 

P.S. Dziękuję Wojtkowi i Krissowi za duuuużo śmiechu.

Odnośnik do komentarza

Dotarlim-śmy z Endriem do Rzeszowa bez awarii i w jednym kawałku, więc dla Nas Majówka się zakończyła.
Dziękuję Organizatorom za przygotowanie i przeprowadzenie tak zacnej imprezy, a wszystkim uczestnikom za towarzystwo.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się na kolejnej.
Dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, nat napisał:

Grzesiu, Sławku- niestety kapeć :( 

No w tym roku to jakaś plaga "Gumisiów"...

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za spotkanie, dzięki za dobre humory, dzięki za rozmowy. Fajnie, że wszyscy szczęśliwie dotarli do domów.

Pojawiają się już wstępne plany spotkania za rok. Zapewniam, że będzie troszkę inaczej, ale klimat spotkania zostanie zachowany. Będzie morze, będzie ogień, będzie las, będzie kręta polatanka, będzie historia. Śledźcie temat. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Saper napisał:

Dotarlim-śmy z Endriem do Rzeszowa bez awarii i w jednym kawałku, więc dla Nas Majówka się zakończyła.

Jak już Saper napisał - dotarliśmy cali i zdrowi - choć w okolicach Bydgoszczy deszcz nas trochę zmoczył, a na autostradzie wiatr całą drogę próbował wtrącać Burgmany pod TIR-y :( 

Na liczniku przybyło 2040 km.  Przyłączam się do podziękowań za fajną imprezę.  Było super. :clapping::clapping: 

 

Odnośnik do komentarza

Wspaniała impreza. Perfekcyjna organizacja. Klimatyczna wycieczka w sobotę, mijaliśmy urokliwe miasteczka i wioski, to wręcz poezja. Tym bardziej, że nie było za długo, za krótko, postoje wymierzone idealnie i przyjemna kawka na ryneczku :) Miodzio. Pogoda idealna, wiadomo, że musiało tak być wystarczy spojrzeć na listę uczestników. W sobotę wieczorem przy ognisku deszcz był zamówiony. Było ciemno i to był czas na przeniesienie się na stołówkę. Muzyka została szybko zorganizowana, widać na fotach :). Wspaniały weekend i oby takich więcej. Wszyscy wrócili więc można myśleć i wręcz rezerwować miejsce w kolejnej edycji :). Kto nie był ma co żałować. Dziękuję Organizatorom za wspaniałą imprezę.

P.S. Campto musisz mnie nauczyć jak Żona ma kupić dwie a kupuje 3 :)  Nikt nie wie o naszej imprezie w trakcie ogólnej imprezy :) Piootr się nie wygada :)

P.S. Urbi to co gadaliśmy ja jestem Blue :)

P.S. Szanowni tancerze w tym klubie to było mega fajne :) WD40 plus lepsza połówka  Wulkan Ognisty :)

P.S. Jadąc do Międzyzdrojów, przede mną jechał nasz Krzysiu i tak "paczałem", że mu ciężko, że zmęczony bo to było w niedzielę. Podjechałem jak mu rykłem z wydechu to wyzywanie było słychać nawet na plaży :)

P.S. Opanowałem nową technikę odzyskania kasy. Szczegóły u Krzytro :) Hahhaahahhahahahahahaha :)

To była impreza, którą będzie się  wspominać.

P.S. Technicznie Honda Forza 125 fabryczna ma lepszą dynamikę od Forzy dłubanej za 7k.

Do następnego.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 minut temu, Drek napisał:

P.S. Jadąc do Międzyzdrojów, przede mną jechał nasz Krzysiu i tak "paczałem", że mu ciężko, że zmęczony bo to było w niedzielę. Podjechałem jak mu rykłem z wydechu to wyzywanie było słychać nawet na plaży :)

 

14 minut temu, Drek napisał:

P.S. Technicznie Honda Forza 125 fabryczna ma lepszą dynamikę od Forzy dłubanej za 7k.

"MISZCZ" :D 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Drek napisał:

P.S. Technicznie Honda Forza 125 fabryczna ma lepszą dynamikę od Forzy dłubanej za 7k.

Drek różnica pomiędzy Forzami to wariator za 450 złotych ( wyglada na to że oryginalny jest lepiej dobrany i nie było sensu go zmieniać ) więc nie wiem jak wyliczyłeś dłubanie za 7k :D

ważne jest to że dojechaliśmy bezpiecznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 26.09.2017 o 07:26, Grzegorz.Michalak napisał:

nie wiem jak wyliczyłeś dłubanie za 7k :D

A projekt? A ze 3-4 roboczogodziny najwyższej klasy fachowca? A jazdy próbne i testy sprawdzające? I tak mało policzył.

A tak na poważnie, na gorsze osiągi Twojego skutera  w jakimś stopniu wpływ ma też waga samego Kierownika. Nie da się ukryć że jesteś bardziej - jakby to ładnie ująć żeby później w mordę nie dostać - postawny. Ja też czułem że mój mocno okulbaczony Silver robi bokami.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom naszego IV-tego Spotkania za tak liczne przybycie i wspólne biesiadowanie. Niestety nie było mi dane dotrwać z Wami do zakończenia "Majówki" i przybicia pożegnalnej 5 . 

W skrócie z mojego (i nie tylko) oka kamery

 

Odnośnik do komentarza

Noooooo !OKK !!!!

Panowie, bardzo serdecznie dziękuję za to, że się Wam chciało.

Jak całkowicie "spierniczeję" będzie co powspominać i pooglądać i przypomnieć sobie, że miałem do Was "blisko". Dzięki za filmiki wspominkowe.

P.S.

Robsson - dobrze, że "wydobrzałeś".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i przyszedł czas na mnie, jednego z winowajców tego całego zamieszania. 

Chciałbym wszystkim uczestnikom IV Majówki Zachodniopomorskiej, bardzo serdecznie podziękować za udział w organizowanym przez nas spotkaniu Grupy Zachodniopomorskiej w Świnoujściu. Szczególnie ciesze się z trzydziestoosobowej obsady GZ. W końcu to nasze regionalne spotkanie, na które zapraszamy i z przyjemnością gościmy wszystkich naszych przyjaciół z całej, burgmanijnej Polski.

Tegoroczna frekwencja pokazała, że pomimo niedociągnięć organizacyjnych, nasza impreza nadal cieszy się powodzeniem, a klimat polskiego morza, przyciąga nowych burgmaniaków, nawet z dalekich krańców Polski. Cieszymy się z tak licznego towarzystwa i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na V Majówce Zachodniopomorskiej. Obiecuję że dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja była nadal atrakcyjna i jeszcze lepsza.

Kończąc moją wypowiedź, chciałbym bardzo serdecznie podziękować moim przyjaciołom, którzy brali czynny udział w organizacji tej imprezy. Robert, Artur, Sławek, Krzysiu, Maciek i Emil - dziękuje Wam za to, że zawsze można na Was liczyć.

Do zobaczenia za rok. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Urbi napisał:

że pomimo niedociągnięć organizacyjnych,

Sory ,ale chyba pomyliłeś imprezy ;) Bo tu takich nie było ....Organizacja na hajlewelu :D 

Godzinę temu, Urbi napisał:

mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na V Majówce Zachodniopomorskiej

Jak już pisałem wczesniej proszę o wpisanie mnie na listę ...

Filmy świetne ,usmiech na twarzy jak się ogląda i wspomina:) 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...